Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:08

LOGOUT.hu

Linkek a játékosok közvetlen felvételéhez (telefonról kattinthatók): https://digitxt.blog.hu/2019/07/01/ph_hcr2_no_tuning_cup
Korábbi házibajnokság eredmények:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) DigitXT válasza tzsolesz (#4200) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Ami belefér. Én nyomtam bele fogaskereket is.:K

(#4202) tzsolesz válasza DigitXT (#4201) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

5-re tudtam húzni. Háát, ez még annyira nem elég. De a trúszteres megoldásnál biztosan jobb lesz, mert már 2800 pontot is csináltam, az 1800pont helyett. Csak ugye nem tudom mennyi coint kéne gyűjteni, hogy jobb legyen (nem mintha többet tudnék).
Ez asszem 600 körül van, ha jól rémlik. Miért tették ilyen magasra a lécet? Sőt egyáltalán miért ilyen magasak az elvárások? Azt tudom hogy a heti nagy eventekhez méri. Na már most, a játékosok 2/3-a teljesen leszakadt a mezőnyben. Csak is azoknak megy (40-50%-osan) valamennyire, akik már nagyon régi motorosok, és tapasztaltak pl. a repülésben, és a coin gyűjtésben, és itt nem elsősorban arra gondolok, hogy fullos járművek kellenek a 10K-hoz, mert nem, ez tuti, mert látszik. A teknikán múlik a 70%-a az egésznek. De ugye a pár hónapos játékosok most csak hátulról lesik, hogy mi történhetett Fingersoftéknál, hogy 5 perc coin gyűjtés 1200 pontot ér..... 24s az időmérőn meg 1400 pontot. Itt megint a pénz. Vegyél részt a nagy eventen, és öld bele a rengeteg pénzért megvett gemet, gyakorolj, és talán akkor jobb lesz. Ettől nehezebb eventet még nem láttam. Igazából senkinek nem megy nálunk rendesen. A kis játékosoknak esélyük sincs. Most a 3-ikat nyomjuk, talán kicsit jobb a helyzet már, de 25-30K-s emberek is 12k-t hoznak össze..... Ez elárul valamit.
Értem én hogy a TOP50-et át akarja rendezni végre a Fingersoft, mert most valóban kiderül hol vannak az igazi profik, nem csak az számít, hogy kinek milyen fullos a járműve, hanem az hogy ki hogy találja fel magát.....

[ Szerkesztve ]

(#4203) DigitXT válasza tzsolesz (#4202) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Hát nem tudom ki mennyire gyakorlott. De itt van a Moon Jump, lehet gyakorolni!
(Azonosak a feltételek mindenkinek, szóval csak akkor nehéz, ha kevés a fakezű.)

Ilyen fölénnyel sem nyertem még soha, szerintem nem találták az alagút végét.:D

A másik kérdésre, nem tudom, mennyi kell a 10K-hoz, de nem kell 1800 coin, lásd:

Szerk: az időmérőn nekem eddig a legjobb közel 7K. Landing Boost a kulcs hozzá:

Még mondjuk az idők során fullosra húztam a Wheelie Boost-ot, az is segít...:R

[ Szerkesztve ]

(#4204) DigitXT válasza DigitXT (#4203) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Máskor sokkal szorosabb...:R

(#4205) DigitXT


DigitXT
Topikgazda

Teknőcöket lepofoztuk a 17. helyre, és már 7000 pont fölötti csapattá váltunk.:C

(#4206) tzsolesz válasza DigitXT (#4205) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Szívből gratulálok. :C :C :C :Y

(#4207) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Srácok van 500 gemért coin boost a rally carhoz.
Meg is vettem. :D

(#4208) #21346560 válasza tzsolesz (#4207) üzenetére


#21346560
törölt tag

Épp gondolkodtam, hogy megkérdezzem, ti mire költitek a gemet, mert nekem csak halmozódik....

(#4209) tzsolesz válasza #21346560 (#4208) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát ilyenkor jól jön. Pláne most, hogy a rally autóval lehet időmérőt futni a következő team eventen.

(#4210) DJ. Ru$y válasza #21346560 (#4208) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egyéni eventekbe pörgesd bele + ládanyitás.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4211) #07813632 válasza DJ. Ru$y (#4210) üzenetére


#07813632
törölt tag

Most lesz új frissítés a napokban. Remélem több mindenre lehet majd használni.

(#4212) DigitXT


DigitXT
Topikgazda


Gigantikus csata, sokezer résztvevővel...:))

(#4213) zeon.hu válasza DigitXT (#4212) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ennél többel én meg kb 25. lettem... :C

#?*@&!

(#4214) DJ. Ru$y válasza DigitXT (#4212) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

És akkor milyen fair a játék meg a Finger nem? Nem ez a vicc, hanem amikor többen vagytok simán 9 pontos lennél, ja, de nincs 100 ember, csak 50 mondjuk és máris 7 vagy 8 pont.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4215) Speed® válasza DigitXT (#4212) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ilyenkor mondjuk kérdés, komolyan vehető-e a játék ;p
Seasonban volt sokszor olyan, hogy egyedül dobott be..és párszor sikerült így is bukni futamot :DDD

(#4216) DJ. Ru$y válasza Speed® (#4215) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

És azt hogy? Ha meghalsz mind a háromszor a start vonalon, akkor is nyersz... Legalábbis ilyenkor én sosem megyek végig, borulok és kész. Ahány pálya annyiszor 1 pont és kész. :Y

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4217) Speed® válasza DJ. Ru$y (#4216) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mármint úgy értem pofáraesni a cél előtt :)

(#4218) SanyikaHS


SanyikaHS
kezdő

Újabb diadal a Schildkröten Team ellen :K

:C

Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

(#4219) DigitXT válasza SanyikaHS (#4218) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

És egész stabil 6. hely a világranglistán.:R

(#4220) DJ. Ru$y válasza DigitXT (#4219) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szépen fénylik a magyar zászló a Top10-ben. :K

Szerk.: Jön a heti event, Wheelie, lehet gyakorolni a Team Eventes versenyre. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4221) #21346560 válasza DigitXT (#4219) üzenetére


#21346560
törölt tag

Grat! :)

(#4222) DigitXT


DigitXT
Topikgazda

Lehet gyakorolni a Wheelie-technikát!:R

Szerk: odavertem 4 mp-cel a vége előtt, nem sok maradt benne, 1. futás.:D

[ Szerkesztve ]

(#4223) tzsolesz válasza DigitXT (#4222) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Azt a kurv@!!! :Y :C

Hogyan van beállítva? Illetve mágnes, keréklánc, és még?
Mire törekedjünk közben, hogy milyen szögben álljon az eleje? Milyen tanácsot adnál? Hogyan lehetne egyszerűbben ráérezni? Mert gondolom ez itt a lényeg, hogy valaki ráérezzen a helyes tempóra, szögre stb....
Annyit tudok, hogy gázpedálra tégla.....

[ Szerkesztve ]

(#4224) Freddycom válasza DigitXT (#4222) üzenetére


Freddycom
őstag

Én is végigtoltam egy teljes futamot, lejárt az idő a végén. :D

(#4225) DigitXT válasza tzsolesz (#4223) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Beállítások AKIspesttől: 20/20/10/20, szárny, téli kerék, mágnes.:K
Utóbbit nem értettem elsőre, de aztán rájöttem a kannák miatt kell.
(Különösen olyan pályán, ahol csak az tart vissza, ha kifogy LOL.:D)

Technika: szinte függőlegesen érkezni (ne csapódjon előre az orra):
az se baj, ha hanyatt esel, sok idő van talpra állni, nem vág ki rögtön.

[ Szerkesztve ]

(#4226) SanyikaHS


SanyikaHS
kezdő

Ezzel a győztes mérkőzéssel az ötödik helyen álltunk :Y

Szép volt :C

Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

(#4227) DigitXT válasza SanyikaHS (#4226) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

És ez hogy a pékbe fordult meg?:Y Szerk: ja hogy ez az előző. (Most bukó lesz.)

[ Szerkesztve ]

(#4228) SanyikaHS válasza DigitXT (#4227) üzenetére


SanyikaHS
kezdő

Hatalmas pofonba szaladtunk bele :(((

[ Szerkesztve ]

Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

(#4229) DigitXT válasza SanyikaHS (#4228) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Nekem semmi se jött össze, 25K-nál megrekedtem, pedig 30 körül tudnék.:W
Ez a frissítés is gyanús, hogy bekavart, viszont jó, hogy lehet tickettel ismételni
egyetlen versenyszámot, mert ha előtte három jól sikerült, akkor ez tök jó esély.
Csak hát kellene hozzá ticket, ami meg nincs. És nagyon nem is osztogatja.:O

(#4230) DJ. Ru$y válasza DigitXT (#4229) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sajnálom én magaménak érzem a vereséget... Nem adja ki sajnos. És a buzi hójáró nem is kedvez neki...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4231) tzsolesz válasza SanyikaHS (#4228) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Uhh, ezek nem szaroztak akkor......
Sajnálom srácok..... :(((

A frissítés óta még inkább nem lehet javítani, mert szerintem változott picit a járművek karaktere. Mindannyian ezt szívjuk. Több csapattárs is panaszkodott rá. Legalább 2-3k-val kevesebbet tudunk azóta, kivétel nélkül mindenki.... Ha előtte már vezetett a másik, akkor ez bizony pont rosszul jött. nekem pl. azóta rittig nem akkor kapcsol be az OC a Rally autón mint előtte. Tudom, mert 50-szer gyakoroltam be. Köszi Finger. :W
Mintha érzékenyebbek lennének a tuningok.... :U

Mi most csúnyán nyerünk újra. TOP100 esélyes lesz, de ez a megnyert serlegek számától függ. Egyszerűen annyira gyenge csapatokat kapunk (vagy mi lettünk ennyire erősek? sok új játékosunk van....) hogy zsinórban mi nyerünk. Jó ez az időpont is, hogy picit elhúztam. Most 16.19-kor jár le, én indítom is, mert van 4-5 csapat akiket folyton megkapunk, és folyton legyőzzük őket. Viszont szerintem most meg fog váratni az algoritmus, mert ez is véges, mármint a különbségből fakadóan. Valószínű hogy hatalmas pofonokba fogunk nemsokára ütközni mi is. :DDD
Ami jó hír, hogy a véletlenszerű többlet a ládákból, az több lett. A bronz láda 3000-et is adhat, az arany láda pedig 13000-et is. Ami azért nagyon jó.....

[ Szerkesztve ]

(#4232) SanyikaHS


SanyikaHS
kezdő

Időközben befutott az új team eventről készült /SUPER MARATHON 2 című / szemléltető videó

https://www.youtube.com/watch?v=Yb4IeYTK8H0

Kizárólag időfutamos pályák lesznek, lehet majd gyakorolni...

Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

(#4233) DJ. Ru$y válasza tzsolesz (#4231) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Megkaptuk a krokodilokat... Jó meccs lesz ez is. :DDD

Minket mindig a Finger sz*pat meg... Múltkor a szétvert "csalószűrés", most meg a sima frissítés, ha ez tényleg ennyit számít.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4234) DigitXT válasza DigitXT (#4229) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Még mindig 25K, de legalább megint volt egy jó kezdés.:)

Szerk: ennek a krokodilnak meg szigorúan titkos a járműve:

[ Szerkesztve ]

(#4235) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Megjöttek az első Afterburnerek nekem... Chopperra meg Sports Carra...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4236) Speed® válasza DJ. Ru$y (#4235) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nekem traktorra..nem sokat lendít rajta :S

(#4237) DJ. Ru$y válasza Speed® (#4236) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egyes szinten biztos, egyelőre nem húzom... Erre megkaptam krosszmotorra is. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4238) Freddycom válasza DJ. Ru$y (#4237) üzenetére


Freddycom
őstag

Én rallyn húztam fel lvl 6-ig, az már határozottan érezteti.

(#4239) DigitXT válasza DigitXT (#4234) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Végre egy értékelhető idő:

(#4240) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Ma reggel megkaptam az utánégetőt a Formulara, végre hasznos a team eventre. Azt hiszem beletolom az összes scrapem majd...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4241) SanyikaHS válasza DigitXT (#4239) üzenetére


SanyikaHS
kezdő

Meg is lett az eredménye :DD +152

Meglepően könnyű győzelem volt :C , főleg azok után, hogy előtte az Ohiveto lemosta a csapatot :(((

Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

(#4242) SanyikaHS


SanyikaHS
kezdő

Az újabb győzelemmel, ami mindössze 91 pontot ért a harmadik :Y helyre lépett előre a PH! csapata :C

„Rejtélyes” módon a Top Teams-ből –mondhatni egyidőben - eltűnt a Poland és a Croatia csapata is....

[ Szerkesztve ]

Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

(#4243) DJ. Ru$y válasza SanyikaHS (#4242) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lehet a tegnapi updateben megint volt valami csalószűrés... A lengyelek szinte tuti csaltak, a horvátokról is olvastam már, hogy csalnak, szóval... Vagy a 2 leader megborult és 0-ról indítanak csapatot.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4244) DigitXT válasza SanyikaHS (#4242) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Na, az már döfi!:C Nekem ugye nem volt célom anno, de azért tetszik.:))
Szerk: most kit kaptunk? Nem sikerült jól összeraknom eddig, de muszáj lesz... A krokodilok "megnyúzására" viszont büszke vagyok, ott sikerült egy elég nagyot javítani a vége felé, ami fontos volt: azzal sikerült sok krokodilcipőt begyűjtenem.:D

[ Szerkesztve ]

(#4245) DJ. Ru$y válasza DigitXT (#4244) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

41. oroszok azt hiszem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4246) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Úgy látom a felsőházban visszaállt a rend. A Reddit az első. Ti az 5-ikek. Gratulálok. :R

Mi most megjártuk a 105-ik helyet. Csakhogy kaptunk olyan ellenfeleket, hogy egyből dobtunk egy hátast. Az első még hagyján volt. Azok valami kis pont különbséggel vertek meg minket, mert tőlünk hiányzott 8 fő a csapatból, de végig vezettünk, és az utolsó pillanatban az egyik csira akinek volt kb 30 pontja, feltört a csúcsra 300-ért. Persze egyből fordítottak. Azt sajnáltuk, mert az első 5 helyezést mi birtokoltuk.
A másodikat mutattam Akispestnek. Azt mondta, hogy TOP50 feletti csapatnak minősülnek az eredményeik, és a leaderboard-juk szerint is. Tehát ezt kifogtuk. Ahogy elnéztem erősebbek lehettek, mint akiket ti kaptatok ezelőtt (a pontlista alapján).
Most lecsúsztunk a 236-ra. De mi is menetelünk tovább remélem. :R
A 105-ik helyre kerülésünk után várakoztunk vagy fél órát mire ellenfelet kaptunk. Ilyen sem volt még soha..... :U

[ Szerkesztve ]

(#4247) DJ. Ru$y válasza tzsolesz (#4246) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekünk volt amikor több órát pörgött a Match making... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4248) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Valaki dobna át videót, vagy beállítást Messengerről akár privátba? Néha aki itt is ott is van, a hasznos infókat átemelhetné ide. Köszi előre is! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4249) AKIspest válasza DJ. Ru$y (#4248) üzenetére


AKIspest
tag

Most azért nincs nagy aktívkodás, mert mind a 4 pálya gyakorolható TT-ben, illetve videók is vannak mind a 4 helyen (globál + magyar; szeptemberi + all time idők).
A járgányaid felszereltségeitől függ, melyiket és mire használod.

Nekem a rally, s.car és formula maxos, bár afterburnerem nincs a rallyra a bányába. A motornál a coin 3as, a többi maxon. A kamionnál talán 2 tunning nincs maxon. Így jött ki nekem a következő összeállítás (btw, azt hiszem, Hun is ugyanezeket tolja):
1. Motor: turbó, coin, szárny: full gázzal kell indulni, aztán kb.a turbó bekapcsolásával egyidőben vagy a pici fék, vagy minimális gázelvétel, és akkor átrepüli a dupla dombot. Már amikor..... :-D
2. Formula: turbó, coin, mágnes
3. S.car: turbó, coin, szárny
4. Rally: turbó, coin, szárny vagy fuel vagy afterburner

A két középső felcserélhető. Továbbá, akinek maxos a kamion, az bevetheti pl.a 3asra. Dénesünk TOP9 időt ment vele a világon!
Összefoglalva a lényeg: bújni kell a 4 pálya videóit, TOP időit a TT-ben + gyakorolni-gyakorolni-gyakorolni. ;-)

Ezúton is köszönöm szépen a csapatnak az alázatot, és állandó nyerni akarást! A csalószűrés után TOP 5 vagyunk, és ha csak ideiglenesen is, de holnap délelőtt felugorhatunk a 2.helyre!!! A világon! Színtiszta MAGYAR csapatként!! :B

(#4250) DJ. Ru$y válasza AKIspest (#4249) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sajnos a gyakorlásra kevés idő jut meló mellett (ingázok, de én vezetek, se vonat, se busz), de próbálom kihozni amit tudok. Délután sikerült 2400-at (ami több, mint 10%) javítani, de valahogy nem érzem elégnek. Köszi az infókat, nagyjából így megyek kivéve, hogy a Forumlan a mágnes helyett Afterburner van. Megpróbálok beletenni abba pár scrapet hátha segít.

Misi említett chaten valami táblázatot a tagokról (ahhoz kellettek ugye a garage power), ez saját táblázata, vagy publikálva van valahol?! (Messengeren gondolom) Ha Messengeres, akkor elküldöd nekem a linkjét privátban, ha megkérlek? Köszi. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.