Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:08

LOGOUT.hu

Linkek a játékosok közvetlen felvételéhez (telefonról kattinthatók): https://digitxt.blog.hu/2019/07/01/ph_hcr2_no_tuning_cup
Korábbi házibajnokság eredmények:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) tzsolesz válasza DJ. Ru$y (#4300) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Csak ennyi pontot veszítsetek.... 5 pályáson megfigyeltem, hogy a pontok is nagyobbak amik mennek/jönnek.....

(#4302) DigitXT válasza tzsolesz (#4299) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Az miért lehet, hogy nem enged játszani? Minden más megy, internet rendben:

Az a homokóra meg csak pörög... Azt se mutatja, mennyi az állás most, stb.:U

[ Szerkesztve ]

(#4303) SanyikaHS válasza tzsolesz (#4295) üzenetére


SanyikaHS
kezdő

Jól gondolom, hogy ez a Reddit csapat volt korábban az élen? Mert ha igen, úgy ezek szerint, meghagyták őket és "büntetést" kaptak , ami közel 4000 pontos levonást jelentett.

Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

(#4304) tzsolesz válasza DigitXT (#4302) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Jaaah, mindenkinek ez volt. De ugye már helyrejött....

R.I.P a meccsért. Sajnálom nagyon hogy ilyen küzdelem után is buktatok. :O
Mi ezt csináljuk feszt, mint most ti. Ugye tőlünk még legalább 2-300 erősebb csapat van, míg ugye tőletek már csak pár.....

SanyikaHS Igen, ők azok. Azt hittem nullázták őket is, de ezek szerint nem csaltak akkorát....:U

(#4305) tzsolesz válasza tzsolesz (#4301) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

alsó hangon -150-160 kupa megint...

-191 pont lett ez Jót kívántam (bukás esetén...), mikor mondtam, hogy CSAK ennyit (150-160) veszítsetek..... :(

Visszanéztem: 4 pályásnál 180p, 5 pályásnál 225 a max amit bukni/veszteni lehet. Akkor 45pont pályánként, és csak ezután kalkulál?

[ Szerkesztve ]

(#4306) AKIspest válasza SanyikaHS (#4303) üzenetére


AKIspest
tag

Ez érdekes! A hír után megnéztem, akkor 0 ponton álltak!!

[ Szerkesztve ]

(#4307) tzsolesz válasza AKIspest (#4306) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Valóban 0 volt.

(#4308) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Büszkén jelentem, hogy az A-Team a második legjobb csapat jelenleg a világon a ranglistán a PH! után. :C
Nem vagyunk ott ahol voltunk, amikor is elkezdtünk sokat bukni (105.) de úgy néz ki a többi csapatot még inkább megviselte hogy sok új erős csapatnak akik feltörnek, az útjában voltunk itt a TOP2-300-ban.

(#4309) tzsolesz válasza tzsolesz (#4308) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

MAGYAR CSAPAT, bocs..... :DD

(#4310) DJ. Ru$y válasza tzsolesz (#4308) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mindig kell egy menekülő útvonal, ha a jobbak legyalulnak, szóval nyomjátok, legyen hova menekülni, ne külföldiekhez kelljen beszállni. :C :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4311) tzsolesz válasza DJ. Ru$y (#4310) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

:D okés....

(#4312) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nálam ez a kör totál kuka..olyan szinten nem elég a géppark, hogy meg sem kísérelem felhúzni a hiányzó cuccokat :S

(#4313) tzsolesz válasza Speed® (#4312) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Dettó.

(#4314) DigitXT


DigitXT
Topikgazda

Ilyen kezdés után hoztam össze egy 11K-s végeredményt, nyehehe...:))

(#4315) tzsolesz válasza DigitXT (#4314) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Gratulálok, ez nagyon jó. :C
Ezt mivel tolod? Nekem nagyon sűrűn van az az 1790p. Ott sokszor fennakadok. :(

(#4316) DigitXT válasza tzsolesz (#4315) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Buggy. Ma elmentem a pálya végére, elfogy a láva, mint ha elvágták volna.:Y

Alapvetően szárny van rajta fullos, meg egyszer konkrétan kell a rugó, az 6-os.

Szerk: és ezek után megint nulláztam mindent, összesen lett 12000 pontom...

[ Szerkesztve ]

(#4317) tzsolesz válasza DigitXT (#4316) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Basszus, vazze. :( Ez pedig de szép. A screenshot-ért megérte azért. :)

Rugó? Hmmmmm. A szárny akkor max. Ohh, az rengeteg coin, meg gem, meg scrap. :U

(#4318) Speed® válasza DigitXT (#4316) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

De rossz..nem számoltak az elvetemültekkel :)
Nekem 500 alatt vége a dalnak, az is csak akkor jön össze, ha minden mást elqrok :o

(#4319) DigitXT válasza tzsolesz (#4317) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Nem biztos, hogy kell maxos szárny, olyan sokat nem kell repülni.:R

Speed(R): sajnos ez ilyen. Elméletileg már 30K fölött kéne lennem, LOL.

[ Szerkesztve ]

(#4320) Speed® válasza DigitXT (#4319) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nálam most egy ideig gém óver..hajnalban offoltam a telót, nem szerette a járólapot a kijelző :o

(#4321) Freddycom válasza Speed® (#4320) üzenetére


Freddycom
őstag

Hadd találjam ki, 25k-val fordultál az utolsóra, de végül 30 méternél beleestél a lávába és földhözbasztad. :D

(#4322) Speed® válasza Freddycom (#4321) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem szokásom ragequietelni :) Szimplán lerántottam az éjjeliszekrényről..ennyit a 9H üvegről :S

(#4323) tzsolesz válasza Speed® (#4322) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Basszus... :(

(#4324) SanyikaHS


SanyikaHS
kezdő

Hmmmm.... :(((

Hagyok mindenkinek időt, hogy fel tudjátok dolgozni . . .

Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

(#4325) DigitXT válasza SanyikaHS (#4324) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Olyan népszerű a csapat, hogy klónoznák? Vagy vki annyira szeretett volna bekerülni, hogy gondolta létrehoz önkényesen egy "official" fiókcsapatot? Esetleg vkinek annyira fájt, hogy mennie kellett, hogy így áll bosszút?:D Valószínűbbnél valószínűbb lehetőségek...:))

(#4326) tzsolesz válasza SanyikaHS (#4324) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az android játékok topicban most egy páran letöltötték a játékot, és barátfelkérőt is küldtek egymásnak. Vagy ők azok vagy nem.
1% az esélye.
99%: Ezek azt sem tudják mi az a PH! rövidítés, és az egyik ötödik osztályos kisgyerek aki megszerezte anya telóját, megy a másik után... Láttak titeket a csúcson, és úgy gondolják ezzel a névvel könnyebben tehetnek szert csapattársakra. Nem sokára lesz ott egy csomó platinum2-es és sorra verik a mezőnyt....

(#4327) SanyikaHS


SanyikaHS
kezdő

Az elmúlt időszakban zajlott összecsapások eredményei, kudarca és sikerei röviden :

:W
Az utolsó órák szorosak voltak, azonban néhány játékosuk a végére tartogatta a valódi tudását és kegyetlenül be is húzták a meccset az utolsó percekben :(((

A meccs épp hogy meglett , AKIspest a végén gurulta össze győzelemhez szükséges pontokat :R
:C

Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

(#4328) SanyikaHS


SanyikaHS
kezdő

Jelenleg a HCR2019 ellen játszunk, melyről már az ellenfél által készített videó is feltöltésre került [link]

Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

(#4329) tzsolesz válasza SanyikaHS (#4328) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Úhhhhhh. Jól össze van szedve a csapatuk. Szinte mindegyikük megüti a jó mércét. Nehéz ellenfèl az biztos. Top 3-4 et nem lesz elég birtokolni ez tuti. Több kell.

(#4330) SanyikaHS


SanyikaHS
kezdő

Az 1.29.1 frissitésben egy új cups-os pálya is lesz :)
[link]
A YT videoban megint benne van a PH! :DD

[ Szerkesztve ]

Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

(#4331) DJ. Ru$y válasza SanyikaHS (#4330) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Aki érti fordítsa már le. :DD
Rühellem az 1 pályás versenyeket, elvisz 3 pályányi időt és kapsz érte egy pályányi pontot hurrá, FingerFos.... :((

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4332) Freddycom válasza DJ. Ru$y (#4331) üzenetére


Freddycom
őstag

Google auto translate szerint csak annyit magyaráz, hogy kár h nem látszik a garage level, ha ránkkattint, pedig jó lenne összevetni ezt, a rangot és abból már vmi látszik h csaló-e vagy sem.

(#4333) tzsolesz válasza Freddycom (#4332) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Mindenki magából indul ki..... :(

Más: Foglalkoztat még rajtam kívül valakit, hogy hogy jön ki mennyi pontot vesztünk/nyerünk egy-egy meccs kimenetelétől függően?
Megbukott az a hipotézisem, miszerint a 4 pályáson 180, az 5 pályáson pedig 225 a maximum, tehát pályánként 45.
Csak én gondolom azt hogy még a Fingersoft sem tudja?
1 biztos, nagyon is számítanak a következők:
- a rangsorban mekkora eltérés van a két csapat között
- ez az eltérés lefelé vagy felfelé van-e
- hány pont különbséggel verjük/vesztjük a versenyt
- mennyi nyereményküszöb eltérés van (1400, 1800, 2200, 2600, 3000)

Mit kellene még számításba venni? Gyanús, még a láthatatlanul is ligákra bontás a háttérben. TOP10, TOP 50, TOP100, TOP200 stb... Ha nem azonos ligából való a két csapat akkor lehet brutál nagy pontot nyerni/veszíteni.

Mostani event:

(#4334) DJ. Ru$y válasza tzsolesz (#4333) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A liga nyilvános lesz úgy tudom, háttérben nem hinném, hogy ez lenne.
Ez egy nagyon jól (nem) összerakott képlet, ami akár még a játékosok különbségét is számításba veheti. (Legjobb játékos szintje, legkisebb játékos szinte, átlag szint stb.) Mivel behozták a garázs értéket, van egy sanda gyanúm, hogy vagy bekerül ez is a képletbe, vagy ennek átlaga, vagy a legnagyobb garázs, legkisebb garázs érték valami, 90%, hogy ezt nem csak azért hozta létre a Finger, hogy ez alapján tudj egy limitet állítani a csapatodra...
A pontos képletet meg szinte biztosan nem fogja kiadni, és amíg sok ismeretes az egyenlet, addig szerintem, számolgatni is felesleges, megyünk, aztán nyerünk, vagy vesztünk. Nem feltétlen kell tudnunk, hogy mi alapján számol. Ha kell a maxos jutalom, akkor úgyis nyerni kell nagyon, ha gyenge az ellenfél, ha erősebb az ellenfél, akkor ki kell tolni a maxot és az lesz a jutalom ami.

A "fairplay" szorzóról ne is beszéljünk, senki nem tudja, hogy tényleg van-e, és, ha van mi alapján számol... Akár ezt is számolhatja garázs érték alapján, de user szintek alapján is stb... Ez meg már az ismeretlen, ismerete, vagy mondhatnám ismeretlen a négyzeten...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4335) DigitXT


DigitXT
Topikgazda

Ezt vissza kéne nézni a videóbírónak: bent volt, nem volt bent?:))

(#4336) AKIspest válasza tzsolesz (#4333) üzenetére


AKIspest
tag

Engem természetesen érdekel, TIER-rel gyűjtjük az adatokat, de amikor már azt hiszed, rájöttél valamiféle algoritmusra, egy eredmény romba dönt mindent. :-)

(#4337) tzsolesz válasza DJ. Ru$y (#4334) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát igen, mondjuk csak találgatok én is. Ez a liga mikorra válható?
Honnan az infó?

AKIspest Majd tájékoztassatok, ha van valami fejlemény. Mert ennek tudatában 2 megnyert meccs pontjait, akár 3 meccsre való pontra is lehet okoskodni. :K

[ Szerkesztve ]

(#4338) DJ. Ru$y válasza tzsolesz (#4337) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én csak hallottam a ligákról és az újdonságokkal sem vagyok tisztában, hogy mi mikor.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4339) Neck válasza tzsolesz (#4157) üzenetére


Neck
veterán

A PH! csapatvezető megkért, hogy adjam át a helyem valaki másnak, mivel a teljesítményem nem üti meg a mércét. Én ezzel ugyan nem értek egyet, mivel szerintem az okát jeleztem (nem volt netünk egy hónapig), de a kérését tiszteletben tartom, és sok sikert kívánok a csapatnak.

Ha nem bánod, átjövök a tiétekbe :)

Garage power 4585, Total rank 1039531 (Legend 99), és egy achievement kivételével mind megvan.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#4340) tzsolesz válasza Neck (#4339) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Szia. Nagyon szívesen látlak a csapatban. :K
Néztem már csatlakoztál is. 👍

[ Szerkesztve ]

(#4341) AKIspest válasza Neck (#4339) üzenetére


AKIspest
tag

Korrekt, priviben megbeszéltük. Több dologban nem értünk egyet, de ez nem baj. Mi lenne, ha minden pasinak ugyanaz a csaj tetszene... Vagy mindenki ugyanannak a csapatnak szurkolna: elmaradnának a jó kis szurkolói balhék. :DD

Sok sikert az "A-team"-ben, a PH!-s fiókcsapatban. Legyen neked igazad, mutasd meg nekik, mit tudsz valójában. Mindent bele! ;-)

(#4342) DigitXT


DigitXT
Topikgazda

Amikor semmi se jön össze:

(#4343) SanyikaHS


SanyikaHS
kezdő

A Time Attack eventet bemutató videók közül néhány...
[link] [link] [link] :DD

Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

(#4344) SanyikaHS


SanyikaHS
kezdő

Képeken mutatom, hogy mi történt a PH! csapatával az eltelt időszakban....
:Y
:W :((
:K

Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

(#4345) AKIspest válasza SanyikaHS (#4344) üzenetére


AKIspest
tag

Tegyük hozzá, hogy a csehek ellen vagy 100 ponttal vezettünk és 2(!!) perccel a vége előtt fordították meg az állást. :((

(#4346) DJ. Ru$y válasza AKIspest (#4345) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Most is ez lesz... 1 még nem ment és ő viszonylag nagyot fog gurítani...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4347) SanyikaHS


SanyikaHS
kezdő

Egyre inkább úgy tűnik, a csehek úgy vernek meg minket ahogyan csak akarnak . . . :O

Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

(#4348) SanyikaHS


SanyikaHS
kezdő

Hoopppááá :) , egy teljesen átlagos idővel bemákoltam az első helyezést -és a velejáró 10 pontot is- a Time Attack Eventen :DD

Néha mindenkinek szüksége van motivációra! Jelentkezz AKIspest-nél a PH! csapataiba (ph.hcr2@gmail.com)!

(#4349) alpihun


alpihun
senior tag

Sziasztok!

Van valahol valami nem teljesen kezdőknek szóló guide? Ami nem arról szól, hogy jobb oldalt lassul s bal oldalt gyorsul, hanem pl melyik járgány jó mire, meddig kell fejleszteni őket, hogy jól összeálljanak, milyen alkatrészekkel, stb.

Most épp egy 15/12/14/14, fuel boost, tires, turbo rally carral tolom a kupákat, adventureön pedig cserélem a turbot mágnesre hogy ne hagyjam el a fuelt. De elkezdtem fejlesztgetni a háttérben a dune buggyt, a tankot és a super dieselt is.

Hogy valami contentet is adjak:

Lehet ennél szorosabban (egyenlő idővel) végezni? Milyen pontokat ad akkor a játék?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#4350) DJ. Ru$y válasza alpihun (#4349) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Teljesen mindegy a szorosság. A nyerés a lényeg. 1 pályás verseny 60p, 2 pályás 120p, 3 pályás 180p, 4 pályás 240p.
És igen, lehet szög ugyanolyan időket is menni általában véletlen. 1x volt olyan versenyem, hogy nyertem és a második, harmadik is ugyanolyan időt tolt, mint én.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.