Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:08

LOGOUT.hu

Linkek a játékosok közvetlen felvételéhez (telefonról kattinthatók): https://digitxt.blog.hu/2019/07/01/ph_hcr2_no_tuning_cup
Korábbi házibajnokság eredmények:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) DigitXT


DigitXT
Topikgazda

Milyen jó is az, ha Miss Mázli megfogja az ember kezét, így elsőre 1 ezred
különbséget tud produkálni a világ egyik legjobb játékosának kihívásán.:D

(#4852) DigitXT válasza DigitXT (#505) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

És (3 év után!) megint!:))

[ Szerkesztve ]

(#4853) misi_belucci válasza DigitXT (#4852) üzenetére


misi_belucci
tag

Ennél már csak az jobb, amikor eltűnnek az ellenfelek... Ilyenkor a startnál mehet a hátrabukfenc. :)

(#4854) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Üdv mindenkinek. Talán páran észrevettétek, hogy az A-TEAM tegnap előtt délután (2020.05.21) restartolt, tehát lementünk egy vadonatúj csapatba feltöltődni, pihenni, és kicsit gyűjtögetni. Egyelőre 1-2 hónapra gondoltunk csak, úgy néz ki nem hozzuk fel a ranglistára (7000 pont a 10K hely kb.), tehát azért mi kicsit rövidebb időszakra tervezünk.
Az okok ismertek. Már a legbrutálisabb taktikával sem tudtuk elérni, hogy ne minden második indításra a TOP20 (legtöbbször TOP10) ellenfelet adjon a sorsolási rendszer.
Akispestel sokat cseteltem erről, és mindig megdöbbenve lesett rám, mikor látta ő is hogy valami nincs rendben. Kizárólag verhetetlen ellenfél jött minden nyert meccs után.
Miközben a pontjaink megközelítőleg a TOP50 szintjét (kb. 10500 serleges csapat) hozták. A 42-ik Teknősökkel kétszer is szoros meccset vívtunk, és több csapatot is látok a TOP50 környékén, akikkel szoros meccset zártunk, még a fúzió előtt is. Sajnos elkéstünk a nagy fúzióval. Hiába erősödtünk meg brutálisan, 2020. márciusában az algoritmust a játék átírta. Ezáltal már csak 1 helyben toporogtunk. Kinéztünk TOP70-80 ellenfeleket mikor végeznek, hogy ráindítunk, felvettem a kapcsolatot 3-4 TOP10 csapat leaderével, mindhiába, mert ezeket elkerülvén adott kicsit lejjebbről (Speedys, CHIMERA stb...). Hiába indítottunk rá hasonló erős csapatokra, inkább kiváratott nekünk egy TOP20-at. Tegnap végleg betelt a pohár, azzal hogy 6 hónapja nem érdemelt meg a csapat zsinór 2db győzelmet egyszer sem.
Újrakezdtük, leköltöztünk, majd jövök még infókkal, mindenkinek kitartást. Hajrá magyarok.

[ Szerkesztve ]

(#4855) Cadal


Cadal
őstag

Helló! A pénzgyűjtésnek mi a leghatékonyabb módja a játékban? (Garage power: 2573, ezen szeretnék javítani)
Amit én teszek:
- VIP előfizetés, (ennél több pénzt nem kívánok rákölteni)
- Minden nap megcsinálom Adventure módban a feladatokat.
- Minden nap a Cups módban nyerek versenyeket (5-10 futam) de a piros ládát minden nap kinyitom (Season points 40180).
- A shopban a free chesteket mindig nyitogatom, ahogy az idő engedi.
- a Public eventeket mindig végig csinálom.
- Tagja vagyok a PH!2 csapatnak, onnan is jön bevétel, csak néhány kocsim még eléggé low és nem tudok magasan teljesíteni a Team Eventekben!

Lehet ezeken kívül mást is tenni az ügy érdekében, vagy ezeket kell szorgalmasan, rendszeresen elvégezni és majd jön a pénz? :)

(#4856) Speed® válasza Cadal (#4855) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Tolni kell a cupsokat, folyamatosan ládázni, ahogy lehet, adventureben mellette fosni a kilométereket minden járgánnyal minden pályán és ahogy írod, eventeket kimaxolni, ill. team eventben jó csapatban lenni, ahol mindenki hajtja a ládába a távot, ill. nyer. Kb. ennyi..ha nem tolod bele a zsetont és gemezel, marha lassú a haladás, nem véletlenül ugye :S

[ Szerkesztve ]

(#4857) DJ. Ru$y válasza Cadal (#4855) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ennél már csak azzal tudsz gyorsabban haladni, ha veszel egy vagon gemet és nyitod a Cupsos ládákat, amennyire csak időd van. De nyilván ez pénz, amit nem akarsz beletenni, így nehéz felzárkózni sajnos. Adventureben a legjobb gépeddel menj és minél többet próbálj így adja a gemet a kék láda szintjétől függően:
1-3 - 1 gem
4-7 - 2 gem
8-11 - 3 gem
12-15 - 4 gem
16-19 - 5 gem
20-23 - 6 gem
24-27 - 7 gem
stb. (minden negyedik szint után [2000 m] ad +1 gemet)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4858) misi_belucci válasza Cadal (#4855) üzenetére


misi_belucci
tag

Ha a 3 órás ládákat kinyitogatod "free"-ben, akkor mindig lesz 6, 8, 12, 24 órás, ami meg szépen végigketyeg. Ha folyamatosan mennek a ládák, az elég sok coin + alkatrész.
Ehhez viszont sokat kell menni a Cupsban.
De mindenképp érdemes a sok órás ládákat pl. alvás előtt elindítani, vagy ha suliban/melóban vagy.

Adventure-re meg a rally cart ajánlom + mágnes, coin, hólánc, szárny, OC turbo. Ezek közül érdemes választani a tuningokat.
Már egy közepes autóval is sokáig el lehet jutni, ha megtanulod a pályákat.
Viszont az adventure elég sok idő... Ha nincs annyi időd, érdemes akkor is elmenni legalább 500m-ig (az első ládáig). Mert 12 óránként ad 3 új "feladatot".

Az autók tuningolásáról:
A superbike, supercar és a kamion leszorító erejére (downforce) nem olyan fontos költeni, legtöbbször úgyis 1-re kell levenni. Ezeket egyelőre elég addig húzni, amíg ingyen tudod.

[ Szerkesztve ]

(#4859) Cadal


Cadal
őstag

Speed(R), DJ. Ru$y, misi_belucci, Köszönöm a tippeket, megfogadom őket! :R

(#4860) DigitXT


DigitXT
Topikgazda

Beakadt a backflip gombom.;]

(#4861) Speed® válasza DigitXT (#4860) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Előfordul :K

(#4862) DigitXT


DigitXT
Topikgazda

Gyakorlás maxos Formulával (sajnos a Monsterem tuninghiányos).:R

Kattintható a kép, videó van alatta: remélem nem tiltja le a YT a zenét...

(#4863) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Érdekes ez a "Get up to get down".
Javítási lehetőség nincs, mert mind rá idő.
Az első nyeremény 40 pont után jár, ami egy nadrág...

#?*@&!

(#4864) tzsolesz válasza zeon.hu (#4863) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ugyan így gondolom én is. 2 perc untig elég, ehelyett lehet nézni ahogy visszaszámol. A nyeremények pedig most valóban később kezdődnek....

(#4865) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Csak nekem fosta össze magát a játék és nem tudok "csatlakozni"? Pont Adventure váltás lett volna, erre connection problem...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4866) misi_belucci válasza tzsolesz (#4864) üzenetére


misi_belucci
tag

Ja, fölöslegesen hosszú a 3 perc, legtöbbször csak 1 menet fér bele az időbe. A legjobb kombó a rally + szárny, hólánc, coin. Esetleg superbike + szárny, burner, hólánc. De az életveszélyes.

#4865

Nem csak nálad ilyen, sokan panaszkodnak. A Finger vizsgálja és javítja majd egyszer...
Én a heti eventen szívtam meg vele. Beértem a célba (simán 9 pontos idővel), aztán offline lett, meg írta, hogy "No event". Persze az időm ment a levesbe. Buktam a jegyet. :W

(#4867) DigitXT válasza misi_belucci (#4866) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Ha egy nagyot hibázol, még van idő újrakezdésre... Nyilván, ha már
végig toltad, 1:2x idő alatt, akkor nincs esély még egy hasonlóra.:B
Nekem eddig az a tapasztalatom, hogy maxos Rally = stabil Top10.
(Nyeréshez azért kell mázli, hogy ne legyenek erős ellenfelek. Vagy
persze lehetsz te magad is az erős, de nekem még nem sikerült.:DDD)

Legjobb eredményeim zsinórban két második hely: kaptam jó kettő
másodpercet, pont ugyanattól a sporttárstól = ennyivel jobb nálam.

[ Szerkesztve ]

(#4868) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Jövő héten alig leszek, minden nap hosszú lesz, pláne az ország másik felében.
Így lehet, hogy kimarad néha a játék.

#?*@&!

(#4869) AKIspest válasza zeon.hu (#4868) üzenetére


AKIspest
tag

Köszi, hogy jelezted, kitartás!

(#4870) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

2-es coinnal meg is lepődtem :D

#?*@&!

(#4871) DigitXT válasza zeon.hu (#4870) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Na igen, ez azért lehetett, mert a druszád nem indult.:DDD

(#4872) zeon.hu válasza DigitXT (#4871) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Meg te sem... :DD

#?*@&!

(#4873) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Ha új challenge-et indítok, az miért tűnik el rendszeresen?
A többi akár napokig kint van.
Más tudja törölni az enyémet esetleg?

#?*@&!

(#4874) DigitXT válasza zeon.hu (#4872) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Nem megy ám mindig ilyen jól, eddig* sose nyertem.:R Amikor
19-es idő jött, akkor azt hittem, meglesz, de ketten is 18-at mentek.

*:

(#4875) tzsolesz válasza zeon.hu (#4873) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nálam is ez a helyzet. 10 percig sincs ott. Ergó tök feleslegesen osztom meg, mert gőzöm nincs kinek sikerült lehagynia, vagy kinek hogy ment...... :N

(#4876) DJ. Ru$y válasza DigitXT (#4874) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Állítólag" az oroszok már valahogy csalnak ebben IS, tegnap este én harmadik voltam, engem 0,2 sec-kel előztek meg ketten, aztán 10 sec-kel a vége előtt beesett egy orosz 20 sec-kel rövidebb idő alatt az első helyre, gyorsan ráindítottam és ugyanúgy szárny + coin + lánc kombóval ment, de hát mire elindult stb nem lehetett ugye vele párhuzamosan menni, hogy lássam mit csinál... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4877) zeon.hu válasza tzsolesz (#4875) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ki lehet ixelni mások kihívását, de nem tudom, hogy az csak nálam törli vagy mindenkinél.

#?*@&!

(#4878) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Navégre.

(#4879) DigitXT válasza Speed® (#4878) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Na végre!:C

Szerk: mindössze második győzelmem, de elég jó idő lett.:R

[ Szerkesztve ]

(#4880) misi_belucci válasza zeon.hu (#4877) üzenetére


misi_belucci
tag

Ha másét ixeled ki, az csak nálad tűnik el. (Aztán néha vissza is jön :N )
Ha a sajátodat törlöd, akkor az mindenkinél eltűnik.

De összességében elég kusza ez a challenge rész. Ráadásul a gemeknek is jól oda lehet verni, ha belemerül az ember.

(#4881) tzsolesz válasza misi_belucci (#4880) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ráadásul a gemeknek is jól oda lehet verni, ha belemerül az ember.
Nah igen, rád minimum 15 gemet elbaszok mire rájövök, hogy kár volt. :DDD
De ezt elmondhatnám AFÖLDI-re is, meg suszira is..... Matyit is inkább hagyjuk, abba már bele sem lépek..... :D

[ Szerkesztve ]

(#4882) DigitXT válasza tzsolesz (#4881) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

Matyi simán elvisz egy napi VIP gyémántot.:))
Az lenne a fair, ha ilyenkor meg is kapná őket...:R

(#4883) M.Matyi_


M.Matyi_
újonc

Szerintem az 1es pályára a cb(3) ab(7) és winter tires(15) jó, általában csak ezen szoktam menni :)
[kép]
Sikerült egyszer 1 perc 7 másodperc is, de azt nem fotóztam le sajnos

[ Szerkesztve ]

(#4884) DJ. Ru$y válasza M.Matyi_ (#4883) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Na az űrlény megérkezett! Maxi respect Matyi! :K

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4885) DigitXT válasza DJ. Ru$y (#4884) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

És akkor azt hittem, nagy szám, ha 5 mp-cel nyerek. Neeem... 10 mp!:C

(#4886) misi_belucci válasza tzsolesz (#4881) üzenetére


misi_belucci
tag

Általában az van, hogy amikor megyek egy egész jót (legalábbis úgy érzem), akkor csinálok egy challenge-t.
Persze még így is van 1-2 "őrült", aki simán megdönti. :N

(#4887) DigitXT


DigitXT
Topikgazda

Ilyenkor bezzeg kiadja az utolsót, amikor az eleje kuka.:W:DDD

(#4888) tzsolesz válasza DigitXT (#4887) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Én is így vagyok most. Bemegyek egy jobb ponttal akkor 60 m nél kicsúszik alólam a talaj. Megyek 13k val és 9980 pont. 😃

[ Szerkesztve ]

(#4889) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Délelőtti elmélkedés az új Adventureről.... Előre szólok, nem lesz túl pozitív, szóval, nem feltétlen javasolt a tovább olvasás.

Fingerfosék rájöttek, hogy az Adventure módból túl sok gemet tud kiszedni az egyszerű játékos, így jól elbaszták azt. Ugye eddig a kék ládák java részét jármű megkötés nélkül adta a game. Ahogy én most látom, minden alkalommal fentre dobja a kék ládát és vagy mész azzal a járművel azon a pályán vagy bukod. Teszteltem ugyanis, ha belépsz és ki, akkor nem csak a pályát és a járművet cseréli, de kukázza a ládát is. Mentem a Diesellel reggel egy 7000 m-t már nem tudom melyik pályán, majd beadta Monoval Desert-et, köszönöm nem kérem, beléptem, meghaltam pár méter után, mert itt még azt sejtettem, hogy pörgeti a ládát a következőre, hisz nem értem el 500 m-t, kilépés után beadta az új pályát Patchworköt a Sport Carral, ezen sem mentem meghaltam 500 m előtt, hisz tesztelek címszóval. Majd fogadott a meglepetés, hogy beadott egy pályát talán robogóval, de nem volt kék láda. Szóval itt már nem tudsz cserélgetni, mint eddig 1-et sem, nem tudsz "járműkorlát" nélkül, mert mindig adott pálya adott jármű van, és ami még egy szájba tekert nagy hülyeség, hogy a ládák idejét is elvették, elvileg 12 óránként adja a 3 ládát, de nem számol sehol vissza, gyakorlatilag nem tudom, mert tegnap este kellett volna, hogy adjon, ha nem indították újra a számlálást, de nem adott, valamikor éjjel adott, mert reggel ott volt, ezt még tesztelem majd, hogy tényleg 12 óra vagy mi a .....

Fingernek jó, mivel a sok kötöttség miatt sokkal kevesebb gemet fogsz összeszedni, ezért, ha kell a gem fizetni fogsz, nem hiszem, hogy nekünk a sapkák miatt akkora buli + 1.000.000(!) méternél a láda, hűha, mekkora ajándék, érezzük magunkat megtisztelve. A cupot megszoktuk látjuk nagyjából mit kapunk stb, de szerintem ez borzasztóra sikerült.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4890) DigitXT válasza DJ. Ru$y (#4889) üzenetére


DigitXT
Topikgazda

A kék ládás szívatásba én is belefutottam, elsőre, ennek ellenére az
összkép nekem pozitív, jó kis statisztikákat csinál. 21 autó, 12 pálya,
plusz az extrák: el lehet vele szöttyögni, szerintem feldobta a dolgot.

Ui: és végre 4 jegy van az extra pályákra, igaz, már több is van belőle.

(#4891) misi_belucci válasza DJ. Ru$y (#4889) üzenetére


misi_belucci
tag

Én rámentem a milliós bohóc sipkára: :)

De a farmolást tényleg megnehezítették így. Szerintem így "kompenzálják" a cupsban kapott plusz láda nyitási lehetőséget. Persze reklám nézegetésért vagy VIPért).

(#4892) DJ. Ru$y válasza misi_belucci (#4891) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Grat Misi, láttam, hogy Local 1. én is mennék rá, de nincs időm bassza meg... Te tudsz valamit arról, hogy ezt nullázzák július elsején vagy sem?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4893) misi_belucci válasza DJ. Ru$y (#4892) üzenetére


misi_belucci
tag

Szerintem ez ilyen örök ranglista. Mert akkor lenne ott felül egy választó gomb, mint a cups pályáknál is (all time vagy season). De ez csak az én gondolatom. Ha esetleg mégis nullázódna, akkor mégegyszer biztos nem csinálnám meg. Sok időt elcsesztem vele...

(#4894) DJ. Ru$y válasza misi_belucci (#4893) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Logikus amit mondasz. Mondjuk az, hogy volt már egy update és a 12 órás számlálót cseszték visszarakni, az engem bosszant.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4895) DigitXT


DigitXT
Topikgazda

Honfitársakkal játszunk, szóval nincs nagy hajtás, viszont ez pont kiadta:

(#4896) DJ. Ru$y válasza DigitXT (#4895) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Elmész a tudod hova... XD Szép menet!

Régen mikor kezdtem csak Sport Car-ral toltam, nem tudom miért, de azt maxoltam először, nagyon későn szoktam át a Rallyra, na akkor lehet tudtam volna vele ilyeneket, de most, annyira átszoktam a Rallyra, hogy ihaj, teljesen más a két autó karaktere a játékban.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4897) zeon.hu válasza DigitXT (#4895) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én örülök, hogy egyszer sikerült:
(Persze a többiben maradt, de a 26K messze az eddigi legjobbam)

Odafent mi lett a vége?

#?*@&!

(#4898) ztibor válasza zeon.hu (#4897) üzenetére


ztibor
senior tag

hajnal 5-kor ér véget, most éppen 3809:709 az eredmény.

(#4899) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Persze ez is akkor jön, mikor a többi gatya...

#?*@&!

(#4900) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Van valami gyűjtőhely a tippeknek/trükköknek?
Gondolok itt oyanra, mint pl a Flying Log pályán a plusz üzemanyag kanna.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.