Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

nem mernék rá megesküdni,de ez mintha a katicabogár lárvája lenne.Amúgy teljesen ártalmatlan,sőt,a kifejlett imágó előszeretettel pusztítja a levéltetveket.

(#2) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

Úgy úgy.

[ Szerkesztve ]

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#3) Viktor77


Viktor77
titán

Ez vagy valami, vagy megy valahova.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) Stanlee válasza Jack Hunter (#1) üzenetére


Stanlee
őstag

nekem is elsore vmi katicabogarnak tunt, de ez meg valtozni fog, az biztos.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#5) Prémvadász


Prémvadász
tag

[link]

Nem bűn a lustaság.

(#6) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Elefánt lárva :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) Hieronymus válasza Stanlee (#4) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem változik.
Harlekinkatica lárvája. A katicabogár tipp alapján ár azonosítani tudtam.

Köszönöm a segítséget!

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#8) Stanlee válasza Hieronymus (#7) üzenetére


Stanlee
őstag

Elenezest, de ez a rovarok negy fejlodesi fazisabol a masodikban (pete-larva-bab-kifejlett rovar/imago) van. Szoval kifejlett allapotban total maskepp fog kinezni.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#9) Hieronymus válasza Stanlee (#8) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az azonosítás nem változik.
Nyilván a kifejlett bogár másként néz ki. Ebből már nem fejlődik ki semmi, kötelesség teljesítve, védem a honos fajokat és a mustot. :DDD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#10) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ez egy medvedisznóember, csak álcázza magát. Én is találkoztam ilyennel, de a fene se gondolta volna, h ebből a rusnyaságból lesz a katica... :U

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#11) Stanlee válasza Hieronymus (#9) üzenetére


Stanlee
őstag

Jo, ha "artalmatlanitottad" :) Nekem nincs sok bajom veluk, de az idevalosit jobban kedvelem, minte ezeket a jovevenyeket :D

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#12) #90088192 válasza Hieronymus (#9) üzenetére


#90088192
törölt tag

A ha szerencsed lett volna akkor a septe punctata coconella larvaja lett volna, de nem volt olyan szerencses hogy az legyen. Beke testnedveire :DD

(#13) Hieronymus válasza Stanlee (#11) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Eredetileg betelepítették Európába őket. Hatékonyak a tetvek ellen. Aztán elkezdtek szaporodni.
Amikor az élelemszerzés megnehezül, első körben felzabálják az őshonos katicák lárváit.
Ha azok elfogynak, áttérnek a vegetáriánus életmódra. Elkezdik zabálni a gyümölcsöket. Kedvencük a szőlő. Ha belekerülnek a mustba tönkre teszik azt a saját testnedveikkel, élvezhetetlen ízű lesz a bor. A madarak nem merik megenni őket. Vélhetően a borzalmas ízük miatt. Természetes ellenség sincs, ami visszafogná a populáció növekedését. Ősszel, a lakásokból csak porszívóval lehet eltakarítani ezeket a bogarakat,
Felénk xsak most jelentek meg. Nem kellene elszaporodniuk.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.