Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Alwares


Alwares
aktív tag

Hát én is voltam már a helyedben. Szintén félig msn-es dolog volt, szenvedtem miatta sokat aztán előtört belőlem a dolog és milyen jó volt tisztázódott és egy hét múlva már volt barátnőm (jó hosszú szünet után). Azóta is vele vagyok, megváltozott sokminden, de legfőképpen én. Fel kellett nőni. Van szerelem, de az csak akkor lehet igazi, ha közelről ismered az embert.

(#52) thomikaf1 válasza Ipse89 (#35) üzenetére


thomikaf1
tag

Győrben tényleg sok a ilyen "k*rva" nap mint nap látom én is őket :(

(#53) Wictor válasza thomikaf1 (#52) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem csak arra...

Ne legyetek szerelmesek elérhetetlen nőbe... :(

[ Szerkesztve ]

(#54) szombatitomi válasza Alwares (#51) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Nem, nem csak akkor lehet igazi.

### Most már próbáljuk hanyagolni inkább ezt a témát, kezd zavarni... ###

(#55) megema


megema
őstag

Szép írás, köszi :) Én is voltam hasonló helyzetben, mostanra szerencsére már majdnem teljesen "kihevertem". Bár nálam osztálytárs a csaj és ráadásul az a típus, aki viteti magát, stb... Mondjuk lassan vitethetné, (OFF)(ha még érdekelne,)(/OFF) mert jogsi megvan, már csak a kocsira várok ;] Inkább bulik és majd összejön valaki, ha épp nem ütöm ki magam :D Erről a dumálgatásról már leszoktam. Ha így elkezdesz beszélni egy csajjal, akkor a legtöbb barátként fog csak rád tekinteni. Én ezt tapasztalom a baráti körömben is :U

Bocsi! Nem láttam, hogy már zavar :B

[ Szerkesztve ]

(#56) juhig12


juhig12
tag

Szép írás, volt már velem is ilyen. Ha érdekel a tanácsom, tényleg próbálj meg más felé is tekingetni, mert rossz nem sülhet ki belőle. Menj valamikor el bulizni, az jót tesz majd ;)
Meg haverokkal valahova, idővel más lesz majd, és nem kell 2060ig várni :)

Fel a fejjel :K

(#57) Wictor válasza megema (#55) üzenetére


Wictor
senior tag

Hogy kezdjük akkor el, ha nem dumálgatással? ;]

(#58) juhig12 válasza megema (#55) üzenetére


juhig12
tag

pont el is mondtad, amit akartam, csak nem olvastam a kommentet :P

(#59) megema válasza Wictor (#57) üzenetére


megema
őstag

MSN-es dumálgatásra gondoltam... Menjetek bulizni inkább ;)

(#60) szombatitomi válasza megema (#55) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszönöm!

Én is voltam így, hogy osztálytárs, de az már rég elmúlt. Már mindegy, én örülök hogy barátként tekint rám!

- Nem ez zavar, hanem ez a "hatávolakkoraznemszerelem". -

(#56) juhig12: Hát, én nem vagyok bulizós típus, így ott nem érezném jól magam.

[ Szerkesztve ]

(#61) Wictor válasza megema (#59) üzenetére


Wictor
senior tag

Már azt hittem, hogy kapásból rontsak neki a folyosón és nyaljam körbe... ;]

Nem járok bulizni, de ez már más tészta.

Tomi: fel a fejjel, túl fogsz lenni rajta, hidd el! :R Majd mikor 50 év múlva visszanézed a feljegyzést, jót fogsz nevetni rajta. :K

[ Szerkesztve ]

(#62) megema válasza Wictor (#61) üzenetére


megema
őstag

Végül is az is bejöhet ;] Annyit én sem járok, de ha megyek is általában kiütöm magam és nem emlékszem semmire :D Nem mintha történne bármi is...

[ Szerkesztve ]

(#63) juhig12 válasza Wictor (#57) üzenetére


juhig12
tag

megdugálgatással:DDD

(#64) Wictor válasza juhig12 (#63) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem tudom mit szólna a lány, ha a folyosón elkapná egy olyan "ember", akivel az életben 2 szót váltott, aztán pedig körbe... nyalná... :D

Na, komolyra fordítva a szót: felejteni kell, muszáj, hasznos. Lesz más, nem kell félni, nem fogsz folyton a másikra gondolni, mikor vele vagy. Nekem is hosszú idő kellett anno, hogy a másik lányt kiheverjem (abból sem lett semmi), de sikerült megvalósítani. :R

(#65) szombatitomi válasza Wictor (#64) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Felejteni nem fogok, mert minden nap beszélünk. Ez nem is akarom, hogy máshogy legyen, és nem is lesz máshogy.

(#63) juhig12: Kérem az efféle megjegyzéseket mellőzük. Köszi.

(#66) Wictor válasza szombatitomi (#65) üzenetére


Wictor
senior tag

Te tudod... :U

Mennyi idős vagy amúgy, ha meg szabad kérdeznem?

(#67) szombatitomi válasza Wictor (#66) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Túl fiatal. :K Egyébként júliusban leszek 16.

(#68) Wictor válasza szombatitomi (#67) üzenetére


Wictor
senior tag

Akkor meg ne mondd azt félig éretlen fejjel, hogy nem fogsz tudni felejteni. Én lassan 19 éves vagyok, és még mindig zöld. :K Hogy sajnos, vagy hál' Istennek, azt nem tudom.

#69: értelek. Így már más. Én azt hittem, hogy mindig belé leszel szerelmes és ő lesz az első és egyetlen, akár lesz neked később másik, akár nem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#69) szombatitomi válasza Wictor (#68) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Nem az érzést nem fogom elfelejteni, hanem Őt. És nem is akarom. :N

Neeem. Bár most ezt mondanám, ha a szívemmel gondolkoznék, de ez természetesen nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#70) sislaciii


sislaciii
aktív tag

A leggyönyörűbb írás, amit valaha olvastam, nagyon megfogott, szinte a bőrödben voltam, amikor olvastam. Láttam ahogy nézed az adatlapját, ahogy kimész az udvarra. Köszönöm, hogy megosztottad velem/velünk, gyönyörű perceket adott. :) :B :R

Szerk. Rájöttem ettől, hogy hiányzik valaki, és most döbbentem rá igazán, még ha voltak kapcsolataim azóta mióta megismertem, és azt hittem akivel épp együtt voltam, hogy nagyon szeretem. Most rájöttem. Csak megzavarodtam. Én mást szeretek. November óta.. Egy lányt, aki nekem mindennél többet jelent. Lesz -e közös jövőnk? Nem tudom. :O

[ Szerkesztve ]

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#71) Wictor válasza sislaciii (#70) üzenetére


Wictor
senior tag

Lesz, ha teszel érte, lesz. :R

Ez a lány akkor már nem a fordított képes, ugye jól értem? :)

[ Szerkesztve ]

(#72) szombatitomi válasza sislaciii (#70) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszönöm, és örülök, hogy tetszett! :K

Igen, ettől én is félek. Hogy majd akkor, a szeretett lány szemébe nézve nem őt fogom magam előtt látni...

(#73) Mr Potter


Mr Potter
tag

Egy 'köszönöm' tőlem is. Szép írás ! :)

(#74) szombatitomi válasza Mr Potter (#73) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Én köszönöm! :)

(#75) sislaciii válasza Wictor (#71) üzenetére


sislaciii
aktív tag

Ahogy mondod. Bár jó volt vele, és ha rajtam múlna még ma is együtt lennénk, de nem lenne igazi szerelem. Akit szeretek, ő más. Naponta beszélünk vagy 4 órát, és akkor keveset mondtam. Ő megért, meghallgat, segít. Elmentünk együtt jégkorizni, más volt, mint egy átlagos korizás. Naponta többször leírjuk egymásnak, hogy "Szeretlek". Nem tudjuk, hogy a másik barátságból mondja, vagy szerelemből. De szeretjük egymást.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#76) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Szép írás Tomikám, gratulálok! :)

Velem is megesett ehhez hasonló, nem volt jó, de hidd el egyszer Neked is eljön az igazi! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#77) HDDave


HDDave
csendes tag

Igazán sajnálom. Az írás nagyon tetszett köszönöm. Szerintem ebben a mai világban ez egyre gyakrabban fordul elő, elég nyomasztó de hát "c'est la vie!" :R

"Don't party!! It's like drugs; it's addictive!!!"

(#78) szombatitomi válasza mexicanraven (#76) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszönöm szépen! :B

(#77) HDDave: Neked is köszönöm! Hát igen. "C'est la vie!" ;)

[ Szerkesztve ]

(#79) Dr Smoke


Dr Smoke
aktív tag

Szép írás, köszönöm szépen! Én is hasonló cipőben járok, azzal a kivétellel, hogy sűrűn találkozom Vele. Mondjuk egyenlőre úgy döntöttem, hogy még nem adom fel teljesen. Te még könnyű helyzetben vagy, de én már a 30hoz vagyok közelebb, mint a 20hoz sajnos és fiatalabb már nem leszek. 16 évesen Nekem is volt egy lány, akkor úgy gondoltam, hogy mindig szeretni fogom, de elmúlt. Tovább kell lépni, tíz év múlva már máshogy fogod gondolni.

(#80) szombatitomi válasza Dr Smoke (#79) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszönöm! Hát igen, próbálkozok.

(#81) Wictor válasza szombatitomi (#80) üzenetére


Wictor
senior tag

Én most léptem a tettek mezejére (most este). Szerelmes levelet írtam a lánynak (lehet hülyének nézni, vagy megkövezni...). Kezébe nyomom valami indokkal, hogy otthon majd olvassa el, ha elolvassa, és tetszik neki, akkor sínen vagyunk, ha nem, akkor ráhagyom. Övé a döntés, ha ez nem jön be, akkor hagyom mostmár végleg. :(((

Részben a te írásod is segített ebben, úgyhogy neked is köszönöm, hogy idáig eljutottam. :R

[ Szerkesztve ]

(#82) Ipse89 válasza Vasinger! (#41) üzenetére


Ipse89
tag

~320 fiú , ~4-5 lány ;] ( mondjuk ez már egyetem )
Viszont százalékos arányban te nyertél ;]

(#81) Wictor Na Papi, akkor szorítok, írd ám meg, hogy mi lett a reakció :B Szép dolog levelet írni, szép és jó az e-mail, sms msn, de szerelmes levél kézzel írva az igazi :) Fújd ám be kicsit a spray-ddel/parfümöddel!!! ;]

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#83) tildy


tildy
nagyúr

Ha 50 év múlva valakinél a szerető családja mellett is ez kerül bele a naplóba, egy volt érzelem , és ezt emeli ki, ott valahol valami nagyon nincs rendben.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#84) gamerkiller válasza enddav (#18) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én interneten keresztül ismertem meg a jelenlegi barátnőmet.. Elmondhatom hogy imádjuk egymást, és már több mint 2 hónapja vele vagyok. Szerintem ha okosan csinálja az ember akkor nem lehet gond.. Nem kell látatlanban szeretni senkit, nem 1 ilyet láttam már hogy csak képről ismerte az illető a másikat de akár meg is halt volna érte.

11fiú és 1 lány. Azt az 1-et is nagyon furcsálljuk, mert CNC forgácsoló szakon vagyok.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#85) GAbre


GAbre
veterán

Jó kis írás,átérzem a fájdalmad. :((
Én is ilyen voltam régen,csakis 1 csajba voltam szerelmes évekig,sok-sok évig.... :W
Azóta rájöttem,h semelyik csajba nem lehet bízni,ha valamilyen lánnyal tényleg el akarsz beszélgetni,akkor abból barátságon kívül semmi jó nem sülhet ki.(90%ban így van)
Én is benne vagyok ebben a %-ban...:(
Én már évek óta nem remélek,nemigen próbálkozok,mert mind1iknek csak a lové számít...

A távkapcsolatban az a "jó",hogy odáig szép a dolog,h lejön/elmész hozzá hétvégére.1üt vagytok jólérzed magad.Aztán vissza melózni,vagy suli.
Csak az a baj,h a legtöbb csaj a hét többi napján mást is boldoggá tesz/tehet.
És mivel te is olyan vagy,mint én(gondolom),h nem tudsz 1üt lenni vkivel érzelem nélkül... :( :(
Azért remélem,te hamarabb túlteszed magad rajta,avagy összejön....Sok sikert

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#86) szombatitomi válasza GAbre (#85) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszi. De nemigen jó általánosságban beszélni, mert - bár vannak ilyenek - igenis van kivétel.

(#87) juhig12 válasza szombatitomi (#60) üzenetére


juhig12
tag

akkor van még 1 ötletem.
menj el valamit sportolni. tökmindegy hogy milyen alkat vagy. menj el küzdősportra, jót fog tenni, nem fogsz vele foglalkozni, meg aztán hasznos dolog is.
vagy mássz falat vagy tökmind1,csak foglald el magad, és jobb lesz;)

(#88) szombatitomi válasza juhig12 (#87) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Az elfoglaltság mindig megvan. :D

Szoktam sportolni. :P

(#89) juhig12 válasza szombatitomi (#88) üzenetére


juhig12
tag

hát helyes, akkor idővel jobb lesz, és ne törődj vele annyit;)

(#90) vakondvok válasza szombatitomi (#6) üzenetére


vakondvok
tag

millió nő van : ) mindenkinek jut egy előbb vagy utóbb, akit imádhat (és közel is lakik :]) hajráhajrá

(#91) Fooler89


Fooler89
őstag

MSN szerelem??

Szerintem ezt hanyagolni kéne, vannak dolgok amit elsőre talán könnyebb megbeszélni az interneten keresztül de nem tudom elképzelni, hogy tudsz úgy szerelmes lenni, hogy te és a lány között nem történt semmi említésre méltó?

Ez nem a szerelembe vagy szerelmes tipikus esete? Mármint csak szeretnéd, hogyha valaki szeretne?

Nem bántásból írom, csupán csak kíváncsiságból!

[ Szerkesztve ]

(#92) szombatitomi válasza Fooler89 (#91) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Nem, nem a szerelembe vagyok szerelmes. Ebben egész biztos lehetsz.

(#93) Daczy


Daczy
aktív tag

valami hasonló velem is megesett már, csak én személyesen is ismertem a hölgyeményt...

borzasztó érzés, tudom... :U

nagyon jó lett az írás :R

(#94) szombatitomi válasza Daczy (#93) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

:R

(#95) vinistv


vinistv
tag

Gratulálok a cikkhez, végre egy kis változatosság, abszolút tetszett! :C

-

(#96) szombatitomi válasza vinistv (#95) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszönöm! :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.