Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Tök jó ez! :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes, eddig nem is hallottam róla.

Live-Die-Respawn

(#3) camillus


camillus
tag

A modern játékok is fél lábbal a film kategóriában vannak.

http://i.imgur.com/Ea58ASu.jpg

(#4) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

A két kontraként említett pontot nem egészen értem. Egy műfajt kritizálni a műfaji sajátosságai miatt? Mintha egy Need For Speed játékra rásütnénk kontraként, hogy "nem mindenki rajong az autókért". Hát baszki, akkor nem játszik vele. A fejlett angol nyelvtudás igénye meg szerintem pont előny, hiszen ennek a műfajnak ilyennek kell lennie. Ha csak sablonos tőmondatokkal dolgozna, akkor pont olyan unalmas lenne, mint egy bármilyen egyéb videojáték.

(#5) Bone123 válasza Stauffenberg (#4) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Nem befolyásolta az értékelést vagy a pontszámot a két dolog, egyszerűen megemlítettem, hogy a nyílt narratíva egyeseknek áldás, másoknak átok lehet. A szükséges angoltudást meg jelezni kellett, mert a megléte nélkül sokaknak kevesebb lehet az élmény. Nevezzük a két dolgot figyelmeztetésnek, semmint negatívumnak.

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nagyon tetszik, biztos hogy be fogom szerezni elobb vagy utobb. Jo sztori > minden mas.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) alevan


alevan
őstag

Felkerült a wishlist-emre :)

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

dat Néééni *.* :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) McSico


McSico
senior tag

A második oldal első mondatával kezdjetek valamit srácok, mert ez így olyan mintha ráküldtétek volna a gugli fordítót. :)
"A Her Story indítása után egy operációs rendszer asztalán találja maga a játékos, és azt el sem fogja hagyni azt, amíg játszik."

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#10) haxiboy


haxiboy
veterán

Igalmasnak tűnik. +1 a wishlistre :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#11) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Akcióban behúztam 3,6 euróért. Eddig (kb 30 klip után) eléggé tetszik.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) doc


doc
nagyúr

steam sale-en akcios volt, erdekesnek tunt, megvettem

aztan delutan nezelodtem hogy mit kene kiprobalni, felraktam, es fel sem alltam a gep elol 3-4 oran keresztul :C

allat, dobbenet, zsenialis, meeeeeg ilyet! :)

(#13) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekes volt, de a végére majdnem felhúzott az utolsó pár videó kinyitásával, míg saját magamtól rájöttem egy egyszerű "csalásra"
[SPOILER]
a BLANK szóra keresve, majd a BLANK tag-et átírva (praktikusan a "database" mátrix pozíciókat írtam be ide a kereshetőségért, de ismerve ezt a trükköt, illetve a játék végét is, igazából felesleges volt) sorba lehet nézni az összes videót, beleértve azokat is, mikor a hazugságvizsgálóval csak felváltva yes/no a válasza, de ezekre a szavakra keresgélve nem elég az első 6 találat.
[/SPOILER]
.
Nem nagy hiba, igazából nem is vártam mást, de azért fura, hogy a végén
[SPILER]
nem derül ki egyértelműen, hogy valójában mi történt.
[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.