Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Jó írás lett!:)

Nekem sokat segített hogy erre a telefonra essen a választásom.

(#2) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Wifi problémákat orvosolták már ennél a telefonnál?
Mellesleg használd egészséggel!:)

when the sun shines, we'll shine together

(#3) tami92


tami92
aktív tag

Szia.
Én csak azt akarom kérdezni h ha a c3 előtt 1 wave-ed volt akkor mi okod volt a váltásra??

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#4) sagesz93 válasza mexicanraven (#2) üzenetére


sagesz93
addikt

Már egész jó szoftvere van, javítva a wifi gebaszt.
Mutteromnak is ilyen van, innen az infó, én konfigolom neki :D

(#5) mexicanraven válasza sagesz93 (#4) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Így már más a gyerek fekvése, annó én a WIFI hiba miatt nem vettem ilyet!
Ennyi pénzért elég jó vétel! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#6) hdanesz válasza tami92 (#3) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Szia!

Az ok egyszerű: túl sok volt nekem a Wave. Amikor letelt a vásárlás utáni extázis, utána nem volt több számomra mint egy 20-30 ezres telefon. Persze ezért most sokan megköveznének, de tényleg szükségtelennek éreztem egy akkora tudású telefont. (Hangsúlyozom: nekem szükségtelen) Hiába a Bada oprendszer, a kiváló Super AMOLED kijelző...2-3hét után a Wave is csak telefonálásra, sms-re és wifi-re kellett.
A wifi talán az egyetlen dolog amit igazán kihasználtam a Wave-ben, a telefonálás és sms-ezés mellett. wifi pedig - mint a C3-00 példája jól mutatja - van alsóbb árkategóriában is.

[ Szerkesztve ]

(#7) tami92


tami92
aktív tag

igen értem a helyzeteted.
nekem csak anniy a bajom a wave-vel (nagyon jó lenne amúgy) hogy nem android van rajta.a badaval kapcsolatba meg annyit h megkapod ugye a samung op rendszerét és azzal együtt a touchwizet.szal ennyi a bajom a wave-vel.
amúgy KELLEMES ÜNNEPEKET NEKED ÉS MINDEN TAGNAK :))

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#8) hdanesz válasza tami92 (#7) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Köszi! Neked is Kellemes Ünnepeket!

A Bada igazából még nem egy kiforrt dolog. 2011-ben (vagy még utána) fog beérni igazán. Engem az Android sem fogott meg annyira. Egy Sony Xperia X8-ast próbáltam ki (az is benne volt a lehetséges telefonok között)...de nekem nem jött be.

(#9) sagesz93 válasza hdanesz (#8) üzenetére


sagesz93
addikt

X8-on sem a gyári android van, eléggé átírták az SE-nél...
Nekem nem tetszik, inkább a gyári egy launcherpro-val :)

(#10) vajota


vajota
csendes tag

Hali !
Én nemrégen (2 napja vagyok c3 boldog tulaja) és a neten már több helyen is hallottam arról a problémáról mai nálam is jelentkezett, hogy a képernyő sarkában megjelenik egy bekeretezett e betű és az istennek se tudom leszedni... kicsit idegesít hogy hó végén kapok e egy gigantikus számlát. ha van vmi ötletetek légyszi irjatok :) köszi !!!

(#11) Wictor válasza vajota (#10) üzenetére


Wictor
senior tag

Beállítások - kapcsolatok - csomag alapú átvitel - ha szükséges

Elvileg itt kell lennie, bár nem C3 alapján mondtam. Az EDGE ikon az talán.

[ Szerkesztve ]

(#12) vajota válasza Wictor (#11) üzenetére


vajota
csendes tag

Köszi a választ, de oda tettem már de semmi reakció.
egyenlőre

(#13) zsofi0103


zsofi0103
újonc

Szia!
En teljesen varatlanul kaptam egy ilyen telefont, szinten palaszurket..es hat ugye ez a szin nem tul noies. A vodanal azt mondtak nem lehet elolapot cserelni, de ugye neked szukseged volt ra. Szerinted, ha bemegyek egy nokia szervizbe en is, kicserelik nekem mas szinure vagy baratkozzak meg ezzel? Es ha ki is cserelik, nekem is 2000ert?
Elore is koszi, udv.

(#14) hdanesz válasza zsofi0103 (#13) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Szia!

Ha van nekik olyan színben, akkor tuti kicserélik. Érdemes megkérdezni a Nokia szervízekben. Neked akkor akksifedél is kell. Nem tudom,h. egységesek-e az árak a hivatalos Nokia szervízekben.

(#15) hdanesz válasza vajota (#10) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

A Nokia C3 topikban le van írva a megoldás. Létre kell hozni saját web profilt meg saját hozzáférési pontot és azt beállítani alapértelmezettnek a vodás/telenoros/t-s helyett. Így nem fog próbálkozni az E betűvel.

(#16) dassadda


dassadda
csendes tag

Sziasztok.

Sehol se találom hogy hogy kell be állítani a saját webet hogy el tűnjön a G betű mert meg már vagy 3 napja ott van és zabálja a pénzem rendesen .. Kérlek valaki írja le nekem a beállítás adatait .. Előre is Köszönöm.

Minimaltechno , Nokia C3-00 , NoteBook , Mitsubishi Lancer Evolution X , stb ..

(#17) petruchenko


petruchenko
tag

Hello,hol cseréltetted ki a Nokiád előlapját 2 ezerért,mert nekem is ugyanez a helyzet áll fenn:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.