Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Szisztok!

Szerintetek az alábbi temékkel késleltetés nélkül érkezne a hang konzolon történő játék során, ha a TV-re csatlakoztatom a fülhallgatót? Haylou MoriPods

https://xiaomi-store.hu/hu/fejhallgato/2114-haylou-moripods-tws-white-8596311163890.html [link]

Jelenleg egy régebbi olcsó Xiaomi fülest használnék erre, de jól hallhatóan csúszik a hang játék közben. Az még nem aptx, aac, hd és egyéb.
A TV 4,2 Bt -vel rendelkezik, ha ez számít esetleg.

Köszi!

(#52) Dayerdroid válasza NdrewSunix (#51) üzenetére


Dayerdroid
tag

Szia! Szerintem igen mivel így nem tud 5.0-án csatlakozni. Bármilyen csoda füles késne így.

(#53) kekedi


kekedi
senior tag

Sziasztok.
Most kaptam egy W1et. Soha nem volt még tws fülesem így nincs összehasonlítási alapom.

A zene hangminosege számomra megfelelő. Egy kis hagszinszabalyzoval még tuningilhato.

Beszéd téren már kevésbé vagyok megelegedve vele.
A hívó fél jól hall engem közepes zajban is.
Ellenben én elég ramaty minőségben hallom a másik felet. Főleg ha ő ki van hangositva. Többször váltottam vissza a vezetékes headsetre mert nem értettem mit mond a másik. Az 1 éves kislányomat zajnak érzékelheti, mert hallkitja a hangját de főleg inkább torzitja.
Egy gyűrű samsung vezetékes headsetem van, de ég és föld a beszéd hangminosege.
Én várok el sokat vagy ez tényleg ennyit tud?

(#54) Yoshida válasza kekedi (#53) üzenetére


Yoshida
aktív tag

Én napi 1-2, néha 3-4 órát is használom, de MS Teams-re, nem rendes telefonos hívásra. Nem vettem még észre semmi gondot hangminőség terén. Teams alatt is a headset mód aktív, nem a headphone, elvileg ugyanaz mint egy telefonhívás. Utcán telefonálva sem volt még ilyen gondom, igaz pont a másfél évessel nem kellett így beszélgetnem eddig (lát eleget egész nap)

Nekem amúgy pont azt jelezték a másik oldalon, hogy sok háttérzaj bejön a beszélgetés során.

(#55) kekedi válasza Yoshida (#54) üzenetére


kekedi
senior tag

Köszi az infót.
Ms Teamset én is szoktam használni, de majd most hétfőn lesz vele az első. Kíváncsi leszek rá.

(#56) kekedi


kekedi
senior tag

W1 füles:
Ki lehet kapcsolni valahogy a funkció gombokat? Vagy telefonon van mód rá hogy hívásnál ne legyen aktív a füles gombja? Bármilyen megoldás érdekel (na jó, a füles érzékelőjét nem forrasztanám le).
Idegesítő mikor éppen hivank (vagy hívás közben) éppen kivenném a fülest a dobozból. (ami szintén kabaré), de a legjobb fogás persze hogy az érintő gombnál van, persze hogy kinyomom a hívó félt.

[ Szerkesztve ]

(#57) Yoshida válasza kekedi (#56) üzenetére


Yoshida
aktív tag

két dolog jut eszembe, de ez csak workaround :D

egyik, hogy én fejjel lefelé tartom a dobozt, úgy veszem ki, így "magától" a kezembe hullik, ha ki is csúszna, meg nem esik vissza a helyére.

A másik, hogy ha véletlen hozzányúlsz az érintő felülethez, nekem néha működik az, hogy rajta tartom az ujjam, és lefelé, vagy oldalirányban lehúzom róla. De néha ilyenkor is koppintásnak veszi.

Illetve tudod azt csinálni, hogy a füledben tartva 4-5 sec-ig nyomod mindkét oldalt az érintőfelületet, akkor kikapcsol, és nem rakod vissza a dobozba, csak lerakod az asztalra. Így persze nem tölti, de kényelmesen be lehet rakni a fülbe amikor újra kell, és utána talán 2-3 sec-ig kell tartani az érintőfelületet, és bekapcsol.

(#58) kekedi válasza Yoshida (#57) üzenetére


kekedi
senior tag

Kár hogy nincs jobb megoldás. De minden esetre köszönöm a válaszod. :)

(#59) Yoshida válasza kekedi (#58) üzenetére


Yoshida
aktív tag

van egy app, amit fel lehet rakni, ahol elvileg eq van, meg a töltöttséget írja, talán ott van még pár advanced beállítás, de én ilyen gyorsan appot még nem szedtem le mint ezt :D (borzasztó)

plusz nekem a bt-nél kiírja a headset töltöttségét, bár nem külön külön, csak egy szumma töltöttséget ír. (mármint a gyári BT beállításoknál kiírja, így nem kell rá külön app)

[ Szerkesztve ]

(#60) kekedi válasza Yoshida (#59) üzenetére


kekedi
senior tag

Próbálkoztam olyan appal de sajnos nem találtam számomra megfelelő beállítást. Bár az eq egész jó volt. De még is töröltem. :DDD
Igen nekem is szummásan jelenik meg a töltöttségi szint. A semmitől több.

(#61) kukamatyi


kukamatyi
tag

Sziasztok!

Gondolkodom egy ilyen füles megvételén, de egyelőre vacillálok melyiket válasszam: gt3, gt3 pro, gt6, gt7…van köztünk olyan személy akinek volt szerencséje ebből a négy típusból többet is kipróbálni és van összehasonlítási alapja? Szívesen várnám a véleményét :))

PÉNZT ér a véleményed(1-6 euro/kérdőív):------ http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=290279-----15 eurónál ingyenes kiutalás....

(#62) kekedi


kekedi
senior tag

Sziasztok!

A W1 el kapcsolatban.
Sajnos nem találtam megoldást arra, hogyan javithatnam a hangminoseget.
Ha a másik fél kihangosit engem, akkor nagyon zajos.
Minden más téren jól működik : ha nem vagyok kihangositva, zene, teams csevegés, stb.

Tudom, az lenne a megoldás ha a másik fél nem hangositana ki, de ez nem megoldhato.
Valamint még mindig nem értem hogy vezetékes headsettel vagy headset nélkül ez a probléma nincs jelen, csak akkor ha a W1et használom. Egyszerűen nem értem mit mond sokszor.

Számomra csalódás.

(#63) kekedi


kekedi
senior tag

Az asszonynak vettem egy GT7 et.
A basszus egész kellemes. Jobb mint a W1ben. Hatótávja is olyan jó mint a W1nek.
Egyedüli hiány a tok töltöttségi kijelzés (leddel), de lehet élni nélküle. A zajszűrés kicsit gyengébb, de nem vészes.
Amúgy nagyon egy kaptafára készültek ezek. De legalább működnek. :) (csak ne legyen a másik fél kihangositva, ahogy ezt már taglaltam korábban)

(#64) Próféta


Próféta
tag

Sziasztok,
2 hónapja vettem egy W1-et, és eddig minden ok volt, de most azt vettem észre, hogy a tok nem tölti a fülest. A tok fel van töltve, de hiába rakom bele a füleseket, nem jelzi a töltést, és a telefon szerint is marad a huszon pár százalékos töltöttség. Próbáltam a gyári visszaállítást is, de nem segített.
Találkozott már valaki ezzel a problémával?

(#65) Próféta válasza Próféta (#64) üzenetére


Próféta
tag

Csináltam mégegyszer factory resetet, megint megtörölgettem az érintkezőket és most tölt. Nem tudom van-e köze hozzá, de most feltöltötte a tok.

(#66) stanley00


stanley00
tag

Sziasztok!

2 hete vagyok tulajdonosa egy Haylou W1-nek. Sajnos ennyi idő után már meghalt a jobboldali füles. Bekapcsolás után érdekes módon szól de pár perc múlva elhallgat, már nem szól, nem kapcsol be. A baloldali füles szól rendesen. Ezt most már folyamatosan produkálja. Esetleg van valakinek ilyen tapasztalata vagy konstatálhatom, hogy kuka a termék.

Köszi!

(#67) Yoshida válasza stanley00 (#66) üzenetére


Yoshida
aktív tag

Nekem már több mint egy éves, és még semmi baja, de az is igaz, hogy nem napi szinten használom már úgy fél éve, inkább heti 1-2 óra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.