Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hallosz


Hallosz
senior tag

Hát igen, ez a, Kici, ócó, nem drága és a vége, ez: :W

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#2) tha_answer


tha_answer
őstag

Inkabb az a hulye aki megveszi. A gyar meg a hulyekbol el. Elelmes :DDD

(#3) NoMagix


NoMagix
addikt

Basszus ez de gáz! :W
Nem is találok szavakat erre az egész förmedvényre!
Nem lehet visszaküldeni! :F

(#4) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Aztakibaszottkurvaeget... :Y :W

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#5) m1lan


m1lan
őstag

Ezen legalább van GMS. ;]

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#6) bollokcs80 válasza NoMagix (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Azt hiszem az AKAI PHA-3850 [link] volt a legalja, amit valaha teszteltek az oldalon, de itt az új király. :DD

Régen röhögtem ilyen jót teszten, miközben tényleg szomorú, amit a wishpontkom oldal művel. Meg körbe kollégáknak, ismerősöknek. Bog-nak köszönet a belefektetett energiáért :C :R

Megyek megnézem a videót is. :))

B.Cs.

(#7) #22743424


#22743424
törölt tag

Miért nem lehet az ilyen és ehhez hasonló internetes boltok ellen fellépni? Még jó, hogy visszaküldték a pénzt!! Nekem égnek áll a hajam ha csak meghallom, hogy wish :W

(#8) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Zseniális :D

A régi sárkányos hello kittys tesztet juttatta eszembe :D [link]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#9) Somatom


Somatom
veterán

Azért ez szemétség. Bog azt írta, hogy tök jól szórakozott, mégsem adott "tetszett" plecsnit. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#10) NoMagix válasza bollokcs80 (#6) üzenetére


NoMagix
addikt

aztakukorica, az a káva és kijelzőarány elég siralmas! :Y :Y

(#11) fateless


fateless
veterán

Most elgondolkodtam, hogy rendelek ilyet, és aztán megreklamálom, visszakapom a pénzt, és lesz az 5 éves lányomnak egy játéktelefonja ;]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12) Reaper


Reaper
őstag

Köszönet a tesztért, rég röhögtünk ennyit az asszonnyal bármilyen cikken. Az ismerőseimmel meg megosztottam okulásképpen :)

(#13) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hogy a rettenetes f.szláma, aki kitalálta ezt.. Édes jó istenem..

Ez valami borzalmas.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) #40047616


#40047616
törölt tag

Ez de durva :DD

(#15) prolad


prolad
őstag

Köszi a tesztet és a rászánt időt, jól szótakoztam. És még a Quadrant is feltűnt tiszta retro :D

Wishről tényleg csak a legalapabb/legolcsóbb dolgokat (azokat is jó eséllyel előbb és olcsóbban megkapod Aliról). Mondjuk nekem van egy 550ti-m tőlük 2 éve már hibátlanul üzemel. Igaz, 1060-nak mondja magát, de legalább (refund után) ingyen volt.

(#16) topi66 válasza fateless (#11) üzenetére


topi66
aktív tag

Zenelejátszásra és rádióhallgatásra talán megéri 3000 ért

(#17) moleculez


moleculez
veterán

Az a kamera szerintem tejesen rendben van. UFO fotózáshoz, meg kémfotókhoz ez az elvárt.

Amúgy rákattintottam a képekre, és vártam, hogy betöltsön a kép, aztán rájöttem, hogy ez bizony be van töltve :DDD

Szívesen látnék még ilyen teszteket néha. ;]

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#18) User64476


User64476
őstag

Ez a teszt tök jó volt :D

(#19) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Bog, sírva nevetős ez a cikk :DDD imádom :DD
ujjlenyomatolvasó...🤣
Talán 2008-9 körül a Kezdeti HTC Hero, G1 stb-ben volt 256 meg 512 Rom, az Iphoneok 2G meg 4GB-al 2007-ben. Ez meg 1.2GB
Érdekelne, milyen döntések állnak ennek a telefonnak a léttejöttében! :D
Még nem olvastam végig, de folytatom! :))

Soha, de soha nem rendeltem ezek miatt a Wishről, de ez is csak megerősít. Ami van, az ebayen is ott van, olcsóbban.
Aliexpress is ugyanezt a mutatok egy árat, aztán, ha kiválasztod, az opciókat, sehogy sem tudod megvenni a hirdetett áron dolgot csinálja.
Alza? Amúgy elégedett vagyok vele, de nem tudod megvenni a hirdetett áron. Ha boltban vennéd át +600, ha szállítással akkor meg futár ktsg. Sehol máshol nem tapasztaltam ezt a gyakorlatot.
Öreg vagyok már bohócnak. ;]

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#20) k-adi


k-adi
nagyúr

haha klasszikus :D köszi a videot az duplán poén

a legjobb átverős rész szerintem az ujjlenyomatolvasó.. :C

[ Szerkesztve ]

(#21) KaitouP


KaitouP
veterán

Barátnőmmel hülyére röhögtük magunkat a cikken, valami zseniálisan elő lett adva. :C :DD
A jelenségre pedig: na ezt kellene felszámolni mielőbb, nem a minőségi, használható modellek mellől száműzni a töltőfejet "környezetvédelem" címen. :((( Akik ezt a telefont létrehozták és van pofájuk hirdetni is, természetesen kamu specifikációkkal, minimum súlyos pénzbüntetést érdemelnének.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22) Graphics válasza LurkerSheik (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig az Aliexpress egy jó dolog, viszont tudni kell használni :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) vornia


vornia
senior tag

De törés teszt vót már???
GG Class mennyi?
IPV ????
Azé' ezeket illene manapság egy tesztbe bele venni!!!
A végére el kellett volna az örök klasszikus Gabesztől:
"mondjuk ezzel pont át....tak"

(az éjszakai fotókat is hiányolom ám!!)
Jaj de rég szórakoztam ilyen jól, köszönöm a tesztet!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#24) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Ipari hulladék, nettó környezetszennyezés. Nem (csak) az átverést kellene büntetni, hanem az ilyen szarok legyártását is.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#25) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

felteszem főleg olyan emberek rendelnek innen csúcskategóriás 100% original samsung LG smartphone telefone okostelefont, akik mindenféle bulvár hírek alatt capslockkal és sok felkiáltójellel kommentelnek FB-n. nem is tudom, mekkora baleknak kéne lenni ehhez. és tényleg nem világos, hogy üzemelhet legálisan egy ilyen oldal :F

Sony A6000 | iPhone 12

(#26) Piloss


Piloss
senior tag

Köszi a tesztet, anyós épp telefont keres :R ;]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#27) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Most már értem...

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#28) Segal


Segal
veterán

Az év cikke nálam eddig. Szenzációs.
Felajánlom hogy megveszem tőletek! Komolyan!
Elfogott a birtoklási vágy :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#29) Gyula84


Gyula84
veterán

Egy "meg ne vedd" pecsétet kaphatott volna :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#30) Plug Life


Plug Life
senior tag

A TV shopok internetes verziója 😆😂

(#31) zozzo72


zozzo72
aktív tag

:C

Ez a teló 5! éve is nagyon gáz lett volna...

:Y :F

(#32) janeszgol


janeszgol
félisten

Éppen most nézem a videót róla. Ez legalább bővíthető microsd-vel. :)
Amúgy kinézetre még elmegy. Egy pozitívuma van, hogy narancssárga a hátlap. Utoljára a Lumiák használták ezt a színt. Én nem emlékszem arra, hogy más gyártó alkalmazta volna.
Imádom a narancssárga színt. A kedvencem. (Aztán a zöld, kék, lila, piros.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33) b0bcat


b0bcat
addikt

Aki nem egy kő alatt él, az tudja, hogy a wish.com-ról nem szabad rendelni. :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#34) nevemfel


nevemfel
senior tag

Jól olvasom, jól értem? A reklámozott 12 GB RAM helyett 512MB van benne?

[ Szerkesztve ]

Forget your troubles, c'mon get happy

(#35) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztett. 2 éve futottam bele egy wishes "csoda" telefonba. Kolléganőm testvére rendelte jó áron Samsung S5 néven- helyet. Csak hát pár hét után érezte,hogy valami nem oké, behozták nekem,hogy nézek már rá,biztos vírusos,azért lassú. Eltelt pár perc mire rájöttünk, hogy hamis a baba :D Volt benne 256mb ram/1,2 gb rom meg valami mediatech proci. Ellehet képzelni a teljesítményét :N Azóta ha meghallom-látom ,hogy wish azonnal lebeszélek róla mindenkit.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#36) Graphics válasza nevemfel (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jól.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) odani


odani
tag

Én nem értem, hogy tud bárki is mulatni, nevetni ezen a cikken. Engem már a cím olvasásakor egy olyan borzalmasan sötét, tehetetlen düh fogott el, hogy bizony fognék mindenkit, aki részt vett ennek a ""terméknek"" a
- kitalálásában
- kifejlesztésében
- legyártásában
- értékesítésében
és azonnali, kötél általi halálra ítélnék.
Az egyik legnagyobb probléma a világgal szerintem az, hogy létezik olyan, hogy átverés. Nem lehet nyugodtan élni a kibaszott életet, mert folyton résen kell lenni olyanok miatt, akik le akarnak húzni. :W

(#38) vornia válasza janeszgol (#32) üzenetére


vornia
senior tag

Redmi 9T,már ha ez az a szín amire gondolsz
[link]

ODANI:
Én pl nem a cikk tartalmán, hanem a z "előadásán" derültem jókat, a cikk "alanya" illetve az azzal kapcsolatos tények amúgy tényleg bicska nyitogatóak.

[ Szerkesztve ]

(#39) Graphics válasza odani (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezen ülj le és kicsit gondolkozz el, mert az, hogy mások halálát kívánod annyira nem oké... :U

És még csak komolyan sem kellene venni ezt a terméket. Röhögni rajta és kész. Ehelyett életellenes gondolataid támadnak...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) judas13 válasza fateless (#11) üzenetére


judas13
addikt

"aztán megreklamálom, visszakapom a pénzt"

Pillanatnyi elmezavaromban tavaly rendeltem tőlük - szerencsére csak filléres kiegészítőket - az ígért maximális szállítási határidőre, - amit amúgy önhatalmúlag vagy kétszer meghosszabbítottak - sem jöttek meg a termékek. Többszöri pénz visszafizetési kérelmem után jó 100+nap elteltével már vissza is utalták az összeget.
Tőlük tényleg soha semmit!!!

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#41) MikeWazowski válasza tha_answer (#2) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1
Ha itt nem írnak erről egy cikket, akkor se veszem meg. Ehhez felesleges volt fáradtságot venni.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#42) janeszgol


janeszgol
félisten

Egy dolgot még kiemelnék. Ahogy elnézem a szoftvert (átírni mindent, akkor az ujjlenyomatolvasót imitálni, megjeleníteni stb) több melót tettek ebbe a telóba, mint a HMD az utóbbi 2 évben a Nokiákba.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#43) Graphics válasza MikeWazowski (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt ugye tudod, hogy a szakmai fórumon nem élők is élnek a világon :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) MikeWazowski válasza Graphics (#43) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez igaz. Magamból indultam ki.
Viszont azok az emberek akikre célzol, szerinted olvassák a MA-t? :F Mert akkor aki itt van elvileg ért annyira hozzá, hogy ne rendelje meg. Aki meg nincs itt, az nem ért annyira a témához, de mivel nincs itt, nem jut el hozzá.... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#45) B Ádám x


B Ádám x
csendes tag

Hát még a legelső droidos telefonom is jobb volt ennél: Sony Xperia tipo
:C

(#46) Alien!


Alien!
senior tag

Óriás respect a cikkért, én rég röhögtem ennyit. :) :) :) :R

Mondanám, hogy Wishől az vásároljon aki szeret shopni.
Egyébként ez az M40 azért egyvalamiben sokkal "előrébb" van mint az igazi: van rajta gugle.

(#47) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Nagyon köszi a tesztet, rég röhögtem ilyen jókat! :)

"mondanám, hogy lesz róla teszt, de mit írjunk? Hogy hány óra?" :DDD

Az Ali amúgy nem rossz, nekem még nem volt bajom vele, csak oda kell figyelni egy kicsit ;)

[ Szerkesztve ]

(#48) janeszgol válasza vornia (#38) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez lesz az, köszi!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#49) oszi666


oszi666
őstag

Az nem lehet hogy az elutalt penzt megforgatjak par napig amig vissza nem utaljak? Most ha csak napi par tizmillio hufot kapnak es azt forgatjak abbol is lehet vmi bevetel nem?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#50) moleculez


moleculez
veterán

Amúgy én annak sem vetném el a lehetőségét, hogy ez ténylegesen KitKat-érából származó vas (szinte)ingyen hozzájutottak, kis szoftveres pimp aztán, hátha hoz pár dolcsit. Van valami bizonyíték arra, hogy mostanában gyartották?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.