Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) janos1988


janos1988
addikt

Jo lenne tenyleg, ha HD-s meretu kepeket is fogadna a szerver, illetve hat... nem lehetne megnovelni a tarhely meretet leglabb a 10x-esre? :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#22) ollie


ollie
MODERÁTOR

Jó ötlet volt megírni ezt a cikket.

***

(#23) Oliverda válasza janos1988 (#21) üzenetére


Oliverda
félisten

"nem lehetne megnovelni a tarhely meretet leglabb a 10x-esre?"

Minek? Ez a tárhely (gondolom) elsősorban azért jött létre hogy a topikokba és az írásokba kényelmesebben lehessen képeket beszúrni. Erre 50 mega totál felesleges lenne.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#24) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Jó írás lett. Mióta van tárhely itt ph-n csak azt használom. Amúgy meg InfraViewnél van egy egyszerűbb program is ami ugyancsak ingyenes. VSO Image Resizer. Ez alapból képátméretezésre van kihegyezve, ráadásul magyarul is tud.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#25) hackeeeee válasza Oliverda (#20) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ja értem. :) :K Azt észrevettem, hogy törlődnek a képek. Mert 1szer majdnem elfoglaltam az összes tárhelyet, és 1szercsak majdnem volt 2,5MB helyem, és nem tudtam felfogni, hogy miért. Aztán rájöttem. :D

De ha már linkelve vannak a szoftverek, akkor PixResizer

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#26) Dany007


Dany007
veterán

Na, csak megírtad :) Jó ötlet volt. És igen látványos a bemutató, h lehetséges 2mpixelben is kiválló minőségű kis képeket beszúrni!

(#27) Oliverda válasza hackeeeee (#25) üzenetére


Oliverda
félisten

Csak a listádról törlődnek (még mielőtt valaki félreértené). :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#28) hackeeeee válasza Oliverda (#27) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jam, télleg. Az kimaradt. Bocsi. :)

De viszont tényleg, utána valahogy, (ha nincs linkelve valahova) akkor hogy lehet elérni a képet?

Véleményem szubjektív...

(#29) Oliverda válasza hackeeeee (#28) üzenetére


Oliverda
félisten

Ha nem tudod a képhez tartozó linket akkor sajnos sehogy.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#30) whiz


whiz
aktív tag

Amióta létezik, én is a PH! tárhelyét használom. Gyors, könnyen használható (ja, toronyóra meg lánc nincs, na és?). Nem értem minek kellene növelni a maximális képméretet, ez nem arra van kitalálva, hogy ide töltögessen fel mindenki minden szart... ahhoz simán elég, hogy egy normális, képekkel tűzdelt cikket meg lehessen írni. :U

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#31) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

köszönöm a leírást mindenesetre, mert korábban mint minden kezdő fogtam paintet, sketch/skew azt adtam neki 40-40% vagy 70-70% et :B

:R

korlátos tárhely miatt eszembe sincs bíbelődni és pazarolni az időmet, bár értem, hogy ez miért is lenne jó.

(#32) AMD X2


AMD X2
senior tag

Ez jó téma,mert sok fórumozó valami kis kép feltöltését nagyon bonyolult,vagy rossz módon oldja meg. :C
Pl: CPU-Z, EVEREST , és más pici felbontásban is értelmes kép.

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#33) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Hasznos, köszi! :R
Éppen most akarok egy cikket írni, oda meg a képek miatt ez pont jól jött. :C

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#34) JanR


JanR
addikt

Huuu, nagyon koszi. Mindig is gondolkodtam, hogy hasznalnam a PH keptarat, de eddig nem probalkoztam vele. Ezek utan tuti sor kerul ra!
Kosz megegyszer!:R

(#35) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Erről már én is tudtam, de mégse használtam. Kéne egy bazi nagy banner a képfeltöltő form felé, hogy

HÉ HAVER, HASZNÁLD EZT KÉPFELTÖLTÉSRE! :D :K

Amúgy szerintem kéne valami olyan ficsőrt belenyomni ebbe a képfeltöltőbe, hogy az ilyen 1-8 megás szörnyetegeket átméretezze kisebbre. Vagy akár be lehessen állítani, hogy a júzer hogy akarja. Az előbbi cucc kb 5 sor lenne GD-vel php alatt, de az utóbbihoz se kellenek hónapok a megvalósáshoz. :N Ja és valszeg így sokkal többen használnák a ficsőrt. :K

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#36) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Mióta van a lehetőség, én is a "belső" képtárat használom. Kicsit szűkös mondjuk néha, de azért használható. Egyébként átméretezéshez ajánlom én még a Microsoft Office Picture Manager-t is. Nagyon egyszerű használni, és valszeg sok emberkének van már fent alapból 2003-as vagy újabb M Office. :)

<-ƘƘ->

(#37) GrandeP


GrandeP
őstag

Hááát... gyakorlatilag nem látom h melyik kép melyik, mivel nincs thumb...

Gyakorlatilag, ha 7 nap múlva törli, akkor meg nincs értelme használni, mert mivan ha olyan kép amit szeretnék ha 2 hét múlva is látszódik....

Stb... stb...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#38) lezso6 válasza GrandeP (#37) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pont az, hogy nem törli, hanem csak a méretének megfelelő tárhelyet visszakapod :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#39) Oliverda válasza GrandeP (#37) üzenetére


Oliverda
félisten

NEM törlődik CSAK a listádból!

Ennyire érthetetlenül írtam volna le? :F

mod: Kicsit kiegészítettem.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#40) szki válasza lezso6 (#35) üzenetére


szki
őstag

Ezért jó az imageshack, ahol van automata "resize image"

Amúgy köszi a cikket!

Mod: ja, hát a reklámokra sose kattintok:) Egyszerűen észre se veszem azokat:)
Nálam nem lassú az imageshack...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.