Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az a kis Dell az nagyon kell. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) foxymaci válasza pusszycat (#1) üzenetére


foxymaci
senior tag

Nekem lenovo flex 2-m van és nem tn hanem ips kijelzős full hd 4gb ram nvidia 840 és i3 140 körül mozog a laptopszalonnál szerintem az jobban megéri

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#3) pusszycat válasza foxymaci (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak ábrándoztam, van egy Acer V3-771G 17"3 TFT. Majd ha kidől. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Oázisnál HP Dreamcolor :Y

Viszont a HP FreeTAB 8025 IPS IB tablet 1GB RAM-mal, és 16GB háttértárral szégyen gyártótól... :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) foxymaci válasza pusszycat (#3) üzenetére


foxymaci
senior tag

Bocsi nem válasznak akartam hanem a cikknek hogy van ahol olcsóbb azt a dellt én is elfogadnám :D

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#6) Mr President


Mr President
senior tag

Csak számomra vannak elborult árakon ezek az inspironok? 340 Mennyi? :Y :Y 5537es i7 4500at, 1terás vinyó, 8850, matt FHD kijelzőset vettem 210ért, 2013 novemberében. Mostmeg kb ugyan van 130al többért. Nem csökkenni kellene az áraknak?

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#7) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Idus...Gyarapodott a szókincsem.
Örülök hogy ilyeneket is belecsempésznek a szürke hétköznapokba

(#8) cellpeti válasza toronyhaz (#7) üzenetére


cellpeti
veterán

nem hiszem, hogy új szó lenne, mivel már gyerekversekben is szerepel ez a szó. Gondolom gyerek te is voltál... :DD :DD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9) fi:zi'k válasza Mr President (#6) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Dübörög a gazdaság, meg a forint-dollár árfolyam. :))
Tavaly augusztusi árakhoz képest PC fronton alap a 10-15%-os drágulás, de inkább több.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#10) Seangaijin válasza Mr President (#6) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Lassan 300Ft a dollár nem 220 :O

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#11) toronyhaz válasza cellpeti (#8) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Akkoriban az erőltetett versekből nem sok maradt meg bennem.
Meg már nem is mostanság volt ;]
9 éve jöttem ki a padokból...
Huhh,röpül az idő... :U

(#12) fi:zi'k válasza cellpeti (#8) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Inkább történelemből, Julius Cesar és az 1848-as forradalom kapcsán.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13) pető bá' válasza toronyhaz (#7) üzenetére


pető bá'
őstag

[link] :U

"... and I hope you have a great day!"

(#14) gerii


gerii
addikt

Az a DreamColor kéne :K

(#15) korion


korion
senior tag

miért lett olyan olcsó a HP csúcs moncsi?elavult már?

ők mennyiért szerezhették,ha ennyiért adják? :D

igaz én nem tudnám úgy kihasználni,de ide vele 3db,legyen 6 és egy erőművet is!200-ért ;]

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#16) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Az a Dell tetszetős :K

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#17) hocico


hocico
tag

nyálelválasztás ON

47 db DVD-nyi xxx képgyűjtemény eladó **** keresek: Dishonored tarot kártya, Quake 3 a Steamen **** virtual-analog szintetizátorok, lego készletek

(#18) t-zotya


t-zotya
csendes tag

Elégé tetszetős az a Dell :)

(#19) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az a szék nagyon tetszik, de az ára kicsit sok (számomra) :U

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#20) atike


atike
nagyúr

...gamer szék... behalok....

Gamer jelzővel jól el lehet adni cuccokat... Jó drágán... :DDD

(#21) MaxxDamage válasza atike (#20) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Már nem játszok, de biztos kényelmes lehet!
Azon az áron már egy masszázsfotelt kapni kb. :DD

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#22) pusszycat válasza MaxxDamage (#21) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is hasonló székem van csak nem "gamer". De kényelmes, gurul, forog le fel állíthatod. Csak ajánlani tudom az egyik legjobb kényelmi befektetés. ;)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#23) MaxxDamage válasza pusszycat (#22) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem is hasonló van (de csak 30k-s) és eddig bármilyen székem is volt (ami forgó és magassá, dölésszög is állítható) az ülőrészen található húzat/anyag mindig felszakadt egy idő után ami nagyon zavaró (és nyikorog mikor beleülök) meg volt már ,, hogy beleültem és egyik kartámasz letört (műanyag) :B bár abba kapaszkodtam mikor belaffantam úgymond :P

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#24) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

A Pavilon xi monitorok egészen jól néznek ki és az áruk is meglepően jó.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#25) Rypejakten


Rypejakten
addikt

ezektől a gémerszékektől megtanulok játszani? :( ha igen, azonnal vennem kell vagy kettőt!

(#26) SLYM


SLYM
veterán

ezek a székek mennyire számítanak jónak ebben az árkategóriában? egy ideje gondolkodok valami jobb fajta szék beszerzésén, de eddig még nem találtam olyat, amivel teljesen meg lettem volna elégedve

[ Szerkesztve ]

(#27) Piftuka válasza korion (#15) üzenetére


Piftuka
veterán

"miért lett olyan olcsó a HP csúcs moncsi?elavult már?"

Valószínűleg nincsen rá nagy kereslet. Talán rég óta "nyomja" a készletüket. Ne feledd... nem kevés pénz áll benne, és egy ilyen terméket veszteségesen értékesíteni még mindig jobban megéri egy üzletnek, mintha további éveket áll a raktárban "porfogóként".

Halkan jegyzem meg, hogy ezért az árért eléggé jó vétel.

Ami viszont engem meglepett az a HP z23i 58.900 forintos árcédulája.

Nem néztem körül most a "piacon", de valószínűleg tartom, hogy jelenleg "Best Buy".

Nem hiszem, hogy van még egy ilyen méretű, IPS paneles, állítható állvánnyal szerelt LCD monitor. Ráadásul 3 év helyszíni garancia van rá...

Mennyire megbízható ez az Oázis Computer nevű forgalmazó?

"Aquila non captat muscas."

(#28) MaxxDamage válasza Piftuka (#27) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Mennyire megbízható ez az Oázis Computer nevű forgalmazó? --->> én vásároltam már náluk és garanciális ügyintézés eredményeként vissza is kaptam a vételárat (ezt választottam) Blu-Ray író esetében, mivel kifutott a termék ami volt így cserélni nem tudták, másik meg nem kellett.

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#29) janos1988


janos1988
addikt

A fhd felbontású dell notesz jöhet is. Ja wait, nincs pénz rá... :O

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#30) korion válasza Piftuka (#27) üzenetére


korion
senior tag

úgy értettem,h nincs e mondjuk vmi újabb ami olcsóbb és ugyan ennyit tud,vagy,jobb és fele ennyit fogyaszt!
én tv párti vagyok,mármint tvt használok monitornak(tv műsor még nem ment rajta!)

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#31) kromatika


kromatika
veterán

inspironok nagyon drágák.

(#32) hemaka


hemaka
nagyúr

Az oregaru monitor egesz jo aron van.

(#33) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

HP Z23i ennyiért rohannék venni ha lenne rá most....

Wasabi...

(#34) gerii válasza Kronos3000 (#33) üzenetére


gerii
addikt

Ezzel is csak egy baj van, hogy PWM-es. Nem értem miért nem tiltják be legalább az EU-ban...

[ Szerkesztve ]

(#35) tdada


tdada
csendes tag

Hello!
Láttam az akciót és felbuzdultam a monitorvásárlással.
A kérdésem az lenne, hogy mért baj hogy PWM es? Valamint a Z23i éa a 27xi modell között a talpon kívül valami különbség van? Már csak azért is gondolom, mert az egyikre 1 év a másikra 3 év garit adnak.
Z23i ben újabb vagy jobb az IPS panel?
Prad.de-n az xi modell elég nagy szórást mutatott a fényersőség terén,
http://www.prad.de/new/monitore/test/2013/test-hp-pavilion-22xi-teil4.html
No meg azt írták hogy professzionális LCDk, ezt csak azért van, hogy elkapkodják őket? :Y
Ebben az árkategóriában -max 100ezer- van e esetleg jobb minőségű náluk?
Válaszokat előre is kösznöm!

(#36) Petyyyyy válasza tdada (#35) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ezért lehet kellemetlen a PWM
Mindkét monitor esetén találni olyan boltot ami 3 év garit biztosít.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#37) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ezeket a az új gamer egereket elnézegetve mindig eszembe jutnak az inkább ajánlott gyártók jobb darabja, no és az áruk és mindig elszomorodom egy picit... :( aztán gyorsan eszembe jut, hogy mennyi minden sokkal értelmesebbre is el tudnám költeni azt a pénz és máris sokkal jobb kedvem lesz!!! : :K

[ Szerkesztve ]

(#38) kpal


kpal
veterán

Power bank nagyon hiányzik , főleg hosszú vonatozás közben .
EVGA gtx970 elég jó .

(#39) Entryy


Entryy
aktív tag

Azért én egy picit durcás lennék, ha pár hónapon belül vettem volna ilyen prof. HP monitort...

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#40) caprine


caprine
aktív tag

Nagyon jól tartja az árát a GTX 970 :DD

A Lenovo Yoga sorozatnál meg elveszitettem a fonalat annyi verzió van belőle.

[ Szerkesztve ]

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.