Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) *Tata*


*Tata*
senior tag

Ó ennyiért már egy komoly erősítő+hangfalszett párost lehet venni,
ami szinte biztos, hogy jobban szól ettől. :K

[ Szerkesztve ]

(#2) Ernest. válasza *Tata* (#1) üzenetére


Ernest.
tag

Nekünk kockáknál (legalábbis én), a kinézet, méret kevésbé számít, de gazdagék, akik nem foglalkoznak vele komolyabban, csak szeretnének valami jó cuccot, és nem akarják, telekábelezni, meg tartókkal telepakolni a nappalijukat, lehet, h ezt fogják választani..

(#3) Skizz


Skizz
addikt

:C

(#4) AxBattler válasza Ernest. (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Jah, ugyanaz mint általában a iPhone/Pad/Pod dokkolós cumóknál...
"Villantani akarsz? Fizess, paraszt!" :W :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) HUfantom


HUfantom
őstag

Flameveszély :D

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#6) erdoke válasza AxBattler (#4) üzenetére


erdoke
titán

Egy iPhone dokkoló az éjjeliszekrényen bizonyára a legnagyobb villantási lehetőség gazdagéknál... :F :N Pontosan úgy esnek hanyatt az ismerősök a megjegyezhetetlen nevű soundbartól is. :DDD

A legjobb aláírás a héten

(#7) Ribi válasza AxBattler (#4) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ezzel mit villantasz? Ezzel pont nem lehet. :W
Ez azoknak kell akik kicsit értelmesebb hangot akarnak, de nincs hely nagy hangfalakhoz.

(#8) AxBattler válasza Ribi (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Enyhén túlárazva...

(#6) erdoke
Nem tudom, nekem nem a visszafogott éjjeliszekrényes/ébresztőórás dokkoló ugrik be, sokkal inkább a "nappalidísze" dizájntermékek - az értékükhöz/tudásukhoz képest kb. dupla áron.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) Dinsdale


Dinsdale
tag

Aki gazdag nem feltétlenül hülye, aki viszont soundbart vesz...nos legalábbis halvány fogalma sincs a hangreprodukcióról.

(#10) erdoke válasza Dinsdale (#9) üzenetére


erdoke
titán

A soundbar elméletben tökéletesen alkalmas lehet akárhánypontegy hangzás képzésére. Két füled van, két hangszóróval elvileg minden téren be lehet csapni. Persze a logikai és elektronikai megvalósítás már más tészta, de a hangreprodukció végül is a füleden keresztül az agyadban történik.

A legjobb aláírás a héten

(#11) E770 válasza erdoke (#10) üzenetére


E770
senior tag

kivéve az alacsony frekis hangokat, amiket inkább a testeddel érzel, nem a füleddel
ennél a kicsit drága kütyünél ilyen veszély szerintem nincs ;]

azzal semmi bajom, hogy széles skálán lehet a termékekből válogatni, legyenek is drága cuccok, bár értéket akkor képvisel a szememben e kategória, ha kevesebb kompromisszummal jár - ez nem úgy néz ki

megmosolyogtat, hogy ilyen árú cuccoknál felmerül a nincs hely kérdés (persze nem svájci lakásárakra gondolok)

(#12) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

És még ronda is mint a kemsei ördög.

(#13) #06658560 válasza E770 (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

A ) miért, Magyarország a célpiac szerinted? B ) attól mert valaki "gazdag" még lakhat lakásban, akár Magyarországon is, ahol nincs hely a kábeleknek, vagy a hangszóróknak.

(#14) ALBY


ALBY
senior tag

Piszok jó hangfalakat tud csinálni a Paradigm, persze nagyon drágán, és ez is az, sőt.
Nyaralóba, hálószobába falra a tv alá, pénznemszámít ismerősnem még javasolnám is, ha tényleg nincs hely, és CSAK másodlagos redszerbe tenném. Hangra is igényesebb ikea-boy-nak.
Magamnak persze nem valószínű hogy így külteném el a 450K-t a rendszerre. ;)
Bár biztos minőségi a hangja, fele ára alatt meg lehet úszni, ha nem feltétlen cél az 1 doboz.
(Ha egy kis mozierősítőt el lehet valahova sunnyogni a szobában akkor két kis igényes hangfallal jobb eredmény lehet erre.)

Azt azért vegyük észre hogy ez egy összecsomagolt rendszer, nem csak 3 kishangfal egy dobozban.
van benne erősítő (feltételezem színvonalasabb mint a logitech aktív hangfalkákban)
van benne némi lejátszó képesség is, ami kényelmes, hasznos lehet. Van DAC, dekóderek (smi jobb mint a TV-é).
Aktív sub-nak nem tudom van e kimenet, de kéne! (közben látom a képeken hogy van) :C

Mondjuk a virtuál5pont1 vakítást hagyjuk, inkább ismét a stereo monitordobozokkal kéne összevetni + dekóderek a filmek miatt.

Amúgy menjetek el egy igazi szakboltba ahol van Paradigm rendszer,
meghallgatni ezt, meg akkor már igazi kiépített rendszert is, én ezt kipróbálnám!

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#15) Duree


Duree
veterán

Sohasem szerettem ezt a fajta megoldást,pedig praktikus és van benne fantázia,de ennyi pénzért azért 5.1 ben felsökategóriát vehetsz.

duree54

(#16) ALBY válasza Duree (#15) üzenetére


ALBY
senior tag

Hát ha felső kategóriásat nem is ennyiből, de igen komoly élményt adó cuccot össze lehet hozni a feladatra.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#17) bteebi


bteebi
veterán

Soundbar... ráadásul ennyi pénzért (facepalm). Amennyiben fizikailag elhelyezhető az 5.1, akkor ennyiből már egész tisztességes rendszert is lehet venni, de már egy feleennyibe kerülő se lenne rossz.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#18) erdoke válasza bteebi (#17) üzenetére


erdoke
titán

Azért egy jó erősítő 150-nél, egy jó sub 90-nél kezdődik, és akkor még hol van az 5?

A legjobb aláírás a héten

(#19) ƬΛЯΛ válasza *Tata* (#1) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Szerintem is :K

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#20) rbalint88 válasza E770 (#11) üzenetére


rbalint88
addikt

Szomszédom is egy Bang&Olufsen cuccot vett. Valami lapos központi egység, meg két hangszóró. Két F betűs és egy P betűs autó mellett nem fáj megvenni :U

(#21) #06658560 válasza rbalint88 (#20) üzenetére


#06658560
törölt tag

FIAT és Peugeot?

(#22) rbalint88 válasza #06658560 (#21) üzenetére


rbalint88
addikt

Az első majdnem stimmel, Ferrari. Második meg Porsche, az a téli autó (összkerék, automata)

[ Szerkesztve ]

(#23) Borisz76


Borisz76
veterán

Hát...ha már hang és 5.1 akkor minimum 450.000 Ft csak a HM erősítő ( ha minőségről beszélünk )...+ hangfalak.

Lehet, hogy jobban szól mint a tv-recsegő de tuti, hogy messze van az igazi HM élménytől.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#24) AxBattler válasza rbalint88 (#22) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát, gondolom szép környék lehet... merre is van... :P

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#25) bteebi válasza erdoke (#18) üzenetére


bteebi
veterán

Az erősítővel igazad van, arra nem gondoltam, hogy az itt be van építve. Abban azonban megegyezhetünk, hogy ennyi pénzért (450k) - sőt, még kevesebbért is - nem kevéssel jobb szettet lehet venni. A sub az tényleg fájó pont (elég drága), de azért vannak viszonylag jó áron 5.1-es, és nem csak 5.0-ás rendszerek is. Amúgy ehhez sincs dedikált sub, de tény, hogy azt írtam, hogy ennyiért már egy jó 5.1-es rendszer is kapható, ami igaz is.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#26) erdoke válasza bteebi (#25) üzenetére


erdoke
titán

Almát hasonlítasz körtéhez. Egy jól felszerelt Viano kisbusz árából 3.0 TDI Audi A6 Quattro-t lehet venni. Mindkettővel lehet közúton 90-et, autópályán 130-at tolni, mégse ugyanazok veszik. Ha nekem nem jó az 5.1, de még a 2.1 bögreszettet se tudom/akarom elhelyezni, akkor teljesen mindegy, milyen 5.1 rendszert kapok akár olcsóbban.

A legjobb aláírás a héten

(#27) bteebi válasza erdoke (#26) üzenetére


bteebi
veterán

Lásd #17: "Amennyiben fizikailag elhelyezhető az 5.1". Amúgy meg nem feltétlenül az a baj, hogy hangprojektor, hanem hogy mennyibe kerül. Lehet ez jó, de nagyon valószínűtlen, hogy megérné az árát. Persze a puding próbája az evés.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#28) Ribi válasza bteebi (#27) üzenetére


Ribi
nagyúr

Amiből keveset adnak el az rendszerint drága, persze az kérdés, hogy a "sima 150k-s" cuccokhoz képest mennyit tud. Ha már kicsit is jobb, lesz akinek megéri.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.