Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) VaniliásRönk válasza e-newsee (#4) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Nagy tárkapacitásra a többségnek nincs szüksége, akinek igen az is jobban jár egy külső merevlemezzel, mert az nincs szükségszerűen bekapcsolva/mozgatva működés közben. És nem, ez nem kerül egy kisebb vagyonba.

A megbízhatóságról meg annyit, hogy eddig a desktop HDD-im egy kivételével mind addig húzták, amíg fiókba nem raktam őket (ismerősnél egy 200GB-os Maxtor 7 éve folyamatosan megy), a notebook HDD-im pedig 3-4 év után garantáltan elpusztultak, olyan is ami végül desktop gépben volt használva másodlagos OS-nek, zero mozgatás, rendes hűtés mellett.

#5 Feketelaszlo: "Annyira hülyebiztosak a 2,5"-es HDD-k..."

Ez az információ honnan van? A gyorsulásérzékelő is max. az azonnali meghibásodástól véd leejtés esetén, az ölben/asztalon ide-oda toszogatástól, autóban/buszon/vonaton való használattól nem.

#6 Hieronymus: "Mivel sokkal jobban bírják a gyűrődést az asztali gépekhez gyártott változatoknál..."

Abszolút nem bírják jobban, te sem tudom ezt az információt honnan szedted...

#7 Sanya: Sőt, nekem két noti is elpatkolt alaplaphibával, de az hogy más is meghibásodhat nem jelenti azt, hogy nem a merevlemez a legérzékenyebb alkatrész. Az ismeretségi körömben eddig majd mindenkinél kellett már HDD-t cserélnem, mert 2-3 éven belül kinyírták őket, de volt aki 1 éven belül elintézte.

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.