Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ntomka


ntomka
nagyúr

:Y :R Lassan tényleg elérjük ezt...

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#2) gery dee


gery dee
aktív tag

már vártam mikor lesz megalkotva egy ilyen kijelző ezzel valószínűleg megfog minden változni ha elfog terjedni ez a technologia. én már várom. :R
Remélem 10 éven belűl lesz vele valami :D

Abban a pillanatban aláírás.

(#3) Quasi_modo válasza ntomka (#1) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ez nem is roszz. De azért egyelóre nehezen tudom elképzelni a mostani mobilomat feltekert formában.

valami

(#4) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Azért látszik, hogy prototípus: a feltekerés miatt rengeteg oszlopban kihaltak a pixelek. Mindenesetre így is bámulatba ejtő technológia.

(#5) ntomka válasza Quasi_modo (#3) üzenetére


ntomka
nagyúr

Azért a Morph többről szól, mint feltekerés. Nézd meg ezt a videót róla.

ツ Headphones on - World off

(#6) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nagyon a jövő zenéje még. De ennek lesz amúgy valami tartója is, vagy csak fel kell celluxozni a falra? Meg hol csatlakozik a video kábel? Jókat kérdezek, mi? :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7) Quasi_modo válasza ntomka (#5) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Jó hát egy percig sem állítottam, hogy a dolog csak a feltekerésről szól. Csak mondtam egy példát.

valami

(#8) deathtania


deathtania
senior tag

ígéretesnek tűnik a dolog, bár szvsz 10 évnél több idő kell, amíg piacképes lesz a történet.

ntomka: ez meg micsoda? mert nagyon lol. nekem kell egy ilyen :C simán tudnám hordani a telómat a karomra rátekerve. legalább nem hagynám el, nem kellene annyit keresni. :K

www.brczart.hu

(#9) vans?


vans?
őstag

:Y kíváncsi leszek erre

hábm bábm

(#10) ntomka válasza deathtania (#8) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez nem lol, nagyon is komoly koncepció. A nokia a cambridge-i egyetem nanotechnológiai központjával fejleszti. Link az első hsz-ben. :)

ツ Headphones on - World off

(#11) deathtania válasza ntomka (#10) üzenetére


deathtania
senior tag

nekem tetszik. csak lenne már kész. inkább ilyenre ruházok be, mint egy ájfónra, amit aztán végképp semmire sem tudnék használni.

www.brczart.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.