Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hacklone


Hacklone
csendes tag

Hú hát ez volt az első írásom, elég bénára siekredett, úgy érzem , hogy még rengeteg dolog hiányzik belőle ááááááááá :O Nembaj ez nem jött össze :( Elég unalmas lehet, ezért nem olvasom át újra :B

Gigabyte p35-DS3P , Intel Core 2 Duo E6750 3.52GHz , Antec P182 , Chieftec GPS-400 , Nvidia 8600gts , 2*1Gb 800MHz Kingmax RAM , LG l203WT

(#2) Crystalheart válasza Hacklone (#1) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azok a zenészek mára már nem emléxenek szinte semmire sem a fizikából :DDD

(#3) burgatshow


burgatshow
veterán

Hehe én úgy mentem faktra anno 2 éve, hogy az angol alap volt, mert imádom azt a nyelvet, a matek hát nem tudom. Az baklövés volt így utólag nézve! 12-ben nem is vettem fel.

Egyébként meg, szerintem semmit nem jelent az a heti +2 óra. Szóval ne izgulj.

(#4) JagdPanther válasza Hacklone (#1) üzenetére


JagdPanther
aktív tag

nekem a zenetarámom amikor még gitároztam mindig azt mondta hogy sose akarjak zenész lenni mert nem lehet belőle megélni...
amúgy meg a fakt választás még nem olyan nagy ügy nem kell túldimenzionálni úgyse azon múlik hogy sikerülnek -e a terveid vagy sem ;) (most leszek 12-edikes és nem mondhatnám hogy a fakt annyira többet adott volna eprsze ez tanárfüggő is de akkor sem az iskolában fogod megtanulni amit meg kell hanem otthon esetleg különtanár segítségével)

(#5) trassher


trassher
addikt

én is most megyek 11-be és matek-számtech lett a befutó azért mert angolt úgyis emelten tanulok és nyelvvizsga is van már. a matektól mondjuk úgy eléggé fosok mert nem vagyok az a de sokat gyakorlós gyerek. hiába fogom fel egyből amit magyaráznak ha nem vagyok benne gyakorlott

Redmi Note 7

(#6) Crystalheart válasza trassher (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ismerem az érzést - én emelt matekon jártam, de nem egyszer volt, h csak néztem a matekpéldára, néztem-néztem, és nem jöttem rá, mi a rákot kéne vele kezdeni ;) És még azt mondják, hogy a programozás szinte ugyanaz. Aha. :DDD

(#7) trassher válasza Crystalheart (#6) üzenetére


trassher
addikt

miért az milyen? :D nemvicc még sose csináltam

Redmi Note 7

(#8) burgatshow válasza trassher (#7) üzenetére


burgatshow
veterán

Kábé annyi közünk vagy egymáshoz, mint az almának a kukachoz. Van átfedés, de külön is jól megvannak. :)

Mod: Emlékszem, mikor 11-ben téli szünetre kaptunk egy rakat másodfokú egyenletet. Na okos gyerek mit csinált? Írt egy PHP scriptet, ami az egyenlet bekérése után megadta a gyököket.

Még azt is tudta, hogy a feltétel alapján melyik(ek) a jók... :B

[Szerkesztve]

(#9) Hacklone


Hacklone
csendes tag

Ó én nem állok messze a matektól meg a fizikától ,mondhatjuk úgy is hogy van érzékem hozzá, csak valahogy az a gond, hogy a humán tantárgyakhoz is van és azok is vonzanak ... :DDD

Gigabyte p35-DS3P , Intel Core 2 Duo E6750 3.52GHz , Antec P182 , Chieftec GPS-400 , Nvidia 8600gts , 2*1Gb 800MHz Kingmax RAM , LG l203WT

(#10) Crystalheart válasza Hacklone (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát ha ez lenne a legnagyobb problémám... :D

Én úgy oldom meg, hogy amúgy programozok, de mellette könyvet írok (részben történelmi témával ;)). Később meg játékot akarok majd belőle kreálni/kreáltatni. Valahogy nálam sem sikerült a csakreál/csakhumán érdeklődés :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.