Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pro70


pro70
tag

Kötsög felvágott b@szta el azt a fincsi kaját...próbálkoztam énis hasonlóval, hogy ütős legyen, de nem ette meg senki...ősapáink tudták ezt...szalonka hajma oszjóvan :DDD
6:43-nál besz@rtam :D

(#2) guga Azt hittem miután megkóstoltad agyonfűszerezted, azér eszitek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) guga válasza pro70 (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

A kaja nagyon jó lett :DDD csak poénból eljátszottam, hogy pizzát rendelünk. Nem szoktunk pizzát rendelni, nejem azt is kiválóan elkészíti :DDD kicsit fake a film több helyen. Paprika tévén megy a Bandi a hegyen c. sorozat, azt koppintottam le, a film ugyanúgy kezdődik, ahogy az ő sorozata.

Film végén lehet látni, hogy azt esszük, amit főztem.
Maxi thx. a tekintetet :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#3) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Aranyosak a fiaid, különösen a kisebbik:)(vicces volt amikor abból a nagy üvegből ivott :B ). Amúgy legközelebb élezd meg azt a kis machete-t mert nagyon nem vitte a kenyeret ;) .

Mellesleg egy "szakmai" kérdés, ha megejthetnék: Milyen zene szól a videó alatt? Nagyon bejön, de elég ritkán találok ilyen zenéket...

[ Szerkesztve ]

(#4) guga válasza Nordic (#3) üzenetére


guga
Közösségépítő

A machete is fake, nem azzal vágta a fiam a kenyeret, egyáltalán nem használtuk a főzéshez, csak úgy tettünk :DDD bokrot írtottunk vele, hogy össze tudjuk szedni a szemetet, meg közlekedő utat, hogy ki is tudjuk hordani. Filmen nem nagyon látszik, de ráment az egész napunk.

Indián zene. Tolj egy mailt guga kukac guga pont hura és átküldöm.

maxi thx.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#5) guga


guga
Közösségépítő

Hja, egyébként nem tudom milyen előadó, milyen nemzetiség. Akár bolíviai is lehet. Ha behoznak hozzám gépet szervizelni, akkor azonnal letolom róla magamnak az összes MP3-at meg filmet, s később, ha van időm átválogatom. Ez egy indian mappa volt. Egy album, tarck 01 meg ilyesmi, nem tudom kideríteni még a címe alapján sem.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#6) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Júúúj, de jó ez a videó!!! :C Megy a kedvenceim közé! :K :R

Júújj és a zenére én is szívesen szert tennék..:B
A fiaid pedig igazi kis tündérmazsolák! Főleg a kicsi. :):D

[ Szerkesztve ]

(#7) guga válasza pro70 (#1) üzenetére


guga
Közösségépítő

"(#2) guga Azt hittem miután megkóstoltad agyonfűszerezted, azér eszitek."

Hja, az ízvarázs? Az tortareszelék volt, csak poénból hoztuk el.
Indiai fűszerkeveréket használtam, nagyon markáns ízek, és kíméli a gyomrot.
Én jól tudok főzni, életemben csak egyszer baxtam el kaját, de írtam is róla. Csirkefarhát okosan c. írás. Véletlenül sárguló csiperkét szedtem, és abból akartam ebédet főzni :DDD szerencsére időben kiderült.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#8) guga válasza művésznő4 (#6) üzenetére


guga
Közösségépítő

Maxi thx.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#9) Kephamos válasza pro70 (#1) üzenetére


Kephamos
addikt

Még a kolbász is egy Istennek tetsző dolog a rántottához. Csak vigyázni kell, mert könnyen megég.
-------
Remek videó. Meg is éheztem. :)

(#10) pro70 válasza Kephamos (#9) üzenetére


pro70
tag

Az persze, de guga most nem tett....anyósom egy állat :DDD sajtot darabol bele (akkor persze hagymát nem) nagyon komolyan főz.....itthon megpróbáltam utánozni de nagyon sz@rul sikerült :N :D Fokhagymával se vagyok kibékülve..szeretem de ebbe a kajába nem tudom elképzelni...

(#7) guga :W Tortareszelékkel nagyon megkóstolnám :K ...úgy értem ha kiakarnám dobni a taccsot :DDD

(#11) föccer


föccer
nagyúr

"mi van ami durva, nagyon kemény"

Guga: Egyre inkább nagyra tartalak. Nem vagy 100, de jól tolod. :R

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#12) Kephamos válasza pro70 (#10) üzenetére


Kephamos
addikt

A sajt is jó a rántottában.
Franciásan :D

(#13) guga válasza Kephamos (#9) üzenetére


guga
Közösségépítő

Üdv! Hja, kolbász kihagyhatatlan, csak, hogy a filmben is elhangzik, eszel, amit találsz. Nejem lelépett koncertezni, elvitte az autót, így abból kellett gazdálkodni, amit találtunk. Mondjuk otthon volt főzve ebéd, de ez így pofásabb volt. Nagyanyám szokta mondani, hogy nem az a jó szakács, akinek minden a keze alá van adva, s ízleteset főz. Hanem az, aki kevésből hozza ki a legtöbbet, hogy megnyalod utána a tíz ujjad.

Videó becsapós, mert én is a gyerekek is eljátsszuk, hogy a kaja ehetetlen, s belementek abba, hogy névleg rendelünk pizzát, de aztán jóízűen megesszük a kaját. Filmen nem látszik, de beküldtem 6db tojást a serpenyőbe :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#14) guga válasza pro70 (#10) üzenetére


guga
Közösségépítő

Mi rendszeresen eljátsszuk hétvégenként, hogy lelépünk a Kemence patak mellé sütkérezni abból, ami itthon van. Még, ha csak tojásrántotta akkor is. Maga a tűzgyújtás folyamata a patak partján, aztán séta, gombaszedés, védett állatok hálóval való megfogása, megevése, orvvadászat :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#15) Kephamos válasza guga (#13) üzenetére


Kephamos
addikt

Azt hittem, hogy azt fogom olvasni: lelépett a kolbásszal. :)

Igen, a szabadban való főzésnek van egy kitűnő hangulata. Ha ben főzök valamit, akkor az muszáj, ha kin, akkor pedig buli.

(#16) Kephamos válasza Kephamos (#15) üzenetére


Kephamos
addikt

Kettő darab t is lemaradt. Elírtam. Nem vagyok ekkora bunkó! :DDD

(#17) pro70 válasza guga (#14) üzenetére


pro70
tag

Ja vágom hogy bokorból kiálló üveg is fake volt...így vérezteted ki a kis rohadékokat, aztán egy kis kergetőzés, tűzrakás és máris kész a vaddisznóbrassói :Y :DDD

..de komoly kaja az istenem!!!

(#18) bendzsi2003


bendzsi2003
újonc

Csúcs! De mien má amikor mondjuk anyának, leventének hogy: polgármester bácsi legyen
szives értünk küldeni egy taktort! :)

(#19) guga válasza bendzsi2003 (#18) üzenetére


guga
Közösségépítő

Nem értünk, hanem a szemetes zsákokért :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#20) guga válasza pro70 (#17) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ennél egyszerűbb, rendelek egy vaddisznós pizzát :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.