Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Youri


Youri
veterán

Megfontolás tárgyát képezik...
Jaj, de cifrák jutottak eszembe...

RTX ON

(#2) Lenry


Lenry
félisten

hogy a Wii U-ra gondolkoznak, azt értem. kicsi hardver, nem is egészen ugyanaz a célközönség, na de PC-re... :(((

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) jocek91


jocek91
aktív tag

Kezdi elfelejteni a Rockstar hogy, honnan jöttek és kezdik felvenni az activision modorát. Ha PC-re nem fog megjelenni akkor dugják fel maguknak biztos nem fogok konzolt venni egy GTA miatt. :((

[ Szerkesztve ]

(#4) Mappa válasza Lenry (#2) üzenetére


Mappa
addikt

jön majd az is, eddig mind kijött. meg hát pc vonalon kezdődőt el az egész gta history. csodálkoznék ha ezt az 5. résszel szakítanák meg. később, de jönni fog!!! egyszerűen jönnie kell :D

nem kötelező megadni

(#5) Narxis válasza jocek91 (#3) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért ma már egy xboxot fillérekért lehet beszerezni, sztem ha valaki mindennel szeretne játszani akkor érdemes venni egyet. Am. sztem is lesz PC-re de később mint konzolon.

Thanos was right.

(#6) Youri válasza Narxis (#5) üzenetére


Youri
veterán

Nem baj, ha később, de lagelább ne olyan legyen, mint a IV...

RTX ON

(#7) Manbal


Manbal
senior tag

Hát ez hatalmas FAIL! Az ócskavasakra fejlesztik mert ők a fasza csávók... kár hogy PC-n teszik mindezt! Én csak azt nem értem hogy a Max Payne 3-at ezek szerint nem ők fejlesztették... jövőre már csak lesz Kokszemulátor, és legrosszabb esetben egy teszkóspécén is el fog futni... de én már előre félek hogy mégis milyen lesz a végleges játék, ha ezekre a gyenge képességű cuccokra fejlesztik... :( :O

(#8) Def26


Def26
félisten

"és azon a platformon, amiben üzleti lehetőséget látunk"

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) TazLeacher válasza jocek91 (#3) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mi ez a hülye duma, hogy "honnan jöttek"? A Nintendo-nak még mindig NES-re kellene fejlesztenie? Nem karitatív szervezet. Ha nincs benne biznisz, akkor nincs. Ennyi. Nem veszel konzolt, nem veszel, de nehogy már ezért a Rockstar legyen a hibás. Imádom az ilyen megszólalásokat, jó hogy nem fenyegetőzöl...örülni senki nem örül neki, de nem kell hülyeségeket beszélni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10) madgie válasza Def26 (#8) üzenetére


madgie
titán

Bár szerkesztetted, de nem hiszem, hogy PC-re csak ennyi fogyott. Annyiszor akciózták már mondjuk a steam-en, hogy boldog-boldogtalan megvehetett szinte fillérekért. Persze tudom, a fejlesztőnek nem az a biznisz, ha apróért veszem meg másfél évvel a megjelenés után...

(#11) Def26 válasza madgie (#10) üzenetére


Def26
félisten

Igen, azért vettem ki, mert valami nem volt kerek a pc eladásokkal. :U [link] Nincs benne észak Amerika. Bár a korábbi számokból valami 2 millió rémlik összesen.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) gabo9201 válasza Def26 (#8) üzenetére


gabo9201
senior tag

A módosítás előtti adatokról csak annyi, hogy a PC-t csak Európára írták és ott azért az Xbox és PS3 sem 9 millió volt, hanem "csak" ~3
Persze még így is sokkal kisebb haszon a PC, de amilyen volt maga a játék nem is csoda.

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#13) Manbal


Manbal
senior tag

"Külsős fejlesztők vagyunk, nem vagyunk sem Sony, sem Microsoft, sem Nintendo. Azt csinálunk, amit szeretnénk, és azon a platformon, amiben üzleti lehetőséget látunk."

Másképp fogalmazva: arra a platformra fejlesztünk amiből a legtöbb van a nyugati lebutított, debil társadalomban és az amúgy is eladósodott tömegek megveszik aranyáron, és mi így 100x-os haszonhoz jutunk, mert mocskos disznó zs*d*k vagyunk! (és most tudom jön a ban, mert vki le merte írni az igazságot!)

(#14) Lenry válasza Manbal (#7) üzenetére


Lenry
félisten

jövőre már csak lesz Kokszemulátor

ha ez alatt az XBox emulátort értetted, akkor arra még várhatsz 1-2 évtizedet.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Zedz


Zedz
addikt

Ebből a nagy fontolgatásból a végére egy portolt sz*rt kap a PC. Kösz, de így nem kell. Nulla grafika, nulla optimalizálás. Egy játékért meg nem hiszem hogy konzolt vesz az ember, pláne hamarosan a generáció váltás is várható. :(((

(#16) adamssss


adamssss
veterán

Sajnos nem lep meg. Tényleg viszonyítva jóval kevesebb fogy a pc-s játékok ól, és sokkal több melót igényel a fejlesztésük...
Ettől függetlenül, azért rajtunk is nagyon kaszálnak, max nem akkorát mint konzolon.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#17) tixem válasza Narxis (#5) üzenetére


tixem
addikt

gyors szétnézés utána hardverapron találtam már 30 ezerért is, de átlagban a drágább a jellemző. Na most nekem nagyin nincs pénzem arra, hogy adott esetben 60 ezret kiadjak azért, hogy játszhassak. Kicsit drága mulatság lenne. És egy rohadt játék miatt nem veszek se boxot, se semmilyen konzolt. Dugják fel maguknak a konzoljaikat :(((

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#19) Chapel


Chapel
addikt

Ne legyen igazam, de nem csodálkoznék ha már ettől a résztől - de max a kövitől -konzol exkluzív cím lenne a továbbiakban...persze nem megyek a Dunának miatta, de ...majdnem :U

Emiatt fejlesztettem most gépet többek között.. Persze most legalább örülök mert, végre elmondhatom hogy a Gta 4 icenhancer 2.1 finallel, minden maxon átlag 45 fps-el elfut.

Ha kötekedni meg trollkodni akarnék mondanám hogy így szebb mint az 5. lesz konzolon...és nem is hazudnék van egy olyan érzésem ;] :P ;)

Amúgy meg.... :O

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#20) kovsol válasza madgie (#10) üzenetére


kovsol
titán

Steames filléres akciókból eladott páldányok miatt nem fognak PC -re fejleszteni. Amikor még normál árban mérték a játékot akkor kell sok eladott példány a fejlesztőknek!

Nekem a GTA4 itt figyel a polcon Xbox360-ra, meg a Red Dead Redemption GOTY is :P

Amúgy gondolom az itt felháborodott emberek mindegyike 0. nap megvette a GTA4 -t és nem letöltve tolta és majd később 5€ ért megvette az egész csomagot steamen.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#21) Def26 válasza kovsol (#20) üzenetére


Def26
félisten

Gondolhatod, ezek közül hányan vennék meg eredetiben pc -re. :U :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) catroot


catroot
veterán

Ugyan már, szinte biztos, hogy jön majd PC-re.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#23) Youri válasza kovsol (#20) üzenetére


Youri
veterán

Na, lassan eljutunk oda, hogy az akciós árú játék is warez... Nem valamelyik kiadónál dolgozol véletlen? :U

RTX ON

(#24) kovsol válasza Youri (#23) üzenetére


kovsol
titán

Nem warez, hanem kb nulla profitot hoz és azért nem érdemes fejleszteni, hogy na majd talán karácsonykor a steamen eladunk belőle! Ezt de nehéz felfogni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#25) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Ha ki is adják pc-re majd kell kb 5 év mire fut valahogy. :D

(#26) Def26 válasza Youri (#23) üzenetére


Def26
félisten

Te ezt nem komolyan írtad, ugye? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27) MCBASSTION válasza kovsol (#24) üzenetére


MCBASSTION
aktív tag

a fejlesztonek mind1 h 1 millio vagy 2 milliot peldanyt ad el (ua bevetel mellett). A lenyeg neki h a bevetel > kiadas. Es azert a jatekiparban ritka h veszteseges egy jatek. Inkabb nem "eleg" nagy a profit.
Eppen ezert amikor egy jatekot akcioznak akkor mar valszeg a bevetel > kiadas, csak eppen nem eleg nagy a profit. Viszont az h te megveszed n+1-szer, es fizetsz nekik, az nekik nem kerul semmibe (nincs kiadas rajta), tehat ez mar csak tiszta profit nekik. Ezert csinalhatjak azt h 50 meg 75%-os engedmenyeket adnak steamen. Ha egy AAA jatek veszteseges, akk altalaban a fejleszto / kiado rogton csodbe is megy hiszen itt mar nem par szazerer dollarrol van szo, hanem inkabb milliokrol.

windows7sins.org

(#28) ldave


ldave
félisten

Úgy szeretem, amikor minden ilyen hírnél jönnek a PC-s keménylegények és nekiállnak sírni és a konzolokat meg a fejlesztőket szidni.

Csak egy kis mellékes infó, bár nem épp GTA, de gondolom a Dragon Age Origins is jó példa, hisz az igazi PC-s címnek látszik. 2011-es adat, szóval nem a legújabb, de talán így még nincs benne a 5-10 eurós leértékelt ár, ami lássuk be, nem sokat számít már a fejlesztőknek. Szóval:

- összes eladott darab: 3.79 millió
- ebből PC: 390 ezer, vagyis kb a 10%-a az össznek

Hát ennyit arról, hogy mekkora nagy üzlet a PC. (És most ne keverjük ide a Blizzard-ot és a Valve-ot).

A Slime draws near! Command?

(#29) Manbal válasza MCBASSTION (#27) üzenetére


Manbal
senior tag

Pontosan erről van szó! Agyilag nem tudják felfogni a kedves kis telhetetlen kiadótulajok, hogyha olcsóbban adnák lehet 10x annyi fogyna, és a végén mondjuk 2x annyi lenne a haszon... de hát csak aki szembenéz (szembe tud nézni) az igazsággal az érti hogy miért van ez!

(#30) Angel1981 válasza Manbal (#13) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de ez azért már kicsit tényleg erős....

Nekem sem tetszik, de tényleg nem lehet mit csinálni, a PC mostohagyerek lett - pedig nem érdemelné meg. :(

(#32) syl5


syl5
őstag

Basszus, még a végén iOS-re is lesz, de PC-re nem. :O Pedig valami szörnyű azon az iPad-en játszani... Egyszerűen nem értem az embereket, miért jó az nekik...

A konzol önmagában nem ördögi, de könyörgöm, ha valaki azt választja, hogy költ PC-re tízszer annyit, mint konzolra, mert a lehető legszebb grafikával akar játszani, akkor miért... Nem beszélve arról, hogy már a 4 is akadt, mint az állat x360-on.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#33) WongFeiHong válasza Angel1981 (#30) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Azért lett mostohagyerek mert cs*sznek a készitők az optimalizálásra csak a határidő a lényeg. Igy egy félkész vacakért senki nem ad ki ezreket főleg itthon. Konzolon más a helyzet,ott azt kapod amire vársz. De az tényleg baromság hogy miattuk kell temetni a pc-t mert ha akarnának a fejlesztők tudnának a "fő" platformra is maradandót alkotni főleg az új hardverekkel.

(#35) Manbal válasza syl5 (#32) üzenetére


Manbal
senior tag

Ez meg a másik hogy már a 4 is döcögött konzolokon... engem nagyon idegesít ha egy játék ahol mondjuk száguldozok motorral/autóval be-be akad... arról nem is beszélve hogy ilyen esetben kb. 40 fps-től szép folyamatos a kép... xboxon tényleg néhol még a 20 sem volt meg... nem beszélve a beakadásokról...

(#36) kovsol válasza Manbal (#31) üzenetére


kovsol
titán

Dragon Age Origins van konzol szintre butítva ? Akkor a Dragon Age 2 micsoda ? Épp az első rész amire szerintem nem sokan mondják, hogy konzol szintre butított lenne... Második rész meg nekem személy szerint jobban bejött, de ott rontották el, hogy dragon age néven adták ki és teljesen más volt az elvárás.
De BF3 vagy CoD ból is több fogy konzolra. És ugye csak PC -n lehet FPS játékot játszani ugyebár :U

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#37) Lenry válasza Manbal (#31) üzenetére


Lenry
félisten

te a Dragon Age 2-re gondolsz, amit pont azért nem vettek a népek, mert a DAO-hoz képest egy konzolos fos volt

(#28) ldave erre kérhetnék egy forrást?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

"és azon a platformon, amiben üzleti lehetőséget látunk"

na igen, mert a microsoft/sony lazán megteheti, hogy pár misivel kibéleli a rockstarnak a pénztárcáját, hogy ide adjad előbb, míg a pc user csak a vásárlással tud szavazni...legális korrupció majdhogynem :U lásd alan wake, olyan gyenge fogpiszkáló szintű indokkal vitték el exkluzívra, hogy ahhoz képest a választási ígéretek acélgerenda :o

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39) TazLeacher válasza Youri (#23) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Annyira nehéz felfogni, hogy ez nem jótékonyság, hanem üzlet? Ha még a fejlesztés költségén felül be is jön a tiszta porfit, ami kevés, akkor sem állnak neki. Nem fog egy ilyen méretű cég azért dolgozni hónapokat (akkor ugye ingyen, hiszen amíg nincs kész a játék, nem fizet senki), hogy utána 3 év alatt becsurgó összegekből a végén kijöjjön pár százezer dollár haszna. Ezeket a dolgokat komoly piacelemzés előzi meg.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#40) Physicist03


Physicist03
senior tag

Na emberek, ez nem fog jönni PC-re :(

(#41) madgie válasza kovsol (#20) üzenetére


madgie
titán

Jó, akkor most fuss megint neki az utolsó mondatomnak melldöngetés helyett :P

jer1cho: én is így gondoltam, aztán alig két hónap után ment a levesbe a PS3. Egyszerűen meguntam, pedig olyan játékaim voltak, mint a GT5, MGS4, Uncharted 1-2, stb. Ráadásul nekem ifjúkori nosztalgia is volt, gyakorlatilag a PS-en nőttem fel anno... mégis csak ott állt a polcon magának a teljes cucc.

[ Szerkesztve ]

(#42) Youri válasza TazLeacher (#39) üzenetére


Youri
veterán

Nem én vittem le az árát, ne nekem kelljen szarul éreznem magam, hogy megveszem annyiért...

RTX ON

(#43) TazLeacher válasza Chapel (#19) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

1 VGA árából vehetsz már egy konzolt.

Emiatt fejlesztettem most gépet többek között..

Tehát 1 (vagy egy pár) játék miatt gépet fejleszteni teljesen normális, de ugyan így 1 (vagy egy pár) játék miatt konzolt venni nem... :U

Mondjuk beruházni egy használt PS3-ra, majd megvenni az alábbiakat: UC1-2-3, GoW3, GT5, GTA5, RDR, LBP 1-2, SH: Downpour...és máris nem 1 játék miatt vettél konzolt, viszont annyiba került, mint egy jobb proci, vagy egy átlagos VGA. És ezek csak azok a címek, amik csak ezen a konzolon vannak. Arról nem is beszélve mondjuk, hogy - bár én sosem játszom - de egy FIFA-t pl.: kicsit nagyobb élmény TV-n gamepaddal játszani. És onnantól minden új játéknál dönthetsz, hogy melyik platformra veszed meg. Ha kevés hozzá a proci, vagy a VGA, akkor megveszed konzolra.

Hidd el, egy konzolvásárlással erősen kitolod a PC-d élettartamát.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#44) Def26 válasza Lenry (#37) üzenetére


Def26
félisten

vgachartz.com

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#45) ldave válasza Lenry (#37) üzenetére


ldave
félisten

Itt találtam ezt az infót. Az a vicces az egészben, hogy a Dragon Age 2 rosszabbul fogyott konzolon, mint az első rész, pedig az általános vélemény szerint azért lett olyan, hogy a konzol játékosoknak jobban tetsszen.

Manbal (#31): PC gamer tears are the sweetest!

A Slime draws near! Command?

(#46) TazLeacher válasza Youri (#42) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ki mondta, hogy sz@rul kell érezned magad miatta? Logikus, hogy - én is - az ember szívesebben vesz olcsóbban játékokat. De, ha nem érted meg, hogy ez üzlet, akkor sajnálom. A történet egyszerű. Eladtak belőle X darabot. Megvette Y ember, és kifújt. Onnantól, ha még akarnak belőle pénzt, akkor elkezdik levinni az árát. Egy dolog számít: a végösszeg.

Ne érezd magad rosszul, mert olcsón vetted meg, de ők se fogják, mert nem adják ki PC-re. És igen, ha többen vették volna meg teli áron, és lett volna rajta elég haszon, akkor nem lenne kérdéses a megjelenés.

A képlet egyszerű: sokan veszik a játékot, lesz következő rész. Kevesen veszik, nem lesz. Nem kell senkinek rosszul éreznie magát, csak tisztában kell lenni a következményekkel.

Megj.: én igen és 0day vásárlója voltam a PC-s GTA 4-nek. AZ elmúlt pár évben talán ez volt az egyetlen.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#47) Narxis


Narxis
nagyúr

hmmm :F

Thanos was right.

(#49) luke.


luke.
aktív tag

Nagyon egyszerű a képlet. A fejlesztők nem tudják megírni a PC színvonalat grafikában ezért inkább konzolra írják a játékot. Pár év alatt sokat csökkent a tudásuk! Ha azt a konzolos szart kiadják portolva PC-re akkor az meg kell a *****!
Nagyot fognak ezzel így bukni mert konzolos játékokat többen warazolnak, mint PC-t!

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#50) Lenry válasza Narxis (#47) üzenetére


Lenry
félisten

nincs ebben semmi meglepő. a konzol játékplatform, veszik rá a játékot, mert erre való. a PC általános platform, amivel lehet játszani is

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.