Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bbandi


bbandi
tag

kipróbáltam 7900GT 256MB-vel. Hát először is beta drivert kellett felrakni, hogy a 30 centinél távolabbi textúrák látszódjanak. És utána is olyan űberbrutál csúnya volt, hogy mikor csonttá fagyasztotta a gépet inkább visszajöttem linuxba.

(#52) levi1108


levi1108
tag

Üdv!Kéne egy kis segitség ha vki tudna pls irjon.A problémám az lenne, hogy a játék bejön meg minden, de a textúrák nem látszanak.Már feltettem minden drivert, mindent próbáltam de nem jó.Gigabyte 8600Gt-m van.
http://www.kepfeltoltes.hu/view/081206/gta_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

(#53) cizoe válasza levi1108 (#52) üzenetére


cizoe
őstag

Szedd le a meglévő drivert drivercleaner-rel, majd tedd vissza. Esetedben szerintem 178.24-et. Bár bőven a rendszerkövetelmény alatt vagy, szóval nem sok esélyt jósolok a bármilyen szinten is élvezhető játékhoz.

(#54) ollie válasza sakeee82 (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen C2D? Teljesen máshogy fut 3 gigára húzott E2000-en, mint egy E8000-en.

teszt

***

(#55) sakeee82 válasza ollie (#54) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Te látsz ebben a tesztben vhol E2000-es procit? Mert én nem. Ezen a szakadt konfigon ami nekem van a Crysis is megy elfogadhatóan, ez a szakadék hulladék 16 gigát felpakoló retek meg 20 frame. A Crysis is egy rettentően rosszul optiomalizált játék, de ez vmi orbitális vicc.

Ui.: am sztem akinek ugyanolyan gépe van mint nekem csak e8000-es procival, ő sem boldogabb, mert 10 frammel tud többet kihozni belőle a 6 mega cache ellenére!

[ Szerkesztve ]

(#56) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ez az egyetlen fórumtéma amiben engedni kellene a warez kitárgyalását, mert ez a játék így egy fillért sem ér meg...
Hátha sok hasonló kritikát kapnak, és talán a GTA 5 már normálisabb munka lesz.

(#57) cizoe válasza FoxiestFox (#56) üzenetére


cizoe
őstag

Rockstarnak nem szokása patchelni a cuccait, de most biztos fognak lépni, sőt ahogy az írásban is van, készül. Talán lesz valami pozitív változás.

Azért mert a játék 1.0-ja elég selejt munka portolásilag, a warezt attól még hanyagolni kéne.

[ Szerkesztve ]

(#58) 7 válasza FoxiestFox (#56) üzenetére


7
addikt

NEM engedélyezett a warez itt sem. :(((
Ha egy fillért sem ér meg, akkor az azt jelenti, hogy játszani sem érdemes vele. Egyébként pedig előbb-utóbb megjelenik kölcsönzőkben is, és onnan ki lehet venni potom pénzekért, ha az ember nem akarja kifizetni a vételárát. :U

(#59) levi1108


levi1108
tag

Cizoe köszi a segítséget, de nem lett jobb :( Már nem tudok mit csinálni sajnos...Pedig másnak ien karival is megy, már windows reinstall is volt stb stb...

(#60) Myers


Myers
senior tag

A 2. videóban:
"Ti akartátok, hogy bevaduljak!" :DDD ;] :C

Mivel én még soha nem játszottam gta-val, megkérdezném, hogy mi a játék végcélja?
Van pl 100 küldetés, és azt kell teljesíteni, vagy az egész ilyen ökörködésekből áll, mint a videókon? :F

[ Szerkesztve ]

http://www.muszaj.hu/

(#61) FoxiestFox válasza 7 (#58) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Végülis igaz. De nem veszek meg semmit, ami nem tetszik.. értitek. Jó, hanyagoljuk a warezt, de én a GTA3-at, és a VC-t is úgy vettem meg anno, hogy már végigjátszottam előtte. Jók voltak, megérték a pénzt.
Szóval a videók alapján jónak tűnik maga a játék.. Szép meg minden, de a hangulatáról így fogalmam sincs, pedig az a legfontosabb.
Teszem azt vennék egy Ferrarit, mert volna rá pénzem, de megtudom hogy csak a baj van vele, ami az élményt rontja el.. hát izé. Akkor azt mondanám, hogy jó, próbáljuk ki... és HA mégis jó, akkor legyen.
A patch-et meg várjuk, de kétlem hogy ami nem sikerült ennyi idő alatt, azt most hiphop összerittyentenék.

u.i.: létezik videojátékkölcsönző? :D

[ Szerkesztve ]

(#62) cizoe válasza Myers (#60) üzenetére


cizoe
őstag

Az egészen (mint az össze gtaban) egy kidolgozott, többszálú sztori fut végig, és ehhez kapcsolódnak a missziók. Átvezetőkkel, izgalmakkal, jól scriptelt misszión belüli eseményekkel. Ám ha nem akarsz missziózni, vagy akár közben is azt csinálasz amit akarsz, teljesen szabad a játékmenet, beleértve az ökörködést is. Teljesen egyedi a játék, nehéz összehasonlítani, vagy hasonlítani bármihez is.

(#63) Tirexi válasza cizoe (#62) üzenetére


Tirexi
addikt

Te én egy rakat ilyen hasonló játékot el tudok mondani. XD :DD :DD
Mafia, The Godfather, Saints Row 2, Total Overdose, Boiling Point, Driver 4, Driv3r, stb... :)

(#64) ollie válasza sakeee82 (#55) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, de meg lehet nézni, hogy még a 4 és 6MB L2 között is nagy különbség van. 10 fps meg rengeteg, hiszen 20-ról 30-ra nő, ami 50%-os sebességnövekedést jelent.

***

(#65) Tirexi válasza ollie (#64) üzenetére


Tirexi
addikt

Tényleg ollie a te véleményedet még nem is olvastam, szal milyen a GTA4?

(#66) Myers válasza cizoe (#62) üzenetére


Myers
senior tag

Kössz!

Lehet, hogy egyszer majd kipróbálom, ha már kiforrott lesz a játék.

http://www.muszaj.hu/

(#67) Dashes válasza levi1108 (#52) üzenetére


Dashes
őstag

Kevés a memória, nézd meg mennyi az ajánlott, Vista alá már 2,5GB kell.

(#68) 7 válasza FoxiestFox (#61) üzenetére


7
addikt

Kipróbálni lehet legális módon is, pont ezért nem műiködik a warez melletti érvelés: Ismerőstől kölcsönkérni, kölcsönzőből kivenni (igen, vannak), esetleg bemutatón próbálgatni, vagy demót játszani (ha van belőle). :)

[ Szerkesztve ]

(#69) cizoe válasza Tirexi (#63) üzenetére


cizoe
őstag

Ezeket én is ismerem, csak azért a GTA sorozat elég rendes egyediséggel büszkélkedik a szabad játékmenetet illetően is, erre akartam célozni. A saints row pedig egy egy-egyes gta klónként kezdte. :)

(#70) HavocS válasza WonderCSabo (#47) üzenetére


HavocS
senior tag

baromira off topic, de sp3-mal már nincsenek olyanok mint sp2-nél, hogy ha jól belakott rendszerre rakod, csak rosszabb lesz, vagy akár működésképtelen is?

(#71) cizoe válasza HavocS (#70) üzenetére


cizoe
őstag

90%ban az sp3 csak egy sp2 utáni updategyűjtemény, nem avatkozik bele a win lelkébe annyira, mint anno az sp2 (ami szinte egy új oprendszer volt :) ).

[ Szerkesztve ]

(#72) mcsabee


mcsabee
senior tag

Sracok, a cikkben szereplo SP3-masitot probalta valaki? ^^ Nincs kedvem sp3-at rakni, de nem is akarom, hogy tropa legyen a winem egy reg bejegyzestol (nem vagyok pro a temaban, hogy ezzel mit tudnek elrontani :-S).

Stay a while and listen...

(#73) Tirexi válasza mcsabee (#72) üzenetére


Tirexi
addikt

Ezzel semmit nem fogsz elrontani, vagy felismeri a GTA a kamu SP3-at vagy nem.

(#74) ZBO válasza levi1108 (#52) üzenetére


ZBO
tag

Nekem is 8600 GT-m van ASUS a 178.13-as driver Átlag 23 fps a bensmark szerint.
C2D E4400 2351Mhz és 2GB ram. A grafikával nincsenek gondjaim.

(#75) Noumena


Noumena
tag

Jó teszt végignéztem mind2 vidit ami youtube-s örülnék ha már én is játszhatnék vele...

Nou

(#76) Dani_kp válasza Noumena (#75) üzenetére


Dani_kp
őstag

akkor nézd meg a 3. videót is :P mivel az is van :D

https://ingatlan.com/33821564

(#77) sakeee82 válasza ZBO (#74) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Nekem 8800Gt-m van ami egy kissé bikább és még 20 framem sincs...Nagyon király játék, uninstall

(#78) volvoguy


volvoguy
addikt

ez msot komoly hogy tényleg az autorun.exe ilyen igénytelenül néz ki ezzel a sima fehér háttérel és kocka jelekkel?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#79) intuicio


intuicio
aktív tag

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy játék során nem akad a game, de eltelik sac kb 15perc, és olyan laggolásba kezd, hogy a menüben is alig lehet a kurzort látni.. ?!!? :(((
GTA driver felpakolva,Sp3 alap, win friss!
--konfigom:
Asus M2N-E SLI
DualCore AMD Athlon 64 X2 4200+
Asus GeForce EN8600 GT (512 MB)
A-Data 2x1GB (800Mhz)
SAMSUNG 250 GB 7200 RPM
PIONEER DVD-RW DVR-112D
--
Nem egy erőmű,de jó ez még :)
Amugy tényleg jól el van ku*va a PC verzsön
:U

(#80) janika16


janika16
csendes tag

helló! nekem az volna a problémám h játék közben hirtelen winfos hiba hanggal kilép a játék úgy h semmilyen hiba üzit nem dob ki. kérdés: miért? a játék eredeti, a konfig alább olvasható:) várom az ötleteket:) kösszi!

(#81) ollie válasza Tirexi (#65) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Eddig csak screenshotokat láttam belőle. :)

***

(#82) ollie válasza sakeee82 (#77) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már fel kellett volna tünnie neked, hogy nem a VGA-tól függ az fps.

intuicio: ha Vistad van, akor kevés a memória (minimum a 2,5GB Vista alá a GTA4-hez).

[ Szerkesztve ]

***

(#83) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Hát a játék az optimalizáltság csúcsa :))
Szinte minden oldal 95% fölé értékeli, ahhoz képest a bugok miatt meg nem fogja megvenni senki. Főleg, hogy a játékon még magyar felírat sincs (ha jól tudom).
Na ki merne fogadni, hogy a következő GTA Pc kiadása előtt lesz egy pár mondat a gyengélkedő pc-eladásokról? :DDD

(#84) sakeee82 válasza ollie (#82) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Hát akkor veszek egy gf mx 440-et és mellé egy 4 magos quadot akkor talán menni fog:D
Tréfát félretéve, ebben a game-ben lehet sőt biztos hogy a cpu játsza a legfőbb szerepet, de anno mikor 8600gtvel nyomtam a Crysist 1024 felett mediumon hát sírtam, a 8800GTnek meg sem kottyan...

[ Szerkesztve ]

(#85) Ganxxta


Ganxxta
csendes tag

Hellosztok
Athlon 64 X2 4200+, 8600GT, 2GB RAM, Win Vista Ultimate
Ezzel a géppel hogy futna a játék?

(#86) sakeee82 válasza Ganxxta (#85) üzenetére


sakeee82
aktív tag

sírni fogsz:D

(#87) Ganxxta válasza sakeee82 (#86) üzenetére


Ganxxta
csendes tag

akkor is ha mindent minimumra veszek?

(#88) intuicio válasza ollie (#82) üzenetére


intuicio
aktív tag

XpSp3 van...
Amugy egész jó a games,csak tudnám miért fekszik le 20perc játék után.... :W

(#89) intuicio válasza Ganxxta (#87) üzenetére


intuicio
aktív tag

Úgy fog működni mint nálam.. vagyis nálad még így sem... Mert a Vista a fél memódat megzabálja alapból is. Rohadt egy atomerőmű kell ehez a bugGTA-hoz :C

(#90) sakeee82 válasza Ganxxta (#87) üzenetére


sakeee82
aktív tag

Hát 800*600ban talán jó lesz.
Az a vicc az egész játékban, hoigy van akinek jól megy, persze csúcshardveren, gondolok itt ati 4850,4870re van akinek ugyanilyen vkarival és erős pricval hulladék módon szaggat. Optimalizálatlan a végletekig. Ennek ellenére nagyon jó játék, csak agí nem szabadott volna kiadni.

(#91) ollie válasza Ganxxta (#87) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

15-20 fps-re számíts.

***

(#92) PuMbA válasza Ganxxta (#85) üzenetére


PuMbA
titán

2700 Mhz-re húzott X2-vel ,512 MB-os 8600GT-vel és 2GB RAM-mal megy játszhatóan (22-30fps) ilyen beállításokkal:
1024x768
Texture Quality Medium
Render Quality High
Draw Distance 26
Detail Distance 24
Shadows 3
VGA memóriából így 340MB-ot foglal le.

[ Szerkesztve ]

(#93) volvoguy válasza PuMbA (#92) üzenetére


volvoguy
addikt

ez szép eredmény, raádásul sztem mediumon nem is oylan csúnya....nekem is x2-m van, 2300mhzes alapból, de simán vinné a 2700-at is ha lenne extra hűtőm meg tudnám hogy kell huzn ia gépet:D

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#94) intuicio válasza PuMbA (#92) üzenetére


intuicio
aktív tag

Ugyan ez a konfigom nekem is, és tényleg nagyon jó beállítást adtál meg! :B KÖSZI
-De sajnos a problémám még mindig ugyan az! :O 15-20perc játék után olyan iszonyatos szaggatásba kezd bele, hogy kilépni alig tudok a játékból :((( Mi a fene miatt? :(
fentvan minden driver,frissítés ami létezik! HELP °_°

(#95) Szokenesz


Szokenesz
senior tag

Hmm, akk egy sempron 3000+, 1Gb RAM 6600GTvel meg se próbáljam? :D

Pedig még a Crysis is normálisan megy...

(#96) cizoe válasza Szokenesz (#95) üzenetére


cizoe
őstag

Több mint esélytelen. Talán az install elindul, bár elég unalmas a játékmenete. :U

(#97) wolruf


wolruf
őstag

Javasolnék a szaggatást átélőknek egy töredezettségmentesítést (defrag). Nekem nem keveset segített. Akinek 2GB vagy ennél kevesebb memóriája van, ott a rendszerlemezen is, mivel rengeteg lemezművelet van a játékban. Nézzétek a HDD ledet, miközben szimplán kocsikáztok. Nekem a töredezettségmentesítés után nagyot lendült a dolog. Recept: +2 GB RAM. Az már más kérdés, hogy pl. 32 Bites oprendszerrel már nem sokat ér a dolog :S
Ezért nem fogok 64 Bitre váltani, pedig lehet hogy jót tenne neki :D

Nálam egyébként 1680x1050-ben kb. 25-30 FPS-el megy, a Beta nVidia driverrel. Nekem tetszik :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#98) wolruf


wolruf
őstag

Még egy apróság. Szerintem (összeesküvés elmélet rulez :D ) nem véletlenül van elbaszarintva. Kidobták így, megvárták míg megtörik, megnézik miképpen törték, aztán azt is kivédve jön a patch majd :) Más kérdés, hogy utána megtörik azt is. Mindegy, nekem eredeti, így nagyon jó! :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#99) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Az autók irányítása a videók alapján eléggé csapnivaló. Egy haver felvetette, hogy talán ebben is el kellene végezni az autós iskolát, mint a SA-ban. Van benne egyáltalán? Haveromnak eredetiben van meg, de rengeteget szívott vele, mire elindult. VGA driver le-fel, stb...
Egyéb kérdés: Épületekebe be lehet menni? Ha kormánnyal irányítom a kocsikat, akkor is ilyen? Én a GTA-SA-val sokat játszottam kormánnyal, egész jó volt! Jó, tudom nem szimulátor, de a szabad barangolás miatt annak is jó akár:) főleg kamionnal:)
Egyébként köszönöm a videókat! Esetleg még hajóst, meg helikopterest tehetnél fel!

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#100) N4r4ncs válasza Victoryus (#99) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Tényleg,az engem is érdekelne,hogy ebben is vannak-e iskolák.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.