Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#91) Alteran-IT válasza spect80 (#90) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Arról nem is beszélve, hogy pont az írányító hatalom van tele buzikkal, de még jó hogy ők üldözik a legjobban őket, meg ők próbálják megfogalmazni az alaptörvénybe, hogy ki a férfi és ki a nő, mikor magukról sem tudják eldönteni szegény szerencsétlenek, de még mindig van aki hisz nekik...

#66 guriga1234: Látom te sem a megfelelő kognitív képességedért, illetve intellektualitásért kaptad a bizonyítványod anno, hanem mert ki kellett dobálni az embereket utcára (mondjuk most is ez van megint, úgy hogy mindegy).
Nem azt írta senki, hogy neked itt nem jó, hanem hogy ha annyira tévképzetekkel vagy tele kelettel és a vélemény nyílvánítással kapcsolatban, akkor menj ki, állíts valamilyen ellenvéleményt és egyből a komm. (Kommunista, nem kommunikációs) párt helyi titkárságán találod magad és talán rájössz a saját károdon arra, amire más kárán nem jöttél rá, hogy hülyeséget beszélsz.
Egyébként miért nekem kellene elmennem? Én tiszta magyar vagyok, magyar mentalitással, nem holmi a kommunizmusból ránkmaradt szemét mentalitással, mint az átlag, akiknek ha nincs más, jó a szemét is. Szerintem inkább menjen a szemét, de mivel magától nem fog, vagy ki lesz takarítva, vagy tényleg a maradék értelmes ember is elmegy nyugatra és akkor akár be is zárhat az ország, mert csak egy nagyobb lipótmező fog maradni, koordinációs személyzet nélkül.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.