Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Alteran-IT válasza FattyDove (#100) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Ez igaz, de azt tedd hozzá, ami szintén igaz és ezért nem fordítottam nagy jelentőséget ennek a kihangsúlyozására, hogy nálunk is a kisebb városok, illetve falvak fejlettségi szintje ugyan úgy középkor, mentalistásban meg kb. sötét középkor, így Kína még mindig előrébb jár, mert a nagyvárosok náluk legalább fejlettebbek, nálunk azokról se mondható el, hogy túlságosan fejlettek, Budapest is hogy néz ki, ott nem csak a külváros kicsit elmaradtabb, sőt néhol még fejlettebb, mint a belváros 1950-es éveket tükröző jónéhány része, gondolom nem kell sok példát mondanom, a pályaudvarok is úgy néznek ki mint valami putri, azt a nem kocsival érkezőknek azok Budapest belépő pontjai és már is nem túl jó megítélést kap, oké a nyugati pályaudvar teljes felújítási tervei tetszenek, de azok csak tervek mind kinézetileg, mint költségileg, fog az még változni, mindkettő negatív irányba, sokkal szarabb és drágább lesz és ez csak egy pályaudvar, a vasúti infrastruktúráról nem is beszélek, Kínában a legtöbb új nagyvárosi metróhálózat sokkal gyorsabb, mint az itt elérhető vasúthálózat bő 90%-a, mert 120-140 km/h-s engedélyezett sebességek vannak metrón(!!!), itt meg az egyetlen "nagysebességű" vasútvonal legnagyobb megengedett sebessége elméletben 160 km/h, gyakorlatilag ez csak Tata és Hegyeshalom között elérhető, ott is vagy jó ha két szakaszon pár km-en lehet "kiélvezni", egyébként 120-140 km/h között mennek a vonatok átlagosan itt, a többi vasútvonalon meg max. 80-100 km/h, ami szégyen, főleg hogy a Budapest-Belgrád vasútvonalat is valami max. 80 km/h-val kezdték újraépíteni (elméletileg azóta már 100 km/h lesz, de hiszem ha látom, meg az sem sok egy új vonalnál, sőt kurva kevés), ami új vasútvonalnál elég nagy pofátlanság ilyen magas ár mellett úgy, hogy kínában már a metró is gyorsabban megy, persze ilyen vonalakon megy IC, meg IC+ ilyen sebességekkel olyan időrövidítésekkel, hogy cserébe nem állnak meg vagy plusz xx településen, ami jó, mert ez cserébe időkiesés egy csomó embernek, akik ezeken a településeken szeretnék igénybe venni ezeket, de nem tudják, így órákkal hamarabb kell kelni, hogy elérjék azt a buszjáratot, amivel el tudják érni azt vonatot, szóval vicc, Kínában pont az ellenkezője megy és pont ezért fejlesztik nem akárhogy a tömegközlekedést és minél több települést bevonnak minél nagyobb sebességű hálózatba, itt meg gyakorlatilag fordítva megy, minél kevesebb település van kisebb sebességű hálózatokon, végül is teljesen fordítva ülünk hozzájuk képest a döglött lovon és egy nyíltan kommunista országról beszélünk, azt meg véletlenül se felejtsük ki, meg hogy náluk van mágnesvasút is az eleve nagysebességű "hagyományos" vasútvonalak mellett, nálunk jó hogy egyáltalán interneten lehet olvasni hogy ilyen egyáltalán létezik, azért nem mindegy és ez csak a tömegközlekedés és annak a vasúti része, mint összehasonlítási alap, a többit inkább hagyjuk is és szerintem. Persze a költségeket nézve Kínában is elég magasak a vasúti költségek, de azt ami ott van legalább lehet vasútnak nevezni sebességben és minőségben is, ott legalább nem ablakon kidobott pénz van mint itt, korrupció, lenyúlás meg egyéb persze náluk is van, mint minden kommunista országban.

(#102) Diabolis válasza LeMarci (#87) üzenetére


Diabolis
tag

Bárhol egymásnak tudnak esni, önnön felsőbbrendűségüket és toleranciájukat hirdetve :DD

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#103) ledgeri válasza LeMarci (#87) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Legalább az OFF topic gomb rendesen van használva! (Amiért most köszönet! :R )

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#104) k-adi válasza FattyDove (#100) üzenetére


k-adi
nagyúr

tehát akkor hasonló mint Mo. ?

(#105) Bog válasza Alteran-IT (#101) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Lehet olyat, hogy az olyan nagyívű kijelentéseket, mely a kínai metropolisok lehengerlő fejlettségéről szólnak inkább olyanok írják, akik voltak már ott? :P Mert csak egyetlen egy utcával kell besétálni ám a mittoménmilyen csillivilli ötcsillagos sencseni szálloda mögötti utcába, hogy pofánverjen a hömpölygő szemét és a leszottyadt sikátorok látványa, de Sanghajban is csak egy sarokra van a Nanjing Roadtól a hervasztóan lefingott kis utcácska az utcára kiszórt fregolival, meg a kisgatyában óbégató kínai kisgyerekkel. Tényleg.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#106) guriga1234 válasza Bog (#105) üzenetére


guriga1234
addikt

Mintha nyugati nagyvárosokban ilyesmi nem lenne. Pláne azóta, amióta a migránsok ellepték ezeket.

(#107) Alteran-IT válasza Bog (#105) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Lehetne olyat, hogy bármely ország nagyvárosaiban kicsit jobban szétnézel, nemcsak Kínában? Félre ne értsd, kommunista meg egyéb jellegéből adódóan is utálom hozzánk képest elismerendő hogy milyen szinten tolják a k+f szektort, viszont visszatérve, mind keleten, mind nyugaton vannak olyan nagyvárosok, ahol ha nyitott szemmel jársz, akkor látsz középkorban maradt városrészt (nemsokkal feljebb pont Pesttel kapcsolatban említettem), persze ronda sikátorokkal, meg ilyesmi, szegények meg hülyék meg mindenhol vannak, magyarba pl. nagyon sokan és még lesznek is mégtöbben, ha a jelenlegi hatalom marad, szóval ezek nem csak Kína ismertető jelei mentségükre. Itt is zemplén "fővárosába" elég ha elmész néhány utcába, azt mint ha valami drog vagy hasonló maffia utcájába járnál, annyira elcigányosodott és elment abba az irányba a város, pedig vagy 10 évvel ezelőtt ennek az irányzatnak még a jelét nem lehetet látni, max. néhány cigányt, de hát az mindig is volt és mindig is lesz és félre ne értsetek, most nem rossz értelemben beszélek róluk, de akik itt kisebb bandákat alakítanak, azok nem a becsületről, a tisztességes munkáról meg hasonló pozitív tulajdonságukról ismeretesek, azt gyakorlatilag Európa közepén vagyunk.
Ahhoz, hogy ne legyen pl. egyáltalán szegénység, illetve ennyire nyomasztó részek a nagyvárosokban, ahhoz nem csak egy bizonyos területeken kell technológiai fejlettséget elérni, hanem szinte minden területen, közte az emberi szellemi területen is, ugyanis ahhoz lehet hogy elég pár értelmesebb jól fizetett ember egy országban, hogy alapszinten működjön és bizonyos szektorokban fejlődéseket lehessen elérni (Magyarország pl. csak úgy működik mint egy süllyedő hajó, csak addig működik, míg teljesen el nem süllyedt, csak hogy tisztába tegyük), azonban magát az országokat is magas intelligenciájú embereknek kellene vezetnie és nem ilyen kommunizmusból ránkmaradt posztkommunista vén hülyéknek, akiknek éppen nem a magas intelligencia az ismertető jelük, nálunk is a fővárosban mennyi olyan hely van, amit még nappal is elkerül az ember, mert a narkós rögtön a nyakában liheg, nemhogy éjszaka és ez leginkább az elmúlt 12 évre jellemző, a munkanélküliségről nem is beszélek, amit még nálunk anno a rendszerváltás előtti kommunizmusban szinte megpróbáltak teljesen eltűntetni, még a rendőrök is szedték össze a munkanélkülieket azt vitték a legközelebbi állami tulajdonú vállalathoz dolgozni, most meg ... lehet hogy most is nagy a munkaerőpiacon a kereslet és sok az állami, illetve kormányközeli ismerősnél lévő vállalat, csak az nem szűnteti meg az ország rendszerszintű problémáit, főleg szellemiség terén, pl. hogy legtöbb cégnél amelyik a jelenlegi politikai szférához kapcsolódik, ott nem lehet ellenvéleményed (hacsak ritka esetben nem valami értelmesebb, a rendszert szintén nem nagyon kedvelő ember vezeti a céget, mert az nem foglalkozik ilyennel), különben kivágnak, mondván van 10 másik ember a helyedre, ami persze nem minden esetre igaz, mert a legtöbb ember már inkább nem is belföldön próbálkozik, hanem külföldön és nem nagyon állnak sorban az ilyen cégeknél, max. csókosok, vagy olyanok, akik ebben a rendszerben nőttek fel, ezt szeretik és valamiért kiestek egyik helyről, de munkaerő hiány miatt felvették máshova, a lényeg az, hogy szinte mindenhol létezik szegénység, nyomornegyed stb... tökéletes ország nincs, de azért nem mindegy, hogy arányaiban ezek hogy alakulnak pl. az adott ország fejlettségéhez, illetve népességéhez képest,
Elég ha megnézed pl. a koronavírusban elhunytak számát is, Kínában kb. 5 ezer halálozást regisztráltak összesen, vagy nagyon jól hazudnak, vagy tényleg ennyi volt, Németbe pl. ez 150 ezer volt, Magyarba pedig 50 ezer ha kerekítünk.
Azonban Kínának van vagy 1 milliárd lakosa, Németországnak 83 millió, Magyarországnak meg 10 millió. Kérdés, ezek szerint a 3 ország közül hol a legszarabb az életszínvonal? Egyértelmű, hogy itt és bár Németben is több haláleset volt lakosság arányosan, mint Kínában, de Kínai is kommunista ország, nagyon jó ilyen szempontból a "fegyelmezettség" (meg sok a hazugság is), meg onnan indult az egész ha úgy nézzük, szóval felvet bizonyos kérdéseket Kína szempontjából az egész, szóval érted.
Persze mint írtam, egy tökéletes ország sincs a földön, amíg van egy csomó szegény (mindegy hogy anyagilag vagy szellemileg) ember a lakosságában, Németország is rosszr sok szempontból, de ha pl. Magyarországgal vetem össze, akkor Magyarország jóval rosszabb és úgy vagyok vele, hogy a kisebbik rosszat választom, az meg Németország.
Persze ha mondjuk Magyar meg Kína közül kellene választanom, nyílván Magyar, mert a még kevésbé kiteljesedő diktatúra a demokrácia közvetlen szomszédságában még mindig kedvezőbb, mint egy nyílt kiteljesedett diktatúra. Na de mindegy, ne offoljunk tovább, nem azt mondtam hogy Kína teljesen tökéletes, azok a problémák amit említettél, mindenhol jelen vannak, így kár őket kiemelni, mint ahogy fentebb pl. a nagyvárosok és kisvárosok fejlettségét, mert arányaiban nézve Kínai ebben is előrébb volt, az hogy viszont a szegénység kevesebb-e, az más kérdés, %-osan "hivatalos" adatok szerint Magyarban 3,8%, Kínában meg 5,3%, de hogy ebből mi igaz, az erősen kérdéses, mert magyarba az infláció is csak 15%-os az éven, mégis egy csomó dolog dupla annyiba kerül mint előtte, de ha igazak is a számok, olyan szempontból Kínának kedvez, hogy ahhoz képest hogy mekkora a lakossága és mekkora egységet kell irányítani, mégis milyen alacsonyan sikerül tartani ezt a számot, persze ha azt nézzük, hogy a lakosság 1,4 milliárd fő, akkor nem kevés emberről beszélünk, szóval nézőpont kérdése, sok dolgot %-ban nem lehet megfelelően kifejezni és megítélni, ez erre tökéletes példa.

[ Szerkesztve ]

(#108) FattyDove válasza k-adi (#104) üzenetére


FattyDove
őstag

A legutolsó borsodi falu is fejlettebb, mint egy random kínai falu, mivel itt az utolsó putriban is van áram és víz, ott nincs.

#106guriga1234: Köszönjük, hogy visszaböfögtek a propagandát, jár a pirospont rógántól.

[ Szerkesztve ]

(#109) fateless válasza Bog (#105) üzenetére


fateless
veterán

Hmm, Bukarest, 1990-es évek második fele...
Akkorra már a főbb túristaútvonalakon minden szépen nézett ki (megvolt a Springtime gyorsétteremlánc is, amitől mindenki gyomorrontást kapott a 26 fős csapatunkban), de amint ketten magyarok elszakadtunk a nemzetközi csapatunktól, hogy felfedezzük a várost, a magyar falusi putritelepen találtuk magunkat 200m után - a "nyócker" abban az időben a kultúra fővárosa volt ahhoz képest.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#110) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

5. vagyunk technológiai fejlettségben, jelentsen ez bármit. Pont, mint ahogy 18% nálunk az infláció.
Szóval, szerintem: USA, Korea, Japán, Németország, kishazánk Európa motorja, .... 10; Kína

Ennyike, megyek a narancs párttagságiért :DD

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#111) Bog válasza guriga1234 (#106) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mondjuk te vagy az utolsó, akinek bármilyen véleménye is érdekelne.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#112) Bog válasza Alteran-IT (#107) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ehh... elég sok helyen jártam már a világban, tényleg. Kicsit más letérni a La Rambláról Barcelonában, mint a Nanjing Roadról Sanghajban. Csak gondoltam talán szólok, hogy úgy hiteles bármit is állítani a kínai nagyvárosokról, vagy egyáltalán Kínáról, hogy legalább volt már ott az illető, beszélgetett / üzletelt kínai emberekkel és cégekkel, anélkül nekem maximum hangulatkeltésnek tűnik az eszmefuttatás.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#113) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Nem tudom, hogy van-e értelme ennek az erőlködésnek. Akinek mindenképpen kell a GMS, az sokkal jobban jár ha nem Huawei-t vesz.

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#114) akaido


akaido
addikt

Úgy alakult a telefonos pályafutásom, hogy most is Huawei készülékem(Nova2) van: Amennyiben új Huaweit vennék(nem fogok) ez a Gspace elég "gázos" lenne:
"... tákolt megoldásként vész esetén használható védőhálónak megteszi a feladatait, de egyelőre nem tudni róla, mennyi ideig fog működni, nem tudni biztosan, kik fejlesztik és azért bőven vannak problémái is..." ez azért -finoman szólva- nem szimpatikus

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#115) Aryon87


Aryon87
félisten

Használtam kis ideig 1-2 app miatt, de hamar a kukába végezte. Eszi az akksit rendesen (P40Pro)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#116) Alteran-IT válasza Bog (#112) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Tudom milyen Kína, legalább is amennyire a távlatokból meg lehet ismerni, mert nem voltam még személyesen ott (őszintén szólva nem is nagyon akarok odamenni, max. Japánba, vagy Dél-Koreába), de amennyire lehet tájékozódom róla, mint mondtam annak ellenére, hogy a k+f szektort nyomja, utálom nem is akár hogy, mert ugye egy ilyen kommunista országban ez általában, sőt helyesbítek, mindig valami másnak a kárára megy, pl. bizonyos társadalmi rétegek lemaradására, kiesésére, akár nagyobb városokon belül is és a gond hogy ez ellen nem is nagyon tesznek semmit, mert azok az állapotok nem most alakultak ki és valószínűleg nem is nagyon fognak mostanában megszűnni, hacsak a nagy vezér is el nem látogat arra személyesen és nemtetszését kifejezve, közvetlen parancsot kiadva ki nem "takarítattja" az ilyen helyeket, bár attól még a valódi probléma nem szűnik meg.
De nálunk is lesznek még hasonló szélsőséges állapotok, ha a dolgok így mennek tovább.

(#117) sfefe válasza FattyDove (#100) üzenetére


sfefe
őstag

Ez lehet de mekkora területén fekszik el.... És úgymond fejlődni szinte csak most kezdtek...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#118) spect80 válasza gombasm (#97) üzenetére


spect80
senior tag

ja ha ég a ház gyújtsuk fel a kamrát is, mert akkor már mindegy. Szerintem aki itt ezen aggodalmaskodik pont nem az a fajta, aki admin/adminnal hagyja a routert a neten.

Nem tudom miért emelted ki hogy fizetőst használsz, de attól hogy legomboltak még nem lesz támogatás hozzá, sem biztonságos működés garancia, pláne nem lesz legális. Reklámokat meg máshogy is ki lehet írtani belőle (pl egyedi dns)
Én is nagyon szerettem Huaweit használni, mert számomra a tökéletes telefon volt minden tekintetben, de Google nélkül\tákolt megoldással nekem már nem opció sajnos. A felmókolt GMS-es P40 pro állt a leközelebb az elfogadható szinthez, de ahogy használtam idővel ott is elkezdtek előjönni a gondok itt-ott, úgyhogy sajna váltani kellett.

(#119) DrDoktor


DrDoktor
tag

Amúgy gugli ászf szerint ha jól olvasom az ilyesfajta használat akár bűnügyi eljárást is vonhat maga után de fiók bant tuti.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#120) helixP válasza guriga1234 (#106) üzenetére


helixP
nagyúr

Azért a nyugat köszöni szépen elég jól elvan, egyelőre sem a "migránsok" sem az orosz energiahordozók hiánya, a tumpista-putyinista-vityista narrativa által jósolt bukás nem közelg. És sajnos még mindig, sőt, egyre inkább értelmesebb alternatíva,mint kishazánk.

(#121) Vtwo válasza helixP (#120) üzenetére


Vtwo
senior tag

– Hol áll a hanyatló Nyugat ?
– A szakadék szélén !
– És hol tartunk mi ?
– Mi természetesen egy lépéssel előtte járunk !
Hofi :DDD

(#122) helixP válasza Vtwo (#121) üzenetére


helixP
nagyúr

Klasszik :D :R

(#123) Vtwo válasza helixP (#122) üzenetére


Vtwo
senior tag

Ki hitte volna 1989-ben , hogy ez 2022-ben is érvényes lesz.
Bár Virág elvtárs megmondta Pelikánnak a Tanú végén a villamoson...

(#124) Morgenstern


Morgenstern
junior tag

Csak nekem tűnik ez egy kókány megoldásnak?

(#125) akaido


akaido
addikt

Még egyszerűbb az appletöltés a Huawei telefonokon
Egy percig gondolkodtam miért is kell Apple töltés Huawei telefonokon... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#126) helixP válasza akaido (#125) üzenetére


helixP
nagyúr

Mert a Lightning kábel 1000x jobb mint az Type-C :DD
És akkor most ledobtam a következő atombombát a topicra .

[ Szerkesztve ]

(#127) Hallosz válasza hankock (#58) üzenetére


Hallosz
senior tag

"A Telekom (biztos) (és lehet, hogy a többi is) a Huawei-el építteti a hálózatát."

Igen, építette. Úgy informáltak a Telekomnál, folyamatosan cserélik le ezeket az eszközöket.
Mindentől függetlenül, ez a márka továbbra is kifejezett antipatikus számomra. :R

Mert lakni, muszáj.

(#128) Polgarjeno66


Polgarjeno66
újonc

Huawei hasznalokent mondom, ezt a valamit ra nem tennem a telefonomra. Lattam masen, spammel, lassu, eszi az akksit. Meg ki tudja hova kuldi az adatainkat.
Mondjuk azt nem ertem, miert vesz valaki huaweit, ha googlet akar hasznalni.
En azert veszek huawei telefont, mert nincs rajta google.

(#129) ledgeri válasza akaido (#125) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha már "jaj követősdi"-s a topik java, akkor köszönet a facebook trackere linkkért... ;]

#128 Polgarjeno66 Akkor miért nem valami más android, miért Huawei-s?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#130) Mercel


Mercel
senior tag

Jó cikk, köszi, hogy még ha roppant óvatosan és körülírva de foglalkozik végre a Mobilaréna azzal, hogy a huawei és a Kínai mobilok , ilyen olyan szofrvermegoldasok nem épp a privátszféra és az adatbiztonság fellegvárai.

Ez persze azokat nem fogja észhez téríteni akik ott tartanak fejben hogy fck EU és fck USA és csak azé is a "baráti kína" mamárnemisoccó czuczait vegyék fölényesen lenéző mosollyal, dehát mindenkin nem is lehet segíteni. (meg nem is kell, mert felesleges erőfeszítés)

Marcel

(#131) Mercel válasza guriga1234 (#106) üzenetére


Mercel
senior tag

Figyelj én jártam már pár nyugati városban de nem találkoztam azzal ami 90 plusz százalékban csak a propagandisták fejében vagy még ott sem él. (ott főleg csak sötétség és gyűlölet van úgyhogy egy csaladi csomag negróval népírtást követhetne el velük szemben bárki és most igyekeztem végtelenül diplomatikus maradni):

amúgy ha feltűnt volna ez egy technológiai magazin nem pedig a rezsim valamelyik propaganda"médiája"..

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#132) szkaroly válasza Alteran-IT (#107) üzenetére


szkaroly
senior tag

Azért egy ekkora országot ne hasonlítsunk már össze Magyarországgal vagy Németországgal. Másrészt ugye az hogy Kína gazdaságilag ill. társadalmilag hol tart, az nemcsak a mostani több évtizedes kommunista uralom, hanem az azelőtti százéves gyarmatbirodalmi függés és kizsákmányolás következménye is. Bírom azt amikor egyesek bizonyos országok elmaradottságáról papolnak (Ázsia, Afrika, Dél-Amerika), de vajon ezek az államok kitől tanulták más népcsoportok elnyomását, kirablását, vagy akár megsemmisítését, a korrupciót, stb. Bizony azoktól a "demokratikus" gyarmatosító országoktól (Nagy-Britannia, Franciaország, Hollandia, Németország, Spanyolország, Portugália, Japán, USA, Oroszország). Szóval először tükörbe kell nézni, majd azután lehet elmélkedni arról miért olyan Kína amilyen. És abszolúte nem védeni akarom a rendszert, nem is lehet védeni. Másrészt akik most a kínai termékek miatt finnyáskodnak:

- kőolaj és földgáz Szaud-Arábiából, Iránból, Irakból, Oroszországból (demokráciaszintjük szerintem alacsonyabb Kínánál)
- fűtőanyag atomerőműbe Oroszországból
- a törököktől is biztos veszünk valamit a szőnyegeken kívül is.

Poco X3 Pro

(#133) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Mondjuk ki még egyszer: INGYENES és eskü nem fizettek ezért a videóért tesó! Örülök, hogy a Mobilarena korrektül járta körbe, nem úgy mint ez...

Megyen!

(#134) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Ez az új LightHouse [link] féle megoldás viszont, kb perfektnek tűnik, kb natívan futtat mindent. :B Úgy látom ezzel már megy rendesen minden, beleértve a 120hz-t is. De majd körbe kell ezt is járni, hogy miféle.

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#135) p2pp


p2pp
őstag

Ezt [link] vki próbálta már?
Működik?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#136) gombasm válasza spect80 (#118) üzenetére


gombasm
aktív tag

"ja ha ég a ház gyújtsuk fel a kamrát is, mert akkor már mindegy. Szerintem aki itt ezen aggodalmaskodik pont nem az a fajta, aki admin/adminnal hagyja a routert a neten."

Ezt nem tudom kitől idézted, de biztosan nem én írtam.

A fizetős verzió "legombolásáról": amikor megvettem 6 hónapra 1870,- komoly magyar fabatkáért, akkor még csak a reklámokkal telitüzdelt ingyenes volt vagy ez. Akinek van egy csúcstelefonja és ennyit sajnál kifizetni annak megfelelő használatáért, az egy igazi... . (Természetesen a fillérb..ó magyar user a reklámos ingyenest használja és szidja, hogy sokat fogyaszt tőle a telefon - sokan írták ezt már ide is. A fizetőssel ez nem igaz, semmivel sem fogyaszt többet, mint nélküle.)
Régebben egy P40 -et sikeresen már megerőszakoltam és feltettem a mókolt GMS -t rá, szerintem az sem legális és főleg nem etikus, arra sem biztosított a támogatás, stb.. Itt a gspace egyszerűbbnek tűnt. Az ún. "biztonságos működés"-t meg az egész okostelefonos világban fenntartásokkal kezelem, ezer olyan eset volt/van és lesz, ahol a gyári rendszerek bizonyulnak megbízhatatlannak. Amit a saját telefonommal megteszek, az az én döntésem és felelősségem. Most pl. a Poco -on is fejlesztői rendszer fut, amit az XDA -ról töltöttem le, mert jobban működik, korszerűbb és gyakrabban frissül, mint bármilyen gyári rendszer.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#137) Garfield.37


Garfield.37
tag

Sziasztok!

Erről mi a véleményetek ? [Harmony OS]

Üdv : Garfield.37

(#138) DrDoktor válasza Garfield.37 (#137) üzenetére


DrDoktor
tag

A harmony os létező dolog de ezt le ne töltsd.Egy OS-t nem így szokás terjeszteni.Vélhetően vírus.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#139) spaceship20


spaceship20
újonc

Sziasztok! Érdekes volt olvasni a topikot. Bootloader unlookal Rootal mi a helyzet? Gondolom még mindig rohadt nehéz kinyitni a bootloadert és továbra sincsenek custom roomok amik esetleg orvosolhatnák a gms problémát.

Anno nagyon szerettem a huaweit ameddig ki lehetett rootolni. Az egész család a hatásomra huaweit vett :)
Aztán elvettek a bootloader nyitási lehetöséget a p10 let meg a p20 liteot még kirootoltam a telot szétszerelve test pointon keresztül alaplapi flex kábelek közt egyensúlyozva egy csipeszel miközben nvme particiot flasheltem de aztán elengedtem a dolgot :D

(#140) Infernalxx


Infernalxx
újonc

Gmailt böngészőben se lehet használni az újabb huawei telefonokon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.