Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Kasya


Kasya
nagyúr

Az egesz helyzet olyan, mintha egy rootolt Samunal akarnám bizonyitani, hogy bár sok app nem megy alapbol, de az uj Magisk modul mindent megold.
Aztan vagy megy, vagy nem, de inkabb tenyleg megy, csak mokolni kell.

Kozben meg aki rootot mer ajanlani, azt lefejezik...

Ez a gyartotol nem megoldas. Elfogadhato, de legalabb ne vallalnak fel ennyire hivatalosan.

(#52) guriga1234 válasza Sza_Sa (#50) üzenetére


guriga1234
addikt

A médiáról regéltem, nem magánbeszélgetésekről.

"próbáld ezeket meg Kínában" - voltál Kínában is?

[ Szerkesztve ]

(#53) jeni válasza Plazmacucci (#40) üzenetére


jeni
félisten

a fotózáson kívül minden másban égnek állt volna hajad,hacsak a házon belül lett volna 1-2 alternatíva lehetőség.

(#54) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Én használtam mate 40 pro-n, nem nagyon volt vele gond, de úgy vettem észre, hogy csak 60hz-t támogatott, amit azon belül nyitottam meg.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#55) jeni válasza LeMarci (#46) üzenetére


jeni
félisten

ha 1x az életedben olyan telefont vennél amit nem buherálsz meg,ahhoz szeretnék gratulálni és nem olyanhoz amelyhez piszkos,nem tisztességes úton jutsz hozzá.

de mázlista vagy még mert a Google engedélye nélkül,az ő hozzá járulása nélkül fel tudtad applikálni a Google Play-t a telódra.

anno a Samsung a Knox-t nem véletlenül építette be a Samsung telókba. ha ilyen megszigorítás lenne a Huawei felé akkor nem lennél most boldog Huawei teló tulajdonosa és jó páran sem.

(#56) Elit3Zotya válasza LeMarci (#46) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

P40 pro plus-ra, még én is feltudtam tenni a gms-t, de mate 40 pro-ra már nem ment.

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#57) DrDoktor válasza joey04 (#32) üzenetére


DrDoktor
tag

A szivárvány mióta divat? Az egy természeti jelenség.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#58) hankock válasza Hallosz (#35) üzenetére


hankock
tag

A Telekom (biztos) (és lehet, hogy a többi is) a Huawei-el építteti a hálózatát.
Tehát a router csere nem oldja meg a "feltételezett adatszivárgás" gondodat.

(#59) Sza_Sa válasza guriga1234 (#52) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

"A médiáról regéltem, nem magánbeszélgetésekről." : Pont arról írtam, nem volt egyértelmű?
A cégem tulajának a lánya (jól ismerem, kisebb falusi cég vagyunk) férjével 3 éve van kinn Kínában, egy német cég mérnökeként. Vannak tiltott részek, ahová a lábukat sem tehetik be, egyébként nekik jó dolguk van, nyilván, függőségi viszony van.
Elmondásuk szerint nagyon durva high-tech mindenhol, de nagyon szabályozott az élet, kínaiként.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#60) helixP válasza guriga1234 (#29) üzenetére


helixP
nagyúr

Akkor vonulj be az Oroszokhoz :DD

(#61) guriga1234 válasza helixP (#60) üzenetére


guriga1234
addikt

Miért kéne odamennem? Jó nekem itthon is.

PS: sok helyen nem szivárványoznak, nem csak az oroszoknál.

(#62) LeMarci válasza Elit3Zotya (#56) üzenetére


LeMarci
tag

Sajnos csak a kínai verziókra lehet rárakni, de ott mindenre. De ha olyat akarsz importálni akkor annak megvan az ára

(#63) Alteran-IT válasza guriga1234 (#43) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Milyen nagy kamut? Semmi konkrétum, csak így dobálózol hogy kamu? Ki kamuzik akkor? Eredj már, ha olyan jó neked, költözz ki kínába meg oroszba, merj szembenni akár szóban is a diktatúrával, egy előnye lesz, biztos lesz állandó koszt és kvártély, azt nem mondom hogy ingyen, mert ott Szibériában meg hasonló helyeken ilyen szempontból legalább nem ülnek fordítva a döglött lovon, hogy csak úgy ingyen lebzseljenek a rabok, persze már ha rab leszel és mondjuk nem esel ki egy kórház, vagy bérház ablakán a 7.-ről, vagy nem leszel öngyilkos, mint most hirtelen az orosz oligarchák többsége, de ez kínában is hasonlóan megy, csak onnan mégkevesebb infó jut ki. De egyébként hasonlóan megy fehéroroszban is, ott van példának szegény gyerek, Raman Prataszevics, miatta egy gépet is eltérítettek bombariadóval, csak hogy elfogják és jól megverjék (látszott rajta), annyi hogy mivel minden nyilvánosan ment, nem tudott csak úgy balesetet szenvedni már, megkapta a magáét, azt mehetett, de annyi bűne volt csak, hogy ellenzéki volt, azt egy gépet eltérítettek azért, hogy "elbeszélgessenek" vele, mindre rákereshetsz interneten, origo, 888, pestisrácok meg egyéb szarok nem fogják lehozni sajnos, így muszáj leszel keresni.

(#64) LeMarci válasza jeni (#55) üzenetére


LeMarci
tag

Kicsit kemény kezdés volt, azt tekintve, hogy nem ismered a telefonos hátteremet, bár gondolhatod hogy nem első telefonnak vesz az ember egy HMS sel felszerelt készüléket.
A kommented végéhez meg csak annyit, hogy a Huaweinek vannak még gms sel felszerelt jogtiszta telói, aminek szerintem nem egy ember boldog tulajdonosa.
Ui: várom a gratulációt

(#65) jeni válasza LeMarci (#64) üzenetére


jeni
félisten

senki sem panaszkodik és senki sem kérdőjelezi meg a P40 széria előtti mobilokat amelyek a Google Play engedélyével forgalomba hoztak. nem is arra írtam vagy reagáltam.
nekem is volt P40 sima és P40 Pro telóm. nagyon szerettem addig míg az OTP le nem lépett arról és a többi magyar szolgáltatók is.
a szoftverben való beleturkálása ,annak megváltoztatása meg nem az én műfajom.

(#66) guriga1234 válasza Alteran-IT (#63) üzenetére


guriga1234
addikt

Szövegértésből nem jeleskedsz. Írtam hogy nekem itt jó. Miért kéne bárhova is elköltöznöm? Nem inkább neked kéne, ha itt nem jó?

(#67) Aryon87 válasza p2pp (#21) üzenetére


Aryon87
félisten

OTP szép kártya megy a telón (P40Pro) minden hókuszpók nélkül.

(egy újabb cikk, amin a kínahaterek rághtják a gumicsontot... *sóhaj* sose lesz vége)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#68) jeni válasza Aryon87 (#67) üzenetére


jeni
félisten

ennek lehet örülni ,utólag valamelyest megoldották a vissza helyezést a HMS rendszerbe az OTP-t,bár sms megerősítés mindig kell neki,meg QR kód ha jól tudom.

(#69) viragdani01 válasza ledgeri (#37) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Az Aurora és egyéb alternatív boltok kapcsán akartam még egy oldalt írni, viszont a telefont vissza kell adnunk és még Bone teszteli a kamerát és egyebeket rajta, így ez egyelőre parkoló pályára került. De a későbbiekben tervezek még vele.

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#70) Aryon87 válasza jeni (#68) üzenetére


Aryon87
félisten

Legutóbb mikor használtam, a szép kártyába való belépéshez biometrikus azonosítás kellett csak. A sima otp appnál változatlan, tény azóta már nem azon lépek be, igaz nem is nagyon kell, mert nem használom azt, tekintve hogy már nem Magyarisztánban, akarom mondani Magyarországon élek...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#71) ledgeri válasza viragdani01 (#69) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:Y :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#72) Silεncε válasza guriga1234 (#44) üzenetére


Silεncε
őstag

Jelenleg éppen összeomlóban a kínai gazdaság. Egyéb kérdés?

(#73) k-adi válasza Aryon87 (#67) üzenetére


k-adi
nagyúr

ez nem kínahaterség, hanem félmegoldás nem megoldás ebben az esetben... :B el kell fogadni hogy ki van herélve, vagy legyen akkor szinte hibamentes, stb.. de így van is, meg nincs is, vevők számára zavaros, nincs kedve senkinek se kitesztelni melyik app megy vagy nem, stb.. ennek még kell idő mire kiforrja magát

(#74) Diabolis válasza spect80 (#15) üzenetére


Diabolis
tag

Lassan olcsóbb a borsodi vállalkozó hitele mint a bankoké :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#75) Sgr_A válasza joey04 (#32) üzenetére


Sgr_A
addikt

Itt még leírhatod tőlünk nyugatra már annyira nem mert valószínűleg az állásodba kerülne

[ Szerkesztve ]

(#76) guriga1234 válasza Silεncε (#72) üzenetére


guriga1234
addikt

Rossz helyről tájékozódsz.

(#77) joey04 válasza Sgr_A (#75) üzenetére


joey04
titán

Más a gyűlöletkeltés, meg az hogy nem értesz egyet valamivel. Kínában ha kényes témát feszegetsz, nem csak az állásod megy a levesbe, hanem az életed is...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#78) Sgr_A válasza joey04 (#77) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ja a herta kapus edzője is gyűlöletet keltett
Az a baj hogy ez a nagy nyugati demokrácia egyre jobban hasonlít a 60as 70es évek komunizmusára

(#79) Sza_Sa válasza Sgr_A (#78) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

A Herta edzője szimplán hülye volt. A "nyugat" még mindig toleránsabb mint a kelet, itt még lehetsz rasszista is, ha úgy tartja kedved, itthon egyenesen kötelező, van nekik párjuk is.
Nem kötekedésből: akinek ennyire tetszik a kommunista vagy poszkomunnista "demokrácia", mit keres még Európában? Miért jönnek a keleti oligarhák ide nyaralni, vesznek nyugati termékeket, rejtik el a vagyonukat? Miért nincs az oroszoknak pl. Fb. vagy egy sima tüntetésért miért visznek el átnevelőtáborba Kínában, ha annyira szabad ott a demokrácia?

Tényleg ezt szeretnétek itt is?

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#80) spect80 válasza ledgeri (#37) üzenetére


spect80
senior tag

Annyiban jobb hogy gspaceszel megkapod a google play services(gps) futtató környezetet, az aurora meg csak alkalmazásokat szed le.
És gps nélkül ma már nem csak a Google alkalmazásokat nem tudod használni, de mást se nagyon. Az újabb chrome sem megy nélküle, ami meg igen ahhoz meg google login és/vagy egyéb beépülő kell úgyhogy azért nem használható (mapsnál a location services és a login, photosnál a login,stb)
Aztán ott van rengeteg 3rd party app amik döntő többsége szintén a google szolgáltatásaira épül. Pl lime a mapsre, vagy csomó játék a google play gamesre, minden más meg a google push notification servicest használná, ami a huaweien nincs, így ha el is indul az alkalmazás semmiről nem kapsz értesítést. Tapasztalatom szerint még az appgallerybe hivatalosan fejlesztő által feltöltött alkalmazások nagy része is google függő, inkább a kivételek ritkák sajnos, mint pl a signal.
Az apkpure és egyéb repositoryk meg már erősen hajlanak a szürke zónába.Az apkpure mondjuk még pont jó, de "kapudrog" a crack apk boltokhoz, mert hiába van megvásárolt alkalmazásod a play storeban apkpureból nem tudod letölteni. Azok az illegális oldalak ahol meg állítólagos full verziók vannak febt, azok 95%a vírusos.
Szóval összegezve nagyon nem éri meg ilyen alternativák irányába elmenni

(#81) hegedus001 válasza Plazmacucci (#40) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Miért nem veszel harmad pénzből egy alap, kompakt MILC-et? Oda vissza verné bármelyik mobilt...

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#82) spect80 válasza Sgr_A (#78) üzenetére


spect80
senior tag

igaz, csak az a gond, hogy Magyarország ebben a kontextusban pedig a 40-es 50-es évekre hasonlít egyre jobban

(#83) FattyDove


FattyDove
őstag

Azért micimackó elégedetten csettintene azt olvasván, hogy ennyi komcsi diktatúra fanatikus idióta felvilágosult van még itt is.

[ Szerkesztve ]

(#84) helixP válasza spect80 (#82) üzenetére


helixP
nagyúr

Kimondtad! És az benne a tragikus, hogy mindkét évtizedből a legrosszabbat vettemát.

joey04: Mi meg egyre több dologban értünk egyet. :D

[ Szerkesztve ]

(#85) Sza_Sa válasza FattyDove (#83) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

De ezeket a rendszereket dicsőítő emberek - komcsizzák - az ilyen berendezkedést elítélőket... nooormális?? Milyen szép csapat: Oroszo., Kína, É-Korea, Irán, Fehéro. egymás szövetségesei.
Szerk: Csupa olyan állam, ahol derű az élet. :P

[ Szerkesztve ]

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#86) bence1024 válasza FattyDove (#83) üzenetére


bence1024
tag

Lehet sok "narancslét" fogyasztottak. :DDD

(#87) LeMarci


LeMarci
tag

Érdekes lett ez a komment szekció egy Gspace teszt alatt :))

(#88) hirdeto


hirdeto
tag

Szintén P40 Pro-t használok és szintén aggályaim vannak a Gspace miatt. Bár valóban kérdés, hogy az innen onnan “össze vadászott” APK állományok mennyivel megbízhatóak.

Összességében a HMS-en az MÁV app, Simple-s jegyvásárlás és használat, OTP Szép app megy gond nélkül, a netbankom meg elérhető HMS áruházban is. Egyéb kényelmi szolgáltatásokról le tudok mondani ( NFC fizetés pl ). Amúgy tényleg meglepően jól megtalál szinte minden programot ( innen onnan ) a saját keresője is. Nyilván együtt lehet élni vele, csak tényleg minek is ha ezer más alternatíva van ( ez meg egyéni preferencia kérdése ).

Mindenestre - bár ez is egy megoldás - nekem nem életszerű, hogy legyen azért külön egy GMS-tudó telefon, hogy pl a BudapestGO fusson gond nélkül.

Hasonlóan sok kérdés merült fel bennem mikor régi - hivatalosan már nem támogatott telefonokat - “élesztettem” fel pl LineageOs -el. De ez egy más téma.

(#89) Plazmacucci válasza hegedus001 (#81) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Teljes mértékben igazad van, de van egy egyedi bája a mobilfotózásnak amit szeretek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#90) spect80 válasza Sza_Sa (#85) üzenetére


spect80
senior tag

Felesleges Kínáig vagy Oroszországig elmenni a példákkal. Akinek az elég, hogy itthon büntetlenül lehet b*zizni, cigányozni, de az már nem érdekli, hogy ha valaki érdemi kérdésekben nyilvánít véleményt, akkor azt lekaraktergyilkolják, kirúgják és megalázzák, annak felesleges érvelni.

(#91) Alteran-IT válasza spect80 (#90) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Arról nem is beszélve, hogy pont az írányító hatalom van tele buzikkal, de még jó hogy ők üldözik a legjobban őket, meg ők próbálják megfogalmazni az alaptörvénybe, hogy ki a férfi és ki a nő, mikor magukról sem tudják eldönteni szegény szerencsétlenek, de még mindig van aki hisz nekik...

#66 guriga1234: Látom te sem a megfelelő kognitív képességedért, illetve intellektualitásért kaptad a bizonyítványod anno, hanem mert ki kellett dobálni az embereket utcára (mondjuk most is ez van megint, úgy hogy mindegy).
Nem azt írta senki, hogy neked itt nem jó, hanem hogy ha annyira tévképzetekkel vagy tele kelettel és a vélemény nyílvánítással kapcsolatban, akkor menj ki, állíts valamilyen ellenvéleményt és egyből a komm. (Kommunista, nem kommunikációs) párt helyi titkárságán találod magad és talán rájössz a saját károdon arra, amire más kárán nem jöttél rá, hogy hülyeséget beszélsz.
Egyébként miért nekem kellene elmennem? Én tiszta magyar vagyok, magyar mentalitással, nem holmi a kommunizmusból ránkmaradt szemét mentalitással, mint az átlag, akiknek ha nincs más, jó a szemét is. Szerintem inkább menjen a szemét, de mivel magától nem fog, vagy ki lesz takarítva, vagy tényleg a maradék értelmes ember is elmegy nyugatra és akkor akár be is zárhat az ország, mert csak egy nagyobb lipótmező fog maradni, koordinációs személyzet nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#92) hallerlaller válasza Sza_Sa (#79) üzenetére


hallerlaller
addikt

Hiába beszélgetsz velük. Ez olyan mint megkérdezel egy észak koreait hogy érzi magát és 90% azt fogja mondani boldog mert a vezir védi őket a hanyatló romlott nyugatttól, ki van mosva az agyuk.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#93) Alteran-IT válasza hallerlaller (#92) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Az a baj, hogy a saját butaságuktól a nagy vezír sem tudja megvédeni őket, elvégre nem véletlen van a nagy vezír hatalmon.

(#94) Sza_Sa válasza hallerlaller (#92) üzenetére


Sza_Sa
senior tag

Ehh, jogos, csak ez a mentalitás fogja a sötét középkorig lökni a világ jobbik felét. Ehhez pedig van elég támogatottság, lásd Trump, (Biden is egy élőhulla, róla is megvan a véleményem, még mielött) putykó, meg az az erőszakmániás Khadirov, koreai Kim. Hszi is csak abban jobb, hogy az országa erőforrásainak java részét k+f-be fekteti, ott legalább van fejlődés. Kommunizmus, mit vár az ember tőle...
Ebből az aspektusból nézve Kína jobb hely mint Mo. :DDD
Minket is sikerült a keleti blokk legjobb országából sereghajtóvá "röpíteni" a politikusainknak.

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#95) Alteran-IT válasza Sza_Sa (#94) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Kína jóval fejletteb ország mint mi, hozzájuk képest gyakorlatilag sehol sem vagyunk, de azt se felejtsük el, hogy nem azért jobbak, mert kommunisták, hanem mert nekik muszáj fejlődniük, sőt nagyrészt nyugati cégek kezdték el náluk (kivéve mondjuk Samsung, meg hasonlók, mert az kivételesen dél-koreai) azzal, hogy kivitték oda a cégeiket az olcsó munkaerő miatt, csak vele együtt ugye kivitték a technológiát is, amit a kínaiak jó kommunista mentalitással jogtalanul lemásoltak és több esetben tovább fejlesztettek, vagy csak ugyan azt adták éppen tovább, de olcsóbban, így könnyebben szereztek piacot és egyben újabb tőkét maguknak fejlesztésre, meg egyébre, szóval Kína sem úgymond önerőből, illetve a kommunista mentalitásból fejlődött olyanná amilyen, kapott pár külső segítséget, meg azóta segíti magát is úgy, hogy közben másokat leránt a picsába, gondolom a "kedvező" kínai hitelekről nem kell semmit sem mondanom. Így könnyű érvényesülni mások lehúzásával, a bankok így nőtték ki magukat, nem nagy etwas.
De egyébként ha fejlődést nézünk, azért amit valamennyire maguktól csinálnak, az egy hatalmas baromság, lásd pl. mesterséges nap (továbbiakban: EAST), sehol nem vagyunk ahhoz technológiailag, hogy egy ilyen erőforrást kihasználjunk, de pont akkor forraljuk tovább a földet az EAST-al, amiben több millió fokos hőmérsékleteket érünk el (ami a környezetbe jut végül, mert az energia nem lesz csak úgy semmivé), mikor már egyébként is kritikus ponton van a globális felmelegedés, oké ilyen szempontból egyformán hülye az EU is a franciában épített mesterséges nappal, de ott legalább valamivel jobbnak tűnik a konstrukció, de ugyan úgy kísérleti jellegű és ugyan úgy nem megyünk vele semmire, amíg 99%-ban csak a vezetékekben keringetett energiát használjuk, szóval felesleges valami olyanba invesztálni, amit úgy sem tudunk még jó hosszú ideig kihasználni és mivel a környezetet is ennyire megterheli, nem is biztos hogy ki fogjuk tudni, szóval nettó baromság, ebben pedig jelenleg Kína élen jár.
Mondjuk mi is, mert űrprogramról meg mindenről beszélnek a politikusaink, azt lassan semmink sincs, a legjobb alkimistákon kívül, akiknek nem csak a legvidámabb, legjobb blokkból sikerült a sereghajtót csinálni, de a forintból is sikerült szart csinálni.

(#96) joey04 válasza Sgr_A (#78) üzenetére


joey04
titán

A foci nem csak nálunk kiemelt téma, a németeknél is. A játékosok, a klub fontosabb emberei már-már közszereplők. A hertha pedig közismert arról, hogy minden hasonló dolog mögé beáll, legyen az blm, lmbtq, bármi. Ilyen munkakörnyezetben nyilatkozni ilyet egy politikai újságnak, ráadásul egy olyan országban megjelenő lapnak, ahol nagyon erősen szembemennek ezekkel a mozgalmakkal, kritizálva közben a kollégát, szembemenve a választott hazája véleményével, mindezt akkor, amikor szó szerint a legforróbb volt a pillanat... Hát elég ingoványos talaj. Ettől még túlzás volt az elküldése, és ezen a véleményen vannak nagyon sokan, de már eleve az, hogy a döntést kritizálni lehet, beszélni lehetett róla kint is, mutatja, hogy ez nagyon nem Kína, vagy a szovjetek. Plusz a fenti szituációt összehasonlítani azzal, hogy egy random lakatos, IT-s, kukás, festő, tesco dolgozó, bármi (bárki) egy intenetes fórumon, aminek nem is ez a profilja, leír annyit, hogy szerinte is túl van tolva a szivárvány... hát szerintem nem nagyon lehet egyenlőség jelet tenni a 2 eset közé. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#97) gombasm


gombasm
aktív tag

Aki az adatlopás/Európa biztonsága/civilizációnk halála/sárga veszedelem miatt aggódik, az gondoljon kicsit arra, hogy: 1. a GMS nélküli Huawei telefonok piaci részesedése talán töredék százalékos és azon sem mindegyiken használnak Gspace -t. 2. azon sok tízmillió ember (lehet keveset írtam és nagyságrenddel többet kellene), akik wifijükre csatlakoztatott számtalan és zömében értelmetlen "okos eszközt" tart bekapcsolva és a gyári adatokat jelszavastól, készüléknevestől soha nem módosítja - na ez a tömeg milyen lehetőséget ad a házi hálózatokról történő adatlopásra! (Ott mellesleg az oda csatlakoztatott szuperbiztos okostelefonok is elérhetővé válnak.)

Használok P40 Pro -t (is), amelyen a Gspace fizetős verziója fut. A google alkalmazásai közül mindegyik a fiókba belépve fut, a térképet is beleértve. Ami nem megy, az a névjegyek szinkronizálása, azt egyszer másolással meg kell oldani sajnos.
Nem vagyok otp ügyfél, a CIB alkalmazása minden gond és korlát nélkül a HMS -ből telepíthető és teljes funkcionalitással működik is. Sok mást (opera, firefox, eeszt, spotify, stb.) apk -ból tettem fel, ezekhez nem kell a GMS, működnek. A frissítésükre az apkpure -t használom.

És miért ez a márka? Nagyon jó telefonok a Huawei készülékei, imádom őket. A P40 pro még tudja az 5G -t, tud wifi6 -ot és kamerában is szinte verhetetlen. Használtan, de karcmentesen, dobozában vettem komoly 80e forintokért, 8/256 GB kivitelben, garancia nélkül. Akinek valaha volt ilyen a kezében, az tudja milyen egy prémium telefon és nem szívesen választ mást.

(Igen van xioami ill. poco is nálam, valamin ki kell élni a romcsere/rendszertelepítés/bl nyitás kényszerét is - erre sajnos a Huawei nem alkalmas.)

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#98) Sgr_A válasza joey04 (#96) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nem kínához hasonlítottam, csak megemlítettem hogy arra felé sem fenékig tejfel az élet
Tul nagy a bal liberális média túlsúlya, és ha nem azt nyilatkozod ami nekik tetszik akkor megy a cancel
Pl JK Rowling: Csak a nők menstrualnak

(#99) joey04 válasza Sgr_A (#98) üzenetére


joey04
titán

Ezzel teljesen egyetértek, ahogy azt a korábbi linkelt kommentben is írtam. Én csak azt mondom, hogy a 2 szar közül ez sokkal jobb. És ha be kell állni valahova, akkor inkább ide. Olyan soha nem lesz ami nekem tetszene maradéktalanul, mert nagyon sok dologban "jobbos" és legalább annyi dologban "balos" nézeteket vallok.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#100) FattyDove válasza Alteran-IT (#95) üzenetére


FattyDove
őstag

"Kína jóval fejletteb ország mint mi, hozzájuk képest gyakorlatilag sehol sem vagyunk,"

Kínában egyedül a nagyvárosok fejlettek, minden más konkrétan 1950 vagy inkább középkor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.