Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Elárulod a korod? Ha nem túl indiszkrét a kérés...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

diplomaféléven, pár héttel az utolsó beadás előtt azt hiszem ez a normális állapot.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3) greenity válasza total90 (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Nemsokára 24 leszek

szerk: az újrakezdés nem a korom miatt kell, egyszerűen bután viselkedtem másokkal és magammal szemben és ha így folytatom katasztrófa lesz a vége

proci985 legyen igazad :) holnaphoz két hét a leadás :)

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) bambano válasza greenity (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ahhoz képest igen jól állsz, én ilyenkor még neki se kezdtem...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) greenity válasza bambano (#4) üzenetére


greenity
aktív tag

Az előzőnek én sem :) itt témavezetői sajátosságok is benne vannak :P és nem akartam a végére hagyni

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) greenity válasza bambano (#4) üzenetére


greenity
aktív tag

Az is benne van, hogy majdnem egyedüli végzősként a legtöbb tanár piszkál(t), hogy miként állok. Nincs 5 perce, hogy az államvizsga után érdeklődtek.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) exabit válasza greenity (#6) üzenetére


exabit
tag

Gratulálok! A "Hogyan írjunk semmitmondó blogbejegyzéseket?" díj e heti nyertese te vagy.

(#8) greenity válasza exabit (#7) üzenetére


greenity
aktív tag

Kedves exabit!

Neked lehet, hogy semmitmondó, nekem viszont nem. Nem szükséges hozzászólni minden blogbejegyzéshez, sőt elolvasni sem. Azért köszönöm az észrevételed.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) zoo8800 válasza exabit (#7) üzenetére


zoo8800
veterán

Ha egy bejegyzés nem tetszik Neked, akkor:

rip and tear, until it is done

(#10) bambano válasza exabit (#7) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

megírjam, hogy te milyen heti díj nyertese lettél?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) exabit válasza zoo8800 (#9) üzenetére


exabit
tag

És ha nem tetszik egy nemtetszést kinyilvánító vélemény akkor vágjak eret magamon? Azért ez nem így működik. Egész egyszerűen ha kigyomláljuk a gizgazt az írásból akkor nem marad semmi világos mondanivaló. Túl általános: semmi komplexitás, semmi konkretizálás. Legalább a diplomamunkád ne így írd mert a bírálódat nem fogja érdekelni, ha azt mondod neki hogy: "Neked lehet, hogy semmitmondó, nekem viszont nem".
zoo, bamba: Szerintem üljetek le egy jó kis bullshit generátor elé és élvezkedjetek: [link]

(#12) bambano válasza exabit (#11) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ez nem kötelező műsorszám, ha nem tetszik, ne olvasd.
privát blog, magánterület.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) Dany007 válasza exabit (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Huha! 50hsz-es újoncként igen nagy az arcod, nem is beszélve a kb nulla bejegyzésedről és cikkeidről. Nem hinném, hogy ezek után tényleg neked kéne itt arcoskodni. :)

Egyébként az írás érthető, főként azok számára, akik már valamivel jobban ismerik az illető hölgyet.
De ettől függetlenül személyes bejegyzésbe mindenki azt ír amit akar, amíg nem sérti az Alapelveket. Innentől kezdve, ha 123db X-et írok a bejegyzésembe az is teljesen helytálló és egy büdös szava nem lehetne rá senkinek. Ahogy neked jogod van ide írni, úgy neki is joga van olyan személyes bejegyzést írni amilyet csak akar.

(#14) greenity válasza exabit (#11) üzenetére


greenity
aktív tag

A diplomamunka írása teljesen más tészta, bár a saját írásomról nem nekem kell véleményt alkotnom, de az hogy a héten vihetem köttetni, szerintem azt jelenti, hogy nem az általad leírtak szerint készült.

Ahogy látod, megköszöntem az észrevételed, így ha kérhetem te is vedd nyugalommal a véleményeket, amiket kapsz.
Tudod nem minden blogbejegyzés születik azzal a szándékkal, hogy mindenkinek mondjon valamit. Vannak olyan blogbejegyzéseim is, amikben több komplexitás van.

Ez a bejegyzés azért készült, mert le akartam írni azt amit épp akkor éreztem, igen, nincs túl sok konkrétum benne. Mert úgy gondoltam ennyi elég. Nem kell mindenkinek tudnia, hogy milyen kapcsolataimat és érzéseimet próbálom megszüntetni vagy minimumra venni bizonyos okokból.

Még valami ami most böki a csőröm: a bírálóm ismer 4 éve, tudja milyen vagyok és tudja, hogy fogalmazom meg a mondókám, nem egyszer vizsgáztam nála szóban és írásban (ez majdnem minden intézeti oktatóra igaz). Másrészt, most olyan témavezetőm van, aki nem ad ki a kezéből sz@rt, mert az őt is minősíti, ezek után legyél szíves a diplomamunkámat kihagyni abból, hogy itt, egy fórumon, ráadásul személyes blogbejegyzésben miről és hogyan írok, mert ez az én dolgom, és ameddig a moderátorok nem szólnak, hogy nem így kéne, szerintem Neked sincs több jogod hozzá. Pláne azután nem, hogy leírtam a véleményem a kommentedről teljesen udvariasan és higgadtan, sőt! még meg is köszöntem azt.

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#15) bullseye


bullseye
addikt

Azt hittem én leszek a nap bunkója, de exabit magasra tette a lécet.

Szóval a megoldás egyszerű: ha érzed, hogy kezd a szívednek túl kedves lenni valaki, nézzed meg a gyűrűsujját. ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16) greenity válasza bullseye (#15) üzenetére


greenity
aktív tag

Hmm :) ezen jót nevettem :P, mármint a gyűrűsujjas ötleteden :) ennyire még nem vadult el a helyzet szerencsére

"Egy mosolynál jobb a több"

(#17) exabit válasza greenity (#16) üzenetére


exabit
tag

bambano: Hihetetlenül konstruktív javaslatodat magamévá téve a következőt tudom tanácsolni: ha nem tetszik a hozzászólásom akkor ne olvasd el! Ennyi. Amúgy meg gondold végig: hogy tudod megmondani egy írásról hogy jó-e vagy rossz ha nem olvasod végig? Talán a Nostradamust esetleg Fermatot tisztelhetjük a körünkben aki megsejt dolgokat?
dany: Jajj bocsánat, hogy a PH-s újoncként nem fejthetem ki a véleményem. Legközelebb jobban fogok figyelni és csak 50-nél kevesebb hozzászólással rendelkezőekhez fogok szólani.
greenity: Azt írsz amit akarsz: ha 123 db X-et szeretnél akkor azt, de nem foglak piedesztálra emelni érte ne haragudj. Ez itt a net: leírtál valamit a nyilvánosságnak én pedig a nyilvánosságot felvállalva véleményeztem.

(#18) bullseye válasza exabit (#17) üzenetére


bullseye
addikt

Itt a kérdés az, hogy tényleg annyira szörnyű traumát okozott neked a bejegyzés, hogy nem tudtál simán elkattintani, hanem muszáj volt beírnod, hogy ez rossz?

És persze felmerült bennem, hogy mi alapján nyilvánítottad a hét legsemmitmondóbbjának. A hét összes bejegyzését átnézted? Talán a Nostradamust esetleg Fermatot tisztelhetjük a körünkben aki megsejt dolgokat?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#19) greenity válasza exabit (#17) üzenetére


greenity
aktív tag

Senki sem kért rá, hogy piedesztálra emelj. Csak arra kértelek, hogy olyanról, amiről fogalmad sincs, hogy írtam meg (diplomamunka) ne mondj véleményt. Hozzáteszem, ha gondolod olvass vissza néhány bejegyzést és meglátod, hogy alapvetően konkretizálok, csak ez nem olyan dolog.
Másrészt: ha nem támadsz rögtön be, hanem kicsit kevésbé rámenősen írsz, mondjuk másodszorra, senki sem akad így ki rajta, szerintem. Egyébként, mint láthatod, én is újonc vagyok, kevesebb szakmai hozzászólással, mint amennyi Neked van...

Szerintem ezt a "vitát" most hagyjuk abba, mert nincs értelme. Neked nem tetszett amit írtam, rendben, nekem meg az nem tetszett, ahogy ezt kinyilvánítottad. Ez van ezt kell szeretni, végül is ez egy közösség, ahol meg kell tanulni egymás mellett élni, írni. További szép napot kívánok!

"Egy mosolynál jobb a több"

(#20) bambano válasza exabit (#17) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"hogy tudod megmondani egy írásról hogy jó-e vagy rossz ha nem olvasod végig?": úgy, hogy mindenkitől elolvasom az első néhány írását és utána megjegyzem, hogy ki milyen témákban mit szokott írni. ezek után extrapolálok, és ha nem tetszett, nem olvasom többet.

de nem állok le raplizni, hogy miért írta, mert a privát blog az magánterület, nem illik firtatni, miért írta. ha olyan hsz-t, posztot írsz privát területre, ami nem tetszik, meg fogom állni és nem szólok. viszont ha olyat írsz, ami másnak ugyanezen jogát vonja kétségbe, azért fogok szólni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#21) Vakegérke válasza exabit (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már reggel fél kilenckor akartam közölni veled azt, amit azóta néhányan megtettek. Ismeretlen környezetbe tévedtél, alapismeretek nélkül minősíted semmitmondónak fórumtársunk írását.
Nem tettem. Úgy gondoltam, hogy nem alázlak meg vele. Már látom, hogy meg kellett volna tennem.

Nézd, mit sem tudsz az előzményekről, de kihagyva a korábbi láncszemek tanulmányozását olyan nagy vehemenciával ágálsz az értelem mellett, mintha véleményed őstörvényű és megfellebbezhetetlen lenne.
Már bocs, de milyen alapon?
Nem kéne dedósnak nézned sem a szerzőt, sem azokat, akik szót emeltek védelmében.

"...ha nem tetszik a hozzászólásom akkor ne olvasd el! Ennyi."

Sommás véleményt nyilvánítottál olyan ügyben, amelyben tájékozatlan vagy. Logikus, hogy téves, mi több, erőszakos véleményed kapcsán kapsz pár neheztelő szót, hiszen úgy gondolom, hogy greenity fórumtársunkat már tiszteljük annyira, hogy szót emelünk érdekében. No persze, mi ismerjük is eddigi írásait, veled ellentétben.

Menj békével, nincs értelme tovább bizonygatnod igazadat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) greenity válasza Vakegérke (#21) üzenetére


greenity
aktív tag

Köszönöm szépen Mindenkinek, hogy kiállt mellettem.

Vakegérke nagyon jól esett amit írtál :B

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#23) Vakegérke válasza greenity (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs mit köszönnöd. Semmi olyant nem mondtam, amit nem gondolok komolyan. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) greenity válasza Vakegérke (#23) üzenetére


greenity
aktív tag

Nekem akkor is jól esett :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#25) total90 válasza greenity (#3) üzenetére


total90
veterán

Ahhoz képest elég sok gondot csinálsz magadnak... kicsit átfutottam a blogod. Úgy értem, hogy mint ha ezer gondod lenne, pedig a legtöbbön semmit sem kellene aggódnod. Szerintem.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#26) greenity válasza total90 (#25) üzenetére


greenity
aktív tag

Igen általában mindent túlaggódok és túlbonyolítok :) Igyekszem ezen változtatni, egyszer muszáj lesz megtanulnom lazán venni a dolgaimat, érdemes lenne minél előbb :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#27) bambano válasza greenity (#26) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem túlbonyolítod, hanem túlbeszéled :P
majd ha pasid lesz, jusson ez eszedbe :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#28) greenity válasza bambano (#27) üzenetére


greenity
aktív tag

Ez is benne van a pakliban :)
Akkor eddig mákom volt :) egyiknek sem volt ezzel baja :P (azért észben tartom :) )

"Egy mosolynál jobb a több"

(#29) total90 válasza greenity (#26) üzenetére


total90
veterán

Ez nem vezet jóra, stresszeled magad feleslegesen.
Valami elfoglaltság kellene, ami nagyon leköt... na meg, ahogy bambano is írja, egy társ sem rossz ilyenkor. Aztán mehet a stresszlevezetés orrba szájba :D

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#30) greenity válasza total90 (#29) üzenetére


greenity
aktív tag

Nah ez az, én most egy ilyen helyzetből keverednék ki, ennek megvannak az okai.
Azért majd lesz akivel lehet ilyet :) :P ;]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#31) bullseye válasza greenity (#30) üzenetére


bullseye
addikt

Kérünk is egész alakos, fürdőruhás képeket, "Az eszedért szeretlek" jeligére...
;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#32) greenity válasza bullseye (#31) üzenetére


greenity
aktív tag

Hidd el, nem járnál jól vele :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#33) bambano válasza greenity (#32) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nincs eszed? :P :P :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#34) greenity válasza bambano (#33) üzenetére


greenity
aktív tag

azt hiszem ez magas labda volt :P
ezt légy szíves döntsd el :) szerintem van....:P a fürdőruhás képek meg nem is léteznek :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#35) bambano válasza greenity (#34) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Azt írta, az eszedért akar szeretni :) Ha szerinted nem járna jól veled, akkor a formális logika szabályai szerint nincs eszed :)

de ha fürdőruha nélküli kép, akkor olyan... :C

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#36) greenity válasza bambano (#35) üzenetére


greenity
aktív tag

Én arra gondoltam, hogy a fürdőruhás képekkel nem járna jól, az eszemért szerethet :) szerintem azért lehet :)

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.