Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) B4nd1t4


B4nd1t4
tag

...hát ezt el tudnám képzelni a 4850-en... :P Elég szimpatikus a mérete :)

Alamuszi Nyuszi nagyot ugrik... :)

(#2) Dyno


Dyno
veterán

Jó nagy darab......

Fordulatszámuk 800 és 1300 rpm között változtatható, maximális légszállításuk 58,3 cfm, eközben 16 dBA zajt csapnak.

Igen 16dba 800rpm-en mérve, az 58,3CFM meg 1300rpm-en, na ezért nem csípem a Thermaltake-t.......

(#3) LackoMester


LackoMester
addikt

hú ez nagyon baba,elfogadnám,csak akkor ugrik a garancia,és ahogy magamat ismerem-ráb@szok :D

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#4) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Tetszik! :C

Én csak a gari miatt izgulnék. :B

(#5) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Hm, egész pofás, a 4850-emre én is elfogadnám. :)

<-ƘƘ->

(#6) szuper-t


szuper-t
senior tag

az Artic Cooling nak is van iylen hűtője nem ? :F

(#7) t-shirt válasza szuper-t (#6) üzenetére


t-shirt
veterán

Igen van, az S1

[ Szerkesztve ]

(#8) adorjant


adorjant
senior tag

4600 szériára kicsit nagy lesz :DDD

(#9) madgie válasza t-shirt (#7) üzenetére


madgie
titán

Az S1-ben négy heatpipe van "csak", és nem fér rá két 12-es venti.

(#10) Enton válasza szuper-t (#6) üzenetére


Enton
addikt

Vanni, van. De arra pont nem fér rá két 12cm-es venti. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#11) Dyno válasza t-shirt (#7) üzenetére


Dyno
veterán

Akkor már inkább a AC Twin Turbo igaz csak 8centisekkel, vagy az Xtreme 9,2centisekkel, de szerkezetileg ezek hasonlítanak leginkább erre a tt-re.

(#12) madgie válasza Dyno (#11) üzenetére


madgie
titán

Scythe Musashi. Én azt venném, ha most venni kéne valamit... de ez a cucc is jónak néz ki, sőőőt :)

(#13) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Arat csak en nem latok? :F

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#14) stevve


stevve
nagyúr

Azta... ez mit tudna művelni a kis 4670-emmel, ami egyébként is 37 fokos alapon? Lefagyasztaná :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) LackoMester válasza stevve (#14) üzenetére


LackoMester
addikt

jut eszembe a fagyót próbáltad? :DD az is elég hatékony,legalábbis 1x az :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#16) Skizz


Skizz
addikt

16dB :))

(#17) stevve válasza LackoMester (#15) üzenetére


stevve
nagyúr

jah, csak a jegesedéssel gondok lennének. :DDD

(#18) Dyno válasza madgie (#12) üzenetére


Dyno
veterán

Igen valóban frankó a Scythe is, de viszont az AC-k nagyon jó árakon kapható.

(#19) old gray


old gray
addikt

Jó cucc, már régóta 120mm-es ventikkel kellene szerelni ezeket a nagyobb vga hűtőket. :K

Ár? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#20) devast válasza madgie (#9) üzenetére


devast
addikt

Off: felfér arra 2db 12es ;)
On: szégyenlem bevallani, de kimondottan tetszik ez a hűtő. Rág volt már, hogy Tt csinált valami használhatót :DDD

(#21) LackoMester válasza stevve (#17) üzenetére


LackoMester
addikt

nemgond,fagyálló... :DDD
ismerek egy gyereket,tök komolyan megkérdezte száraz jéggel lehet e hüteni a CPU-t,mondtam neki ja...erre Ö-tegyem a ventilátor közé?Hajrá...

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#22) Ayg0


Ayg0
senior tag

érdekesen állnak a ventik lapátjai. kiváncsi lennék mekkora szélzajt csapnak, ha úgy nekifognak. a tt nem a csendszimfónikus coolereiről ismert... :N

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#23) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Nemrossz darabka. ELfogadnám, de nagyon nem teccik.
Fura, hogy ennyire elvan tolva a GPU csonkja... :U
hm...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Jól néz ki ez a hűtő,de olyan érzésem van,hogy a TT megint nem csinált semmi újat. AC és a GFX már több mint másfél éve kijött ilyennel. Ugyan ezt csinálja proci hűtő szinten is.
N+1-edik VGA hűtő álá TT.

Ez nem leszólása a TT-nek,ez a privát véleményem.

(#25) #19617792


#19617792
törölt tag

"légszállításuk 58,3 cfm, eközben 16 dBA zajt csapnak."

Thermaltake és a zajszintmérés, mindig röhögőgörcsöt kapok tőle, vajon miért... :DDD

(#26) bartucc


bartucc
addikt

Hát nem lett vmi nagy újdonság, és az ára alapján se a befutó sokaknak.... :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#27) abridabri válasza bartucc (#26) üzenetére


abridabri
veterán

miert ,mennyi az ara ? en nem talalom a cikkben sehol :U

(#28) alibabo válasza madgie (#9) üzenetére


alibabo
tag

Nekem 2db 12-es van az S1-en. ;)

A legtöbb zenészből soha nem lesz sztár. Őket egy dolog vígasztalhatja: a legtöbb sztárból soha nem lesz zenész. - by Horváth Attila, a Mester

(#29) bartucc válasza abridabri (#27) üzenetére


bartucc
addikt

Általánosítottam, TT nem az olcsóságáról híres....

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#30) CsíkosMókus válasza devast (#20) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

használható=neked tetsző?

a hűtőhöz csak annyit, hogy rotflol. 730 deka réz, két 12-es ventilátor?? rotflol. nincs jobb szó. ágyúval verébre :)

[ Szerkesztve ]

(#31) D1Rect


D1Rect
félisten

Lehet tudni mi pénz egy ilyen? :U

(#32) abridabri válasza bartucc (#29) üzenetére


abridabri
veterán

Hm nemtom , nekem utoljara Socket A korszakban volt TT hutom ( Silent Boost ) es akkor az egy baromi jo huto volt baromi olcson .

(#33) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Elég csinos darab, ha nem lesz gond a hangjával, akkor ott lehet a legjobbak között :)

[ Szerkesztve ]

(#34) opera11


opera11
tag

Szép, szép, de 63 mm :Y Az 3 slot minimum, ami sok, akkor inkább Scythe Musashi ...

Vicces aláírás helye

(#35) madgie válasza alibabo (#28) üzenetére


madgie
titán

És mennyi csüng lent oldalt? Mert nincs 240mm széles az s1, ha jól emlékszem...

(#36) #72042496 válasza madgie (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem már fél éve Musashi van (még mindig a szekrényben, mert nem volt kedvem felszerelni :) ), de ha most vennék VGA hűtőt, inkább ezt választanám.

(#37) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Pár éve meg minden gyártó a CPU hűtésén agyalt ennyire, most a VGA-kkal is lett bőven melójuk.
Lassan heti többször van új VGA cooler hír

...

(#38) alibabo válasza madgie (#35) üzenetére


alibabo
tag

Pont nem csüng oldalt, csak a hátlap fele. Mert az egyedi nyákos atin el van tolva a gpu, így az s1 is eltolódik. A csüngés így a kártya fölé esik. :)

A legtöbb zenészből soha nem lesz sztár. Őket egy dolog vígasztalhatja: a legtöbb sztárból soha nem lesz zenész. - by Horváth Attila, a Mester

(#39) devast válasza CsíkosMókus (#30) üzenetére


devast
addikt

Ránézésre látszik, hogy ez egy jó hűtő lett, már bocs. Nagy terület, jó heatpipe elosztás, és "szellősen" vannak a lamellák. Ágyúval verábre hasonlatot nem értem. Egy nagyobb fogyasztású mai vga simán felvesz 100W+ -ot. Nem mellesleg kisebb vga-ra meg passzívban is elmegy.
Mindenesetre valószínűleg árban nem fogja verni az s1-et :N

(#40) Ari18


Ari18
őstag

Jó lehet, de ára is több lesz mint egy S1, aminél nem hinném, h jobb. Persze arra is kell a 2db 120mm-es venti.

(#41) Davidof92


Davidof92
senior tag

Pofás kis cooler, bár valszeg nem lessz olcsó. Csak nekem fura, hogy kimaradt az ati 2900 széria? HD4600 sorozatot viszi passzívan is(bár ez igaz az S1-re is).

(#42) Dyno válasza Davidof92 (#41) üzenetére


Dyno
veterán

AC külön csinált a 2900-re [link]

(#31) D1Rect:Gondolom 10K fölött jóval....

(#43) mmdms


mmdms
addikt

Végre egy jó hűtő 8800gtxre is, ami majd a nagyobb tesókara is jó lesz. Tuti veszek egyet.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#44) Tomate válasza mmdms (#43) üzenetére


Tomate
veterán

Szerintem add el a 8800GTX-et tedd hozzá a pénzt amit a hűtőre dobnál ki és vegyél egy új VGA-t. ;) (szvsz)

(#45) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

szép darab

(#46) szasanyi


szasanyi
félisten

Méretes hűtő, feltehetően ezzel arányos hűtési teljesítménnyel. Mondjuk a DuOrb nem egy brutál hűtő sem méretben, sem teljesítményben, így aki Thermaltake VGA hűtést akar, ilyet is vehet ezután. Az más kérdés, mennyit kell letenni érte...

(#47) DEV_NULL válasza abridabri (#32) üzenetére


DEV_NULL
őstag

TT Silent Boost vigyázott az K7es konfigom szívére is, nagyon jó hűtő volt, de azóta sajnos nem nagyon tudtak felmutatni tól sok jót, sőt..

(#48) DuplaZso


DuplaZso
aktív tag

Atyavilág ! Akinek ekkora hűtési teljesítményre "van szüksége", annak nem egyszerűbb felvizezni a gépét ? Igencsak batár egy jószág.
Én simán megsaccolom rá a 15 rugót, és abban sem vagyok biztos, hogy nálunk ennyiért hozzá lehet majd jutni.
Nem mellesleg én is azt mondom, hogy ennyi pénzt érdemes inkább egy komolyabb kártyára költeni.

(#49) KaraDani


KaraDani
addikt

E meg mi, rádobtak az AC S1 re két ventit, és majd eladják 3szor annyiér? :W

(#50) mmdms válasza Tomate (#44) üzenetére


mmdms
addikt

Igaz, csak nem igazán van olyan nvidia kari, ammire szívesen cserélnék, amire igen, az meg nem éri meg az árát. Atit meg nem szívesen veszek, valahogy nekem nem jönnek be.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.