Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kano


kano
nagyúr

Ez király lett. Lehet, hogy egy ilyet kellene beszereznem. Csak ne félnék a kijelző problémától.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Rettenet idegesítő lehet az a keresősáv alul :U Tudom, másik launcher, de ez egy olyan tendencia, úgy látszik felül nem használták elegen, így most még kikerülhetetlenebb helyre tették. Nem elég a Home gomb hosszan nyomása, vagy az oldalról behúzható cucc, még ez is kell. 9.0-ban már az egész főképernyő csak egy Google kereső lesz csak...?

Amúgy erős telefon, de a design rettenet csúnya, elölről és hátulról is :( ilyen 5-6 évvel ezelőtti HTC jut eszembe róla.

(#3) Soybex


Soybex
őstag

Tetszik, ha az ára lentebb lenne egyből venném.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#4) blagolf


blagolf
senior tag

Ilyen jó képeket készítő kamerát még nem produkált ebben az évben egy gyártó sem. Ez igen!!! :K

Üdv, Zoli

(#5) troviko


troviko
senior tag

Szerintem ez a telefon egy szégyenfolt.

https://www.oldtech.hu/

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

A kameraja franko, de amugy nem kellene, eleg szerencsetlenul nez ki.

(#7) atike


atike
nagyúr

Köszi a tesztet... Sajnálom a Nexus vonal (vonat :DDD ) erre az irányra történt cseréjét... :( Süt ebből a drágaságból, hogy alma konkurencia kíván lenni... Csak épp közben az alma már javult a formában... :DDD Előre kellene menni - nem utána. :(

(#8) leslien válasza kano (#1) üzenetére


leslien
nagyúr

így soha nem lesz új telod... :D egyébként akkor már inkább a nagyobb tesót venném ... Lg vállalja a garit itthon..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#9) balazs1022


balazs1022
őstag

Hat ez nagyon nem jo ajanlat. Mint telefon jo, de semmiben sem kiemelkedo. Kameraban semmi elorelepest nem latok 2014 ota. Esetleg tenlyeg annyiban jobb h 10-9 kep jo, de ez javareszt az IOS-nek koszonheto. Kepminosegre is csak atlagos, nem csinal jobb kepet egyik gyartoetol sem. Akksi kicsi, kava nagy. Sztereo hangyzoro okes. Jack hianya nagy bűn... :/ Az Amoledet se eroltetnem. Jah meg csunya is lett a készülék.
A tesztekbol annyi kiderul h legalabb ellenallo a bevonat. Ez jo.
A masik problema az ár. (Nem tudom hol elnek ezek..)

Kb a nexus 5 volt az egyetlen franko telefonjuk. Az meg most is megallja a helyet. :)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#10) #16820480 válasza balazs1022 (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem ezen nem IOS van :)

(#11) g3d válasza #16820480 (#10) üzenetére


g3d
tag

Optikai képstabi rövidítése angolul ugyanaz, gondolom arra gondolt

[ Szerkesztve ]

(#12) weberzolee válasza g3d (#11) üzenetére


weberzolee
aktív tag

csak azt nem így írják :) (OIS vs iOS)

[ Szerkesztve ]

(#13) .Szaki. válasza g3d (#11) üzenetére


.Szaki.
addikt

Az nem O.I.S?

(#14) tothmaxy182 válasza #16820480 (#10) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Néhány Pixel mobilon nem hogy iOS, de még Android sincs... ;]

Minden szavam magánvélemény!

(#15) macii97


macii97
senior tag

Hogy a francban néz ki ez a telefon te jó ég :C Vicc! Maradt valami 2010-es előlap készleten :DD
Ha 100k lenne az ára más tészta, de így...
Ráadásul lutri, hogy olyat kapsz aminek semmi baja (majd lesz), vagy valami xart! :(

(#16) kano válasza leslien (#8) üzenetére


kano
nagyúr

Nyilván az XL lenne belőle.
Még mindig az OPO-t használom. Jó kis teló az... :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#17) prolad


prolad
őstag

Szegény elég csúnyácska lett azokkal a kávákkal. Egyébként korrekt, de egy nexus/pixeltől többet várnék. Mondjuk ezt legalább a súlyos kijelzőhibák elkerülik.

(#18) MikeWazowski válasza macii97 (#15) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1 Bazári kinézet. Kamera tényleg ott van, de nem kéne.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#19) doooo


doooo
veterán

Hát a RAW képek hosszú idő után először kiábrándítóak... Van mit dolgoznia rajtuk a szoftvernek. A végeredmény viszont jó. Nem úgy az összkép a telefonról...

(#20) Fred23


Fred23
nagyúr

Talán jövőre jobban sikerül.

(#21) g3d válasza .Szaki. (#13) üzenetére


g3d
tag

de így rövidítik helyesen, ahogy te, csak gondolom a kolléga elgépelte

[ Szerkesztve ]

(#22) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Elég rondán néz ki szegény.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#23) m_makai


m_makai
tag

Jó lett a teszt. A telefon meg érdekes, pixel 1 userként nyilván nem akarok cserélni semmire, de a sok hiba ami frissen felbukkant a telefonoknál, azért az ijesztő. Ha nem zavarna méret, akkor az XL-t venném a jobb magyar LG támogatás miatt.
Érdekes ez a káva meg méret kérdés, mert én nem 5,8-as képernyőt szeretnék 145 mm magasságon, hanem 5-öt akár 135-ön. Érdemes rákeresni, mert elég gyalázatos az eredmény. Nagy képernyő alá tudnak káva nélküli telefont csinálni, normál alá nem. A sony compact üdítő kivétel, ha 8.0 utáni szériából kéne telefont választanom azt venném.

(#24) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem jön be annyira. Pazarló a hellyel, kicsi az akksija és masszív prémium felár van rajta.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) Dodge94 válasza #16820480 (#2) üzenetére


Dodge94
tag

Rettenetes kávák ide vagy oda, nekem tetszik ez és az előző Pixel is. Itt valahogy megbocsájtom ezeket a kávákat, de a Sonynál például már idegesítenek :D

A keresősávval kapcsolatban sem értek egyet. Eddig én is száműztem, amennyire lehet, most azonban napi szinten használom és nekem nagyon tetszik, hogy mindig kéznél van a kezdőképernyőn, bár az elhelyezése lehet, hogy tényleg esetlen.

(#26) MikeWazowski válasza Fred23 (#20) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ennél csak jobb lehet.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#27) mizoli


mizoli
addikt

Nem kaptam hozzá kedvet, bár jók a vele készült fotók.
A telefon pedig nekem nagyon ronda.

[ Szerkesztve ]

(#28) Stingie


Stingie
tag

Hát... szép meg jó, de maradok az 1-es Pixelemnél. Egy Nexus 5X-et váltottam vele pár hónapja és a következő telefonom is Pixel lesz - de nem most. Natív flagship android - nem is kell ennél több (kivéve, hogy forrja ki magát.)

Cerberus. Humanity First. #gamer365 #retroid #staytuned

(#29) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Sohase vennék referencia modellt, semmiből. De ez most állat. :C

(#30) ollie válasza kano (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Főleg az XL-nek vannak kijelző problémái, annak a paneljét az LG gyártotta, ennek a Samsung.

***

(#31) forintuser


forintuser
őstag

Na végre már..

Holnapkészítést vállalok.

(#32) sasa134


sasa134
addikt

Google, 2017 van, könyörgöm. Az a design...Rajzoljatok már körbe egy S8-at!

Avanti Roma

(#33) janeszgol


janeszgol
félisten

Minden szempontból egy csúcskészülék. Nagyon tetszik és engem a kinézete sem zavar. (Az Xperiákat is komálom formára, igaz ezek nem egykezes készülékek, hiába a "kisebb" kijelző.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#34) Hallosz


Hallosz
senior tag

Kinézetre leginkább középszerű. A belsejét, meg nem látni.
Az AI-től pedig falnak megyek. PL., már most a Gmail akarja eldönteni helyettem, (még mielőtt olvastam volna) hogy melyik levél fontos, vagy nem fontos. Gyakori eset, hogy este 7-kor érkezik levél, mondjuk egy új címről, és ez a gyökér, nem jelez a telefonon. Nincs értesítés az előlapon, sőt a levelet is csak akkor tölti le, ha kézzel frissítem, és akkor is csak a második nekifutásra.
Levelezésben vagyok a Google úrral ( :) ) szombaton fel is hívtak, (New York-ból, ezt írta ki a telóm) és bizonygatták, hogy ez jól működik.
Ha nem javul dobom a Gsuit partnerséget.

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#35) atike válasza Hallosz (#34) üzenetére


atike
nagyúr

Na azt hagyjuk a csodás AI-t... Fater kapott egy spamet, amiben egy meghívó volt valami megbeszélésre (persze, hogy kamu nem is kérdés) - erre az AI kielemezte a levelet (kérdés vagy kérés nélkül) és beírta a naptárba, hogy megbeszélés ekkor meg ekkor.... Na köszi.

(#36) Crafter32


Crafter32
őstag

Hihetetlen ronda egy vmi. A Sonynak még talán jól áll a káva a szögletes forma mellett, de ennek nagyon nem.
Felhőt erőltetik és nincs Jack sem. Csak nagy neve van, de a telefon nagyon nem tetszik.

(#37) forintuser válasza atike (#35) üzenetére


forintuser
őstag

Mi ez, ha nem a jövő??

Holnapkészítést vállalok.

(#38) nyisziati


nyisziati
veterán

Most komolyan, ilyenre "tetszett" plecsnit pazarolni?! :W
Se a dizájn, se a teljesítmény, se az akku nem éri el az aktuális csúcsokat, de az ára bezzeg... Miközben még a jack is hiányzik róla. 2014-ben sem lett volna ütős ajánlat, nemhogy most. :(((

(#39) forintuser válasza nyisziati (#38) üzenetére


forintuser
őstag

Nekem az akku bírja simán két napot.Próbálj először.

Holnapkészítést vállalok.

(#40) jUUh


jUUh
addikt

Biztos nagyon jó készülék, de a kinézete nem flagshipet tükröz.

Samsung Galaxy S23+

(#41) nyisziati válasza forintuser (#39) üzenetére


nyisziati
veterán

4 órás SOT mellett nincs mit próbálni, annyit az enyém is bír. Le is merítem 4 óra alatt intenzív használattal, ezt is lemeríteném. 3D játékok, facebook, videók... Ha elfelejtem rárakni töltőre, kapkodhatok 15 %-nál. :D

(#42) Drakmusz válasza balazs1022 (#9) üzenetére


Drakmusz
őstag

A jó képek inkább a HDR+-nak köszönhetőek,ezt a minőséget már az elődök is tudták OIS nélkül.Sőt az utolsó két Nexus is.
Amúgy igazad van,a kamera fronton teljesen megállt a fejlődés.
Mondjuk amíg a szenzorok nem kezdenek el növekedni addig ne is reménykedjünk.....
Az árképzés amúgy már az első generációnál is botrányos volt.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#43) janeszgol válasza Drakmusz (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

De kell jobb kamera? Arra ott vannak a celgepek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#44) atike válasza janeszgol (#43) üzenetére


atike
nagyúr

Több memória és gyorsabb proci is minek...? Ott vannak a PC-k... :U

Sőt, minek nagyobb kijelző? Ott van a tévé helyette.... :P

(#45) Drakmusz válasza janeszgol (#43) üzenetére


Drakmusz
őstag

Azért még vannak lehetőségek a mobilos fotózásban is.
[link]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#46) zozzo72 válasza balazs1022 (#9) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Nexus 4 miért nem volt jó?

(#47) candle-light


candle-light
csendes tag

Szegényke nagyon furán néz ki...
De az a tengerpartos háttér nagyon klassz, nincs meg valakinek? :D

(#48) Viktor0610 válasza candle-light (#47) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Khm. :P

Google-keresés, asszem, második találat. :P

Tovább kell keresnem. :(((
Ezek sem rosszak, de nem az, ami a tesztben van.

Szerk 2.:
Meg is van. [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#49) csakany2001


csakany2001
senior tag

Egy teljesen korrekt telefon, ha másban nem is a jó kamerába és a gyors működésben kitűnik a tömegből.
Szóval ez már méltó ellenfele az U11-nek és az S8-nak is, szóval valamivel már jobb mint a Pixel 1.
Árban sem tűnik rossznak, ha azt nézzük hogy 200K és még lesz ez olcsóbb is.
Akinek egy abszolút csúcskategóriás telefon kell jó kamerával és 3 éves szoftveres támogatással, jól optimalizált rendszerrel annak nem igen van jobb választása.(akinek 5"-os méretben kell telefon nincs más választása, mondjuk a kávák miatt nem tűnik túl kompaktnak)

[ Szerkesztve ]

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#50) papi77


papi77
addikt

"Brutális kávák" :U :(
Szerintem ízlésről egy szakmai fórumon nagyon gáz vitatkozni!
Azért mert most éppen a káva mentesség a divat,attól még nem biztos,hogy mindenkinek megfelel!

Az első: NOKIA 1611

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.