Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Helltak válasza gulb (#1999) üzenetére


Helltak
őstag

Én az ilyen esetek miatt is használok külső appot, hogy hetente elmentse őket a drive fiókomba :/

Sms backup & restore a neve.

Xiaomi 14 Ultra

(#2002) gulb válasza gulb (#1999) üzenetére


gulb
senior tag

Nah a problema tovabbra is fennal.. egyetlen 3a es toltovel sem lehet tolteni a telefont.. max 2.4a el..
Kuldom vissza a hete. Googlinak... A baj csak az higy sose fogjuk megtudni mi a tokom okozta..

(#2003) K82 válasza gulb (#2002) üzenetére


K82
őstag

Kérdés h QC-s vagy PD-s az a 3A-es töltő?

Pixel / OnePlus Pad

(#2004) gulb válasza K82 (#2003) üzenetére


gulb
senior tag

A hiba a usb c porttal volt! Egy alapos fogpkszkalos tisztitas es helyre allt a rend! Tehat ha valaki hasonlot tapasztal elobb kezdje egy kis tisztogatassal!

(#2005) gulb válasza gulb (#2004) üzenetére


gulb
senior tag

3 total ujrainstall utan most vettem eszre, hogy majdnem minden app egy kis potyiket tesz az ikon jobb felso sarkaba ha van valami uj uzenet vagy akarmi benne... Ez eddig nem tunt fel😁 nem rossz...

(#2006) AdamVonSzabo válasza gulb (#2005) üzenetére


AdamVonSzabo
tag

Az ikont hosszan nyomva ott helyben el is tudod slisszantani a notification-t. Ez egyébként tavaly óta így van, Oreo újdonság volt.

(#2007) gulb válasza AdamVonSzabo (#2006) üzenetére


gulb
senior tag

Bu az anyja jol lemaradttam rola😁😁 de most teyszik.

(#2008) the_pimp


the_pimp
senior tag

Sziasztok,

Korábban valaki linkelt egy oldalt ahol látni hogy áll Android p fejlesztése.
Valaki?

[ Szerkesztve ]

(#2009) gulb válasza the_pimp (#2008) üzenetére


gulb
senior tag

Nagyon jol all...de egy percig nem foglalkoIk veled a google ha barmi baja van a keszulekednek😁

(#2010) Tibro5 válasza the_pimp (#2008) üzenetére


Tibro5
senior tag

(#2011) the_pimp válasza Tibro5 (#2010) üzenetére


the_pimp
senior tag

Ez nekem is megvolt, de amit én kerestem, ott a kulcsszó a timeline volt, de köszi.

(#2012) K82 válasza the_pimp (#2011) üzenetére


K82
őstag

Erre gondoltál?

Pixel / OnePlus Pad

(#2013) Tibro5 válasza the_pimp (#2011) üzenetére


Tibro5
senior tag

Az első linken amit a kereső feldob ott a timeline

(#2014) the_pimp válasza Tibro5 (#2013) üzenetére


the_pimp
senior tag

Akkor jól elnéztem :)

(#2015) the_pimp válasza K82 (#2012) üzenetére


the_pimp
senior tag

Igen, köszönöm!

(#2016) Viper26


Viper26
nagyúr

Update óta megint normális tempóban történik a feloldás. :)

Pixel 7 | FR955

(#2017) sphe


sphe
senior tag

Slow motion videót hogy lehet úgy elmenteni, hogy a végeredmény csak ott legyen slow motion, ahová beállítom? Ha a gyári Fotók alkalmazással mentem el, akkor az egész videó lassú, mindegy hogy hol van a lassítás csúszka eleje és vége. Ha külső programmal nyitom meg, az egész videó lassú, és csúszka sincs a mentéshez. :)

[ Szerkesztve ]

(#2018) gulb válasza sphe (#2017) üzenetére


gulb
senior tag

Szolj h talalsz ra megoldast😁 mert nekem csak vago programmal jott ossze..😉

(#2019) szabo.csabi


szabo.csabi
tag

Sziasztok!

Fotózásra, zenehallgatásra (kevésbé gyakran videónézésre) keresnék mobilt, érdemes várni a 3 XL-re? LG V40-nel szemeznék még, illetve jelenleg a P20 Pro-t nézegetem. Jó lenne, ha a következő mobilomban is lenne 3,5-es jack, Android One résztvevő és notch nélküli lenne de azt hiszem ez hiú ábránd, úgy hiszem valamelyiket (de legalább egyet a három közül) biztosan el kell engednem ... :-/

Szóval várjak a következő Google szériára vagy ruházzak be most egy 2 XL-be. Netán a 3 XL megjelenésekor várható nagyobb áresés?

Esetleg a low budget kategóriában még a Honor 10-ben gondolkodam. Tesztek alapján alig látni különbséget a fotók minősége között a P20 Pro-hoz képest.

Másrészt szinte már negyed-fél évente jelennek meg csúcskészülékek csak más-más gyártótól, érdemes manapság negyed-fél évet várni egy feltételezett jó fogásra?

(#2020) kerxy válasza szabo.csabi (#2019) üzenetére


kerxy
senior tag

Ha pixel 3 xl nem csak egyet húz ki a listádról majd, hanem kettőt, is lévén, hogy nagyon valószínű a notch-os megoldás. Mondjuk a P20 pro is, mert az se nem Android One, se nem jack csatis. Szerintem a P20 pro elmarad a pixel 2 kamerájától amúgy, legalábbis én ezt tapasztaltam, amikor kollegával összehasonlítottuk :)

Érdemes használtan nézni, vagy német MM-ben 690 EUR körül lecsapni rá, én mondjuk tuti nem bántam meg.

(#2021) szabo.csabi válasza kerxy (#2020) üzenetére


szabo.csabi
tag

Igen, miután elküldtem a posztot rájöttem.

Úgy érzem, egyre nehezebb olyan készüléket találni, amely hosszabb távon (2-3 év) megbízható és minden szükséges funkció benne van ... :-(

(#2022) leslien válasza szabo.csabi (#2021) üzenetére


leslien
nagyúr

abszolút nem nehéz... a válasz : Pixel 2XL :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2023) K82 válasza szabo.csabi (#2019) üzenetére


K82
őstag

Ha várnánk egy negyed - fél évet, sosem lenne telefonunk, mindig bejelentek vmi újat ami miatt csoroghat az ember nyála. Aztán ha megveszed, rá két hónapra kihoznak vmi újdonságot, és megint megy a nyálcsorgatás meg a bosszankodás h várni kellett volna. Ördögi kör. :)

A Huawei/Honor telefonjait két dolog miatt szoktam figyelmen kívül hagyni: a Kirin proci és az EMUI. Snapdragonnal, stock (jellegű) androiddal venném, de így szinte 100 h inkább nem. A frissítések mindig kérdésesek, nem sietik el őket még a mai napig sem.
Fényképezés terén van h verik (kevés fény esetén biztosan) a Pixeleket, de a Google telefonjai kicsit kiegyensúlyozottabbak.

LG-k fotózásban nem annyira jók, zenehallgatásban viszont kifejezetten erősek.

Ha olcsóbb kategóriában gondolkodsz, akkor egyértelműen Nokia 7 Plus. Android One - pipa, moddolt Google kamera appal remek képek - pipa, nincs notch - pipa, jack dugó - pipa. És már van rá beta P.

A zasszonynak Xiaomi A1-et vettem, ár-érték arányban sztem verhetetlen, moddolt Goggle kamerával (jó fényben legalábbis) majdnem olyan jó képeket csinál mint a Pixel 2.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#2024) szabo.csabi válasza K82 (#2023) üzenetére


szabo.csabi
tag

Köszönöm, efféle véleményen vagyok én is de neked sikerült jól kifejezned!

Nokia 6.1 és a 7 Plus is a látómezőben volt egy ideig, aztán kikerültek onnan. Tavaly vásárlás előtt állva gondolkodtam, hogy DSLR + low budget mobil vagy high end mobil legyen és előbbi mellett döntöttem. A low budget mobil pedig a Mi A1 lett! :-)

Viszont hiányzik az NFC és a "magasabb kategóriás érzet" + a jobb mobilos fotók is és a Galileo is jó lenne GPS fronton. Emiatt újítanék valamit.

Honor nálam csak egy barátom miatt került fókuszba, neki én intéztem a vásárlást és egy Honor 8-at kapott a tanácsomra a megadott keretből.

Talán maradnom kéne a Nokia vonalon (korábban Lumia 950 XL volt, na annak brutál képminősége volt!).

... és bár ennek nem itt lenne a helye de ha már Nokia akkor pletykálnak a 9-esről meg valami X-ről is. Vag ez még a távoli jövő?! :-)

[ Szerkesztve ]

(#2025) gulb válasza gulb (#2004) üzenetére


gulb
senior tag

Szivas van...csak 1 iranybol dughatom be a toltot...ha megforditom mar nem is tolt...de csak a gyors tolto eseten:(( asszem varok amig.total feladja es viszzakuldom...

(#2026) Viper26


Viper26
nagyúr

ITT lehet jelentkezni? :)

Adatok elvesznek? :F

"Opt out" esetén igen, azt látom.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#2027) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Reggeli 5perces unalmamba, shot on P2 :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2028) leslien válasza SkyS1gn (#2027) üzenetére


leslien
nagyúr

:D :C

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2029) Helltak válasza SkyS1gn (#2027) üzenetére


Helltak
őstag

Jó lett:))

Xiaomi 14 Ultra

(#2030) gulb válasza SkyS1gn (#2027) üzenetére


gulb
senior tag

Filmic proval? Vagni mivel vagsz?

(#2031) Viper26 válasza gulb (#2030) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ollóval. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#2032) SkyS1gn válasza gulb (#2030) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ahha, és Premiere Pro

De egy csak egy apróság, van a csatornámon több jobb is. ;)

Viszont 120FPS-ben nem lehet LOG-ban videózni :U

Még a hónapban jön egy DP5? Ezzel a navi dologgal csinálhatnának valamit, más OEM-ek Iphone X-et copyzva jobbakat csinálnak mint ez a félgány munka... pl OP6

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2033) gulb válasza SkyS1gn (#2032) üzenetére


gulb
senior tag

Mi a gond navi dologgal?

(#2034) NavySeal


NavySeal
senior tag

Sina Pixel 2-re milyen üvegfóliát ajánlatok? A mostani sajnos megadta magát egy pofára esés után..

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#2035) SkyS1gn válasza gulb (#2033) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Bármint a navigation bar-ra gondolok... az hogy egy fing :DDD

Se nem a 3 gomb de nem is a full gesztusvezérlés, de mégis elvesz a képernyből... tehát ilyen felemás félkész valami.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2036) Bossi


Bossi
őstag

Valaki esetleg rakatott a készülékre Mobile Outfitters TOTAL 360° COVERAGE fóliát?

[ Szerkesztve ]

(#2037) gulb válasza SkyS1gn (#2035) üzenetére


gulb
senior tag

Hat jo gan meg mit csiszolni rajta de nekem szemely szerint ezerszer kenyelmesebb ez a 2 gomb mint a 3😁

(#2038) AdamVonSzabo válasza gulb (#2037) üzenetére


AdamVonSzabo
tag

Nekem is bejön. Bizonyos dolgokban jobb, mint a classic, van, amiben rosszabb.
A OnePlus féle nekem például nem nagyon tetszik.

(#2039) the_pimp


the_pimp
senior tag

Sziasztok,

Gps rendellenesség nem jelentkezett mostanság másnál?

(#2040) forintuser válasza the_pimp (#2039) üzenetére


forintuser
őstag

Nálam minden oké.

Holnapkészítést vállalok.

(#2041) SkyS1gn válasza gulb (#2037) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ma nyomkodtam egy Xiaomi Mi Mix 2-t hát annak meg gondolom az összes OEM-nek fényevekkel jobb a gesztusvezérlése mint ez az elbaltázott próbálkozás. Nyomkodtam iX-et is hát a vissza funkció ziccert kihagyták amúgy elég frankó az is.

De ez hogy elveszi a sávot alul de mégis swipeos de mégse, meg van 2 gomb de igy meg nem is szimmetrikus stb stb. :D

az adb-s navi elrejtéssel még mindíg feljön ha felfelé swipeol az ember?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2042) leslien


leslien
nagyúr

DP5 már tölthető. hamarosan ota is jön...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2043) SkyS1gn válasza leslien (#2042) üzenetére


SkyS1gn
félisten

marad ilyen ez a navi dolog már tuti :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2044) Viper26 válasza SkyS1gn (#2043) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem nincs fent, de nem a kedvencem az alapján amit mondtál...vagyis nem lesz az.

Pixel 7 | FR955

(#2045) K82 válasza SkyS1gn (#2041) üzenetére


K82
őstag

Ha adb-vel csak az immersive módot állítod, akkor feljön. Ha ezzel tünteted el, akkor nem és bármikor visszakapcsolható status bar-ból.

Pixel / OnePlus Pad

(#2046) SkyS1gn válasza K82 (#2045) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Lol, na akkor erre vetek egy pillantást, nekem OTA_n még nem jött meg az új Beta, talán reggel.

De ehhez is adb-zni kell és a aprancs is az szerintem amit próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2047) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#2046) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Működik de amint a bill feljön az alsó navi dolog meghal és a swipe right-ra nem egyből vált a 2 utolsó app között hanem a multitask menüt hozza fel :U

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2048) sphe


sphe
senior tag

Android 8.1nél még megmaradt még a 3 navigációs főgomb? (vagy hogy hívják a képernyő alján lévő soft gombokat :D )

Ha rábökök a rendszer által felajánlott frissítés értesítésre, elvész a root?

[ Szerkesztve ]

(#2049) Tibro5 válasza leslien (#2042) üzenetére


Tibro5
senior tag

ota is tölthető

(#2050) gulb válasza Tibro5 (#2049) üzenetére


gulb
senior tag

Mar fenn is van...semmi feltuno nincs...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.