Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) GU-81M


GU-81M
tag

Sziasztok!

Nexux 7-et szeretnék venni (16 GB) és lenne pár kérdésem amire nem nagyon találtam választ eddig, remélem, Ti tudtok segíteni.

Érdemes külföldről rendelni? - Kicsit macerásnak tartom, főleg a garancia érvényesítése miatt (bár remélem, ilyenre nem kerül sor). Ahogy nézegettem az angol ebayes árakat, postával együtt olyan 73 ezerre jönne ki, annyiért már itthon is láttam. És itt jön a következő kérdés.

Sok gsm boltban 70 ezer körüli az áruk. Érdemes ilyen boltból venni? - Amit kiderítettem, hogy ők egy éves garit adnak rá, de ez bolti és nem gyártói (gyártói garival 90 ezer, nocomment). Nem sok jót hallottam a garanciás ügyletekkel kapcsolatban ilyen boltok esetében. Emellett valahogy nem tudok megbízni a tök ismeretlen nevű boltokban.... A garancia bővítés csak a szoftverre vonatkozik, ami viszont engem nem érdekel, mert rootolni szeretném a későbbiekben. sokan írják, hogy meg lehet bízni bennük, mert egyből szállítanak stb, de ugye amíg a pénzünk kell nekik, addig általában mindenki rendes, de ha már reklamálnál, mert valami gond van, akkor hirtelen "megváltoznak".

(#4602) agabe válasza GU-81M (#4601) üzenetére


agabe
addikt

Ha kell a 2 év itthoni gari, akkor
edigital 80ezerert.
UK-ból olcsóbb valamivel ..ezzel együtt egy év garit kapsz rá itthon.... gsm boltokat nem tudom, de ha már itthon veszed, akkor 80ezerért jobb vétel jó helyről.

(#4603) GU-81M válasza agabe (#4602) üzenetére


GU-81M
tag

És a két év gari mire vonatkozik? Gyártói és a hw-re?

(#4604) agabe válasza GU-81M (#4603) üzenetére


agabe
addikt

persze. edigital csak hivatalos cuccokat forgalmaz ...az egyik legmegbízhatóbb itthoni üzlethálózat, semmi nincs náluk ami szürke lenne kérdezz meg bárkit ;)

[ Szerkesztve ]

(#4605) oliverkiss32 válasza fahrii (#4594) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

De.

;]

(#4606) GU-81M válasza agabe (#4604) üzenetére


GU-81M
tag

Már vettem tőlük egykét dolgot, de csak kisebbeket és problémám nem volt velük, igaz, nem a legolcsóbbak.

Most, hogy megjelent a Nexus 10 mikorra várható, hogy csökken az ára a hetesnek?

(#4607) agabe válasza GU-81M (#4606) üzenetére


agabe
addikt

Ezt nem tudni ... elvileg nem híresztelik még, hogy csökkenne, és N10-est sem tudni mikor kapható itthon, és miután nincs konkrétum, így nem lehet semmit tudni, csak azt, hogy jon a 32gigás 3G-s verzió N7-ből ami 100ezer körül lesz itthon hivatalosan.

(#4608) oliverkiss32 :
Ha csak annyival lenne drágább jó lenne, de sajna itthon szerintem lesz az +80ezer is :(
Csökken az N7 ára ? mikor ? Ha 2 hét múlva akkor azért érdemes várni, de ha csak valamikor januárban-februárban..(egy haverom is most szeretne venni, de meglep ez a konkrét kijelentés, hogy csökkenni fog, mert akkor inkább mondom neki, hogy várjon)

[ Szerkesztve ]

(#4608) oliverkiss32 válasza GU-81M (#4606) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

A Nexus 10 egy termék, a Nexus 7 egy másik. Nem befolyásolják egymást, értsétek meg. Teljesen más kategóriában versenyeznek. Miért befolyásolná egy csúcskategóriás 10-es tablet egy középkategóriás 7-es tablet árát? Ráadásul a Nexus 10 kb. 60 ezer forinttal lesz drágább..

Ettől függetlenül az N7 ára csökkeni fog a közeljövőben!

[ Szerkesztve ]

;]

(#4609) GU-81M válasza oliverkiss32 (#4608) üzenetére


GU-81M
tag

Igaz, rosszul fogalmaztam. Arra akartam kilyukadni, hogy csökken a 16 GB-os ára:
"A Nexus 7 tablet is megújult , a bejelentés szerint az eddigi nyolc gigabájtos helyett 16 gigabájtosat fognak árusítani ugyanannyiért, vagyis 199 dollárért. A 32 gigabájtos változat pedig 249 dollárba kerül. Bemutatták a 3G-s modellt is, azt 299 dollárért lehet megvenni." - Index

(#4607) agabe: "Ha 2 hét múlva akkor azért érdemes várni, de ha csak valamikor januárban-februárban.." Pontosan emiatt kérdezem. :)

[ Szerkesztve ]

(#4610) Gargazsul


Gargazsul
tag

Én itt szoktam vásárolni, ha kint járok. Azért ez sem rossz ár: link. 80e HUF körül van. Meg is gondolom, hogy hozatok egyet a 16GB-os helyett. Még megvárom, hogy megy-e Karácsony előtt lejjebb az ára.

üdv, Balázs

(#4611) oliverkiss32 válasza agabe (#4607) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

Karácsony előtt.

;]

(#4612) nextman válasza GU-81M (#4609) üzenetére


nextman
aktív tag

USA-ban mar nem lehet 8 gigasat kapni.

(#4613) oliverkiss32 válasza nextman (#4612) üzenetére


oliverkiss32
aktív tag

Nem is írta senki hogy lehet, mire válaszoltál?

;]

(#4614) GU-81M válasza nextman (#4612) üzenetére


GU-81M
tag

Segítek akkor:
"[...] az eddigi nyolc gigabájtos helyett 16 gigabájtosat fognak árusítani ugyanannyiért [...]" - Index

(#4615) beholder00


beholder00
tag

Sziasztok

Honnét érdemesebb kintről ismerőssel megvetetni? Én valószínű németo-ból tudnék hozatni haza. Tudtok linkelni olyat ahol ott "olcsóbb" a 32 wifi-s változat?

(#4616) drlovi válasza beholder00 (#4615) üzenetére


drlovi
aktív tag

saturnban 249 euro , és van webshopjuk is

(#4617) nextman válasza GU-81M (#4614) üzenetére


nextman
aktív tag

Nem ellenveteskent irtam, hanem a te allitasodat megerositendo.

(#4618) GU-81M válasza nextman (#4617) üzenetére


GU-81M
tag

Akkor nem szóltam, bocsi! :)

(#4616) drlovi: Gondolom a webshopból nem postáznak Magyarországra? Én olyan külföldi helyet keresek, ahonnan meg tudom rendelni a 32 GB-os verziót és természetesen a 2 év gyártói garit.

[ Szerkesztve ]

(#4619) drlovi válasza GU-81M (#4618) üzenetére


drlovi
aktív tag

szerintem csak német, max oszrták cimre.

(#4620) TOZ válasza agabe (#4602) üzenetére


TOZ
addikt

Az MM-ben minap 76 volt...(sajnos nem tudom melyikben).

(#4621) Mankó válasza Zolom89 (#4597) üzenetére


Mankó
veterán

Én is ott akarom megvenni, de sajnos Xperia Tabletet nem láttam a termékeik között.

(#4622) Mankó válasza hallerlaller (#4598) üzenetére


Mankó
veterán

Próbálom emészteni a dolgokat, de nem kristálytiszta.

Tit mit ajánlotok? Kisebb 7" képernyő magasabb 230-as dpi-vel, vagy nagyobb 9,4" kisebb 160-as dpi-vel? Képminőség, használhatóság, stb. szempontok figyelembevételével.

(#4623) Mankó válasza Gargazsul (#4599) üzenetére


Mankó
veterán

Szerintem jó lenne megnézni amit rollaz koléga mondott a gyártóról. Már csak egy link kellene hozzá, ahol vásárolni is lehet.

(#4624) #76354816


#76354816
törölt tag

Sziasztok!
Szeretnék egy 16gb-os nexus 7 rendelni az alábbi két bolt valamelyikéből:GSMPlaza, PremiumGSM.
Van-e valakinek ezekkel az üzletekkel tapasztalata?
Üdv.

(#4625) z0d1AK válasza #76354816 (#4624) üzenetére


z0d1AK
veterán

Használt készülék, ÁFA nélkül, 1 év bolti garanciával rosszabb esetben tartozékok és doboz nélkül...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4626) GU-81M válasza z0d1AK (#4625) üzenetére


GU-81M
tag

Ez komoly? Én is onnan akartam első körben rendelni, de aztán mégsem tettem. Ezek szerint jól tettem. :)

Tudtok ajánlani olyan külföldi boltot, ahonnan meg tudom rendelni a 32 GB-os változatot? Keresgettem a brit ebayen, de ott a 16 GB-os van annyiért (posta+gari), mint itthon.

(#4627) z0d1AK válasza GU-81M (#4626) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igazából telefonból, tabletből a legtöbb GSM bolt így tolja, csak nyomá már le őket a NAV...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4628) FearTomi


FearTomi
őstag

Ebben a pillanatban érkezett meg a 4.2-es update a kicsikére :C

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4629) kissandras20 válasza FearTomi (#4628) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Nekem is már működik :C

(#4630) Balinov


Balinov
félisten

Valaki arulja el nekem,hogy tudok widgetet, vagy parancsikont letrehozni a fokepernyon?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4631) ackos válasza Balinov (#4630) üzenetére


ackos
csendes tag

Bemész a programok közé, lapozol addig, míg az utolsó telepített program után megjelennek a widgetek."Rányúlsz" és kihúzod, ahova szeretnéd.

(#4632) Balinov válasza ackos (#4631) üzenetére


Balinov
félisten

de gyoker vagyok, koszi. mappakat viszont hogy lehet?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4633) Gargazsul válasza Balinov (#4632) üzenetére


Gargazsul
tag

Ikonokat egymasbahuzol, ha erre gondoltal.

üdv, Balázs

(#4634) Cyrin válasza FearTomi (#4628) üzenetére


Cyrin
addikt

nálam szintén. viszont esztétikailag nem vagyok elragadtatva. az előző összeszedettebbnek tűnt.
viszont a felhasználói fiókokat már használatba is vettem.

(#4635) Gargazsul válasza Mankó (#4623) üzenetére


Gargazsul
tag

Taiwan-i cimet talaltam, de ahogy irtam, ha haromnal tobbet rendelunk sanszos a vam es az afa. Az ebay-eshez adnak ot potfejet vagy 1+4-et. Az arbol lehet alkudni.

[ Szerkesztve ]

üdv, Balázs

(#4636) grecki


grecki
csendes tag

Megjott a nilkin bortokom. :-)
Azt hiszem kva jo vetel volt, meg vagyok elegedve vele. Mind anyagaban, mind kinezeteben, mind funkcionalitasaban (smart case) otos eddig.

(#4637) krino válasza TOZ (#4620) üzenetére


krino
tag

Westendes Media Martkban annyi, de poén, hogy 6000Ft-t oda van írva, hogy köthetsz 2 éves garit rá :D ami amúgy is jár az Asus-tól idehaza megvásárolt készülékre :D

(#4638) bigrock válasza grecki (#4636) üzenetére


bigrock
addikt

Valami linket dobj már, hogy megnézhessem, mert engem is érdekelne.
Köszi.

(#4639) assemble


assemble
addikt

Na en gondoltam egyet es RMA-ztattam a cuccot a kis (inkabb tudat alatt zavaro) screen separation miatt, ma jottek atvenni, eddig minden rendben ment.

(#4640) Mankó válasza Gargazsul (#4635) üzenetére


Mankó
veterán

Eddig 3an vagyunk, de tőlem jöhet akár az Ebay-ről is. Amire meg lesz a tab, addigra a pen is itt lehetne.
Ha lesznek további infók, akkor folytassuk privátban!

(#4641) grecki válasza bigrock (#4638) üzenetére


grecki
csendes tag

Szerk: bena vagyok, es nem tudom linkkent beszurni...
Csak ird be az ebay keresobe:
Nillkin leather case for nexus 7

Adnak hozza foliat es torlokendot is.

[ Szerkesztve ]

(#4642) sto1911 válasza assemble (#4639) üzenetére


sto1911
veterán

Az mi?

@grecki: engem is erdekelne egy link

(#4643) GU-81M válasza krino (#4637) üzenetére


GU-81M
tag

Na várj, lehet én értem félre, de amit írtál azok alapján nekem az jön le, ha nem kötöd meg náluk a garit plusz 6 ezerért, akkor is jár az asus gari.

(#4644) roberto02 válasza krino (#4637) üzenetére


roberto02
tag

az a 6ezer Ft-os az még két év gari.tehát összesen 4 év.

\::/ : i5 -3470 + 8 Gb Elpida \::/

(#4645) Balinov válasza grecki (#4641) üzenetére


Balinov
félisten

ez az, amit itt a topikban is linkeltek a FAQ/GYIK jellegu hsz-ben?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4646) krino válasza roberto02 (#4644) üzenetére


krino
tag

jaaa köszi szépen :) azt hittem, hogy ez ilyen "mert hülye azért nem vagyok" dolog :D 4 év garival más a leányzó fekvése.

GU-81M: erre a 76e Ft-os 16 GB készülékre elvileg jár az Asus itthoni 2 éves garija.

(#4647) grecki


grecki
csendes tag

(#4648) TOZ válasza grecki (#4647) üzenetére


TOZ
addikt

(#4649) grecki válasza TOZ (#4648) üzenetére


grecki
csendes tag

kollégák kérték a linket fent. btw, nekem nincs ilyen jellegű problémám. (remélem nem is lesz)

(#4650) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Nem lehet valahogy eltüntetni az óra mellől azt a sávot? Minden feloldásnál ott van, majd elhalványul és eltűnik. :U :F Elég idegesítő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.