Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) danih


danih
addikt

Olyan, mint Electrolux porszívót használni LG után.
Ha meg a dizsiben akarsz villantani, ájfónt vegyél.

(#102) aggleány válasza m@xsys (#99) üzenetére


aggleány
addikt

Ha rám gondoltál, akkor köszönöm az ajálnlatot, és ha nem nagy gond, akkor élnék is vele.

Tudom, hogy az iPhone gazdik sem egyformák, mint ahogy mi, droidosok sem. Éppen most találtam egy eszméletlenül elszállt android gazdit az egyik fórumban, aki szeneslapáttal osztja az észt, csak az a baj, hogy fel sem fogja, hogy a másik mit mond. Úgy láttam, hogy aki nem bólogat neki mosolyogva, az hülye. :F

Valamikor a jövő héten munka után (kb. 5-től) ráérek, ha az jó lenne Neked.

(#103) danih válasza aggleány (#102) üzenetére


danih
addikt

Kiről van szó, csak nem everman?
Ja, most látom, hogy droidos...

(#104) Mr.Csizmás válasza danih (#103) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pedig az android szót leszámítva stimmelne is a szöveg ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#105) danih válasza Mr.Csizmás (#104) üzenetére


danih
addikt

Azért írtam, reméltem, hogy valakinek csak leesik :DDD

(#106) aggleány válasza danih (#105) üzenetére


aggleány
addikt

Nem everman, ez egy új versenyző. Szerinte mindenki személyeskedik vele, és különben is... Az volt az első problémája, hogy amikor engem "baby"-nek szólított, megemlítettem, hogy ezt tartogassa másnak, mert engem nem érdekel. Na innentől vagyok egy öncélú, önző, mindig csak panaszkodós, hisztis, sértődős stb. :DDD Hagyjuk, nem érdemes arra, hogy koptassuk miatta az ujjacskánkat. :DDD

Én lemaradtam. :B Nem esett le. :( Lökd le, én is szeretném tudni a nemtudommit. :K

(#107) m@xsys válasza aggleány (#102) üzenetére


m@xsys
senior tag

Igen, rád ;) de elnézést de éjszaka írtam mikor utaztam éppen és nem is olvastam át.
Sorry, de attól még az ajánlat még áll. Többi privibe! Majd keress.

(#108) aggleány válasza m@xsys (#107) üzenetére


aggleány
addikt

Semmi gond, OK, majd írok. :R

(#109) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Volt droidom, iphone-t teszteltem egy hétig, és a kettő között WM 6.5 volt. Napi 2 órát telefonálok, a droid alapból támogatja a T9-es keresőt (csak ha az adott gyártó külön megcsinálja), így hamar süllyesztőbe került.

Az ios-ben sincsen T9-es kereső, ráadásul BT headset esetén nem kapcsolja ki képernyőt, így az minden beszélgetésnél 1 percig világít (ez a minimális idő ami után kikapcsolja a képernyőt), 6 óra alatt lemerült a 3G. A T9-es keresőt ez sem támogatja.

A WM6.5 alapból támogatja a T9-es keresőt, csak egy kicsit rondácska volt tárcsázó felülete, ezért az Iconsoft Phone Extension - PhonEx 4 programmal tökéletesre változtattam a tárcsázót és millió új funckióval bővült, pl. foglalt esetén a szolgáltató által küldött sms-t is megjelenítette a híváslistában stb... Nagyon profi. Ilyen droidra és ios-re nincsen.

Bada nem támogatja a T9-et, az érintős Symbianok közül pedig csak az S^3 támogatja. WP7-et nem próbáltam.

A tesztelt rendszerek közül WM 6.5 jött be a használhatóság miatt. Ha menőzni akarnék akkor iphone 4, ha buherálni a rendszert akkor droid.

(#110) gomsadi# válasza Pikkolo^^ (#109) üzenetére


gomsadi#
tag

szíved joga! Én is használtam WinMO-t, a maga idejében nem volt az rossz rendszer - más nem is volt a vége felé, ami életben maradt -. Abban egyetértek abban, hogy a droid buherálni kiváló, de az i4 nem csak menőzés miatt vehető meg.

[ Szerkesztve ]

Have a Lot of Fun!!

(#111) Pikkolo^^ válasza gomsadi# (#110) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Elírtam, a droid alapból nem támogatja a T9-es keresőt.

(#112) gomsadi# válasza Pikkolo^^ (#111) üzenetére


gomsadi#
tag

A kontakt listaban?

Have a Lot of Fun!!

(#113) Pikkolo^^ válasza gomsadi# (#112) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Igen.

(#114) gomsadi# válasza Pikkolo^^ (#113) üzenetére


gomsadi#
tag

Ne ertsuk felre egymast: azt hivod t9 keresonek, amikor a kontakt listaban beutsz egy ket betut, es adott nevre ugrik?

Have a Lot of Fun!!

(#115) gomsadi# válasza Pikkolo^^ (#113) üzenetére


gomsadi#
tag

Mert ha ez a gondod: Defy-n most néztem, ha előcsalod a billentyűzete, bizony működik az a fajta keresés amit kérdeztem fentebb...

Have a Lot of Fun!!

(#116) Pikkolo^^ válasza gomsadi# (#115) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Téged szeretnélek hívni , beütöm a 4-6-6-7 gombokat és a gombokon lévő betűkből kiadja azokat a neveket amikre van találat, pl. azt is kidobja akinek a nevében megtalálja azt, hogy "imot" (pl. Timoty). Ezt az alap android nem támogatja, csak ha a gyártó ezt megírja rá.

A Samsung, HTC biztosan és ezek szerint a Motorola is megcsinálja ezt. ZTE-n lehet görgetni.

(#117) gomsadi# válasza Pikkolo^^ (#116) üzenetére


gomsadi#
tag

Ja értem! Nekem motorola és HTC tapasztalatom van, habár volt x10i-m, ott erre nem emlékszem...

Have a Lot of Fun!!

(#118) llaszlo válasza k. (#29) üzenetére


llaszlo
veterán

A szerzőnek:
Nagyon jó és korrekt írás. Tudok egy hasonlót csak ott wines gépről történt a váltás egy iMac-re. Megrögzött winuser volt a "szenvedő" alany. :)

Én már kicsit bánom, hogy nem 3GS-t vettem a Desire helyett. Szeretem ezt a telefont, viszont vannak amik nagyon idegesítenek benne. Az előző telefonomhoz (Pulse) képest megváltás. :) Egy jó ideig még megtartom lehet amíg le nem jár a hűségidő vagy a másik előfizetésemhez veszek majd egyet. minimum 4-est.
A 3GS még simán használható lesz 2-3 évig még akkor is, hogy ha csak iOS5 lesz rajta. A legtöbb app (főleg játéknál lényeg) még simán fut rajta. Mondjuk nekem a led lehet, hogy nagyon hiányozna, mert az igencsak hasznos tud lenni főleg sötétben. :)

(#119) llaszlo válasza llaszlo (#118) üzenetére


llaszlo
veterán

Mikor lesz folytatás? Most mióta is van meg a kicsike?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.