Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) m@xsys válasza brownus (#49) üzenetére


m@xsys
senior tag

Nem hasznalhatod egyelőre, de kitudja SJ mikor gondol egyet és iTunes nagyon ajánlott.
Ha van jb, akkor minden mehet!!!
Habár kábellet vinni?! Akkor inkabb pendrive v külső vinyot cipelek.
Én viszolyogtam az iTunes-tól, de ma már minden egy helyen van, meg kell ismerni és nagyon jó kezelni. Bármit megtalálsz benne nagyon nagyon gyorsan.
Rend van a zenéim között, átlátható a 130GB!

(#52) llaszlo válasza m@xsys (#51) üzenetére


llaszlo
veterán

iOS5-től már ha jól tudom nem kell az iTunes. plusz a pendrive mindig nálam van a kulcscsomómon, de a telefon kábelt hagy ne hurcolásszam már álandóan.
Ez megint egy olyan ok, hogy ugyan hagy kössek már bele az iPhone-ba.

(#53) aggleány válasza llaszlo (#52) üzenetére


aggleány
addikt

Ha tényleg nem fog kelleni az iTunes, akkor muszáj lesz szereznem egy ájfont. :C

(#54) llaszlo válasza aggleány (#53) üzenetére


llaszlo
veterán

Sőt már a kábeleket is mellőzni akarják.

(#55) aggleány válasza llaszlo (#54) üzenetére


aggleány
addikt

Ez egyre jobban hangzik. :K A végén még tényleg veszek egy ájfont az eddigi meggyőződésem ellenére. :Y

(#56) k. válasza aggleány (#55) üzenetére


k.
őstag

Az itunest úgy már most is lehet mellőzni-mármint ősztől az IOS 5-től- hogy amikor a telót megveszed, nem kell azonnal rákötni. De ha zenét akarsz rátenni, továbbra is kell azthiszem. Bár már elv az 5ös rendszertől megteheted vezeték nélkül, wifin. Én tutira aktiválni fogom, nekem írtóra bejön.

Mac alatt mondjuk az Itunes az isten. 12gb zeném gyönyörűen albumképekkel, meg mindennel együtt rendezve ott pihen, és amit ott beállítok, azt viszont látom a szifon kijelzőjén.

(#57) Ocarina válasza k. (#56) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Az iTunes-t én is szeretem, igaz nem Mac-en használom, de nekem bejön.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#58) aggleány válasza k. (#56) üzenetére


aggleány
addikt

Zenét meg filmet is szeretek magammal hurcolni, viszont konvertálni nem szeretek. Ráadásul az is jó lenne, ha simán pendriveként lehetne rákötni minden külön progi nélkül számítógépre.

(#59) m@xsys válasza aggleány (#58) üzenetére


m@xsys
senior tag

A választás a tiéd ;) sok embernek az árával van gondja és ezért választ mást, de ha ezt legyürőd valahol magadba, akkor imádni fogod.
Szerintem nem csalódnál egy iPhone-ban. Veszel még egy jó fülest hozzá és :R

(#60) aggleány válasza m@xsys (#59) üzenetére


aggleány
addikt

Nekem is pont ez az egyik bajom. Nagyon drága, és ha mégsem jön be, akkor egy csomót bukok rajta, ha eladom. Na mindegy, még kitalálom, hogy mi legyen. :K

Mindenkinek köszönöm a segítséget és a javaslatokat. :R

(#61) llaszlo válasza aggleány (#60) üzenetére


llaszlo
veterán

Azért olyan sokat nem buksz rajta. Az iPhone-ok elég értékállók és szolgáltatónál lehet részletre venni. Ha tudod próbáld ki valakinél. Ne az üzletben. Bár ott is meg lehet nézni és nyomkodni. engem nyomaszt az a sok ember, főleg amikor nagy tömeg van a boltban.

[ Szerkesztve ]

(#62) llaszlo


llaszlo
veterán

Pár kérdés a szerzőhöz. :)

Nem hiányzik az android nyitottsága?? Mert sokan ezzel érvelnek az iPhone ellen.
Nem zavar az állítólagos zártság?? Szintén egy ellenérv szokott lenni.
Widgetek hiánya?? Nekem talán ez hiányozna csak.

(#63) aggleány válasza llaszlo (#61) üzenetére


aggleány
addikt

Az a baj, hogy csak a főnökömnek van az ismerősök közül, ő pedig valószínűleg elég furcsán nézne, ha meg akarnám nézegetni a telefonját. Már így is majdnem kiesett a szeme, amikor meglátta, hogy az én telefonom nagyobb. :DDD

Most minden előfizum le van kötve, ráadásul még másfél év hátravan mindből, úgyhogy ez nem igazán járható út. Van egy ismerős telefonboltos srác, szerintem majd vele boltolok. :K

(#64) gomsadi# válasza llaszlo (#62) üzenetére


gomsadi#
tag

Koszonom mindenkinek az elismero hszeket.:)

De hianyzik. Peldaul a programok hozzaferhetosege, az egesz hasznalat bizonyos szempontbol korulmenyesebb mint androidon. A mass storage nagyon hiamyzik. A widgetek is. De azok nelkul elni lehet. A melyen integraltsag a programok reszerol(3rd part app) jobban hiamyzik. De keszul a kovetlezo iras, mar piszkozat van, abban errol beszelni fogok.

Have a Lot of Fun!!

(#65) llaszlo válasza gomsadi# (#64) üzenetére


llaszlo
veterán

A mass storage nekem nem lényeg ritkán használom. Ráadásul baromira átláthatatlan, mert már a több romtól mindenféle fölös mappák vannak amikből nem tudom, hogy mit lehet törölni. Meg van egy rakat camera mappa amibe a különböző camera appok rakták a képeket.
Az appokhoz hozzáférést és a méllyen integrálást, hogy érted?

[ Szerkesztve ]

(#66) gomsadi# válasza llaszlo (#65) üzenetére


gomsadi#
tag

Pl egy rss olvasobol a safarin kivul az opera minit megnyitni a linkkel.
Az appok mappajat torolheted. Ami nem ajanlatos, az android mappa, a lostdir, illetve az aktivan hasznalt programok mappai. Ami mar mincs fenn app, nyugodtan torolheto. Nekem nem volt atlathatatlan, mindenesetre neha lejhet atlathatatlan.

Have a Lot of Fun!!

(#67) llaszlo válasza gomsadi# (#66) üzenetére


llaszlo
veterán

Azt hittem, hogy a hozzáférést úgy érted, hogy magához az app fájljához nem tudsz hozzáférni. Igaz ahhoz androidnl is root kell.
Főleg, hogy ha azt sem tudom, hogy az adott mappát melyik app használja. :D :D

(#68) tzl válasza gomsadi# (#12) üzenetére


tzl
senior tag

Azért azt halkan tegyük hozzá, hogy a galaxy 3 egy nagyon low-end telefon, az Iphone meg a felső szegmens. Ha hardvert hasonlítgatsz benne, akkor illene a felső szegmenssel összevetni, szóval, ha galaxy, akkor SII pl.

(#69) tzl válasza k. (#56) üzenetére


tzl
senior tag

hát ez ugyanígy van a google musiccal is, csak éppen az egész felhő alapú. :)

(#70) gomsadi# válasza tzl (#68) üzenetére


gomsadi#
tag

Termeszetesen igazad van, de ez forditva is igy van!

Have a Lot of Fun!!

(#71) #18001664


#18001664
törölt tag

Tetszik mindkét blogod,én sem vagyok elvakult ioS függő de mindig visszatérek rá valamiért kisebb nagyobb kitérőkkel.
A probléma ott kezdődik mikor egy USA származású dolgot,EU-s fejjel próbálunk meg kezelni.Bonyodalom lesz belőle.Kicsit amcsi fejjel kell gondolkozni és rájön az ember hogy amit csináltak,miért úgy csinálták.Az első iPhone-om vásárlása után én is a gép előtt ültem,iPhone-al a kezemben és kérdeztem hogy most hogyan tovább?Bizony segítség kellett hogy rájöjjek mindennek a logikájára.Nem véletlen lehet "csak" iTunes-al zenét szinkronizálni.Épp azért annyira kezelhető az iOS mert ott van mögötte egy AppStore meg egy iTunes,csakis ezek segítségével lesz komplex és kezelhető.
USA usereknek mibe tart megvenni 1-1 alkalmazást átszámítva 2-300 Ft-ért?Legyen max 3.000 Ft,kipengetik még a diákok is simán.
Viszont lehet látni hogy kezdik belátni Jobs-ék is hogy van rajtuk kívül még EU is meg Ázsia.
Észre lehet venni hogy engednek kicsit a szorításból,noha nem lennének rászorulva.
Vannak még hiányosságai még az iOS-nek viszont az Applenél nem tudták hogy ez hiányosság,épp a gondolkodásmód és a más életvitel miatt.

(#72) gomsadi# válasza #18001664 (#71) üzenetére


gomsadi#
tag

köszönöm! elég sok pozitív véleményt kaptam már, nagyon örülök, hogy tetszett neked is :)

Have a Lot of Fun!!

(#73) Picco válasza llaszlo (#67) üzenetére


Picco
addikt

nem kell, csak csinalsz egy backup-ot mondjuk astroval es az app fileokat szepen lementi egy konyvtarba a memkarira :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#74) llaszlo válasza gomsadi# (#72) üzenetére


llaszlo
veterán

Várjuk a további bejegyzést. :)

(#75) tzl válasza gomsadi# (#70) üzenetére


tzl
senior tag

Fordítva mi? Ha egy Galaxy SII-t akarok összevetni, akkor az Iphone4-hez kell hasonlítani és nem az Iphone4-hez? Fordítva nincs sok variáció :)

(#76) gomsadi# válasza tzl (#75) üzenetére


gomsadi#
tag

Látom az értő olvasás nem erősséged... arról volt szó, hogy az iPhone touch panelje jobb, finomabb. Bármelyik telefonhoz képest, ezt vállalom. A másik része, természetszerűleg egy olcsóbb készüléknek nem lehet drága touch panelja. Akárhogy csűröd-csavarod...

Have a Lot of Fun!!

(#77) mifi75


mifi75
csendes tag

Jelenleg iPhone 4-et használok, de a sablonos egyforma ikonos felület - nekem - dögunalmas, túl egyszerű, ezért az iPhone mellé a nyáron vettem - és azóta már el is adtam - egy Samsung Omnia 7-et, de hiába erős a hardver és szép a készülék, ha a hozzá letölthető szoftverek gyengék.
Most a héten egy Xperia Arc-ot vettem, 2 napja tesztelgetem az iPhone mellett. Úgy nézem, hogy Androidra szinte minden program létezik, amit az iPhone-on használtam és megszoktam. Viszont elsőre úgy látom, hogy a belső memória kérdése itt is problémát jelent, akárcsak anno a drága Nokiáknál (N95, N97) Symbianon.
Sajnos úgy látom, hogy az Android sem oldja meg a belső tárhely problémáját. Az Arc-ra most kb. 20 alkalmazást telepítettem, de már állandóan belassul.
Már használom az App2SD segédprogramot, de esetleg érdemes rootolni az Androidot azért, hogy a Xperia Arc belső memóriájából minden programot át tudjak helyezni az SD kártyára (pl. Link2SD), vagy ez sem oldja meg a problémát? Vagy mondjuk a Samsung Galaxy S II a megoldás a maga sokkal nagyobb belső tárhelyével és memóriájával? Bár nekem a Xperia jobban tetszik, de a lényeg sajnos a belső - az pedig a számok alapján egyértelmű, de gyakorlatban nem tudom mi a helyzet.
Xperia Arc
320 MB belső tárhely, 512 MB RAM
Galaxy S II
16 v. 32 GB belső tárhely, 1 GB RAM

Szóval szerintetek érdemes a Xperia Arc-ot finomhangolni vagy reménytelen a dolog és inkább a Galaxy S II a megoldás?

(#78) llaszlo válasza mifi75 (#77) üzenetére


llaszlo
veterán

A lassulást nem oldja meg az appok sd-re helyezése. A szoftveroptimalizálás hiányát sem oldja meg a rootolás, csak hogy ha custom romot teszel fel ha van hozzá. Szóval a hobbyhackerek megoldják (több kevesebb sikerrel) azt amit azok képtelenek akik ezért kapják a fizetésüket.
Nekem az android kinézetével pont az a gondom, hogy az egyik widget így néz ki a másik meg úgy. És semmi egységesség nincs benne. Nagyon rusnya tud lenni amikor teljesen eltérő kinézetek vannak főleg egy oldalon egymás alatt pl.
A sense nekem pl kifejezetten ezért tetszik, mert egységes és szép a kinézete. De a widgetek tudása pl nem túl jó.

(#79) tzl válasza gomsadi# (#76) üzenetére


tzl
senior tag

Aha :) És nekem nem sajátom az értő olvasás :)

Tehát ha konkrétan beszélünk a touch panelről és nem általában a hardverről, akkor jogos au Iphone panelét egy galaxy 3-hoz hasonlítani, vagy most mit akartál mondani?

Az iphone4 touch panelét egy hasonló árkategóriájú telefon touch paneléhez hasonlítsd. Pl. SGSII.

Ha megfordítjuk a hasonlítgatást, tehát az Androidot vesszük alapnak, akkor azzal szembe tudjuk állítani az iphone4-et, esetleg az Iphone4-et, de talán még az Iphone4 is szóba jöhet. Nyilvánvaló, hogy egy olcsó telefon olcsó alkatrészekből áll össze, tehát nem fogja ugyanazt a minőséget hozni, mint egy drága készülék. Ergo drága telefonnal csak drága telefont érdemes szembeállítani. Ha olcsó telefon az alap, pl. egy SG3, akkor azzal más olcsó telefonokat érdemes összehasonlítani, tehát az iOS kiesik, mint összehasonlítási alap.
Nem olyan bonyolult ám :)

(#80) gomsadi# válasza tzl (#79) üzenetére


gomsadi#
tag

(#5) DeFranco válasza aggleány (#4):

Én egyszer fogtam, de állandóan "melléböktem" vele, pedig a G3 touch screen-je elég hasonló érzékenységben és egyébként. Nem értem, miért lehet ez.

(#6) gomsadi# válasza DeFranco (#5):

Ezt meg kell cafolnom! A Defy touch panele jo volt, a Legendahoz kepest! Meg szep nagy! Eleg nagy huvelyk ujjaim vannak, de az iPhone az elso telefon, aminel nem utok felre portrait modban!! Pedig "csak" 3,5" az iPhone. Szerintem csak siman a Galaxy 3 paneljahoz hozza vagy szokva. A wp7(omnia7;4,0";optimus7;3,8") sokat dicsert billentyuzeten pl tobbet utottem felre mint droidon(Defy;3,7").

Többször nem kérdezem: Értő olvasás????? Troll :U :B

[ Szerkesztve ]

Have a Lot of Fun!!

(#81) tzl válasza gomsadi# (#80) üzenetére


tzl
senior tag

Az csöppet sem zavar, hogy a 12-re reagáltam? Ha ezeket is hozzáveszed, még mindig ott tartunk, hogy a feleannyiba kerülő defy-t hasonlitgatod. Abban pl. Kifejezetten buta touch panel van, csak 2 érintést tud érzékelni egyszerre. A high end telefonokhoz hasonlitsd, ne a középosztályos defy-hoz.

Persze nyilván troll vagyok, mert rá merek mutatni, hogy fals az összehasonlitásod.

(#82) gomsadi# válasza tzl (#81) üzenetére


gomsadi#
tag

Ne trollkodj légyszíves.... :U

[ Szerkesztve ]

Have a Lot of Fun!!

(#83) tzl válasza gomsadi# (#82) üzenetére


tzl
senior tag

Ja, értem, egyetérteni szabad, ellentmondani trollkodás. Köszönöm, megvilágosodtam. Ettől még a hardver különböző elemeit hasonló árú, hasonló tudású telefonokon kéne összehasonlítani még mindig. A defy egy jól eltalált középkategóriás készülék, az sg3 low end, az iphone meg high end. Tudom én, hogy szerinted trollkodás figyelembe venni a kategóriákat, úgyhogy legközelebb talán csinálj egy bmw x5 vs Toyota Yaris tesztet, de még véletlenül se legyen bmw x5 vs Lexus rx450h teszt, mert kategóriákat figyelembe venni trollkodás.

(#84) geri005 válasza tzl (#83) üzenetére


geri005
tag

20k-t hagytam ott egy 3G 8GB-s iPod Touch-ért (tulajdonképp 2G-s) és bár ez nem telefon, a porba alázza a defy-t. (Azért iOS fut rajta, meg ha már az érintőpanelről van szó... ez 2008-ban volt highend multimédiás eszköz (ha lehet ilyenről beszélni)).

Félek rányomni az OK gombra, mert tudom, hogy megkapom a sok okoskodást. Egyszerűen fájdalmas nekem olvasni, hogy jujj csak azért vesznek iPhone-t az emberek, mert hude túlhype-olt. Hát én anno úgy vettem iPhone 2G-t használtan, hogy tulajdonképp semmit nem tudtam róla, tetszett a design, kíváncsi voltam az iPhone OS-re, mert ahhoz még nem volt szerencsém. Fél évig volt meg, utána egy jó darabig nem volt iOS kütyüm, és rohadtul visszasírtam, így 3 év után is annyira hiányzott, hogy muszáj volt vennem. Nekem Androidnál ez az érzés sosem volt meg. Lehet, hogy azért, mert képtelenek egy rendesen optimalizált rendszerrel megáldott, minden igényt kielégítő telefont kiadni, lehet, hogy azért, mert bár az Androidban nagyon sok lehetőség van, nem használják ki rendesen...

NEM utálom az Androidot, egyáltalán nem!

Csak annyit szeretnék, hogy megértsék az antiApple fanok, hogy nem feltétlen a hype miatt vesz meg valaki valamit.

[ Szerkesztve ]

(#85) llaszlo válasza geri005 (#84) üzenetére


llaszlo
veterán

Hiába az appletrollok úgysem értik meg ezt.
Azért az apple sem tud minden igényt kielégítő telefont készíteni. Sőt egyik gyártó sem.

(#86) geri005 válasza llaszlo (#85) üzenetére


geri005
tag

Persze, nem úgy értettem a minden igényt kielégítőt :K

(#87) gomsadi# válasza tzl (#83) üzenetére


gomsadi#
tag

Te a cseh 2-őt nézed ilyenkor?? Hiába trollkosz, értő olvasás 0. :DDD

Have a Lot of Fun!!

(#88) Mr X válasza geri005 (#84) üzenetére


Mr X
veterán

"20k-t hagytam ott egy 3G 8GB-s iPod Touch-ért (tulajdonképp 2G-s) és bár ez nem telefon, a porba alázza a defy-t. (Azért iOS fut rajta, meg ha már az érintőpanelről van szó... ez 2008-ban volt highend multimédiás eszköz (ha lehet ilyenről beszélni))"

Nyehehe... :DDD

(#89) tzl válasza geri005 (#84) üzenetére


tzl
senior tag

Már hogy miben alázza porrá a defy-t? :-) jobban tudsz vele telefonálni? Ja, egyáltalán nem tudsz :-D Lejátssza a divx filmeket? Mkv-val tud mit kezdeni? Tud tetheringet? Rólam sok mindent el lehet mondani, de azt nem, hogy antiapple Fan lennék, nézd meg a cikk második részénél, hogy mit írtam.

Mindkettő kielégít igényeket és mindkét rendszernek vannak hátrányai. De ha összehasonlítjuk a két rendszert, akkor hasonló vason illik hasonlítgatni. Ennyit mondtam itt.

Egyébként mekkora a touchod kijelzője és felbontása? Csak hogy egy médialejátszó kapcsán a szarráverésről beszélgessünk :-D

(#90) tzl válasza gomsadi# (#87) üzenetére


tzl
senior tag

A post alapján azért egy papagájénál nagyobb teljesítményt néztem ki belőled. Úgy tűnik, tévedtem. :-(

(#91) geri005 válasza tzl (#89) üzenetére


geri005
tag

Tudod jól, hogy itt senkinek nem számít a technikai vélemény, csak a személyes vélemény. Senkit nem lehet meggyőzni semmiről. A "porba alázza" alatt azt értem, hogy inkább használok iPod Touch-ot, és mellette telefonnak egy Nokia 3410-est, mint a defy-t, mert... hogy miért annak tudom javasolni, hogy próbálja ki, ha még nem tette meg. Nyilván nem fog mindenkit meggyőzni, de van akit magával ragad - hype ide, vagy oda.

Még mindig nem azt mondom, hogy nem szeretem az Androidot.

Tiszteletben is tartom a te véleményed, de megvan a sajátom, és nyilván senkinek sem fogom tudni megváltoztatni a sajátját, de egy próbát úgy érzem megért.

[ Szerkesztve ]

(#92) Mr X válasza geri005 (#91) üzenetére


Mr X
veterán

Akkor nem porba alázza, egyszerűen neked az tetszik jobban.

Így korrekt leírni. Az eredeti fogalmazás miatt szokta az ember megkapni a fanboy jelzőt. :)

(#93) geri005 válasza Mr X (#92) üzenetére


geri005
tag

Abszolute nem vagyok fanboy, a családban nem egy személy használ Androidot, az én ajánlásomra, barátok közt is. Az a komment speciel a defy fele irányult, meg van róla a véleményem, de ez itt már nagyon OFF.

[ Szerkesztve ]

(#94) Mr X válasza geri005 (#93) üzenetére


Mr X
veterán

Mindenkinek van véleménye, de ha azt írod, hogy egy 2009-es ipod porig aláz egy jobb paraméterekkel bíró Defy-t, az fanboykodásnak hat.

Neked nem jön be, semmi gond ezzel. Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#95) tzl válasza geri005 (#91) üzenetére


tzl
senior tag

Szóval mekkora a felbontása és mit kezd az mp4-től eltérő formátumokkal? Ne értsd félre, a defy nem összehasonlítható egy iphone-nal, mivel a defy egy középkategóriás telefon, nagyon messze van a high end telefonoktól, az ios meg egy irgalmatlanul jól eltalált rendszer. Abszolút meg tudom érteni, hogy aki szereti, miért szereti, mit szeret benne. Nekem mégsem jön be, én tetheringet akarok, nem akarok konvertálgatni, a lapos és otthoni asztali meg irodai Asztali gép mellett néha más gépre is rá akarom dugni és még sorolhatnám. Nekem több hátránya van, mint előnye, ezért mást használok, de ettől még kicsit sem tartom rossznak, csak nem az én igényeimre szabták. Az én igényeim alapján mondhatnám, hogy a droid porba alázza az ios-t, de ez hülyeség. Eltérő igényekre eltérő rendszerek, ennyi.

(#96) gomsadi# válasza tzl (#95) üzenetére


gomsadi#
tag

Nagyon okos vagy. Jót mondtál a Defy hardverével együtt :DDD
Akarod, hogy linkeljek a Defy topikból?

90.ik hsz: no comment :N

[ Szerkesztve ]

Have a Lot of Fun!!

(#97) tzl válasza gomsadi# (#96) üzenetére


tzl
senior tag

Mit akarsz onnan linkelni? Szerinted a touch panel tud kettőnél több érintést? Röhögtesd ki magad, ha akarod. A defy egy korrekt telefon, de messze van a csúcskészülékektől, legyen szó akár ios vagy Android alapú telefonokról. Ti omap3630 procival, adreno250 gpuval nagyon messze van a csúcstól. Nem az iphone4 kategóriája, akárhogy erőlteted is, és ebből következik, hogy hardverileg összehasonlítani ostobaság. Még akkor is az, ha érvként csak azt hajtogatod papagájmódra, hogy troll-troll.
Defy témában meg csak halkan mondom, hogy nézd már meg, kik rakták össze az 1. Hsz-t. Talán egy pici közöm van a defy-hoz, talán ismerem kicsit, csak nem vagyok elvakult fanboy és pontosan tudom, milyen kategória a telefonom.

(#98) gomsadi# válasza tzl (#97) üzenetére


gomsadi#
tag

Akkor mostmar szaljal le a magas lorol oreg. Abebel egyutt okoskodtunk(termeszetesen o okositott engem is eloszor)sokszor privatban, es a nem teglazhato defy irasom csak azert nem kerult bele az elso hszbe, mert lusta voltam. Ugyhogy ne oszd itt az eszt, mert kesobb valamit ott osszehoztal - olloztad - mert minden ami ott szuletett az elejen, a lenyeg, az abe es a hozzam hasonlo kiserletezo embereknek koszonheto. Baszki meg azt sem tudod milyen gpu dolgozik a defyben?! Gondolom pici erzekeny leleked osszetort a cikket olvasvan - ezt is egy gyerek gondolhatja, hogy valaki vesz egy apple termeket es mar fanboy lesz.
Nezz utana rendesen a defy hardverenek, foleg amikor megjelent milyen eros volt az a hardver (tekintve, hogy januar ota en is tulaj voltam) eleg sok mident vegig ragtak mar ott is, azert meg ne legyel elszalva, mert nem tudod magadban feldolgozni ket ember beszelgeteset. Netan az irigyseg szol beloled?? Esetleg ugy keress - mert tuti fogsz -, hogy gombsadi.
Lovagolj tovann a touch panelen, nem baj az ha dual tuchot tud, de nezd mar meg napfenyben a fem szalakat benne, meg meg nehany telefonban. Aztan az iPhoneban. Ez a lenyeg, nem az, hogy dual, multi meg ultra multi super touc. Amig ilyen alap dolgokkal nem vagy kepben ne akarj mar it jani lenni a hegyrol, ki be ***** egybol:)
akkor is, az iPhone a jobb:D nesze

[ Szerkesztve ]

Have a Lot of Fun!!

(#99) #19617792 válasza tzl (#97) üzenetére


#19617792
törölt tag

"adreno250"

inkább PowerVR SGX530, mert Adreno250 nem létezik...

(#100) gomsadi# válasza #19617792 (#99) üzenetére


gomsadi#
tag

Hagyd ra... Pusztan trollkodik. Amugy koszonom, hogy kijavitod helyettem:K

Have a Lot of Fun!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.