Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) tzl válasza gomsadi# (#98) üzenetére


tzl
senior tag

Milyen magas lóról? Megjegyeztem, figyelj, elmondom még egyszer, utoljára, hogy két különböző (pontosabban három különböző) kategóriájú telefont hasonlítottál össze. Erre te annyit reagáltál, hogy trollkodom és nem értem a szöveget.
Soha nem írtam és nem is gondoltam, hogy fanboy lennél. Ettől függetlenül az iphone persze, hogy jobb. Még akkor is, ha azt írod, hogy a defy hardvere kifejezetten erősnek számított, amikor megjelent. A kategóriájában persze, de az iphone más kategória. Nekem az sem fáj, ha egy azonos kategóriájú telefonnal szemben mondod, hogy az iphone jobb, miért ne lehetne jobb?
A gpu-ra nincs mentségem :-) fogalmam sincs, honnan jött nekem az adreno, de büntetésből leírom százszor, hogy ágyban fekve, félálomban ezentúl nem írok hsz-t.
1. Ágyban fekve, félálomban ezentúl nem írok hsz-t.
2. Ágyban fekve, félálomban ezentúl nem írok hsz-t.
3. Ágyban fekve, félálomban ezentúl nem írok hsz-t.
.
.
.
100. Ágyban fekve, félálomban ezentúl nem írok hsz-t.

:-D

Jóember, písz van, nekem nem fáj, hogy neked bejön az iphone, nem csak nem fáj, de meg is tudom érteni. Vannak dolgok, amiket én is irigylek az apple rendszeréből. Pusztán annyit mondtam és mondok most is, hogy a vasat azonos kategóriájú vassal kell összehasonlítani, tehát az sg3 meg a defy elemeivel szemben nem kunszt, hogy az iphone jobb. Próbáld ki a syxalag vagy az atrix touch paneljét és azzal állítsd szembe az iphone-ét. És persze, simán lehet, hogy azokénál is jobbnak bizonyul, de az már egy korrekt összevetés lesz.
Tényleg nem értem, hogy ennek a megállapítása szerinted miért trollkodás.

(#102) gomsadi# válasza tzl (#101) üzenetére


gomsadi#
tag

Én egyszer fogtam, de állandóan "melléböktem" vele, pedig a G3 touch screen-je elég hasonló érzékenységben és egyébként. Nem értem, miért lehet ez.

Ezt meg kell cafolnom! A Defy touch panele jo volt, a Legendahoz kepest! Meg szep nagy! Eleg nagy huvelyk ujjaim vannak, de az iPhone az elso telefon, aminel nem utok felre portrait modban!! Pedig "csak" 3,5" az iPhone. Szerintem csak siman a Galaxy 3 paneljahoz hozza vagy szokva. A wp7(omnia7;4,0";optimus7;3,8") sokat dicsert billentyuzeten pl tobbet utottem felre mint droidon(Defy;3,7").

@gomsadi#: azt ugye érzed, hogy nem iphone kijelző, meg android kijelző van, hanem iphone, motorola, samsung, etc.

DeFranco: koszi, hogy figyelmeztettel! Elirtam. Viszont Az apple akkor is klasszisokkal jobb panelt vett ebbe, mint amit a samu rakott a galaxy 3-ba. M@xys baratomnak volt, tudom milyen annak a touch panelja

Jól van baszki. Akkor klasszisokkal jobb panelt tett bele. Twice as amazing. Another f*ckin' woodhead topic. Hiába próbál itt az ember objektív lenni, meg óvatosan fogalmazni. Leléptem.

Ne érts félre! Nem azzal van bajom, hogy szerinted rosszul hasonlítottam össze, hanem azzal, hogy ezt hámozod ki belőle. Azt elismerem, hogy az aláhúzott részt nem gondoltam át helyesen. De nem akartam összehasonlítani, mert abban igazad van, nem egy kategória!
Csak azt szerettem volna tudatni vele, hogy az iPhonenak elég jó a panelja, ezt tapasztaltam én is. Pedig a Defyével nem volt baj, elég korrekten tudtam gépelni, használni. Mégis, a nagyobb kijelzőjű felső kategóriás Omnia 7, majd az Optimus 7 panelján is rosszabbul gépeltem, mint a Defyjén. Hát nem érdekes? Azt értsd már meg, nem hasonlítani akartam, csak az illetőnek felnyitni a szemét, hogy adjon a (iPhone)panelnak még egy esélyt.
Ami még érdekes, szeretnék egy ilyen cikket írni, az iPhone és a többi telefon touch paneljéről, de a legjobban fényképekkel tudnám bemutatni. De eddig akárhány képet lőttem - még szuper-makróban is -, nem látszanak a fém szálak, pedig a sűrűségben hatalmas a különbség az iPhone javára(még ilyen sűrű rácsozatot nem láttam!

[ Szerkesztve ]

Have a Lot of Fun!!

(#103) tzl válasza gomsadi# (#102) üzenetére


tzl
senior tag

Dehát nem hámoztam ki belőle semmit, csak és kizárólag azt, hogy eltérő kategóriát képviselnek, ezért a hardverelemeit azonos kategóriájú más telefonokkal kell összevetni.
Én egyébként azt vettem észre, hogy akkor nyomok mellé, amikor kicsit lassul a rendszer, tehát kevésbé hardverprobléma, mint rendszeroptimalizálási gond. Ebben, tehát az optimalizálásban kétségkívül veri az apple az androidos gyártókat. Ennek nyilván van érthető oka, de ez a júzert nem kell, hogy érdekelje, oldja meg a gyártó, ha úgy döntött, hogy szekértől rakétáig mindenen futó rendszert akar használni.

A cikkre nagyon kiváncsi lennék, szívesen olvasnám.

[ Szerkesztve ]

(#104) gomsadi# válasza tzl (#103) üzenetére


gomsadi#
tag

Ha bármilyen formám beszélünk róla, már összehasonlítjuk. ezek szerint ne is beszéljünk arról, kinek milyen ez-az?? Egyszerűen a helyén kell kezelni a dolgokat szerintem. Ha ez mondjuk a mobile meeting keretein belül, élőben történt volna, nem lett volna semmi vita, egyszerűen megbeszéltük volna a dolgot azt kész. szvsz

Nem tudom a képeket megcsinálni úgy, hogy látható legyen aminek lellene :(

[ Szerkesztve ]

Have a Lot of Fun!!

(#105) tzl válasza gomsadi# (#104) üzenetére


tzl
senior tag

A metakommunikáció sokat segít :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.