Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Donki Hóte válasza Kolondrum (#98) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Korábban nálam is csak annyi volt, hogy felmásztak a kocsira, de mostmár be akarnak kuckózni a motortérbe :(

Légpuska nem jó ellenük, mert erős sötétedéskor mutatkoznak csak, nem látom jól őket. Ráadásul, amíg a földön vannak, addig nem is mernék lőni rájuk, mert a sötétben nem igazán tudom megkülönböztetni őket a sünöktől (meg a macskáktól se).

Inkább riasztanám őket, mint bántani, a macska is felmegy a kocsira, nem szívesen kínálnám meg a család kandúrját nagyfeszültséggel :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#102) Kolondrum válasza bkercso (#100) üzenetére

Nem ölni akarok, kicsit oda hatni. Kis áram, villanypásztor. Ha kiveszek egyet jön másik. :D

Minap tőlem kéz távolságra verekedtek. Követ dobtam közéjük, kár h nem lapáttal bsztm gyn őket... Már bánom.

[ Szerkesztve ]

(#103) totron válasza Kolondrum (#102) üzenetére


totron
addikt

Előttem van azért, ahogy a motorháztetődön műsorozó állatokat jól megkínálod lapáttal-kővel és elkönyveled diadalittasan a kétes győzelmet. :D

(#104) twollah1976


twollah1976
őstag

Elment a topik a vadriasztas fele.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#105) Kolondrum válasza totron (#103) üzenetére

Nem autón volt, udvaron olyan zajjal voltak, hogy kimentem.

(#106) Depression válasza Kolondrum (#98) üzenetére


Depression
veterán

Gondolod, hogy 10 kávétól szívinfarktust kap? :C

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#107) twollah1976 válasza Depression (#106) üzenetére


twollah1976
őstag

Én biztos vagy kiugranek a borombol.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#108) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Vettem egy ilyen nyestriasztó sprayt. Befújkáltam az autó motorterét, kíváncsi vagyok a hatására.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#109) cappa72 válasza Donki Hóte (#108) üzenetére


cappa72
nagyúr

és milyen szaga van?
kutyaszőr vagy kutyak.ki?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#110) Donki Hóte válasza cappa72 (#109) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A spray nem különösebben erős illatú, finom fehér habszerű anyagot fúj ki, ami pillanatok alatt összeesik

Kutyánk nem szőrhullató fajta (szerencsére), de kakiból jó az ellátás :D Egy kis kilyuggatott zacskóban tettünk is a végtermékből egy adagot a motortérbe :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#111) updog


updog
senior tag

Ha már így belelendültünk a különböző témàkba, egy közepesen ON: csak nekem volt meglepetés, mikor beköltöztem, hogy a panelban a felső szomszéd lépései ha nem is hangosan, de mondjuk este 9-10 körül amikor már nincs más ami elnyomja, akkor határozottan zavaróan dübögnek? Voltam már fent, a régi 50 éves szerkezet van még, parketta, alatta deszka, rég elporladt, újkorában is semmit se érő szigeteléssel (ezt meg onnan tudom hogy én betonig felszedtem és rendes rétegrenddel lamináltat tettem le helyette).

Mint egy hangfal, vagy egy dob, és hiába mondtam neki hogy legalább este legyen halkabb, szerencsétlen járókeretes öregasszony nem tud mit csinálni. Csak fél óra míg kiér a wcre/konyhába, meg vissza, és addig mintha halkan de ütemesen dobolnának a fejemen minden lépésnél, meg ahogy szépen pakolja (rosszabb esetben karistolja) a járókeretet.... Évek óta, minden este. Szép lassan az idegeimre fog menni, vagyis inkább az idegeim mennek rá.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#112) bkercso válasza updog (#111) üzenetére


bkercso
nagyúr

Csináld meg neki a járólapozást.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#113) Kolondrum válasza Donki Hóte (#108) üzenetére

Odaadom az enyém. Imádja.

(#114) twollah1976 válasza updog (#111) üzenetére


twollah1976
őstag

Fuldugo.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#115) updog válasza twollah1976 (#114) üzenetére


updog
senior tag

Füldugó, az ;]

#112 nyilván nem fogom.

Nem is a megoldás volt a kérdés, csak érdekelne, hogy csak nekem sikerült pont olyan helyre költöznöm ahol a sánta felső szomszéd találkozik a rettenetes padlóval, vagy ennyire nem urban legend hogy a panelban minden hallatszik? 6 évig éltem zárószinten albérletben, előtte koleszban, így tényleg nincs ilyen tapasztalatom.

Hehe, látom hogy korábbi hszben azt írtam, egy ideje már nem is zavar a kopogás... ezt biztos akkor írtam amikor nem kopogott amikor aludtam volna... :N Amúgy valszeg azon idegeskedek hogy a gyerek felébred rá, én tényleg aludnék mint a bunda, ha ezen múlna. Délutáni alvásból is rendszeresen erre ébred, olyankor percekig sír.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#116) totron válasza updog (#111) üzenetére


totron
addikt

A te rétegrended egyébként halkabb? Technikai szempontból kérdezem, nem beszólás. A legfelső emelet áldás.

(#117) Donki Hóte válasza updog (#111) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szigeteld le te a plafonodat. Rockwool Steprock elég jól szigetel, gondosan ragaszd fel a plafonra, aztán alulról gletteld le.

Sajna a legvékonyabb Steprock tábla is 2 cm vastag, ezért nem javaslom, hogy még gipszkarton táblákat is tegyél alá (mert akkor 4 cm magasság jönne le a helyiség belmagasságából), pedig az lenne a legjobb megoldás hangszigetelés megoldására.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#118) CPT.Pirk válasza updog (#115) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez a néni még áldásos, lehetne rosszabb is. ;] Mondok pár példát a felettünk és az alattunk lakókból:

-román pék: olyan bulik voltak, hogy volt amikor faterom felment a nagy késsel a kezében

-mentős: mindenféle bulik, heti rendszerességgel

-vasgolyós: évekig hallgattuk, hogy valaki rendszeresen leejt egy vasgolyót, ami pattog a padlón. Hogy mi volt ez, azt végül is nem tudtuk meg. Ekkoriban volt kisgyerek is, az szaladgált keresztben a lakásban oda-vissza.

-dagadtak: fölöttem rozsdás vaságyban hódolt az élvezeteknek két nem kis súlyú ember, a szerencsétlen ágy meg ütemre nyekerget amíg ment az akció éjjel

-mezítláb közlekedő, sarkát mindenhova hangosan odaverő jóember, aki a műszakos munkarendje miatt ezt akkor csinálja, mikor ténylegzavaró

-bagós és italozós néni sok évig, nála legalább csak szagok voltak, hang nem

-fiatal rendőr gyerek: ismertük az asztalost, aki ment heti rendszerességgel javítani a lakást, mert mikor megjöttek a haverjai, akkor pl. a wc ajtót rendszeresen lezúzták (nem vicc). Volt egy alkalom, mikor a falszomszédja ráhívta a rendőröket, azok meg nem finomkodtak a fiatal kollégával. A hangok alapján nem csak alkoholt fogyasztottak... Végül a gyerek szülei eladták a lakást a gyerek alól, mert megelégelték ezeket a dolgokat.

-istencsapása: folyamatos bagó + bebaszás + zenélés csúcsra járatva, éjjel 2-kor is. Itt már árultuk a lakást...

-mint a nyulak: fiatal srácnak van barátnője. A barátnője hogy is mondjam, nem halk az akció közben, hanem különösen hangosan szokott nyögni. Egyik alkalommal anyám azt hitte, hogy valakit bántanak... Most tegnap éjjel az ágy ütemre verte a falat, még a sikolyok mellé. Az már csak mellékes, hogy a lány meg boltos és szoktam nála vásárolni, magamban mindig vigyorgok ezen. :DDD

Egy panelben akkor kezdenek romlani az állapotok, mikor az eredeti lakók elköltöznek vagy kihalnak és a lakóközösség felhígul pl. albérlőkkel. Érdemben nincsenek törvények, amik sokat segítenének, csak a költözés és a remény, hogy ott majd jobb lesz.
Meg az is érdekes, hogy anno kb. semmit nem gondolkodtak szigetelésen. A konnektorok nyílásai közösek a falszomszédommal, amíg le nem zártam őket gipszkarton dugóval meg szilóval, addig csőtelefonként működtek, pedig legutolsó szériás panelről van szó, nem is valami régiről. A strang is hasonló, ott meg a bagó és a szarszag jön, főleg ha szeles az idő és nincs meg a huzat felfelé...

Van egy tégla társasházi lakásom is, ott egész más világ van. Pl. önzáró strang a WC-ben...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#119) twollah1976 válasza updog (#115) üzenetére


twollah1976
őstag

Orulj neki, hogy nem a belvarosban laksz ahol a haz harmada, fele airbnb lakas.
Folyamatos obegatas, ajto, liftajto csapkodas, gurulos borond huzigalas, a liftet lehetetlen hasznalni, mert allandoan "fogjak", hogy fel, le tudjanak menni a borondokkel.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#120) sherlock82 válasza CPT.Pirk (#118) üzenetére


sherlock82
senior tag

Engem is nagyon zavar hogy az alattam vagy a felettem lakó a wc ben dohányzik és nálam is érződik a füst szaga. Arra gondoltam hogy betömöm a szellőzőt valamivel hogy megszabaduljak ettől. De ez sem megoldás, valami kis ablak kellene rá vagy valami más megoldás a szellőző rács helyet.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#121) CPT.Pirk válasza sherlock82 (#120) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem tudok rá jó megoldást, nálunk a folyamatosan befelé fújó venti se szüntette meg a füstöt... Számomra felfoghatatlan, hogy hogy képes valaki a nagydolog mellé még bagót is gyújtani a wc-n és ott ülni rajta...

Az új lakásban ezt úgy oldották meg, hogy magától bezár a nyílás a strangon, amit egy ilyenre kitalált ventilátor légnyomása nyit ki, a venti meg megy pár percig ha felkapcsoltad a lámpát. Esetleg ha ilyenre átépíted, az talán megoldja bár nem feltétlen kivitelezhető.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#122) bkercso válasza sherlock82 (#120) üzenetére


bkercso
nagyúr

Visszacsaószelepes venti nálam sem oldotta meg a WC-ben a bagószagot. Lehet kapni félipari ventiket, amik előtt egy külön lamellás ablak lezár, ha a venti nem megy. Az talán segíthet, de ehhez a szellőzőcsőnek sem szabad illesztetlennek lennie.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#123) CPT.Pirk válasza bkercso (#122) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mi próbáltunk olyan lamellásat, de azok a lamellák nem zárnak tökéletesen, a huzat átjön közöttük. Nálunk legalább is szokott lenni huzat befelé a lakásba, a venti a panel tetején nem megy állandóan.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#124) sherlock82 válasza CPT.Pirk (#121) üzenetére


sherlock82
senior tag

Köszönöm a válaszokat! Nekem van egy szellőző rácsos lyuk, az valamit ér.
Illetve van egy falba épített ventilátor a strangnál, ami a villanykapcsolóval együtt működik ill. utána pár percig. De van hogy haza érek és dől ki a füst szag ahogy awc t kinyitom. ilyenkor azért eszembe jut, hogy menjen már a kxxrva.....

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#125) CPT.Pirk válasza sherlock82 (#124) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mi rendszeresen reggel 6 körül keltünk arra, hogy másnapos fos és bagószag van az egész lakásban, mert feljött a strangon... Olyankor a lépcsőházon át kellett szellőztetni...

No meg a kaputelefon gégecsövét is ki kellett nyomni purhabbal, mert állandó huzat volt a két lakás között és ott is hozta be a füstöt hozzánk. :U

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#126) sherlock82 válasza CPT.Pirk (#125) üzenetére


sherlock82
senior tag

Hát ez az. Nálam a szellőzőn jön be a szag. Múltkor a felettem kettővel lakó pali már elkűldte ez miatt a fenébe...

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#127) bkercso válasza sherlock82 (#126) üzenetére


bkercso
nagyúr

Abban ne reménykedj mindenesetre, hogy változni fog a tahója. A dohányosok egyszerűen nem fogják fel, mennyire undorító a szokásuk. A WC-ben dohányzás meg már előrehaladott igénytelenség.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#128) CPT.Pirk válasza sherlock82 (#126) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Költözés a megoldás. Ha ők nem, akkor neked kell meglépni. Sajnos.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#129) twollah1976 válasza sherlock82 (#126) üzenetére


twollah1976
őstag

Ra kell hivni a tuzoltokat, hogy az ikszedikrol fust arad a lakasbol a szellozon keresztul.

A harmadik, negyedik ilyen utan csak megjon az esze.
Ha nem akkor tovabb folytatni.

Esetleg a szellozobe felfele fujo ventit berakni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#130) sherlock82 válasza bkercso (#127) üzenetére


sherlock82
senior tag

Szerintem már a töke tele van mindenkinek ezzel a lph - ban.
Költözés lenne a megoldás valóban, de nem is értem, hogy nem veszi észre magát. Múltkor fentről ordítottak neki, hogy az erkélyre nem lehet teregetni mert minden cigaretta füst és a pali fentről leöntötte vízzel. :D Ekkor meg a dohányos elmondta a fent lakót minden féle őrültnek. :D

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#131) bkercso válasza sherlock82 (#130) üzenetére


bkercso
nagyúr

Szerintem nem jó elmérgesíteni semmit.

Normális ember a másikat is alapból biz. szinten azért normálisnak tételezi fel, holott súlyosan nyomorultak sokan... ez a valóság :(((

Költözés egy opció. Sok pénz és macera, aztán talán jobb lesz.
A dohányos nem fog 10 percenként 15 méterre elmenni az épülettől nyilván.

Nekünk is volt ilyen alsó szomszédunk 5 évig, addig nem használtuk az erkélyt.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#132) thesound válasza twollah1976 (#129) üzenetére


thesound
őstag

Ha többszörösen false alarmmal riasztod őket, akkor rádverik a "kiszállás" költségét.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#133) sherlock82 válasza bkercso (#131) üzenetére


sherlock82
senior tag

Voltak emberek akik hirdető falon üzengettek egymásnak.
Most egy ideje megszűnt a füst szag a wc - ben, bár van amikor a spájzban érzek valami fura szagokat ami szintén a szellőzőn jön át.

Egyébként ahogy korábban is írtátok, az egyik legnagyobb probléma az hogy a régi lakók elköltöznek és felborul az un. rend...

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#134) twollah1976 válasza sherlock82 (#133) üzenetére


twollah1976
őstag

"Az oroszok már a spájzban vannak!"

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#135) sherlock82 válasza twollah1976 (#134) üzenetére


sherlock82
senior tag

Ja, lehet. nekem konzerv meg ilyesmi vannak ott, más nincs, szóval tuti mástól jön
:D

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#136) sherlock82


sherlock82
senior tag

Ma kaptam egy értesítést hogy a mai naptól nem a lakóknak számlázza a hulladékgazdálkodási cég a havidíjat, hanem a lph ra terheli. havi közösköltség, 1850 ft al emelkedik! szuper....

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#137) twollah1976 válasza sherlock82 (#136) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem csak neked emelkedik hanem a tobbi lakonak is.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#138) Donki Hóte válasza sherlock82 (#136) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Mi az az lph?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#139) twollah1976 válasza Donki Hóte (#138) üzenetére


twollah1976
őstag

Lepcsohaz.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#140) Donki Hóte válasza twollah1976 (#139) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Lépcsőház?

A lépcsőház egy külön elszámoló egység a társasházon belül?

Mert különben nem lehetne semmilyen díjat sem ráterhelni, ha nem lenne külön elszámolásban...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#141) Geri Bátyó válasza sherlock82 (#136) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nyilván eddig sem fizettél kevesebbet a szemétszállításért. Annyi változik, hogy most nem külön lesz, hanem a közösköltség tartalmazza.
Majd az lesz a mókás, amikor megint kiveszik, de a közösköltség nem lesz kevesebb (Nálam ez történt pár éve.)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#142) bkercso válasza Geri Bátyó (#141) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nálunk élakolatattak már ki valakit kk tartozás miatt. Vajon hány évig nem fizette, 30? :U

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#143) Geri Bátyó válasza bkercso (#142) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem feltétlenül. A legtöbb ilyen (nálam is volt) mással is tartozik. A szolgáltatók 6 hónap után már ráterhelnek a lakásra. A közösköltséget meg attól függ, hogy milyen a társasházi szerződés, de azt is lehet terhelni simán.
Akit nálunk kilakoltattak, annak a kk tartozása olyan fél milla volt, ami kb, 5 év nemfizetés. A többit nem tudom, de nyilván volt az is.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#144) sherlock82


sherlock82
senior tag

Donki Hóte, Geri bátyó és
twollah1976

Oké ezt én értem, de eddig majdnem a fele volt ez a díj most meg azért havi majdnem 2000 ft. aztán hetente van 1.5 kukányi szemetem. Akik meg 4 en laknak ugyanennyit fizet. Jó, persze kikel fizetni, és ez is egy szolgáltatás.
Illetve van egy két lakó aki önkormányzati lakásban lakik és nem fizet közösköltséget. Azaz ritkán és rendszertelenül..

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#145) Donki Hóte válasza sherlock82 (#144) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Húbammag, egy lépcsőházban vannak saját tulajdonú és önkormányzati bérlakások is :O

Na az a legnagyobb betegágy, ami egy társasházban létezhet :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#146) Geri Bátyó válasza sherlock82 (#144) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nálam legalább annyi van, hogy időnként megkérdezik, hogy hányan laknak a lakásban. Más kérdés, hogy ezt 3 éve tették meg utoljára és akkor még nem egyedül voltam. Szóval most két ember díját fizetem.
Engem jobban zavar, hogy a sok fogyatékos a szelektív kukába képtelen úgy belerakni akár a papírdobozt, akár a pillepalackot, hogy előtte összenyomja. Emiatt 2 papír és 3 műanyag/fém kuka van a lépcsőházban, pedig 1-1 is elég lenne. Nyilván emiatt a szemétdíj is magasabb.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#147) bkercso válasza Geri Bátyó (#146) üzenetére


bkercso
nagyúr

Miért nem raknak ki plakátokat "tapossa laposra" és hasonló feliratokkal, vagy fali palackprést stb. Sok nyomorék szerencsétlennek van 1000 baja, nem gondol a szemétre úgy, mint egy tennivalóra.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#148) Geri Bátyó válasza bkercso (#147) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Többször is volt kirakva nyomtatott A4-es papír nagy betűkkel. Mindannyiszor a papíros kukában végezte. Ehhez van eszük.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#149) stickermajom válasza Donki Hóte (#3) üzenetére


stickermajom
addikt

Nálunk is van egy ilyen szomszéd, számomra zavaróbb, mint bármilyen zaj. Panelben nőttem fel, hozzászoktam, ahhoz képest a vasárnapi flexelés madárcsicsergéssel egyenlő. :D Viszont azt, hogy az utcában van egy szomszéd, aki fűtési szezonban minden nap beröffenti a vegyestüzelésűt és vágni lehet a füstöt, nem tudom megszokni.

[ Szerkesztve ]

(#150) bkercso válasza Geri Bátyó (#148) üzenetére


bkercso
nagyúr

Mert feladatot láttak benne. Az ember vizuális lény, és humorral lehet rávenni plusz erőfeszítésre. Ez nem ész kérdése, hanem pszichológia. Mindenki érti, csak sz@rik rá. Ahhoz kell tudomány a megszólításban, hogy meg is tegye, amit kell.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.