Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79) Kroni1 válasza Prof (#78) üzenetére


Kroni1
veterán

Az IGP-je egyáltalán nem érdekel, csak az hogy a CPU mennyivel lesz vajon gyengébb, esetleg mennyi új fícsört tud majd, mivel a 7850-es az marad mindenképp! Nem érdekel a fogyasztás se nagyon, ez az FX is nagyon jól fogyaszt most, turbo OFF, és 4GHz-en megy 1.25V-on, IDLE meg 0.9V 1400-on..

Csak azért gondolkodtam el mert 1. van ami idegesit ebben az FX-ben, és 2. raktam össze pár Richland-os gépet haveroknak ami szimpi volt, és nekem is elég lenne sztem:

1. szörnyen nyekereg-serceg nálam, ami kicsit idegesít.. Mások irták h szintén van ilyenjük régebbi tápokkal, de C6 off és megszűnik nekik! Hát én próbáltam több táppal is, C6 meg minden nélkül és ugy is serceg ha mozgatom az egeret, ugyanebben a lapban a Phenom2 pedig nem csinált ilyet!

2. nincs is igazán szükségem erre a teljesítményre, és mert vadiúj garis cuccra tudnám lecserélni a régit, úgy hogy még maradna is némi pénzem a csere után.. Nyilván sejtem hogy nem fogja meg az FX-et sose nyers CPU erőben a Kaveri sem, L3 nélkül és "csak" 4 maggal, de nem tudom, hogy maga az FM2+ mennyivel lesz esetleg hosszabb életű a kihalódó AM3+nál.. Lehet hogy semmivel. :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.