Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Legalább majd a Modern Warfare 2 nem ilyen lesz..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Samus


Samus
addikt

Ezért nem mutiztam soha. Ha gyengén játszol, akkor noob vagy, ha túl jól játszol, akkor cheater. Régebben volt egy írás ebből a GameStar-ban (három éve azt hiszem), nagyon jól megfogalmazták az egészet. Sajnos ez megy nálunk. Már játszani sem játszok, és nem értem sokan hogy tudnak órákat kockulni így ("warozni")...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) Ice!?


Ice!?
őstag

"játszál otthon" - :DDD

Ehhez szokj hozzá.
Én megjelenése óta cod2-zök, így sikerült egy kis skill-t szereznem, amiért szó szerint minden alkalommal anyáznak, lecsalósoznak, fenyegetnek etc..
Nincs mit tenni ellene. Amíg többnyire dedós kocka szarok játszanak a magyar szervereken, ez a felfogás jelen lesz.

(#4) fekeandras


fekeandras
őstag

Én pont ezért nem játszom neten trackmania-n kívül semmit. Ha nagyon játszani akarok betársulok egy lanpartiba. Vagy össze kell beszélni a haverokkal és zárt szerveren megbeszélt időpontban lőni egymást.

[ Szerkesztve ]

(#5) gamerkiller válasza Ice!? (#3) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát én meg világ életemben csipáztam.. Ha reggel ébredés után leülök a gép elé és elkezdek játszani, kell egy fél óra mire belejövök.. Nm értettem sosem azokat az embereket akiket ha legmélyebb álmukból felébresztenek és leültetnek játszani akkor azok hogyan képesek 100%-os szintet hozni..
Szerencsére és hál istennek nekem is van már egyfajta skillem, tudok játszani, és néha olyanokat is bead amit egy tényleg átlag játékos legdurvább álmában sem hinne...

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6) Ice!? válasza gamerkiller (#5) üzenetére


Ice!?
őstag

Mindenkinek kell egy kis idő, hogy belejöjjön. Én esténként tudok "normálisan" játszani.
Amúgy játszhatnánk együtt is valamikor, amikor ráérünk mindketten.:)

[ Szerkesztve ]

(#7) gamerkiller válasza Ice!? (#6) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én ráérek most, felőlem játszhatunk... csumpli az xfirem, vegyél fel! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8) Fecogame


Fecogame
veterán

A második kifogás nekem is előjött, csak nem a COD-ban, hanem a a Combat Arms-ban.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Ezért adtam el a COD4-et...
Fulladjanak meg magukban. :U

Pár hónap kihagyás után felmegyek, rögtön WH-st fogtam. Na mondom nice....
Köszi elég..

(#10) Gergő_


Gergő_
őstag

ezért hagytam abba jópár éve én is, és ki is nőttem a játékból. Azóta ha ritkán kedvem támad, pl.: ilyenekkel játszom: [link] :D

(#11) puttputt válasza Ice!? (#3) üzenetére


puttputt
őstag

Hm... elég lehangoló.
Egyébként, szerintem is "játszál ezzel otthon" ( :DDD ) inkább, mint ezzel a sok éretlen kis... hadd ne mondjam "adminkák" övezte területen. :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hm, hát neten csak TDU-zok...

a CoD, MoHAA stb.-vel voltak próbálkozások, de a mama2 féle tizenéves "überalles vagyok" állatkáktól elment a kedvem...(ide meg ua. mint fent, ha jól játszol, cheater, wh, aim, wtf stb., ha bénázol, akkor noob.)

szóval nesze neked magyar FPS közösség.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) SpZ


SpZ
senior tag

magam is codozok innmár 4 éve cod2 ben kezdtem, nemrég megjártam az infinity csarnok lant ahol elég szépet alkottam, valóban rengeteg a csíter.
A noob és csíterezés nagyon magyar szokás, erre a legjobb megoldás a megfelelő szerver, pl aki low az mennyen holmi rds szerverre aki tud az irány buton basherz.
MW2 vel csökken a csíterek száma a VAC elég jó rendszernek tűnik, és nem sokan szórakoznák el a 10 000 ft os játékukat amit magam is beszereztem.

(#14) Ice!? válasza gamerkiller (#7) üzenetére


Ice!?
őstag

Megvagy.:K

(#15) feka007


feka007
nagyúr

"játszál otthon!!"
1. kíváncsi vagyok ő hol játszik, az utcán?
2. helyesírásból tuti meghúzták már párszor, de én inkább 10 éves korra tippelek (bár ennél akkor már jobban írtam szvsz)
3. nem bírja elviselni, hogy jobban játszanak nála, tipikus magyar admin
Azért sokmindent elárul az adminról ez a két szó.. :D

Egyébként a moddolt szervereket én is utálom, meg a promodot is. Mindkettőtől hánynom kell..

[ Szerkesztve ]

(#16) Móci


Móci
addikt

Engem is bannoltak már, mert véletlen ment a játék. Mókás, az biztos. Pár helyen az igazi csalókat vágják ki, a cheaten meg jót poénkodnak. Ritka az ilyen sajnos, s azonnal meg is szűnik a szerver. Én counter-strike source tapasztalattal rendelkezem csak.
Játszottam egy francia szerveren is, na ott tényleg semmi felesleges idiotizmus nem volt.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#17) No-kia válasza feka007 (#15) üzenetére


No-kia
őstag

telefonfülkéből tolja, ott még net is van ;] :P

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.