Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Lenry


Lenry
félisten

2 balesetre emlékszem:

az első nagyon rég volt, kicsi voltam, keresztanyámékhoz mentünk fel Budapestre, nagymamáék Wartburgjával, araszolgattunk valami nagyon széles úton, amikor pár sávval odébb egy fekete Zsiga úgy gondolta, hogy megfordul. sajna a fordulási ívbe belelógott a Warjú feneke.
ijedségen kívül nem lett senkinek baja, a Wareszt meg apu kikalapálta, papa szerintem soha nem tudta meg :D

második kicsit durvább, de annál viccesebb.
2005(?) Repülős napok, Kecskemét, nagybátyám és én, Polski Fiat 126, araszolgatás a reptér felé. előttünk egy Opel Corsa. Corsa rálép a gázra, mi is, Corsa rálép a fékre, mi nem.
mindketten fejjel előre, szélvédő kopp.
az eredmény: a szélvédő egyben, gumikeretestől kiesik, ráborul a csomagtartóra és megáll. a kocsi jobb eleje annyira összegyűrődött, hogy nem tudtunk balra fordulni, mert deformálódott a kerék körül a kasztni.
a Corsa? leesett a rendszám-megvilágító lámpája.
szélvédő be a hátsó ülésre, aztán mentünk tovább. az út szélén a forgalomirányító rendőrök meg rajtunk vihogtak, hogy milyen fasza légkondink van már :DDD
aztán a parkolóban egy olajemelő, egy kalapács és egy csavarhúzó segítségével az autó gyakorlatilag újkori állapotát vette újra fel.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.