Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) dízelracer válasza Motion_Blur (#142) üzenetére


dízelracer
senior tag

(#152) #04441088


#04441088
törölt tag

Pár éve történt velünk is egy kisebb baleset. Ford Mondeo Kombi 2.0 TDdi-vel...együtt a család...Székesfehérváron keresztül mentünk hazafelé, beértünk egy lámpás kereszteződéshez. Zöldet kaptunk, normális tempóban indultunk a sorral együtt. A ránk merőleges útról(jobb oldalról)érkezőknek meg piros volt akkor, de az egyik kocsis ebbe szart bele, leelőzte a sort és úgy lazán 80-al belénk durrantott.Az ütközéstől elkaptuk a balról mellettünk haladót, a kocsi első tengelye eltörött, így kormányozni nem nagyon lehetett és így pár cm-en múlott, hogy egy új barátra találjunk egy villanyoszlop személyében. Személyi sérülés csak annyi történt, hogy beb*sztam a könyökömet, térdemet...én ültem az anyósülésen..
Rendőrök kijöttek, a vétkes sofőr tagadott mindent, aztán rábaszott mert tudták, hogy piroson jött át és simogatta meg a Mondeónkat...jah és ittas állapotban is volt...

Itt nem volt baleset, csak kilométer hiányos a billentyűzetem:
Romániába mentünk nyaralni...ott mennyi hülye ember van :U Világítás nélküli főúton mentünk este 8 körül...sötét volt és pár gyökér úgy stoppolt, hogy kiálltak majdnem az közepére...Úgy, hogy legalább 110-el mentünk, mert tartani kellett a tempót a sorral...Egy két stoppolót majdnem telibe kaptak előttünk :D

[ Szerkesztve ]

(#153) gamek!ller válasza 7 (#147) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Sry.

(#154) JoeYi


JoeYi
őstag

Prágába menet történt:

Arra fele az autópályára felhajtó nem gyorsító sáv, hanem egy elsőbbségadásos kereszteződés volt. Én ilyesmire gondolni se mertem, ezért teljesen váratlanul ért, hogy az előttem 3 kocsinyi távolságban haladó autó megáll a felhajtás helyett. Szemerkélt az eső, a Focusban pedig nem volt ABS. Félig lenyomott fékre is blokkoltak a kerekek, és mi csak csúsztunk-csúsztunk és csúsztunk az álló kocsi felé. Abban már biztos voltam, hogy így neki fogunk menni, ezért úgy döntöttem a B megoldást választom, azaz mellé sorolok és hátha megússzuk. Fékről leléptem és így újra egyenesbe állt a kocsi, valamint kormányozni is tudtam. Elgurultunk az álló autó mellett, fel a pályára, ahol egy volvós lélekjelenlétén múlott, hogy nem jött nekünk.

Azóta is néha-néha felriadok erre az emlékre.

Amúgy áldom az eget, hogy szoktam otthon játszani rFactorral kormánnyal, mert szinte 100% hogy a kocsikezelést amit leprodukáltam ott tanultam meg

(#155) xdx@


xdx@
aktív tag

Keszthelyre menet karamboloztunk másfél éve.
Nem lett komolyabb bajom, csak egy nagy véraláfutás lett a hasamon, meg ropogtak pár hétig a csontjaim, legalábbis ott ahol az öv fogott.
2 napig befektettek a kórházba megfigyelésre. :))

(#156) Szten Márs válasza xdx@ (#155) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ez ennyire vidám dolog? :F

(#157) dízelracer válasza #04441088 (#152) üzenetére


dízelracer
senior tag

"A ránk merőleges útról(jobb oldalról)érkezőknek meg piros volt akkor, de az egyik kocsis ebbe szart bele, leelőzte a sort és úgy lazán 80-al belénk durrantott. Személyi sérülés csak annyi történt, hogy beb*sztam a könyökömet, térdemet...én ültem az anyósülésen.."

Poénnak jó volt de ha valakibe 80km/h-val oldalról belecsattannak az nem csak beüti a könyökét meg a térdét.

(#158) #04441088 válasza dízelracer (#157) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nem poén volt, csak 60 volt az a 80 helyett. Elírtam. De pontosan nem is tudom, sünbácsik mondták. Egy kicsivel több bajom lett...de elég, ha a többiek ennyit tudnak...

[ Szerkesztve ]

(#159) xdx@ válasza Szten Márs (#156) üzenetére


xdx@
aktív tag

Egyáltalán nem az, még ha ez is jött le a hozzászólásomból.

(#160) Psychonaut válasza xdx@ (#159) üzenetére


Psychonaut
addikt

Megis mi mas jonne le egy ilyen smiley-bol: :)) ?

(#161) xdx@ válasza Psychonaut (#160) üzenetére


xdx@
aktív tag

Jogos, rosszat tettem oda.

[ Szerkesztve ]

(#162) Drenadar válasza lsebestyen (#114) üzenetére


Drenadar
veterán

pont erre jártam mostanában és szerencsére én megúsztam! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.