Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Drenadar válasza Szplöttyy (#50) üzenetére


Drenadar
veterán

ott volt a vagy kapcsolat.

ha egy mondjuk egy 40 lóerős kocsi lenne a segged alatt nehezebben veszélyeztetnéd embertársaidat...

(#52) Psychonaut válasza Szplöttyy (#50) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na, akkor hala Istennek busszal jarsz ha jol ertem. Addig jo.

(#53) Motion_Blur válasza Vakegérke (#47) üzenetére


Motion_Blur
félisten

amíg álmodja a történeteit, nem kell aggódni ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#54) Szplöttyy válasza Drenadar (#51) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

A lada sem több 75lónál, de volt 1.3as is! :) Mellesleg elárulom, ez nagyon nem lóerő függő.
(#53) Motion_Blur:Legközelebb a kedvedért videó is lesz róla, egyelőre csak burnoutos van :)

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#55) Drenadar válasza Psychonaut (#52) üzenetére


Drenadar
veterán

És ha nem utasként jár busszal, hanem ő vezeti? :F

Amúgy még amit nagyon nem értek, hogy sokan annak akik beláthatatlan útszakaszon előznek. Azok miben hisznek? megnézném az arcát az embernek mikor jön a kanyar, mellette egy kamion, szembe meg jön egy egy másik. mert max a gázt tudja nyomni...

(#54) Szplöttyy:

Azért érzed :) én mondtam egy 40lóerőt, te meg kis híján a dupláját.
Hidd el, nem olyan bátor az ember egy olyan kocsiban ami mondjuk 600ccm, és hiába váltasz vissza 50-nél az égvilágon semmi nem fog történni csak hangosabb lesz a motor.

Nah azzal előzzél emelkedőn 200-al...

amúgy a 75lóerő meg teljesen átlagos...

Amúgy van egyáltalán jogosítványod?

[ Szerkesztve ]

(#56) Gradilaci válasza Szplöttyy (#50) üzenetére


Gradilaci
tag

..."Amúgy, én nagyon szélsőségesen vezetek, mert illik rám a "köcsögrajhülyegyerek" jelző is, mert nyomom neki, elrakom keresztbe ahol lehet stb"..-ezt akkor most hogy? Most meg már busszal jársz? No comment...

Ha netán busszal...még rágondolni se merek! :)
Úgy látszik, "nagyot akart a szarka, de nem bírta a farka"...

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#57) Vakegérke válasza Szplöttyy (#50) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én nem neveztelek gazdag csemetének. Viszont elítélendő dolognak tartom mindazt, amivel dicsekedsz.
Ezt megúsztad, meg azt, természetesen csakis saját magadnak köszönhetően.
No persze...

Gondolj bele.
90-nel vezetsz, ennyit kíván a forgalom ritmusa. Melletted a feleséged, hátul a gyönyörű két szép gyermeked, akiket imádsz.
Látod a tükörben, hogy valami vadbarom húz el a sor mellett úgy 200-zal, és azt is látod, hogy jön szembe egy kamion.
Mit teszel?
Persze, hogy inkább lehúzódsz a susnyásba, és ezzel kiutat adsz a vadbaromnak szorult helyzetéből.

Tényleg komolyan gondolod, hogy saját érdemed mindaz, amire hivatkoztál? Inkább köszönd a sorsodnak, hogy rutinos öreg rókák megmentették családjukat, és talán a te életedet is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) Szplöttyy válasza Gradilaci (#56) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

A vezetés hobbi, szórakozás, szenvedély, mánia inkább. De pl dolgozni, busszal, meg ilyesmi...

(#57) Vakegérke:Én csak becsuktam a szemem, elengedtem a kormányt, és vártam mi lesz. ;)
A rutinos öreg rókák szoktak éjjel kijönni elém féktávon belül, majd közölni, hogy neharagudj nem láttalak...

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#59) h1n1_900 válasza Szplöttyy (#58) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Amikor a vasúti átjáróban 140-el hasítóttál és majdnem elcsapott a vonat pedig piros jelzés volt?

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#60) Szplöttyy válasza h1n1_900 (#59) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Nem, akkor pont nem :)

(#61) Vakegérke : Azt cinikusan mondtam... Elég aktívan dolgoztam a probléma megoldásán...

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#61) Vakegérke válasza Szplöttyy (#58) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Én csak becsuktam a szemem, elengedtem a kormányt, és vártam mi lesz."

Erről van szó, barátom. Talán általad lebecsült trottyok mentették meg az életed, amikor lehúzták a gépet az árok partjára.

Értsd már meg, amit az első pár évben csinálsz, abból fogsz élni. Brahizhatsz, egyenes út a börtönbe, vagy a temetőbe. Vagy megúszod élve, viszont nem fogsz tudni belenézni az özvegy, vagy árva szemébe.

Hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy barátom...
Meghalt, darabokban szedték ki tetemét a felismerhetetlenségig összeroncsolt kocsiból.
Frontálisan ütközött, áldozata lett egy hozzád hasonló ámokfutónak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62) dízelracer


dízelracer
senior tag

Volt eddig három. Egyiknél sem én voltam a vétkes, szerencsére senki sem sérült meg komolyabban sem nálunk sem pedig a másik autóban. És remélem ez a jövőben is így lesz. A padlóra küldene a tudat, hogy miattam hal meg valaki egy balesetben.

(#63) Vakegérke válasza Szplöttyy (#60) üzenetére


Vakegérke
veterán

De a problémát te okoztad, és hiába mesterkedtél volna, ha a vén trottyok a lelassult reflexeikkel nem húznak ki a sz@rból.

Érted már, hogy mit akarok mondani?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#64) Szplöttyy válasza Vakegérke (#63) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Értem már, de miből gondolod, hogy vén troggyok ültek a résztvevő autókban? Nem vitatom, egy idősebb, tapasztaltabb ember, nyugodtabban vezet, de miért gondolod, hogy a 20éves tuninghondásneonazalján boyracer nem húzodott volna le?

Smoke & Torque

(#65) föccer válasza Szplöttyy (#64) üzenetére


föccer
nagyúr

Mert éppen becsukott szemmel és elengedett kormánnyal ül a volán mögött?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#66) Psychonaut válasza Szplöttyy (#64) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mert ahogy a leirasodbol kiderult, a bojreszer eppen azzal volt elfoglalva, hogy vegigelozze az egesz kocsisort. ;)

(#67) szőröscica válasza Szplöttyy (#64) üzenetére


szőröscica
addikt

Miért kell úgy közlekedni, hogy a másik reakcióján múljon a baleset elkerülése?
Én évi 35-40 ezret autózok, ami szerintem nem sok, de régebben volt, hogy egy nap ezret kellett mennem országon belül. Siettem sokszor. De ilyen marhaságokat csinálni eszembe nem jutott volna, mint amiket írtál.

(#68) Vakegérke válasza Szplöttyy (#64) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehúzódott volna, hogy védje az életét, autóját.
Ez neked mentség?

Te okoztál forgalmi veszélyt, és még neked áll feljebb?
Megölhettél volna ártatlanokat pusztán azért, mert úgy tartotta úri passziód, hogy a sok birkát kétszázzal megelőzöd bármi áron.

Margit, nooormális?

Legalább ne mosakodnál...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#69) Szplöttyy válasza Vakegérke (#68) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Úristen... Te miről beszélsz?! Olyan dolgokat gondolsz bele, abba amit leírtam, hogy az hihetetlen... Csak te erőlteted itt,hogy az idősek így meg úgy, én csak annyit mondtam, hogy más is lehúzodott volna nem csak a tapasztalt vén róka,öreg trotty stb. Semmi többet nem írtam.

Smoke & Torque

(#70) Drenadar válasza Vakegérke (#68) üzenetére


Drenadar
veterán

majd egyszer egy bepiált állaton fog múlni az élete, aki észre se veszi, nem hogy lehúzódjon, és akkor szegény kamionossal fog csókolózni. Sok papírmunka, meg helyszínelés... már előre sajnálom.

(#71) Psychonaut válasza Szplöttyy (#69) üzenetére


Psychonaut
addikt

...nem erted? TE voltal a masik. Es nem lehuzodtal, hanem eloztel. Errol van szo.

(#72) dízelracer


dízelracer
senior tag

Végigolvastam a bejegyzést és a hozzászólásokat is.
Szplöttyy! Te nem vagy százas bazdki. Legalább tartottad volna magadban ezt és ne borogatnád vödörszámra az olajat a tűzre... Remélem sosem találkozunk a forgalomban. Az alkeszoktól és az ilyen (bocsánat de) idiótáktól félek az utakon. :U

(#73) Vakegérke válasza Szplöttyy (#69) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha ragozom, és belegondolok, tömeges balesetet okozhattál volna.
Ezt belegondolhatom? Nincs vita, igen.

Igen, bárki lehúzódott volna, pontosabban menekült volna előled kortól, nemtől, tapasztalattól függetlenül.
Elismerem, sőt tudom, hogy nem csak a tapasztalt vén rókák, öreg trottyok, családanyák húzták volna a gépet a szántásba, hogy mentsék az életüket, társukat, gyermekeiket, autójukat. Aki láthatta, hogy mit művelsz, önvédelemből bármit megtett volna, csak megússza a balhét.

Életeket veszélyeztettél?
Igen.
Rajtad múlt, hogy nem lett tömegkarambol?
Nem.

Akkor most miről beszélgetünk?
Véded vélt igazad, holott (gondolom viszonylag) friss jogsival semmibe veszed az írott és íratlan szabályokat. Nem nézel senkit, nincs Isten, nincs ember, csak rohanás van.
Mert jó. Mert vagány. Mert brahi. Mert lehet vele dicsekedni.
Már csak arra lennék kíváncsi, hogy hányan hunyorítanak cinkosan, ha ezt a történetet elmeséled nekik.

Hadd ne becsüljelek szabályokat, életeket semmibe vevő akciód okán.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#74) Szplöttyy válasza dízelracer (#72) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Én pedig nagyon remélem hogy találkozunk. Meglátnád, hogy nem vagyok én akkora fasz, mint hiszitek. Azért, mert 1-2szer hülyeséget csináltam, meg mert dinamikusan közelkedek, attól még, nem vagyok fasz. Persze, hogy borogatom az olajat a tűzre, ennyit rég nevettem már. Itt midenki azt hiszi, hogy én éjjel nappal nyélen megyek mindenhol, bár 100forintért adnák léterjét a benzinnek/gázolajnak, mennék is. Mindenki csinált kisebb nagyobb hülyeséget, én nem izgatom magam rajta, ha nem szeretnek... Alkoholt pedig nem iszom, SOHA.(Tudom, nem vagyok férfi :DDD )

(#73) Vakegérke:
"Véded vélt igazad, holott (gondolom viszonylag) friss jogsival semmibe veszed az írott és íratlan szabályokat. Nem nézel senkit, nincs Isten, nincs ember, csak rohanás van."
Ez azért kicsit sok, mint mondottam, nem így vezetek mindig, csak volt rá példa, te teljesen mindegy, mert itt a 200km/h olyan neked/nektek mint a véres rongy, és mást már nem láttok.
"Nem nézel senkit"- De.
"nincs isten"-Nem hiszek benne, sőt, semmiben nem hiszek, csak magamban.
"nincs ember"-számomra csak pár létezik
"csak a rohanás van"-nem szoktam sietni, csak ritkán.

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#75) Psychonaut válasza Szplöttyy (#74) üzenetére


Psychonaut
addikt

Csak az alapjan itelunk meg, amiket itt leirtal. Azok alapjan pedig az vagy. Ennyi. En kulfoldi rendszamu autoval megyek - nem szlovak, annal sokkal kovethetetlenebb - de megis meg tudom allni, hogy ne veszelyeztessek embereket 200-al. Pedig mehetnek, traffipax fotozhat, lesz@rhatnam. De nem teszem, mert ennel tobb eszem van. ;)

(#76) gamek!ller válasza Szplöttyy (#74) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Tudod ki vezet dinamikusan? Én. Tudod ki vezet spórolósan, öregurasan, megfontoltan? Gradilaci. Tudod ki vezet ökör fasz állat módjára? Te. De ha egyszer felismerlek, hogy szembe jössz velem és alig tudsz visszamenni és egyedül leszek, én rá is fogok gyorsítani, hogy leküld magad az árokba.. 90-ről kb 5 mp alatt vagyok 140-en tehát ne becsülj alá.

[ Szerkesztve ]

(#77) Szplöttyy válasza gamek!ller (#76) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

:C

Bár, édesapádat elismerem. Szeretem a kamionokat,kamionosokat is.

És bármennyire is legyek én az örkör fasz, rajtam kívül más nem nagyon szokta kiengedni a teherautót/buszt/kamiont. Én igen. Családi vonás...

Smoke & Torque

(#78) ftc


ftc
nagyúr

Több mint 8 éve még egy balesetet se szenvedtem...le is kopogom

(#79) gamek!ller válasza Szplöttyy (#77) üzenetére


gamek!ller
senior tag

De a kamionos, kamionok nem szeretnek téged. Ha a kamionost és a kamiont egy állathoz kellene hasonlítanom, akkor olyanok mint a lajhárok.. Csak szépen lassan, csöndben rágcsálják a bambusz rúdjaikat..

[ Szerkesztve ]

(#81) Drenadar válasza ftc (#78) üzenetére


Drenadar
veterán

és mennyit okoztál?

:D bocsi nem hagyhattam ki ...

(#76) gamek!ller:
Bocsi, de ez sem valami felnőttes gondolkodás... mi van veletek emberek?

[ Szerkesztve ]

(#82) Szplöttyy válasza gamek!ller (#79) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Nem is kell, hogy szeressEN az az egy, akiről te beszélsz :)
Az meg hagyjuk, hogy kit milyen állathoz hasonlítunk :DDD :)

Smoke & Torque

(#83) ftc válasza Drenadar (#81) üzenetére


ftc
nagyúr

Nem gond :D

Okozni se okoztam szerencsére ... betartok amit tudok betartom amit tanítottak anno :D
Egyik szemed elől a másik hátul a 3 oldalt :D a 4. meg figyelje a gyalogos s kerékpáros emberkéket :D

(#84) moha21 válasza gamek!ller (#76) üzenetére


moha21
addikt

A dinamikus sok embernél azt jelenti, hogy pirosnál is rágyorsít.

0 baleset 7 év alatt. Persze kocc volt, mert satu fékeztek előttem egy vasúti átjárón, ahol csak lassítani kellett volna ( Ők így tudták..bár én sem 40-el mentem ), kb ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#85) gamek!ller válasza Szplöttyy (#82) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Megkérhetlek, hogy ne írj többet a topikomba? Nem kell válaszolni sem már erre, köszönöm! :) Nem akarok további indulatokat.

moha21: Nem gyorsítok rá pirosnál.. Sőt, amikor látom, hogy messze van a lámpa és zöld én akkor már nem is nyomom a gázt.. :D

[ Szerkesztve ]

(#86) Szplöttyy válasza gamek!ller (#85) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Úgy lesz :C
dinamikusan hidegmotoros bmw-t tiltató :)

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#87) moha21 válasza gamek!ller (#85) üzenetére


moha21
addikt

Nem rád értettem, de volt olyan akinek a szó ezt jelentette.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#88) gamek!ller válasza Szplöttyy (#86) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Fúú de most nagyon megsértettél boyracer.. :D Nem volt hideg a BMW motorja és én üresben nyomtam meg a gázt egy lespaniferezett autóban nem pedig 200-al előztem a kocsisort.. :D Pedig tudnék menni 230-al is ám! :D Nem tudom hány éves vagy, de ezen hozzászólásod alapján kb 15 :) "Megmondalak anyukámnak feeling..." :D

(#89) Drenadar


Drenadar
veterán

és emlékeztek még arra, hogy egyirányú párhuzamos közlekedésre alkalmas úton ha le akarunk kanyarodni balra akkor hogyan miként tesszük ezt meg? szomorú, de nap mint nap szembesülök vele, hogy sokan nem tudják. vagy csak leszarják.

Vagy azt, hogy létezik olyan, hogy JOBBRA TARTÁS? nem csak lakott területen kívül létezik ez, hanem biza lakott területen belül is :)

(#90) Gradilaci


Gradilaci
tag

Ennek már semmi értelme srácok! Nagyvagány barátunk villogni akart egy kicsit, elszámította magát, most mindenki őt szapulja. Szerintem már rég megbánta, hogy villogni akart. Hagyjuk, hagyjátok! Kell a szervdonor a kórházaknak! kezd az egésznek Carlo feelingje lenni. Lehet. Ladán kívül mást még nem vezetett, most is csak ábrándozott, csak szép lassan belelógott a keze a bilibe és felébredt....

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#91) Psychonaut válasza Drenadar (#89) üzenetére


Psychonaut
addikt

Balra huzodva. Sanszos, hogy mindig is emlekezni fogok ra. Meghuztak miatta vizsgan (nem huzodtam le elegge).

(#92) h1n1_900 válasza Szplöttyy (#86) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Nyugodtan lehet tiltatni "hidegmotoros" erős autókat. Pl egy W12-es 600Le-s autónál egy gázfröccshöz kell vagy 60le amitől nem fog megrepedni a hideg blokk sem :N

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#93) moha21 válasza Gradilaci (#90) üzenetére


moha21
addikt

Ja szerintem is túlreagálják itt sokan a dolgot. Nagyon jól látod a helyzetet.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#94) GabN73


GabN73
addikt

Eddig nekem még nem volt. Legalább is amikor én vezettem, csak 1x volt necces helyzetem.
Lámpánál 1x fatert seggbetolták, vonóhorognak hála a kocsinak semmi baja nem lett (utánna átnézettük hogy nem e nyomódott meg, de nem), de aki belénkjött.. lökhárító, motorháztetõ, hûtõ rotty...

Simsonnal tartottam hazafelé, lakott területen belül volt még, épp elõztem, erre az elõttünk haladó kifordult elém. Megállni már nem tudtam volna, mák hogy volt lendületem. Egy nyélgáz, balra ki, õ még mindig kanyarodott... Szerencsémre csak a farmerom súrolta a lökhárítót.

Meg mondjuk egy párszor kicsit túldöntöttem a motort, de valahogy mindig megfogtam. Egy pár lábtartót elhasználtam már :))

(#95) gamek!ller válasza h1n1_900 (#92) üzenetére


gamek!ller
senior tag

De nem volt hideeeeeg :D

(#96) h1n1_900 válasza GabN73 (#94) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Azt a szabályszegő mindenedet :P Segédmotorkerékpárral nem lehet előzni ;]

gamek!ller:
Akkor meg hol a gond? :D

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#97) GabN73 válasza h1n1_900 (#96) üzenetére


GabN73
addikt

16 pacival már lehetett, kamionosok is csak néztek hogy: wtf nem tudom megelõzni a simsont :DDD
Hát na... :DDD

(#98) h1n1_900 válasza GabN73 (#97) üzenetére


h1n1_900
senior tag

16le :Y
Mi volt abban :F

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#99) GabN73 válasza h1n1_900 (#98) üzenetére


GabN73
addikt

70es membrános henger, könnyített 1 gyûrûs dugattyú, 24es karbi, 5 sebesség, babettagyújtás, tervezett rezonátor, könnyített kuplungkosár... Kicsi súlyfelesleg faragás :))

Csináltunk egy 90ccmes hengert is, fõtengelyre 28 pacit adott le. Sajna pénz és idõhiány miatt nem fejeztem be, srác nemrég vette meg, de el is törte benne a Malossi dugattyút... :((( Ez történik ha hülyékre bízod... :(

(#100) Gradilaci válasza GabN73 (#99) üzenetére


Gradilaci
tag

Nekem két hengeres Verhovinám volt anno...na az sem volt ám semmi!!! Még működött is, dupla kipufogó, meg ami kell, csak a zsernyákok nem díjazták. De ez ár végképp nem ide tartozik.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.