Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kezdődik a fűtési szezon ;]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) Obyboy válasza t72killer (#1) üzenetére


Obyboy
addikt

"az ünnepi szezonra egész Európában visszakerül a polcokra a mindenes phablet." - lesz mivel begyújtani a kandallót ;]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#3) t72killer válasza Obyboy (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Amúgy már a tüzifa se a régi :W.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) #24536576


#24536576
törölt tag

80%-ig lehet feltölteni... :U

Látom véget ért az ovi, megjöttek a trollcik. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Joarasithatnak...

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) Obyboy válasza fornettisuti (#5) üzenetére


Obyboy
addikt

Jaja, féláron is megérné nekik árulni...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Kicsit elhúzódott ez a csereprogram.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Még hogy senki nem fog erre emlékezni? Ilyen hülyeséget hogy mondhat valaki? Ezt még 5 év múlva is emlegetni fogják. Az antenna gate-t is mai napig felhozzák példának. Pedig az sem most volt.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#9) t72killer válasza icemad (#8) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Pedig az sem most volt."

Megy az még most is:(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Karácsonyfa alá azért nem tenném be.... :))

(Egyébként sem, ez már nem az én pici zsebemnek való árkategória. :U )

B.Cs.

(#11) Sys85 válasza Obyboy (#6) üzenetére


Sys85
veterán

Még ha nem is féláron,de komolyabb jóárasítás szerintem nagyon kéne,mert hiába a gyors reagálás a hibára,szerintem tetemes mennyiségű ember kedvét vették el a Note vásárlástól.Szerintem sok olyan ember van aki már a hiba kiderülése előtt is hezitált hogy ez a teló legyen,vagy valamelyik másik gyártó csúcs telója,na azok közül sejtésem szerint most sokan úgy vannak vele hogy "kösz,de Note-ot inkább nem".
Ha visszaakarják szerezni az elvesztett jövendőbeli vásárlókat,akkor valami kedvezményt muszáj lesz felmutatni,most egy hozzácsapott VR szemüveg,vagy egy wireless töltő kevés lesz.
Esélyes hogy most az új szifonok elég sok vásárlót szipkáztak és szipkáznak el.
No persze akinek kizárólag a Note kell,az ezután is azt fog venni,de sokan vannak akik csak az éppen aktuális csúcs telók valamelyikére vágynak és nem csak Note van/volt a választottjaik között,őket kell valahogy meggyőzni és visszacsábítani ,ehhez viszont valami csábító ajánlat kell, legalábbis most karácsonyig ez kéne.
Szvsz...
De a Samsungot ismerve...
Az ideális vásárló csábító árak karácsony elött szerintem valahogy úgy néznének ki:
-S7 Edge 250-260 helyett 200-210
-S7 210 helyett 170-180
-Note 7 290 helyett 250
(Független,hivatalos garis árak)
De tudom bilibe lóg a kezem :D

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#12) dstern válasza Sys85 (#11) üzenetére


dstern
tag

Pontosan, ezta békát le kell nyelniük, szerencsétlen széria, nem ebből fognak pénzt csinálni úúgysem ezután

(#13) janeszgol válasza Sys85 (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

De ezt a logikát nem érem. Aki fél, hogy rárobban, az 200 ezerért nem fél? Vagy 150 ezerért?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) Sys85 válasza janeszgol (#13) üzenetére


Sys85
veterán

Vannak szélsőségek,aki innentől megrögzötten fél ettől,az semmilyen formában nem fog ilyet venni,de sokan vannak akinek csak a bizalma rendült meg a gyártóban hogy "ha ilyet ki mertek adni...".
Na őket azért egy jobb árral még meglehetne fogni.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#15) Luck Dragon

Az új akkumulátorral szerelt notetal nem lesz már semmi gond.

Az új bevezető arról pedig kíváncsi leszek.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) sompetike


sompetike
aktív tag

Nekem aug30.tol meg van a note7 és most sem félek....

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#17) joey04


joey04
titán

Remélem tényleg bezuhan az ára, akkor benevezek egyre próbaként.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) Fejvadi válasza t72killer (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ütött így első hozzászólásként. :C

(#19) h4h01


h4h01
senior tag

Hát ez Epic fail..Eredetileg úgy volt, hogy az új iPhone miatt siettetik a piacra dobást..erre tessék! Picit megcsúszott a cucc..Az utóbbi 2 évben valahogy nem megy a piacra dobása ennek a Note szériának..Bár most nem csak az EU-ban..

Sztem durván meg fog látszani az eladásokon ez a több hónap csúszás, és az egész "leégetős" dolog..De a samsungot nem kell sajnálni..megoldják..mindjárt itt az s8..

(#20) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Jöjjön csak, itt az ideje cserélni a Note 4-et.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#21) #67656192


#67656192
törölt tag

A cikk címe és utolsó mondata megint nincs partiban.

(#22) RaveForce válasza Sys85 (#11) üzenetére


RaveForce
veterán

Még ha nem is féláron,de komolyabb jóárasítás szerintem nagyon kéne

ha előrendelő lennél, akkor is biztos ezt mondanád gondolom...

Szerintem sok olyan ember van aki már a hiba kiderülése előtt is hezitált hogy ez a teló legyen,vagy valamelyik másik gyártó csúcs telója,na azok közül sejtésem szerint most sokan úgy vannak vele hogy "kösz,de Note-ot inkább nem".

persze, meg van akik a kondenz csíkoktól is félnek, ennyi erővel ne vegyen semmit, iPhoneok is robbanak

Esélyes hogy most az új szifonok elég sok vásárlót szipkáztak és szipkáznak el.

potenciális note vásárló mit kezedene egy iPhone-al? persze a nagyszámok törvénye alapján biztos van, de nagyon nem egy kategória

Az ideális vásárló csábító árak karácsony elött szerintem valahogy úgy néznének ki:
-S7 Edge 250-260 helyett 200-210
-S7 210 helyett 170-180
-Note 7 290 helyett 250
(Független,hivatalos garis árak)
De tudom bilibe lóg a kezem :D

ez annyira nincs messze a valóságtól, openmarketen elég nagy gyártói ártámogatás szokott lenni promociós időszakokban (mint pl karácsony), tehát ez akár esélyes is lehet decemberben :)

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#23) joey04 válasza h4h01 (#19) üzenetére


joey04
titán

Ez akkora hülyeség, hogy siettetik. Nézzétek meg már az elmúlt években mikor jelent meg a Note. Nem volt itt sietség. Ez bekövetkezett volna akkor is, ha hónapokkal később kerül piacra.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) Sys85 válasza RaveForce (#22) üzenetére


Sys85
veterán

Ezekkel teljesen egyetértek,de nem mindenki gondolkozik úgy mint mi,mi ph lakók a vásárlók töredékét képviseljük.
Ahogy írtam is,akinek Note kell,az nem fog másféle nézelődni,de sokan vannak akik nem Note "függők,róluk beszéltem korábban.:)
Pont a nagy számok törvénye miatt esélyes amiket írtam a vásárlók elvesztésére. :)
Na de 1-2 hónap és úgyis kiderül mi lesz a végkifejlet. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#25) balgab84 válasza joey04 (#23) üzenetére


balgab84
aktív tag

Ki kell adni a note 8-at minnél előbb. Not 7-et meg nem kell már túlreklámozni.....ezt már tényleg csak a fanok veszik meg.

(#26) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

És a jeep nem a note7 miatt robbant fel? Mekkora kamu már. Töltőn volt, tudjuk, hogy robbanásveszélyes töltőn, akkor meg minek nyalni? :)

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#27) joey04 válasza balgab84 (#25) üzenetére


joey04
titán

Ez szerintem nem így van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) RaveForce válasza vodrosjozsi (#26) üzenetére


RaveForce
veterán

annyira kamu, hogy hivatalos szakértői vélemény. just sayin'...
ja, és egy darab note7 se "robbant"... just sayin'
még vmi okos komment? :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#29) icemad válasza RaveForce (#28) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én azt olvastam, hogy maga az aksi robbant, de ez a készülékházon belül történt, ezért nem repült mindenfelé. Egy ilyen aksi nagyot tud szólni. YouTubeon van ilyenekről videó.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#30) Potrien válasza t72killer (#1) üzenetére


Potrien
senior tag

Ez ütött :))

(#31) S e t h


S e t h
nagyúr

Augusztusban megjelent, robbanós verzió, cserélik mindenkinek, majd novemberben újra forgalmazni kezdik.
Tökéletes stratégia.
Még több ilyet!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#32) doooo válasza S e t h (#31) üzenetére


doooo
veterán

A nagy időeltolódás zavar, vagy az, hogy nem dobták ki az egész szériát a p@csába?

(#33) vodrosjozsi válasza RaveForce (#28) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Azt mondtam, hogy robbanásveszélyes nem azt, hogy robban is de amúgy ha valami spontán kigyullad az akksi szerinted meddig bírja robbanás nélkül just sayin nagy angolos... ha már ÉG a telefon a kocsiban akkor szerinted mi okozhatta nagy valószínűség szerint az autó robbanását? Gondolj már bele mit mondasz és akkor nem fogsz feleslegesen okoskodni.
Ja és:
Még valami okos komment?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#34) S e t h válasza doooo (#32) üzenetére


S e t h
nagyúr

Rohadt szerver, elment a francba a válaszom.
Szóval a zavar, hogy megetetnek velünk bármit, mintha disznók lennénk a vályúnál és örömmel ennénk a moslékot.
Note 5 kimaradt nálunk, most meg a mindenáron nyerészkedés árát fizetjük meg, mert folyamatosan előrébb kell hozni a piacra dobást és ez a minőség rovására megy.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#35) RaveForce válasza vodrosjozsi (#33) üzenetére


RaveForce
veterán

hát ez gyönge volt... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#36) doooo válasza S e t h (#34) üzenetére


doooo
veterán

Ez igaz. Akkor cseszték el, és azóta is tart a dolog. Most meg az S8 is hamarább jön, vagyis ki tudja mi lesz még itt...

(#37) vodrosjozsi válasza RaveForce (#35) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Az okoskodásodnál nincs szánalmasabb. :)

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#38) RaveForce válasza vodrosjozsi (#37) üzenetére


RaveForce
veterán

hogyne lenne, ez a terelés sokkal szánalmasabb, amikor beböfögsz ide vmi hülyeséget, prosztó stílusban, aztán rá lett világítva milyen hülyeséget beszélsz, azóta próbálsz bénán mosakodni, bár láttam, hogy más topikban is sikerült alkotnod, amit moderáltak is, tehát nem etetlek tovább, mehetsz vissza vödörbe, bye :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#39) Potrien


Potrien
senior tag

Szerettem volna hozzászólni a topichoz, de amilyen stílus itt van inkább nem teszem.
Vajon itt nincsen moderálás?

(#40) Pug


Pug
veterán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.