Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A Thor-os jól néz ki, a többit hanyagolnám.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

A Note széria üzleti széria, nem?! Biztos pont ez a vágya egy cégvezetőnek, hogy Hulk vigyorogjon a 200ezres mobilján.
Vagy lemaradtam, és néptelefon lett a Note4???

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

A vasemberes telefont nem veri egyik sem, de az Amerika kapitányos faxa.

A cikkben lévő link, USA only :W :(((

[ Szerkesztve ]

(#4) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ha fizetne a forgalmazó a reklámozásért, akkor felpattintanám valamelyiket a telefonomra, de magamtól kizárt! Kicsit gyerekesnek néznek ki... :P

Minden szavam magánvélemény!

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez kicsit gagyira sikerult szerintem...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) boncser


boncser
aktív tag

10 éves kis srácok között biztos menő lenne :) , a note 4 célközönsége szerintem már kinőtt ebből.

(#7) Totheground válasza boncser (#6) üzenetére


Totheground
addikt

Miért csak köztük? Épp a múltkor voltam üzleti vacsorán az egyik nagyobb multi fejesével, aki hihetetlen lelkesedéssel magyarázott a képregénygyűjteményéről. És nem ilyen Pókember vol1-ről, ha ne általánosan. Nem minden országban fásult bele az emberek 99%-a a felnőttségbe.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#8) Tyer válasza boncser (#6) üzenetére


Tyer
őstag

Nőtt a francot... Én Ironman fan vagyok :D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#9) Luck Dragon

"Szerintem" a note szériához nem illik, amúgy maguk a hátlapok elég rosszul sikerültek.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) zsolt501 válasza kakuk.tamas (#2) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Én is így érzem, egy üzleti telefont nem kellene ilyennel elcseszni, igy is kezd bazári külsőt és belsőt kapni a széria.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#11) zsolt501 válasza Totheground (#7) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nem a belefásulással van a gond, hanem egy üzleti telefont ne süllyesszünk egy olcsó bazári szintre.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#12) babkukta


babkukta
senior tag

Eléggé gyerekes.. szvsz. Nem vagyok idős, de komoly felnőtteknél nem nagyon tudnék egy ilyet elképzelni

Üdvözlettel, Tibi

(#13) kengyel


kengyel
nagyúr

Így 40+ felett, nem igen szaladgálnék vele :)

kengyel

(#14) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Az a gond szerintem hogy kategorizáljátok magatokat. 30 fölött meg nem illik a szériához meg üzleti kütyü. ... Nem is értem.

Give them nothing but take from them everything

(#15) Xaels válasza zsolt501 (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor én ne is használjak Note4-et mert nem vagyok üzletember?!...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) zsolt501 válasza Xaels (#15) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Valamit félre értesz, nem erről van szó, hanem arról, hogy ezt alapvetően üzleti használatra tervezték.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#17) -Skylake- válasza boncser (#6) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nekem is egy note 4-em van , de már a MARVEL logotól is szapora szívverésem , gyorsult légzésem és merevedésem van.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#18) Tyer válasza zsolt501 (#16) üzenetére


Tyer
őstag

Talán 4700-nál többet terveztek eladni a Note-4böl, szoval nem mindenki célközönség...
Mellesleg elég sok helyen csinálnak már egyedi tokot, szoval tudok én magamnak ivendzsörszös-t csináltatni, ha kell:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#19) Luck Dragon válasza -Skylake- (#17) üzenetére

Te jó ég :DDD :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Az Amerika kapitányos tényleg állat. Az üzleti-nem üzleti besorolásnak szerintem lassan semmi értelme nincs, már az új BB telefonokra sem nagyon lehet rásütni, hogy üzleti modell. Kb munkától függ, hogy belefér e a dolog, egy informatikusnál, vagy kreatív munkakörben dolgozó embernél szerintem senki nem csodálkozna egy ilyen hátlapon, egy ügyvédnél, sales-esnél lehet, furán néznének.

Laci

(#21) kakuk.tamas válasza -Skylake- (#17) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Dejó, hogy nem veled mentem tegnap megnézni a Bosszúállókat. :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#22) h4h01


h4h01
senior tag

(#2) kakuk.tamas: +1

Fuuh de jól néznek ki! Jah bocs nem, ezek qrva rondák :U

(#23) -Skylake- válasza kakuk.tamas (#21) üzenetére


-Skylake-
addikt

Van barátnőm nem kell aggódnod ha esetleg a majdani 3.részre úgy ülsz be , hogy én is ottvagyok :D

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#24) Csapoati válasza Totheground (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hatalmas +1, itthon még mindig ott tartunk, hogy aki felnőtt létére játszik vagy szereti a képregényeket, az infantilis vagy gyogyós. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) Fall-N


Fall-N
veterán

Hol van Black Widow (alias Scarlett Johannson)? Nekem olyan kéne.

Egyébként nem korfüggő a dolog én is szerzem a képregényeket. 29 vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#26) Tyer válasza Fall-N (#25) üzenetére


Tyer
őstag

dolgozz!!!:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27) otoaak válasza -Skylake- (#23) üzenetére


otoaak
tag

És, hogy hívják? Kézy? :)

SG Note Pro P900

(#28) otoaak válasza Csapoati (#24) üzenetére


otoaak
tag

Na ja de ez nem rossz beidegződés hanem tény. :) Nálunk inkább az infantilizmus és a gyogyó az ami alúlértékelt. :D (Bocs a dupláért.)

[ Szerkesztve ]

SG Note Pro P900

(#29) -Skylake- válasza otoaak (#27) üzenetére


-Skylake-
addikt

:)

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#30) Mr.Silkó válasza Totheground (#7) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1 :)

(#31) Maxentius


Maxentius
addikt

A Vasemberes tetszetős. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.