Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

valakinek ötlet? :)

(#2) Dluinet válasza GAI (#1) üzenetére


Dluinet
nagyúr

(#3) GAI válasza Dluinet (#2) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Akkor mégiscsak pro... de ha nem sikerül simát szereznem, elmegy a tesztben majd downclockkal :)

(#4) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Az alsó kártya emlékeztet a régi titan hűtésre amit vettem a 9600 pro-ra.[link] Sőt szerintem ugyan az.

(#5) madmaxxx válasza Recon666 (#4) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Lehetséges, hogy olyan mint a TITAN hűtő, de a kártya ránézésre úgy tűnik gyári állapotú. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#6) Recon666 válasza madmaxxx (#5) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Lehet gyárilag ezt rakták rá. :)

(#7) madmaxxx válasza Recon666 (#6) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Sőt egészen biztos, mivel ugyanaz a venti és ramsünik vannak a videokártyán illetve a csomagban. :K

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#8) djculture válasza Recon666 (#6) üzenetére


djculture
félisten

Csak a titán matricát másikra cserélték:)

[ Szerkesztve ]

(#9) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Emlékeim szerint ez a Titan nem volt valami jó minőségű cooler, és a borda hőátadó felülete is minimális, így nem biztos hogy jó ötlet volt az ATI referencia hűtőjét erre lecserélni... a RAM bordák viszont dicséretesek, sőt a nyák hátoldalán a GPU mögött is van egy hűtőborda ráragasztva

(#10) djculture válasza GAI (#9) üzenetére


djculture
félisten

Konkrétan egy rézzel futatott vasdarab a borda. Elég sokat használtuk ezeket akkoriban alaplapokra. Egyszer kinn hagytam az időn a réz része elkezdett zöldülni azután miután lekopott a réz elkezdett rozsdásodni az alatta lévő vas. Mondjuk 2500ft -ért persze hogy nem volt várható hogy réz legyen, de azért a vasra meglepődtem:)

[ Szerkesztve ]

(#11) GAI válasza djculture (#10) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Lehet azzal próbálták elérni hogy súlya is legyen :)

(#12) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nemrég vettem egy 9700Pro- t. A programok pro- t írnak ki.A matricán nem szerepel a pro.Alapból a nonpro órajeleivel indul, viszont szépen fut a pro órajelen, sőt még felette is.Végül is jó kártya.Ahogy néztem a nyákterv ugyanaz a pro- n és a nem pro- n is.Bár az enyémen a nagy Zalman hűtő miatt ebből nem sok látszik.A hűtőt nem vettem le mert az eladó nemég pasztázta újra.Flashelve nem volt, eredeti gyári a firmware.Pro vagy nem pro? Az eladó pro- ként vette.Végül is nekem csak az a fontos hogy jól műkszik. Kép a kareszról.

(#13) GAI válasza DarthSun (#12) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Érdekes hogy fekete nyákos...

(#14) barnam_


barnam_
nagyúr

Elkezdtél Ati kártyákat gyűjteni? :)
Régen volt már, de emlékeim szerint a 9700-t egy bios mod-al Pro-vá lehetett varázsolni.

Illetve a nagy fogás a 256bites mem. vezérlővel ellátott 9500 volt, mert azt is 9700-á lehetett alakítani :))

[ Szerkesztve ]

(#15) DarthSun válasza GAI (#13) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Sapphire kártya....

(#16) Yutani válasza djculture (#10) üzenetére


Yutani
nagyúr

Anno Abit NV8 alaplapra tettem ilyen TITAN CUV2AB hűtést, és reszelnem kellett a bordát valamilyan alkatrész miatt. Én azt láttam, hogy a legalább 3 mm mélyen bereszelt borda csak réz volt, nem pedig futtatott vagy színezett vas.

#tarcsad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.