Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrlt


mrlt
tag

Mindenképpen előrelépés a régihez képest, de mondjuk én már nem vettem volna megint 1366x768-as felbontással tv-t, mert nem lesz igazán "mellbevágó" a különbség. Mentségedre szóljon hogy jó áron jutottál hozzá. A média lejátszó is értelmét veszti ha monitorként használod, meg a digitális tuner sem olyan nagy dolog, mert úgyis a beltériről jön az adás. Viszont a kisebb fogyasztás, a szebb kép, és a könnyebb súly miatt megérte. :) Az érintőgombokat viszont meg fogod utálni, volt nekem ilyen hasonló egybe monitor-tv-m. Egyrészt nem volt mindegy hogy nyúlok hozzá, mert nem mindig érzékelte az érintést, de amikor igen akkor volt hogy duplán is, másrészt a lakkozott előlap egy giga nagy ujjlenyomatmágnes, ami meg egy idő után nem túl esztétikus. Még szerencse hogy volt hozzá távirányító.

Nekem is "buta" 32"-es HDReady tv-m van, de én inkább gyűjtögetek, egy 50" környéki Full HD 3D tévére.
A 3D igazából nem izgat fel annyira de ha már veszek legyen benne minden, evés közben jön meg az étvágy. :)

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.