Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrlt


mrlt
tag

Mindenképpen előrelépés a régihez képest, de mondjuk én már nem vettem volna megint 1366x768-as felbontással tv-t, mert nem lesz igazán "mellbevágó" a különbség. Mentségedre szóljon hogy jó áron jutottál hozzá. A média lejátszó is értelmét veszti ha monitorként használod, meg a digitális tuner sem olyan nagy dolog, mert úgyis a beltériről jön az adás. Viszont a kisebb fogyasztás, a szebb kép, és a könnyebb súly miatt megérte. :) Az érintőgombokat viszont meg fogod utálni, volt nekem ilyen hasonló egybe monitor-tv-m. Egyrészt nem volt mindegy hogy nyúlok hozzá, mert nem mindig érzékelte az érintést, de amikor igen akkor volt hogy duplán is, másrészt a lakkozott előlap egy giga nagy ujjlenyomatmágnes, ami meg egy idő után nem túl esztétikus. Még szerencse hogy volt hozzá távirányító.

Nekem is "buta" 32"-es HDReady tv-m van, de én inkább gyűjtögetek, egy 50" környéki Full HD 3D tévére.
A 3D igazából nem izgat fel annyira de ha már veszek legyen benne minden, evés közben jön meg az étvágy. :)

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#2) gabor901113 válasza mrlt (#1) üzenetére


gabor901113
tag

Valószínű azért nem is gondolkodtam el Full-HD tv-n mert őszintén szólva nem is láttam élőben egy normális minőségű műsorral vagy filmmel... de elképzelhetőnek tartom hogy ha meglátnék egyet akkor meglenne az újabb cél :)
Igen a 32" épphogy elég.... vagy mégsem :) Az volt a gond hogy a 102cm-es tv-k már igencsak drágábbak, de ha legközelebb tv vásárlása előtt állunk akkor már mindenképpen egy legalább 102cm és full hd lesz az alany!
Az az 50" azért nem lehet gyenge :D ahoz már egy jókora nappali is kell ám :)

Köszönöm a hozzászólásod! :)

[ Szerkesztve ]

(#3) k.


k.
őstag

Ne szidd azt a Sony TV-t.
Mi 2006-ban majdnem olyat vettünk, aztán a gyengébb modell, az S32A10 lett.
Igaz, már a telken második tv-ként funkcionál, de szép emlékek fűznek hozzá.
Mondjuk az pont zavart annó, hogy nem a jobbik kivitelt -az általad leszólt V sorozatút - vettük, de már mind1, akkor nagyon drága volt, 450 ezer forint, ezt pedig 100-assal olcsóbban megkaptuk.
Brutális egy mai komolyabb TV értékvesztése, 150-200nál tényleg nem éri meg többet adni értük.

[ Szerkesztve ]

(#4) gabor901113 válasza k. (#3) üzenetére


gabor901113
tag

Jó nem mondom, amikor a Sony-hoz is hozzájutottam ... hát gondold el hogy az volt az első tv-m ami nem hagyományos :) Tényleg imádtam kb 2 évig volt meg, de az utóbbi időkben már szörnyű látvány fogadott ahogy beültem a kanapéra. Tehát a külcsin (és a súly) ami jelenleg sokat lendített azon hogy tv csere történjen!
Bár mondom nekem kb 2 évig volt meg a Sony és azt is olyan 50-60k-ért tudtam megvásárolni, most pedig 40k-ért adtam el.

Ha megtehetném akkor igen, én is úgy gondolnám/gondolom hogy az még egy egészséges határ! (150-200k)

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem jó vétel volt, használd egészséggel. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) gabor901113 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


gabor901113
tag

Köszönöm szépén én is úgy gondolom! :-)

(#7) k. válasza gabor901113 (#4) üzenetére


k.
őstag

Igazából teljesen igazad van, mondom a telkünkön az olcsóbbik kivitele annak a TV-nek ott figyel, szóval tudom miről beszélsz.
Csak durva belegondolni, hogy 2006-ban 450 ezer forintért lehetett azt a Sony TV-t megvenni, most pedig 40 ezerért bárki viheti....

Szóval arra értettem, hogy az a Sony a maga idejében magasabb kategóriás termék volt, mint most ez a Samsung.
De hát a technika ennyit fejlődik. Nálunk is egy 120 ezres Sony váltotta 1.5 éve, és klasszisokkal jobb.
Akkor tanultam meg, hogy egy TV-ért 200-nál többet nem igazán érdemes adni, inkább 2-3 évenként lecserélem.

(#8) gabor901113 válasza k. (#7) üzenetére


gabor901113
tag

Hát igen, tényleg egy "volt" felsőkategóriás tv-ről beszülénk :-)
De már a tanulság miatt is megérte az árát nem ?! ;-)

(#9) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Új áron mennyiért lehet megkapni most egy hasonló méretű és felbontású TV-t? Édesanyámnak kellene egy 32" körüli hdready vagy fullHD TV, nem kell sokat tudnia, de 80k alatt nem találok.

(#10) gabor901113 válasza DeFranco (#9) üzenetére


gabor901113
tag

Pedig úgy tudom hogy a "volt Auchan" árul vagy árult 69.990-ért Samsung 32" HD Ready tv-t. Tudom mert az maradt volna végső esetben. :)

Nem csak náluk lehet kapni: samsung 32" hd ready lcd illetve full hd 83k-ért

De ha jobban utána nézel, biztosan találsz olcsóbban! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.