Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [G92:] ?

Hozzászólások

(#101) zolisx4 válasza madmaxxx (#98) üzenetére


zolisx4
őstag

Kazár a település neve :D nem titok :K
Megtámadni nem fognak csak ha arr mész kocsival ugy néznek mintha egy sonka menne az úton :U

[ Szerkesztve ]

(#102) Cthulhu Dawn válasza G92 (#95) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

2:07-től van a lényeg.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#103) dabadab válasza G92 (#91) üzenetére


dabadab
titán

Bár ezek a települések is a soproni kapitányság területéhez tartoznak, de most a soproni közgyűlés számára készített jelentést találtam meg, abban szerintem ezek nincsenek benne.
Mondjuk magukról az ügyekről semmit nem találtam, pedig legalább a Kisalföldnek jelentenie kellett volna őket.

DRM is theft

(#104) G92 válasza Cthulhu Dawn (#102) üzenetére


G92
csendes tag

:C

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#105) Ice!? válasza madmaxxx (#96) üzenetére


Ice!?
őstag

a gyerek akit agyonlőttek, abba a suliba járt, amibe én most. tavaly végzett. személyesen ismertem.
a település itt van "egy köpésnyire".
nem kell 10km-t menni, hogy olyan helyre érkezz, ahova nem feltétlen kell értéket magaddal vinned...
meg olyan is van, bár azt már nagy nehezen felszámolták, ahol "rossz emberek" éltek csak, és a postáson kívül kb senki idegent nem engedtek be.

(#106) dabadab válasza madmaxxx (#96) üzenetére


dabadab
titán

Ez hogy jön ide? Ha valami, akkor az biztos, hogy itt nem pár ezer forintért (vagy egyáltalán: bármiféle pénzszerzés miatt) gyilkoltak, hanem azért, mert valaki bekattant. Az ilyesmi bárhol előfordulhat és alapvetően túl sok köze nincs a közbiztonság általános állapotához.

DRM is theft

(#107) madmaxxx válasza Ice!? (#105) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Melyik suliba járt? Ganz, 4kiló, Széchenyi, Deák?
Évről évre csak romlik a közbiztonság. Az ember már este nem is mer kimenni az utcára. :U

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#108) madmaxxx válasza dabadab (#106) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Csak annyira, hogy bárkivel megtörténhetett volna (akár veled vagy velem is). Gyanútlan embereket ért a halál. Szerinted ez normális dolog? :N

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#109) Cthulhu Dawn válasza G92 (#104) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Jól megtapsoltad, semmilyen iróniát nem éreztél benne? Amennyiben mégsem te vagy sislaciii ajánlom keresd fel, együtt majd lezúzhatjátok a csúnyán rátok néző óvodás kislányt (amennyiben egyedül van, mert a nagycsoportosok már durva arcok). Esetleg még együtt is futhattok maratont a saját árnyékotok elől.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#110) zolisx4 válasza madmaxxx (#107) üzenetére


zolisx4
őstag

Este miért kell járkálni??

Cthulhu Dawn
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#111) madmaxxx válasza Cthulhu Dawn (#109) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Elég érdekes megközelítése a dolgoknak. ;)

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#112) G92 válasza Cthulhu Dawn (#109) üzenetére


G92
csendes tag

Amennyiben mégsem te vagy sislaciii ajánlom keresd fel

ha én lennék magam keresném fel? ellentmondás. amúgy tudom mire céloztál. nem tehetek róla, hogy zabálok, de nem hízok.

de utána nézek ph-n.

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#113) Ice!? válasza madmaxxx (#107) üzenetére


Ice!?
őstag

jéé egy újabb zegi.:) ahogy nézem nem is vagy messze a sulitól. az lenne durva ha te is ide járnál.:DDD [bár inkább a ganzra tippelnék.]
am széchenyi, info szak.

(#114) madmaxxx válasza zolisx4 (#110) üzenetére


madmaxxx
senior tag

pl: ha valaki éjszakára megy dolgozni ...

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#115) dabadab válasza madmaxxx (#108) üzenetére


dabadab
titán

Döntsd már el, hogy mitől akarsz rettegni.
Egészen eddig arról ment a műsor, hogy ma már bárkit megölnek pár ezer forintért - erről azért nagyjából kiderült, hogy nem így van.

Ha ezentúl attól akarsz rettegni, hogy bármikor meghalhatsz, azt is teheted, hiszen bármikor elüthet egy autó, megállhat a szíved, rád dőlhet egy daru, megnyílhat alattad a föld, sőt, a fejedre eshet egy műhold.

De... nézzük már meg egy kicsit a tényeket, hogy mennyire érdemes ezektől rettegni.

DRM is theft

(#116) madmaxxx válasza Ice!? (#113) üzenetére


madmaxxx
senior tag

A házunktól nincs messze a suli. De egyébként már 10 éve, hogy érettségiztem a Ganzban. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#117) Alexios válasza G92 (#112) üzenetére


Alexios
veterán

Hol az ellentmondás? Ha te vagy ne keresd fel, ha nem te vagy keresd fel.
Ahogy látom a matek se az erősséged

(#118) DEJVID válasza G92 (#112) üzenetére


DEJVID
őstag

Szövegértés: egyes.

(#119) Cthulhu Dawn válasza G92 (#112) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Jólvan, megtapsolhatod magadat is. Amúgy tájékoztatlak afelől, hogy testedzéssel/gyúrással is ellehet érni súlynövekedést, sőt... Jobb is amúgy, hogy nem hízol, mert a jelenlegi izomállományoddal ha +zsírt kéne mozgatnod a svédek elöli futásnál hamar elveszítenéd az análszüzességed.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#120) madmaxxx válasza dabadab (#115) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Ebből a szemszögből nézve igazad van 100%-ig, ezt nem is vitatom, csak 1 kicsit furcsa. Habár a mai rohanó világban semmi sem lehetetlen. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#121) G92 válasza Alexios (#117) üzenetére


G92
csendes tag

(#118) DEJVID
(#119) Cthulhu Dawn

éjjeli fail.

(#119) Cthulhu Dawn
de nincs miből izom keletkezzen.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#122) madmaxxx válasza G92 (#121) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Látszik, hogy még fiatal vagy. Idővel majd te is pocakot fogsz ereszteni.

Tegyél ellene valamit!

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#123) G92 válasza madmaxxx (#122) üzenetére


G92
csendes tag

jájj isteneem:D

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#124) madmaxxx válasza G92 (#123) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Tetszik? Egyből gondoltam, szinte megéreztem. ;)

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#125) Ice!? válasza madmaxxx (#116) üzenetére


Ice!?
őstag

jaaah. azt hittem h még sulis vagy.

am szerintem a lejjebb [vagyis már feljebb] levő képet inkább linkesítsd.

(#126) G92 válasza madmaxxx (#124) üzenetére


G92
csendes tag

megmosolyogtat az éjjeli bánatban.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#127) Cthulhu Dawn válasza G92 (#121) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást."

Látom te fogpiszkáló akarsz maradni, ez esetben kérlek, hogy a jövőben majd megjelenő "Szarrávertek" c. bejegyzésedet képekkel együtt publikáld.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#128) G92 válasza Cthulhu Dawn (#127) üzenetére


G92
csendes tag

kedvességed határtalan felém. :U

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#129) Cthulhu Dawn válasza G92 (#128) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Miért, nem így van/lesz?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#130) G92 válasza Cthulhu Dawn (#129) üzenetére


G92
csendes tag

nem, elkezdek haveromhoz járni gyúrni. "kis darázs"-t ismered? haverom edzője:D remélhetőleg majd haverom tesz velem valamit.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#131) Alexios válasza G92 (#130) üzenetére


Alexios
veterán

(#132) Cthulhu Dawn válasza G92 (#130) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Előbb azzal kifogásoltad, hogy nincs rá időd. Azzal meg, hogy hetente 1x elmész valahova megemelni néhányszor az egy kilós súlyzót nem fogsz fejlődni semmit.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#133) G92 válasza Alexios (#131) üzenetére


G92
csendes tag

"kicsit" nagyobb. iwiw. darázs ádám

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#134) G92 válasza Cthulhu Dawn (#132) üzenetére


G92
csendes tag

igen, mert tanulok szinte minden nap, de kétnaponta 1óra bele fér talán. múltkor voltam, 1órát, meglátszott utána.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#135) Cthulhu Dawn válasza G92 (#134) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

"múltkor voltam, 1órát, meglátszott utána."

Aztán felszáradt az izzadság a homlokodon gondolom.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#136) G92 válasza Cthulhu Dawn (#135) üzenetére


G92
csendes tag

kérlek kicsit vegyél ember számba.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#137) Alexios válasza G92 (#136) üzenetére


Alexios
veterán

most nemazért, de kicsit vicces az, hogy aztmondod hogy egyszer 1 óra gyakorlás meglátszott :DDD

(#138) G92 válasza Alexios (#137) üzenetére


G92
csendes tag

komolyan mindenbe beleköttök?

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#139) madmaxxx válasza Alexios (#137) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Senkin sem látszódik meg első alkalommal semmi, de ha kitartóan 2 naponta 1 órát csinálja akkor idővel meg fogja látni az eredményét. Nekem ez a véleményem. Minden csak akaraterő kérdése.

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#140) Cthulhu Dawn válasza G92 (#138) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ha neked volt hozzá merszed (ellentmondásos failod)...Amúgy én emberszámba veszlek téged, csak éppen fiúnak nem tudlak...

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#141) madmaxxx válasza G92 (#138) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Ne törődj semmivel és senkivel. Ha kicsit több időt tudsz rászánni, vagy esetleg mást is sportolsz aktívan, akkor sokkal hamarabb meglesz az eredmény. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#142) G92 válasza madmaxxx (#141) üzenetére


G92
csendes tag

köszi!

(#140) Cthulhu Dawn:
láttál már?:)

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#143) madmaxxx válasza G92 (#142) üzenetére


madmaxxx
senior tag

10 éve 70kg voltam én is, de most 85kg vagyok (voltam 92kg is ;) ). Sok minden megváltozik az évek folyamán 1 emberi szervezetben is. Na, ilyen kijelentésekkel elmehetnék akár egyetemi docensnek is. :D

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#144) Cthulhu Dawn válasza G92 (#142) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

15 évesen minimális izomállománnyal 55 kilósan a pömpölődön kívül vajon mi más férfi nemi jelleget viselhetsz? Viselkedésileg is, mert nem hiszem, hogy csak az avatarod miatt hitték itt (is?) azt rád, hogy lány vagy.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#145) G92 válasza Cthulhu Dawn (#144) üzenetére


G92
csendes tag

gyere és nézz meg

(#143) madmaxxx: :C

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#146) zolisx4 válasza madmaxxx (#143) üzenetére


zolisx4
őstag

Én ki se merem mondani hány kiló vagyok ez mind TV néző izom :W
Kinőtt a pocakom :U

A lányom barátja is olyan hogy 18 éves és vetekszik a vizi siklóval

[ Szerkesztve ]

(#147) madmaxxx válasza zolisx4 (#146) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Akkor te már az "erősebb" súlycsoport képviselője vagy? :D
TV néző izom?

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#148) zolisx4 válasza madmaxxx (#147) üzenetére


zolisx4
őstag

Ja mióta nem dolgozom azóta elhatalmasodtam :DDD

A körzeti doki jó barátom azt mondta ne egyek mondtam baszki éhes vagyok :U
AZ AZ :DDD :DDD

G92
Az avatarod megtévesztő nem kicsit :K :K de tizen évesen én sem voltam sokkal vastagabb mint te :B

[ Szerkesztve ]

(#149) G92 válasza zolisx4 (#148) üzenetére


G92
csendes tag

muszááj:D

avatarom randomként jött:D

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#150) madmaxxx válasza zolisx4 (#148) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Az ember már csak így van vele. A munkától könnyebb elszokni, mint hozzászokni. :DD

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [G92:] ?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.