Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [G92:] ?

Hozzászólások

(#1) Sonec


Sonec
tag

Kirabolni :F

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#2) Gergő_


Gergő_
őstag

"messziről normális, pénzes srácnak tűnt, "
:D

(#3) moha21


moha21
addikt

És így látszott rajta, hogy román? :F :W

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#4) Ice!?


Ice!?
őstag

megba..?

(#5) dabadab


dabadab
titán

Basszus, félelem és rettegés Sopronban :DDD

Egyébként meg "Kuruc-domb" (kötőjellel, z nélkül) és az a Szent István templom.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#6) sagesz93 válasza Ice!? (#4) üzenetére


sagesz93
addikt

:DDD

(#7) Eastman


Eastman
őstag

Nyugodj meg, ilyen fülledt nyári estén fix, hogy tisztességtelenek voltak a szándékai.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Így már csak találgatni lehet, hogy végül is mit akarhatott valójában. Lehet, hogy becsületesek voltak a szándékai, de az is előfordulhat, hogy nem. Utólag mindenfélét lehet gondolni. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#9) G92 válasza Sonec (#1) üzenetére


G92
csendes tag

Lehet.

(#2) Gergő_: Ilyen nagy csatos öv, azt hittem D&G, meg kék cipő, utoljára olyat Circába láttam.

(#3) moha21: Hát látszott, szóval sötét barna bőr, fekete haj, ráadásul ápolatlan, tetkó, kb 18 lehetett a srác.

(#4) Ice!?: Naaa áájsz..=(

(#5) dabadab: Javítva mester!

(#7) Eastman: De ez délután volt 15:45 körül.

(#8) madmaxxx: Azért nem sajnálom, hogy nem vártam meg, főleg, hogy megint volt nálam 30rugó.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#10) moha21 válasza G92 (#9) üzenetére


moha21
addikt

román vagy roma?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#11) G92 válasza moha21 (#10) üzenetére


G92
csendes tag

Hát romániai, de roma. Szóval érteeed:D

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#12) dabadab válasza G92 (#9) üzenetére


dabadab
titán

Azért nem érzed furcsának, hogy Sopronban, ahol egy rablási ügy tárgyalására összefut az ügyészség, mert végre van valami érdekes, téged naponta ki akarnak rabolni, ráadásul fényes nappal? :)

DRM is theft

(#13) Eastman válasza G92 (#9) üzenetére


Eastman
őstag

...háát a rugókra nagyon kell vigyázni még délután is. Hidd el nekem, öreg vagyok mint az orrszarvú.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#14) G92 válasza dabadab (#12) üzenetére


G92
csendes tag

Ezzel mire célzol?

MOD: végre? helyből felsorolok vagy 10 tinit, akinek ügye van nagyrészt fűből, és ugyan úgy tolják, az egy dolog, hogy a rendőrség nem foglalkozik vele.

(#13) Eastman: jogos, notira gyűjtök.

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#15) dabadab válasza G92 (#14) üzenetére


dabadab
titán

Arra, hogy esetleg elképzelhető az is, hogy nem ki akarnak rabolni, csak túlparázol minden helyzetet.

szerk: most akkor van ügye, vagy nem foglalkozik vele a rendőrség? Egyébként egy kis füvezés nem a létező legizgalmasabb vagy bonyolultabb ügy :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#16) G92 válasza dabadab (#15) üzenetére


G92
csendes tag

Igen, végül is a "megdöglesz" szó hallatán nem feltétlen a kirablásra gondoltam, hanem mondjuk gyilkosságra:) És te azt nem érzed furcsának, hogy miért akar mellém ülni egy félrészeg idegen roma szakadt cuccba? Amikor még ezer pad lett volna?

szerk: ügye van belőle, de ugyan úgy tolja.

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#17) moha21 válasza G92 (#14) üzenetére


moha21
addikt

fűvel nem is nagyon foglalkoznak a rendőrök amíg nem nagy tételben megy a dolog vagy másnak adod stb...elküldik rehabra a szülők.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#18) G92 válasza moha21 (#17) üzenetére


G92
csendes tag

De sok dolgot meg lehetne vele előzni. A drogba is van egy karrier. Élősszőr fű, aztán egy kis spuri, koksz, lsd, aztán akkor mit tudnak már tenni?

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#19) dabadab válasza G92 (#16) üzenetére


dabadab
titán

Mert mondjuk lejmolni akar. Vagy csak dumálni valakivel.

szerk: ezt a "drogos karrier" témát inkább ne erőltesd, nem így működik a dolog

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#20) G92 válasza dabadab (#19) üzenetére


G92
csendes tag

egyik verzsön. aztán a többi? netán ismered, hogy ennyire kétled? vagy ott voltál? :(((

szerk: tudom, hogy hogy működik, fél évig én is benne voltam, de rájöttem, hogy balhé lesz. és amúgy suliba 2hetente jött hozzánk ilyen nőci aki ezt elmagyarázta, mert ezzel foglalkozik.

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#21) dabadab válasza G92 (#20) üzenetére


dabadab
titán

Tudni persze nem tudok semmit, de valószínűségeket lehet számolgatni.
Az mondjuk tény, hogy Sopronban szinte soha nem történik rablás, ebből már eleve lehet esélyeket számolgatni. Aztán ott van az is, hogy életem során már elég sok ilyen-olyan emberrel akadt dolgom, elég sok dolgot akartak, de konkrétan kirabolni még egyik sem. Ebből azért már kezd összeállni valami kép.

A drogos részről meg annyit, hogy azért ennél létezik... öööö... tágabb perspektíva is, meg rendes kutatások, ilyenek, a fűnek önmagában túl sok köze nincs a keményebb cuccokhoz.

DRM is theft

(#22) G92 válasza dabadab (#21) üzenetére


G92
csendes tag

Jó, de nem érzem, hogy te egy 15éves srác vagy 175centivel és 55kiloval, akin márkás cuccok vannak amiből leszűrhető, hogy nem üres zsebbel futkos. bár utóbbi kettőbe nem vagyok biztos, de a többiben igen. a drogosról meg annyit, hogy vannak a boldogsághormonok, amit a fűvel megteremtesz de az ugye mesterséges, egyre jobban igényli a szervezet, és nem lesz elég a fű.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#23) madmaxxx válasza G92 (#9) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Akkor talán jobb is, mert a mai világban ez a 30k már kisebb vagyonnak számít a fizetésekhez mérten. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#24) G92 válasza madmaxxx (#23) üzenetére


G92
csendes tag

Lehet, de én úgy vagyok, hogyha barátnőmmel vagyok, ne legyen gond. Például elmegyünk Alpha Parkba, benézünk New Yorkerba, megtetszik neki egy felső örömmel megveszem.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#25) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Szerintem is; vagy megtetszettél neki és finoman nyomult (volna) vagy te voltál a legközelebbi "könnyű préda", akitől elcsenhet valamit vagy csak egyszerűen társaságra vágyott és mivel fiatal, szimpi lány vagy, ezért gondolta, majd leszel te a társasága. :DDD Részegen amúgy is mindenki fesztelenebb, könnyebben barátkozik...:U

De inkább valószínűbbnek tatom, hogy tisztességtelen szándékai voltak. :(
Még jó, hogy jött a barátnőd....

(#26) madmaxxx válasza G92 (#24) üzenetére


madmaxxx
senior tag

De ha leütött volna és elvette volna a pénzt, akkor a barátnőd is szomorú lett volna. A mai közbiztonság mellett sok jót nem várhat az ember, vagyis az állampolgár. :K
Ez még a jobbik oldala a rendőrség sietségének. :D

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#27) G92 válasza művésznő4 (#25) üzenetére


G92
csendes tag

Őőő. van egy kis gond:B a barátnőm nem barát barátnőm, hanem életem értelme, ha érted. Ja és az avatar ne tévesszen meg. ;]

(#26) madmaxxx: hát nyilván az lett volna, én is fordított esetben:(

jajj ezt múltkor néztem:D

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#28) .bableWes


.bableWes
őstag

az én voltam... :D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#29) G92 válasza .bableWes (#28) üzenetére


G92
csendes tag

hol volt az amcsii csoda?

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#30) művésznő4 válasza G92 (#27) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Uuuhhhh...egy pillanatra azt hittem, mikor először elolvastam a válaszodat, hogy a lányokat szereted... :B Mmint, hogy a lányokat szereted és te is lány vagy, érted...:DDD
Nah jó, ebből már nem jövök ki jól...:U
Bocsánat. :B

Tehát akkor fiú vagy és a lányokat szereted...pontosabban, A lányt!
Vágom én...:D

(#31) moha21 válasza G92 (#22) üzenetére


moha21
addikt

A csoki is termel mesterséges "boldogsághormont".)

(#30) művésznő4: Lányok jól mutatnak együtt. :-)

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#32) G92 válasza művésznő4 (#30) üzenetére


G92
csendes tag

ÍÍÍÍíííííIIIIIIIIIIiiiiiiiiigen:D

(#31) moha21: rajtam az nem látszik meg hála isten súlyra.
főleg ha az egyik az én lányom lenne, azt hiszem tetszene a népnek. majd talán mutatok róla, meg barátnőjéről egy közös 3+os képet:D

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#33) madmaxxx válasza moha21 (#31) üzenetére


madmaxxx
senior tag

"A csokoládé olyan vegyületeket tartalmaz, melyek serkentő hatásúak és pozitív érzelmeket váltanak ki. A pozitív érzéseket kiváltó vegyületek azonban olyan kis arányban vannak jelen a csokiban, hogy sok kilót kellene elfogyasztani belőle ahhoz, hogy befolyásolja hangulatunkat. Valószínűbb, hogy a csokoládé jellegzetes íze, aromája és állaga beindítja agyunkban az endorfintermelést. Az endorfin által kiváltott pozitív érzések pedig összekapcsolódnak a csokoládéfogyasztás élményével és így megnő a „csokoládé-addikció” kialakulásának veszélye. "
forrás:http://boldogsagkutatas.blog.hu

Hát erről ennyit. :DD

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#34) művésznő4 válasza moha21 (#31) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:P :N

(#35) Eastman válasza G92 (#27) üzenetére


Eastman
őstag

Fiú vagy? ...akkor nem megdugni akart. ...báár, ki tudja. :U

Ha meg elvette volna a rugókat és még meg is dug arra mondják, hogy nincs jó napod. Vagy nem?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#36) G92 válasza madmaxxx (#33) üzenetére


G92
csendes tag

:DDD

(#35) Eastman: hab a tortára. barátnőm másnak hisz:D na az a balszerencse teteje lenne, annál már az se rosszabb, ha elüt egy csorda bika

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#37) művésznő4 válasza Eastman (#35) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Uhhh...az azért már egy kicsit sok lett volna a jóból 1 napra nem? :U
(Meleg román hajléktalan, aki megerőszakol és még a pénzedet is elveszi?? :F)

Na ne szórakozzunk...:U

Bocsánat, ez már nagyon OFF!...:U

G92: Mi az, hogy a barátnőd másnak hisz?? :F
Akkor hogyhogy együtt vagytok? :F

[ Szerkesztve ]

(#38) G92 válasza művésznő4 (#37) üzenetére


G92
csendes tag

Semmi gond, jó dolog az OFF:D

hogyha a román hajléktalan homi megerőszakol, és utána néz másnak, az lett volna a "hab a tortán" :D

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#39) moha21 válasza madmaxxx (#33) üzenetére


moha21
addikt

Ezt mondtam. : )

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#40) madmaxxx válasza Eastman (#35) üzenetére


madmaxxx
senior tag

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#41) Eastman válasza művésznő4 (#37) üzenetére


Eastman
őstag

...besörözve.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#42) G92 válasza Eastman (#41) üzenetére


G92
csendes tag

a lényeg:D vicces volt, mert meséltem spanoknak este faluba, azt mondja haverom, romániába olcsó a sör. mondom de b*zdmeg ez soproni volt:DDD

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#43) Gergő_


Gergő_
őstag

Egy jó tanács: Ne tarts magadnál ennyi készpénzt!

(#44) G92 válasza Gergő_ (#43) üzenetére


G92
csendes tag

így az héten belüli két "balhéból" jogosan jön a dolog!

szerk: bár már a KP502 alapból itthon van, a KU990 meg szerelés alatt, így egy K310-el tolom, az nem nagy érték.

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#45) dabadab válasza G92 (#22) üzenetére


dabadab
titán

"Jó, de nem érzem, hogy te egy 15éves srác vagy 175centivel és 55kiloval, akin márkás cuccok vannak amiből leszűrhető, hogy nem üres zsebbel futkos."

De attól, hogy te ilyen vagy, még nem változik meg a világ, csak az, ahogy érzékeled meg hogy mit látsz bele a sötét sarkokba. De nyugodj meg, csak azért, mert van nálad harmincezer forint, még nem fogják itt tartani a rablók világtalálkozóját, a te kedvedért senki sem fog belevágni egy alapjáraton 2 - 8 évig díjazott bűntettbe.

"vannak a boldogsághormonok, amit a fűvel megteremtesz de az ugye mesterséges, egyre jobban igényli a szervezet, és nem lesz elég a fű"

Uhh :) A THC-t ugyan lehet kiskegyedül "mesterséges boldogsághormon" címszóval illetni, viszont egyrészt ilyen jellegű hozzászokás nem alakul ki, másrészt a THC a kannabinoid receptorokhoz kapcsolódik, az illegális drogok közül kb. egyedül (viszont a csokoládé és a tej (a tehén- meg az anyatej is) tartalmaz (bár elég kis mennyiségben) anandamidet, ami az emberi szervezet egyik endokannabinoidja). Tömören: ez, így, ebben a formában egyálatlán nem igaz.

DRM is theft

(#46) G92 válasza dabadab (#45) üzenetére


G92
csendes tag

De attól még előbb engem rabolnak ki, akit könnyebb bántani.

A drogoshoz meg annyit, hogy akkor meglátom azt a k****t leoltom, hogy félreinformál. :B

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#47) moha21 válasza G92 (#42) üzenetére


moha21
addikt

Már nem olcsóbb odakinn a sör. : ( Talán picit.

Magasság nem nagyon számít, sőt még a tömeg sem, verekedni tudni kell. =)

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#48) G92 válasza moha21 (#47) üzenetére


G92
csendes tag

ezért nem iszom sört. pfúúúj de rossz.+o(

ha azt nézzük tudok, de nem egy 18éves romával. volt már, hogy egy korom beli, + egy 16-17 éves srácot egyszerre, de ők normális magyar emberek, és szerencsém volt.

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#49) Eastman válasza madmaxxx (#40) üzenetére


Eastman
őstag

Ez sem, vagy csak a tegnapi 33 másodperc? :)

dabadab: Wrong way.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#50) dabadab válasza Eastman (#49) üzenetére


dabadab
titán

:F

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [G92:] ?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.