Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [G92:] ?

Hozzászólások

(#51) Eastman válasza dabadab (#50) üzenetére


Eastman
őstag

pm.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#52) G92 válasza Eastman (#51) üzenetére


G92
csendes tag

énisakarom!

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#53) madmaxxx válasza dabadab (#45) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Szerinted manapság nem ölik meg az embert akár pár ezer forintért? :F

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#54) G92 válasza madmaxxx (#53) üzenetére


G92
csendes tag

erről van szó. ennél kevesebbért már öltek. tegnap a discoveryn... :DD

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#55) zolisx4


zolisx4
őstag

El kellet olvasnom 2 szer hogy rájöjjek hogy mi is volt :F
És még nem igazán értem de nem baj :U

madmaxxx
Sajnos könnyen előfordulhat hogy a nagyobb összegre gondolva pár ezerért meghal valaki :K

G92
Azt nem értem hogy miért nem küldted el a fenébe , :F ezt finoman fogalmaztam :U

[ Szerkesztve ]

(#56) G92 válasza zolisx4 (#55) üzenetére


G92
csendes tag

miért? :F

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#57) madmaxxx válasza G92 (#54) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Vicc ide, vicc oda, azért sajnos meg kell nézni, hogy kit enged be a lakásába az ember. Mindenkinek 1 élete van, kivétel akinek 2. :DD

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#58) G92 válasza madmaxxx (#57) üzenetére


G92
csendes tag

éncicavagyok, akko 9:D abbólmár 12-t ellöttem:D

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#59) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

"Jó, de nem érzem, hogy te egy 15éves srác vagy 175centivel és 55kiloval"

Ja, ez akkor mindent megmagyaráz.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#60) madmaxxx válasza zolisx4 (#55) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Látom osztod a véleményed. A közbiztonságról lenne mit mesélni. :(((

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#61) madmaxxx válasza G92 (#58) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Piszok mázlista, lottón nyerted őket? :DD

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#62) zolisx4 válasza madmaxxx (#60) üzenetére


zolisx4
őstag

Igen, de nem a rendőrök tehetnek róla :K :K
Magam ismerve lehet oda ütök neki :U

[ Szerkesztve ]

(#63) G92 válasza Cthulhu Dawn (#59) üzenetére


G92
csendes tag

köszi.

(#61) madmaxxx: neem, ebay-en vettem, ócsóba:D

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#64) madmaxxx válasza zolisx4 (#62) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Ez igaz, hiszen mindenhova nem lehet rendőrt sem állítani.

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#65) madmaxxx válasza G92 (#63) üzenetére


madmaxxx
senior tag

A postát is álltál ugye? Akkor tuti, hogy gyorspostával hozattad őket. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#66) zolisx4 válasza madmaxxx (#64) üzenetére


zolisx4
őstag

Ez nem magyar egyenruha ilyen tányérsapka nincs vagyis van csak nem igy néz ki :K

Ja most nézem hogy kinai,japán vagy hasonló nemzetiségűek :K

[ Szerkesztve ]

(#67) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Ja, már leesett, hogy sislaciii vagy.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#68) G92 válasza madmaxxx (#65) üzenetére


G92
csendes tag

:DDD
muszáj, kitudja mikor lesz rá szükség.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#69) dabadab válasza G92 (#46) üzenetére


dabadab
titán

1. Mivel senkit sem rabolnak ki, ezért téged sem fognak kirabolni, másrészt meg hidd el, nem vagy olyan nagyon zsíros falat. Most komolyan, ki rabolna ki? Komoly bűnöző nem, ahhoz túl kis hal vagy, amatőrök meg nem rabolnak - ha meg valami hülyegyereknek mégis eszébe jutna (mondom, baromi valószínűtlen), akkora arra meg elég gyorsan lecsapna a törvény vasökle.

2. Az a baj, hogy gimnazistáknak felvilágosító előadásokat tartani nem egy nagyon vonzó pálya, nem feltétlenül a legalkalmasabbak kerülnek oda. Pár barátom boldogult orvostanhallgató-korában tartott ilyen osztályfőnöki órákat szex és drog (valamint rakkenról :P) témában, nekik sikerült ilyen hazugságig egyszerűsítő magyarázatok nélkül is előadni, hogy füvezni nem jó ötlet (valamint inni meg dohányozni sem), tényleg nem, még akkor sem, ha nem lesz tőle heroinista az ember.

DRM is theft

(#70) G92 válasza dabadab (#69) üzenetére


G92
csendes tag

:DDD

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#71) zolisx4 válasza Cthulhu Dawn (#67) üzenetére


zolisx4
őstag

sislaciii
Hát őt nem ismerem :B

[ Szerkesztve ]

(#72) G92 válasza zolisx4 (#71) üzenetére


G92
csendes tag

ez most mi?
így már világos. bár én se

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#73) madmaxxx válasza dabadab (#69) üzenetére


madmaxxx
senior tag

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#74) G92 válasza madmaxxx (#73) üzenetére


G92
csendes tag

ott a pont:D

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#75) zolisx4 válasza G92 (#72) üzenetére


zolisx4
őstag

Cthulhu Dawn
Nak válaszoltam hogy őt nem ismerem

Ja, már leesett, hogy sislaciii vagy.

Ezt jól meg szerkesztettem :B
Nem direkt volt :(

[ Szerkesztve ]

(#76) G92 válasza zolisx4 (#75) üzenetére


G92
csendes tag

most ezt miért kellett új hszbe?:D elöbb is észrevettem.

semmigond :N

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#77) madmaxxx válasza dabadab (#69) üzenetére


madmaxxx
senior tag

A gimnazistáknak és fősulisoknak bevezetném a kötelező egyenruhát:

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#78) G92 válasza madmaxxx (#77) üzenetére


G92
csendes tag

iylet lehet vhol rendelni? vagy high school nélkül?

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#79) moha21 válasza Cthulhu Dawn (#67) üzenetére


moha21
addikt

HEHE tényleg.

Miért akartok ilyen pólót, ha ennyire elítélitek ezeket a dolgokat? /vagy ez most menő vagy mi/

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#80) G92 válasza moha21 (#79) üzenetére


G92
csendes tag

:F

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#81) madmaxxx válasza G92 (#78) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Innen
Be kell regisztrálni, a többi meg adja magát. ;]

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#82) zolisx4 válasza madmaxxx (#77) üzenetére


zolisx4
őstag

De ez miért jó ha ilyet hordanának :F

(#83) G92 válasza madmaxxx (#81) üzenetére


G92
csendes tag

:R

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#84) Cthulhu Dawn válasza G92 (#72) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Egy srác volt itt logouton, szeretett wc-vel pózolni meg ilyesmi, véletlenül ő is pont Sopron közelében lakott, hasonló testi adottságokkal rendelkezhetett, és pont ebben a korban volt, és ugyanilyen stílusa volt. De biztos csak én vagyok paranoiás.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#85) G92 válasza Cthulhu Dawn (#84) üzenetére


G92
csendes tag

Elmondom neked, hogy ha 100 ilyen adottságú srácot nem tudok mondani, akkor egyet se. Főleg baráti körből.

de ha nem hiszel nekem keresd fel a srácot, talizzunk egyet 3asba kérlek.

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#86) madmaxxx válasza zolisx4 (#82) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Mennyivel lenne jobb ez:

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#87) Cthulhu Dawn válasza G92 (#85) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Pfu, pedig én azt hittem, hogy egyedi vagy.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#88) dabadab válasza madmaxxx (#53) üzenetére


dabadab
titán

"Szerinted manapság nem ölik meg az embert akár pár ezer forintért?"

Nem igazán, Sopronban meg végképp nem. Most komolyan, Sopronban 2009-ben összesen nyolc darab rablás volt, abból négy olyan, hogy vmi rosszul megvilágított helyen kitépték az áldozat kezéből a táskát és elszeleltek, a másik négy esetben meg boltot, kaszinót meg benzinkutat raboltak ki.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#89) G92 válasza Cthulhu Dawn (#87) üzenetére


G92
csendes tag

persze, iker tesót még nem találtam, bár ma mondták, hogy hasonlítok a "pocira", aki egy győri srác.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#90) zolisx4 válasza madmaxxx (#86) üzenetére


zolisx4
őstag

Nekem mindegy mit hordanak , :B

dabadab
Nem semmi ,én Pest Megyében lakom de itt azért ettől sokkal rosszabb a helyzet :K

[ Szerkesztve ]

(#91) G92 válasza dabadab (#88) üzenetére


G92
csendes tag

boltról hallottam Ágfalván is, Harkán is, és Kópházán is, vagy az már nem ebbe számít?

mármint településileg?

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#92) 14adam


14adam
addikt

Nemvagy paranoiás? :U

(#93) G92 válasza 14adam (#92) üzenetére


G92
csendes tag

lehet, de a mai világba szerintem okkal. vagy túl sok ID Discoveryt nézek.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#94) Cthulhu Dawn válasza G92 (#91) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Hisztéria helyett inkább kezdj egy gyúrni, mert tökmindegy mit teszel ilyen alkattal ha valaki ki akar téged rabolni, és utána megdugni, akár a barátnőddel együtt akkor fél kézzel is megtudja tenni.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#95) G92 válasza Cthulhu Dawn (#94) üzenetére


G92
csendes tag

lehet van benne valamit, de nincs időm.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#96) madmaxxx válasza dabadab (#88) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Zalai Hírlap cikk
Bár az eset Alsóörsön történt megemlíteném, hogy Alibánfa kb. 10 km-re van Zalaegerszegtől. Én is csak azt tudom mondani, örülhetsz neki, hogy biztonságos környéken élsz. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#97) zolisx4 válasza madmaxxx (#96) üzenetére


zolisx4
őstag

Tőlünk kb 15 km re van egy falu ott lerobbansz kocsival, reggelre meg is főznek :D

(#98) madmaxxx válasza zolisx4 (#97) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Csak első és utolsó betűvel, melyik ez a helyiség, nehogy arra keveredjek és megtámadjanak? ;)

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#99) G92 válasza zolisx4 (#97) üzenetére


G92
csendes tag

az cuki.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#100) Eastman válasza Cthulhu Dawn (#94) üzenetére


Eastman
őstag

...a jó műsorok mér' mindig éjfél után mennek? :C

Dzsí92: 30 rugó itt, a titok:

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [G92:] ?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.