Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [G92:] ?

Hozzászólások

(#151) zolisx4 válasza madmaxxx (#150) üzenetére


zolisx4
őstag

Hát igazából nem fizikai munkás voltam de akkor többet mozogtam mint most ,ez meg is látszik :K

(#152) Cthulhu Dawn válasza G92 (#145) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Elmondanád minek? Netalántán héliummal felfújt szuperszálkás ifjú Arnold Schwarzenegger (és egyben teljesen kifejlett férfiállat) vagy?

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#153) G92 válasza Cthulhu Dawn (#152) üzenetére


G92
csendes tag

nem, cska hogy okkal ítélj.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#154) Cthulhu Dawn válasza G92 (#153) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Az nem elég ok, 15 éves létedre 55 kiló vagy, és már kijelentetted, hogy nincs miből izomnak keletkeznie a testeden? Vagy itt még kéne esélynek lennie ahhoz, hogy valami csöppet is férfias akármi is legyél?

[link]

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#155) G92 válasza Cthulhu Dawn (#154) üzenetére


G92
csendes tag

de ha nincs mi átalakuljon izzommá, arról nem tehetek, egész nap zabálok, anyu bezsólt egyik nap, hogy nem félek-e, hogy nem sportolok, és ennyit eszek, hogy elhízok. hát nem kell ettől félnem.

emo közelébe nem vagyok.

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#156) Cthulhu Dawn válasza G92 (#155) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Izom nyilván csak zsírból lesz...mindegy, jó éjszakát.

Ratyi és ratyi között nincs különbség.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#157) G92 válasza Cthulhu Dawn (#156) üzenetére


G92
csendes tag

miért lennék ratyi? nem is ismersz, még képet se láttál, így ítélkezel? komoly ember lehetsz.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#158) madmaxxx válasza Cthulhu Dawn (#156) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Akkor mindenkinek ilyennek kellene lennie? :B

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#159) Cthulhu Dawn válasza G92 (#157) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ratyi alatt értem az ilyen fogpiszkáló testfelépítésű életképtelen fiúkat, akik még csak meg sem próbálják megvédeni magukat, vagy éppen a haverjukat akit mellettük püfölnek éppen. És jó nekik, hogy bármelyik erősebb alsó tagozatos elpicsázza őket.

(#158) madmaxxx: alap ;]

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#160) madmaxxx válasza Cthulhu Dawn (#159) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Kár ezen most okoskodni szerintem. Biztosan, ha kitartóan edzi a testét vagy sokat sportol, akkor ő is sokkal magabiztosabb lesz. Hajrá, hajrá!

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#161) G92 válasza Cthulhu Dawn (#159) üzenetére


G92
csendes tag

Na látod ezért ne ítélkezz.. Jó párszor védtem be magamat is, vagy haveromat is, ez megint bukott.

(#160) madmaxxx::R

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#162) Zsom!


Zsom!
tag

Most nem kötekedésből, de sislaciii-nak már volt egy "G91" nevű felhasználója nem?

(#163) mephi666


mephi666
nagyúr

nem olvastam még át a kommenteked, de leírom a sztorimat:

2002-ben melóztam jászberényben 1 hónapig... eléggé ki volt számolva a pénzem és visszaútra kb 100ft-tal többet hagytam, mint amennyi a jegy... úgy jártam, hogy épp szolnokon át jött kecskemétre a busz (cegléd helyett) és a hosszabb táv miatt majd 100ft-tal többe került a jegy... 2ft-om maradt összvissz... nem volt gond, mert csináltam pár párizsis szendvicset, ne haljak éhen... maradt is belőle 2db... kecskeméten leültem a parkban, mert még volt sok időm a buszomig, ahova viszont már szerencsére bérletem volt...

ültem kb 5-10percig és odatévedt egy 40-50körüli román fickó... mondta, hogy dolgozni jött át magyarországra vonattal/stoppal/gyaloggal és elfogyott minden pénze... (talán tatabányáig szeretett volna eljutni) mutatta a személyijét is, pedig nem is kértem és kevés pénzt szeretett volna kérni kajára, mert aznap még nem evett... látszódott rajta, hogy nem piás, mert teljesen normálisan beszélt meg nem is dőlt róla a cefreszag... mondtam neki, hogy nekem is 2ft-om van összvissz, de 2 szendvicset tudok adni... annak nagyon megörült és azonnal be is tömte... nem győzött hálálkodni érte... kicsit beszélgettünk még, aztán továbbállt... (nem tudnám megszámolni, hányszor köszönte meg)

ui: anyukám járt már úgy kisebbségiekkel, hogy pénzt kunyeráltak tőle kajára... ("aznap még semmit nem ettek, blabla") elég naiv és segítőkész személyiség... pénz nem volt nála, de akkor vásárolt be előtte és pár db kiflit adott nekik... a szeme láttára dobták ki kb 20méterrel arrébb egy kukába :W

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#164) Cthulhu Dawn válasza G92 (#161) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Képzelem milyen durva helyzet lehetett :U ...

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#165) G92 válasza Zsom! (#162) üzenetére


G92
csendes tag

G91 ;)
Amúgy ha lett is volna ilyen, hogy G91 miért függne össze az enyémmel? szimplán szeretem a G92-es nV karikat.

(#163) mephi666: azért jó olvasni, hogy vannak még ilyen emberek. :R

(#164) Cthulhu Dawn: naná, tankokkal jöttek.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#166) Cthulhu Dawn válasza G92 (#165) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ugyan már, olyan egyértelmű, hogy te vagy laci...

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#167) G92 válasza Cthulhu Dawn (#166) üzenetére


G92
csendes tag

Nem értem ezt miből kifolyólag gondoljátok, esetleg elárulnátok ezt nekem? Mert már kezd idegesíteni kicsit, hogy ebből megy az OFF.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#168) madmaxxx válasza Cthulhu Dawn (#166) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Tényleg erre kíváncsi lennék, hogy miből gondolod, hogy G92 és "laci" ugyanaz a személy? Kicsit bővebben fejtsd ki, ha megkérhetlek. :R

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#169) Krisinto


Krisinto
őstag

Szerintem malmozni akart. :DDD

(#170) mephi666 válasza dabadab (#45) üzenetére


mephi666
nagyúr

na igen, a fű "kicsit" más téma, mint a keményebb drogok :K folyamatos használattal sem okoz semmi komolyabb fizikai/lelki függőséget, amikor mondjuk a kokain/heroin már pár alkalom után masszív fizikai függőséget képes okozni... de ide lehetne sorolni mondjuk a hígítót is, mert arról is azt hallottam, hogy elég erősen addiktív :K (arról nem is beszélve, hogy nem gyengén szétszedi elég gyorsan többek között a páciens tüdejét)

a fű olyan dolog, hogy nagyon idiótának kell lenni, hogy ezért megvágják: vagy terjeszteni kell nagy mennyiségben... vagy pedig szó szerint a rendőrök orra előtt kell szívni, meg kell járni a rehabot és utána is szívni előttük folyamatosan, hátha elkapják megint az embert :) aki ilyen idióta, az meg is érdemli... és: nem, nem füvezek meg nem élek semmi droggal... (a cigit és a napi 1-2 kávét leszámítva) viszont a régi környezetemből vannak tapasztalataim rendesen :K
a többi drogot "kicsit" keményebben veszik, de főleg a velük való kereskedést... :K és ezek közül sem az a fő célpont, aki a piramis alján van és havi pártízezres értékben party-droggal üzletel...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#171) G92 válasza madmaxxx (#168) üzenetére


G92
csendes tag

Akkor ketten vagyunk. Bár az azonos adottságokból gondolva eléggé röhejes a következtetés szerintem.

(#169) Krisinto: Úgyis elvertem volna. ;]

(#170) mephi666: Osztály társamék járnak elvonóra, és a papírjukon az volt, ha végigcsinálják gond nélkül, akkor x gramm mennyiséget tarthatnak maguknál.

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#172) ABE válasza G92 (#167) üzenetére


ABE
őstag

Lakhely, kor, stílus, hajvasaló.

Szerk: majd a moderátorok eldöntik...

[ Szerkesztve ]

(#173) G92 válasza ABE (#172) üzenetére


G92
csendes tag

Sopron és környéke.

Stílus? Miért?

Hajvasalóról ki beszélt? Nem vasalom..

Ennyiből akkor már sislaciii vagyok? Amikor egy tucat ilyen srácot tudnék mutatni körülöttem?

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#174) Krisinto


Krisinto
őstag

Utolsó oldalon most értem végig. G92, dobj már egy képet magadról ;) .
De nagyon érdekes, hogy mindenki azzal van elfoglalva, hogy ki- hány kiló.
17 évesen vagyok 92kg és fel merem vállalni. Szerintem inkább azzal kellene foglalkozni, hogy az illető fekve mennyit nyomhat ki. Ha 40-50kg felett, akkor már tud valamit, ha 50kg meg ha 100kg.
Lehet, hogy nem ez akart lenni az egésznek a lényege, de leírtam amit gondoltam. :U

(#175) G92 válasza Krisinto (#174) üzenetére


G92
csendes tag

Majd rakok akkor képet, ha lesz normális.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#176) Krisinto válasza G92 (#175) üzenetére


Krisinto
őstag

Csak kíváncsi lettem volna, hogy "(#169) Krisinto: Úgyis elvertem volna." ezt "beszólást" mire alapozod?!

Volt is ebből egy kisebbfajta eszmecsere a Fegyveres topicban.

(#177) mephi666 válasza Krisinto (#174) üzenetére


mephi666
nagyúr

66kg vagyok, már bő 10éve... amikor régen edzettem, 1év után 83.5kg ment fekve 4x6-os sorozatban... :B (szerintem nem rossz a súlyomhoz képest) de edzés után évekkel is, ha bemelegítettem, simán ment a saját súlyom sorozatban... pár hete próbáltam húzódzkodni, hátra kicsit necces volt, de karral jól bírtam magam... b@sszameg, újra edzenem kellene...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#178) G92 válasza Krisinto (#176) üzenetére


G92
csendes tag

Malomba vertem el volna.. :W

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#179) Krisinto válasza mephi666 (#177) üzenetére


Krisinto
őstag

Nekem meg 60kg-nál abba kellett hagynom, a műtétek miatt. :W
Most végre helyreálltam. Szeptembertől-Júniusig 80-85kg os súly van betervezve és mellette persze gyúrás minden nap, vagy másnap.

G92:
Csak azért, mert itt lehet akkor szád, mint a Bécsi kapu. De én azzal az 55kg-al nem randalíroznék ha oda ülne mellém egy "fura" külsejű alak. Persze mindenki mást mond haverok, vagy a neten keresztül, mint élőben.

szerk:Jaaa ,hogy malomban verted volna el...az más.

[ Szerkesztve ]

(#180) G92 válasza Krisinto (#179) üzenetére


G92
csendes tag

Nyilván nem verekedésbe, ha összeszartam magam tőle.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#181) Cthulhu Dawn válasza G92 (#173) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ugyanolyan stílusban írsz, mint ő, laci is tízezrekkel járt, és volt is egy olyan bejegyzése, hogy "mit vegyek a barátnőmnek 12 ezerért". (na meg nagyon átlátszóan védekezel, ha valóban nem tudnád ki ő nem foglalkoznál az egész gyanúsítgatással)

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#182) G92 válasza Cthulhu Dawn (#181) üzenetére


G92
csendes tag

És ha sok pénzzel járok, akkor már sislaciii vagyok?

De igenis foglalkozok, mert a végén miattad leszek kidobva innen.. és eléggé idegesít a dolog. Lehet te nem foglalkoznál vele, de én igen.

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#183) Zsom! válasza G92 (#182) üzenetére


Zsom!
tag

Ha nem ő vagy akkor maradsz. ;) Ha tényleg nem tudod ki sislaciii, akkor sz@rd le.

(#184) Cthulhu Dawn válasza G92 (#182) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Nem tudom milyen az életszínvonal ott Sopron környékén, de eléggé valószínűtlennek tartom, hogy két ilyen magas szinten elkényeztetett, hasonló stílusú/korú/felépítésű gyerek is megtalálja a logoutot onnan, és aktívan fórumozzon is rajta.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#185) Krisinto válasza G92 (#182) üzenetére


Krisinto
őstag

De még a nevét is milyen helyesen írod, 3db i-vel ;] .

Nem a gyanúsítás miatt,írtam csak megjegyeztem.

[ Szerkesztve ]

(#186) G92 válasza Cthulhu Dawn (#184) üzenetére


G92
csendes tag

Van ahol nagyon jó, van ahol rohadt szar. Figyelj. Toljunk 3asban egy személyes talit, de tényleg, akkor már talán belátod..

(#185) Krisinto: Akkor Cthulhu Dawn is ő, mert 3db i-vel írja?

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#187) Krisinto válasza G92 (#186) üzenetére


Krisinto
őstag

Engem mondjuk rohadtul nem érdekel, hogy ki is vagy valójába. Lehet, hogy az vagy, lehet ,hogy nem. Modik IP cím lapján és a stílusod alapján úgy is megtudják. Én alaptalanul nem vádaskodom, bár azt a Laci srácot nem ismertem:). Csak megjegyeztem.

(#188) G92 válasza Krisinto (#187) üzenetére


G92
csendes tag

:R

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#189) Krisinto válasza G92 (#188) üzenetére


Krisinto
őstag

Bár..ahogy hallottam neki is ilyen stílusú bejegyzései voltak ;] .
De milyen érdekes, hogy G92-es 8800GTS-e volt neki is :U
De mindig ilyen G˝˝-s névvel lehet ilyeneket látni...hát, elképesztő ;]

(#190) Sonec


Sonec
tag

[link]

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#191) G92 válasza Krisinto (#189) üzenetére


G92
csendes tag

[link] ha nem tévedek az G80-as. :U

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#192) Sonec válasza G92 (#191) üzenetére


Sonec
tag

G80-as néven is beregeltél már. Aztán 92K...

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#193) zolisx4 válasza Sonec (#190) üzenetére


zolisx4
őstag

Miért nem azt linkeled be amit te írtál???
Legalább ne az apróhirdetésekhez irtátok volna ;)

[ Szerkesztve ]

(#194) Krisinto válasza G92 (#191) üzenetére


Krisinto
őstag

Ohh, kis figyelmes :))

Szerintem ne tagadd a dolgokat.
Volt már neki vagy 10 regje.

(#195) Sonec válasza zolisx4 (#193) üzenetére


Sonec
tag

Nemtudom :DDD

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#196) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

[link]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#197) G92


G92
csendes tag

leállnátok a szarságaitokkal?

Chuck Norris fél kézzel ki tudja nyomni a lekvárt a palacsintából. Még akkor is, ha túrós...

(#198) Zsom! válasza zolisx4 (#193) üzenetére


Zsom!
tag

nem oda írtam ;)

(#199) Krisinto válasza Cthulhu Dawn (#196) üzenetére


Krisinto
őstag

:DDD
Sislaciii válogatás? :Y

(#200) zolisx4 válasza Zsom! (#198) üzenetére


zolisx4
őstag

Igen nem oda irtad :R de viszont a böngészőben az új ablaknál - az jelenik meg hogy apróhirdetések :F
Amúgy meg volt este itt moderátor, valószínűen leellenőrizte már régen a fórum társunkat, :K
Zsom!
ment egy privi nézd csak meg mit ír a böngésző :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [G92:] ?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.