Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#533) Runner_fxr válasza Chaser (#515) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Lehet ilyet is kifogni, elég sokan beszélik az angolt Ausztriában és Németországban, de azért a legtöbb helyre a németet kérik. De hát ez érthető is, Magyarországon is beszélnek sokan angolul, de mégsem örülne neki egy Magyar munkaadó ha a nála dolgozni kívánó ember nem tudna megszólalni magyarul csak angolul.
Persze van ellenpélda is, nem rég küldött egy hirdetést a haverom Ausztriából és síszervizest kerestek ott Bad gastein-be akár angol akár német nyelvtudással. Sajnos nekem az angol még annyira sem megy mint a német. Én meg inkább a németre gyúrok.

Atos23: Ja nem hangzik rosszul, neki is 2500 euro körül van a fizetése. Semmi extra, egy számtech áruházban szervizes. Én már kicsit ráuntam erre a pc-s melóra, sokkal szívesebben csinálom ezt a sporttal kapcsolatos melót, de ez nem azt jelenti, hogy 2500 euróért nem csinálnám a pc-s melót. De ha választani lehet inkább a sport irányába orientálódnék, aztán majd meglátjuk ha ott leszek. Ki tudja még mi lesz a vége.
Nálam is kizárólag a Német nyelvterület az ami szóba jöhet, ez számomra nagyon kedves környezet, el tudom ott hosszútávon képzelni az életem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.