Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

AMD CPU Lenovo gépben, ez a vég kezdete. :DDD

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#2) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Hú, az az állvány az nagyon durván király, és nagyon ötletes. Az AMD proci az meg jó hiszen, tudják, hogy mi kell a népnek. (Biztos senki sem kényszeríti őket semmire. ;] )

<-ƘƘ->

(#3) VaniliásRönk válasza Kendek (#2) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Hát erre nem, az tutifix. :D

Szerk.: Bár, ha jobban belegondolok, lehet ez is olyan alibi széria, mint a Dell AMD-s fellángolása... :P

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#4) aram01


aram01
nagyúr

nekem ez annyira nem jön be

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) shark300


shark300
tag

Tudom, hogy nem minden a design egy vállalati gépnél, de ezek a gépek akkor is olyanok, mintha fűrésszel vágták volna le a darabokat :)

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#6) VaniliásRönk válasza shark300 (#5) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

A Lenovo ilyen, személy szerint ez még mindig jobban bejön, mint pl. a Toshiba tojások.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#7) ^Clown válasza VaniliásRönk (#1) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Tényleg fura AMD cpu egy IBM-ben :)

(#8) VaniliásRönk válasza ^Clown (#7) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Már nem IBM. :) Egyébként meg elég régen technológiai partnerek az AMD és az IBM, Opteronos szuperszámítógépeik is vannak bőven.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#9) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Én csak azt nem értem ezekben az integrált "vállalati" csodákban, hogy a legkisebb dobozon kívül a többinek mi értelme van? Ezekbe nem kell Big Typhoon meg SLI videokártya, mire fel a nagy ház? Az irodában meg nem tudják hova eldugni az emberek, akkora helyet foglal. Ha már integrált minden, akkor legyen már kicsi. Nem hiszem hogy egy negyedannyi anyagot tartalmazó nagyonmini ház gyártása drágább mint a hagyományosé.

(#10) VaniliásRönk válasza Dr. Akula (#9) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

A Phenom II vagy a Core i5 szerinted minek? Nem csak Gizikének pasziánszozni kellhet irodai PC.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#11) Dr. Akula válasza VaniliásRönk (#10) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ennek mi köze az integrált cuccokhoz, vagy a kis mérethez?

(#12) VaniliásRönk válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Egy kis házba nem célszerű 100W+ CPU-kat tuszkolni, és ha esetleg valamilyen FirePro vagy Quadro kártya is kell bele, akkor meg tényleg a hajadra kenheted a lowprofile házat, csak ennyi.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#13) Dr. Akula válasza VaniliásRönk (#12) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Pedig megteszik, a képen is látszik.

Csak a többi felállást nem értem, a helypazarló nagyházakat minek erőltetni irodai konfigokhoz.

Irodai gépbe ritkán kell QuadroFX. Azt nem csak úgy hirtelen szokták kitalálni hogy hoppá holnaptól Gizike gépébe rakunk egy sok100k-s videokártyát pasziánszozni. Az ilyen cuccokat
tervezetten veszik, azoknak akik tudják mire való. Azok viszont nem standard irodai gépeket használnak, integrált videokártyával hogy "talán egyszer majd futja Quadrora is".

(#14) stratova válasza Dr. Akula (#13) üzenetére


stratova
veterán

Nem véletlenül kínálnak többféle kialakítást és azon belül kismillió konfigurációt. Ha adott egy cég akinek pl Lenovo a partnere gépek tekintetében, akkor a legkisebb irodai géptől a munkaállomáson át a szerverekig választhat és egy helyen van a support ennyi az értelme. Esetleg ha a cég a saját igényei szerint alakít ki egy op.rendszer image-t (értelemszerűen több verzióban a felhasználási területtől függően) nem kell ezer felé optimalizálni, ha kiesik egy gép csak ráhúzza egy tartalékra és már munkába is állítható.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.