Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65) Gamer1988


Gamer1988
csendes tag

Sziasztok... Tudom régi topik de azért írok... Szóval... Szerintem el kéne rugaszkodni ettől a sufnituning témától, mert nem csak velük van gond, biztos találkoztatok már Q7-el és társaival, borzalmasan vakítanak, pedig elvileg azokban minden szabvány?! Az automata magasságállító pedig nem a magyar utakra készült, ha be is állítja a fényszórót de nem tudja rendesen követni az út egyenletlenségét, bukkanókat stb, én is inkább a manuálisat részesítem előnyben, mert szerintem az automata inkább csak kényelmi extra, hogy még egy dologhoz ne kelljen nyúlni... Ködben esőben pedig csak 6000k-tól nagyobbak viselkednek rosszul... a lényeg itt is a normális beállításon van, tény, hogy sokan szartak bele, és belettették a xenont azt cső, az ilyen sufnituningosokat én sem csipázom, de én tuti szereltetni fogok az autómba utólagos xenont, de mindent megveszek hozzá, lámpamosót és szintezőt is, és rendesen be lesz állítva, sokat járok este és szükségem van a több fényre... Amúgy ez a "törvény" csak adoptálva lett az eu-ból, és nem vizsgálták meg a magyar viszonyokat... Amúgy szerintem ha éjjel mész mondjuk csak hatvannal és későn veszed észre részeg jancsi bácsit, és elütöd, lehet megbánod, hogy nem cserélted komolyabbra a pilácsod... Ez az én véleményem... Minnél előbb veszel észre valamit annál jobb, de a törvénnyel nem kekeckedek, betartom és kész...

"Csak a puffin adhat erőt és mindent lebíró akaratot!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.