Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) dr_ace


dr_ace
aktív tag

Üdv!

Az írást olvasva nagyon meglepett, hogy a LOGOUT.hu vallási érzületek kifejezésre juttatásának lehet színtere.

Le kell szögeznem, hogy csak alkalmi LOGOUT-olvasó vagyok, tehát nem tartozom szervesen a közösséghez, ennélfogva nincs is jogom krizitálni/bírálni/leugatni sem a cikkírót, sem a moderátorokat, sem senki mást. Ez nem is célom. Csak a csodálkozásomnak illetve aggodalmamnak szeretnék hangot adni. Nem tudom mennyire átgondolt döntés a moderátorok részéről az ilyen jellegű írások kikerülésének engedélyezése. Szerintem innen már csak egy lépés a politikai, netán szélsőséges beállítódású cikkek megjelenése, és ha ez valóban bekövetkezik, akkor az ilyen írások, mint például ez is, precedens értékűek lehetnek.
"Milyen jogon tiltják meg az én 'gyurcsánytakaroggy' című cikkem kikerülését, mikor mások szabad teret kaptak a világnézetük kifejtésére?" - kérdezhetné bárki.

Remélem alaptalan az aggodalmam, és a moderátorok biztos kézben tartják a site irányítását. Köszönöm a figyelmet, további jó fórumozást!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.