Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tapsi


Tapsi
addikt

Mindez viszont csak a nyilvános csatornákra vonatkozott...

Még jó! :(((

(#2) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Én is mindjárt beperelem a Fiskarst, meg a Wüsthofot. Azok az állatok olyan késeket gyártanak, amivel embert lehet ölni. És bárki megveheti a boltban!
Komolyan nem értem, hogy miért nem lehet felfogni, hogy nem az eszközben (üzenetküldő alkalmazás) van a hiba, hanem a felhasználók fejében.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#3) #09256960 válasza pulutodurumo (#2) üzenetére


#09256960
törölt tag

Én egy kard boltban dolgoztam és sokszor kérdezték tőlem nem félek ennyi kard között?
Mindig ezt válaszoltam rá:
Kard még soha nem ölt embert. Mindig ember öl embert !

(#4) Tigerclaw válasza pulutodurumo (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

90%-ban egyetertek veled, de sajnos igaza van meg azoknak is, akik nem csak cenzurazni, de megfigyelni is akarnak. Egy tokeletesen zart kommunikacios szolgaltatas mellett a hatosagok munkaja gyakorlatilag lehetetlenne valik. Problema az is, hogy aki nagyon el akar bujni, az nem nyilvanos social media appokat fog hasznalni kommunikaciora, igy ezeknek a megfigyelesevel azokat pont nem kapjak el.

En is gondolkodtam mar, hogy lehetne irni olyan alternativ facebookot, chatprogramot ahol nincs kovetes, backdoor, nem lehet monitorozni, de pont attol tartok, hogy mire hasznalhatjak masok.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) Tapsi válasza pulutodurumo (#2) üzenetére


Tapsi
addikt

Oké, csak az van, hogy az embereken nem lehet változtatni. Primitív, befolyásolható tömeggé válnak rengetegen .

Gondolj bele, a XX. században a sajtó erejével háborúkat lehetett kirobbantani, népirtásokat gerjeszteni.

(#6) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

az már nagyon régen probléma, hogy gyakorlatilag bármilyen döntést hoz meg valaki, mindig lesz néhány nagyhangú idióta, akik tiltakoznak ellene. normális helyen ezeket elhajtják a francba, de egyre többször fekszenek le nekik a nagyobb cégek "píár okokból". így elszemtelenedtek.

ezt csak tetézi a nagy adathörcsögök utóbbi pár hónapban bemutatott vesszőfutása.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) Dare2Live válasza #09256960 (#3) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ez az M16al flangáló Redneckek default válasza is....

(és persze lehet fokozni. Mért ne lehessen bárinek atombombája. Atombomba még nem ölt embert.)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#8) #09256960 válasza Dare2Live (#7) üzenetére


#09256960
törölt tag

Most ment le a Biden beiktatás, 25 ezer katona és 10 ezer rendőr és ügynök mellett!
Egy néger lány mondott egy verset meg egy afroamerikai pap hallelújás beszédet mondott. ennyi meg két ének.
Reméljük hogy elindul egy megbékélés !!!
EZEK A KÉPEK nagyon aggasztóak, valamit kezdeniük kellene a fegyvertartással !!!

[ Szerkesztve ]

(#9) k-adi válasza #09256960 (#8) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, reméljük béke lesz.

mondjuk ennyi felfegyverzett civil mellett ez nehéz lesz

(#10) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Én pedig szeretném beperelni a Coalition for a Safer Web nonprofit szervezetet (kíváncsi lennék ki fizeti a számláikat) az ebben a pillanatban életre hívott Globális Szövetség az Egyetemes Emberi Szabadságjogokért nonprofit szervezetem és George Carlin nevében... :)
Komolyan ennek az átlátszó stratégiának még bárki bedől? A big tech cégek és az azokon keresztül az embereket irányító elit akarja csupán a hatalmát és a teljes kontrollt visszaszerezni.

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.