Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#274) laposonly11 válasza ztoldy (#266) üzenetére


laposonly11
senior tag

"De nincs olyan, hogy nem ehet sajtot vagy disznóhúst, nyugodtan ehet bármit és ha kétszer akar enni, akkor kétszer eszik."

Ezeket a hülyeségeket korábban már megcáfoltam, de más is írt róla.
Tudod mi fog történni veled ha megeszel pl. 0,5 kg cukrot(2000kcal)
A cukort semmilyen rost nem gátolja hogy már a nyálban oldódjon,
a gyomorba jutva így szinte azonnal felszívódik, na most képzeld el hogy fél kiló cukor keveredik 5 liter vérrel, ennyi cukortól a vér sűrűvé válik mint a lekvár, és ha ebbe nem halsz bele azonnal, akkor kórházba kerülsz, de ha még kórházba sem kerülsz akkor is azonnal cukorbeteg leszel, emellett ennyi cukortól az inzulinod megkergülve, nagy nehezen csak egy módon fog tudni megszabadulni a hatalmas cukormennyiségtől, úgy hogy azonnal zsírba kezdi el raktározni, magyarul meghízol mint a disznó.
Szerintem te inkább ne adj tanácsot senkinek, mert tudás nélkül, kórházba is lehet kerülni. Nem véletlen hogy az ilyen zsíros fehérkenyeret evő emberek, főleg vidékiek, jó ha megérik a 70-et, de azt is kínkeservesen szenvedve, és ezzel még sokat is mondtam. Sok vidéki rokonom volt rövid életű, volt akinek szanaszét vágták az ereit, és 50-60 évesen meg is haltak a kórházban, mert zsírt zsírral ettek és ehhez jó adag cukros kávékat, süteményeket. Na ennyit a tradícionáis vidéki koleszterindús, disznózsírtól és cukortól tocsogó, Magyar konyháról, csak arra jó hogy kinyírjon.

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.